Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данія дала дозвіл на прокладання ПП2 по своєму шельфу

Ну панове не хороніться раньше часу там не можно на 100% кацогаз транспортувати. Але об'єм в неньці поріжуться звичайно мінімум у половину
Это что же теперь кацапы нас будут в два раза меньше кормить? Пускай сами свой газ едят, я уже давно на кизяки перешел, патриот.
   
 :facepalm: осталось 147 км. к датским водам трубоукладчики подошли в начале октября. и того датчане задержали стройку на месяц. осталось 147 км по датскому участку. при скорости прокладки чуть более 3 км в сутки до конца года успеют достроить. но пускать будут в следующем году, тесты, проверки, то да сё.
   
А потом продать земельку и... прощай, Украина.
Показываешь свою ограниченость. Для развитых стран сх - это проценты.
   
Показываешь свою ограниченость. Для развитых стран сх - это проценты.

Арабцы Палестины могут тебе рассказать больше меня, шо значит продать земельку. :-B
   
Рішення Данії напряму повязано з лайном яке керує зараз Україною. Скандинави вважають рашу ворогом, особливо даки та норги, які є членами НАТО. Тут навіть ультраправі антикацапські на відміну від лайна з Бундесу, Франції чи Італії. Шведи - то хитрі підараси, які економічно співпрацювали з Гітлєром, а справу потоку втіхаря сплавили на "місцеві ради, які мають право вирішувати чи пускати Газпром в свої порти чи ні". Але коли ці самі "місцеві ради" голосують, шоб не брати арапів в свої комуни, то уряд в Стокгольмі погрожує їм "санкціями".
Але суть не в тому. Даки уважно слідкують за лайном яке керує Україною зараз і роблять логічні висновки. Якшо Київ крок за кроком іде на поступки пуйлу, то чого ми даки маєм "рвати за них сраку і втрачати економічно?". От і результат - дякуйте 73% зебілів.
Німеччина всі ці роки будувала ПП-2.
З яким "лайном" у Києві то все було пов'язано?
Не намагайтеся придумати то, чого там немає.
Данці виходять виключно з власних економічних інтересів, про-кацапізм до речі у них дуже розповсюджений, хто б що не казав.
Спілкувався зі знайомими данцями - для них все це дуже далеко та нецікаво.
Цікавим стане коли кацапські підводні човни чи флот почнуть висіти в протоці Скаггерагг між Швецією та Данією.

Останнє редагування: 1 листопада 2019 11:47:21 від Michigan
   
про-кацапізм до речі у них дуже розповсюджений
как раз нет.
они кацапов не любят.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія