Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так шо за питання?

Re: Так шо за питання?

А скакогох.я??

Теж логічно...перед гівном виправдовуватись.
Ті й що змінить твоя відповідь, якщо ти відповіси - нічого не беру. зебільо почне верещати - не може бути. І так до безкінечності.

Тетя света, я -спать, а ты пописдеть тут можешь.

А просто відповісти : "ні, я не беру ніякого відсотка, або - беру, але менший/більший" релігія не дозволяє?
Адже Йожиха теж не заздалегідь повідомила про свій відсоток, чи не так?
Ну якщо вона писала шотут такова, а тепер сракою крутить, відповідь очевидна

Наташа звітує перед тими, хто давав кошти, цього більше ніж досить.

Послушай.А ты вообще кто такая? Ты что - на тепловизор или аптечки высылала? Я перед тобой что ли отчитывпться должна?
Ви на форумі збираєте гроші, тож на форумі і мали б повідомити деталі, звісно, якщо вони є

Послушай.А ты вообще кто такая? Ты что - на тепловизор или аптечки высылала? Я перед тобой что ли отчитывпться должна? Твое собачиье дело какое? Твое собачье дело - гавкать из-под шконки.

Все ясно з тобою)

Нах пішла, з своїм маладим уклоністом, і донєцкої лярви хєроя прихвати

Ти, ТП тупая (тавтологія :-) - ти спершу свою матню  на фронт відправ, а потім тут гавкай і вказуй, що робити чужим чоловікам. Заруби це собі на своєму довгому писку.

(tu)
Викладає чеки, звіти в своїй гілці - пише, що витачено, скільки, на що - і який баланс.
Але ж ні - зеленій мразі треба й тут паличку в рану встромити....У....т варюкі зелено-сердешні  :X

Тобто як тільки отримає якусь суму, кожному окремо повідомляє про свої умови (знову ж таки - якщо вони існують) ?
Але чи не здається вам, що ці умови треба оприлюднити ДО, а не ПІСЛЯ?

Ти, ТП тупая (тавтологія :-) - ти спершу свою матню  на фронт відправ, а потім тут гавкай і вказуй, що робити чужим чоловікам. Заруби це собі на своєму довгому писку.

@лядіна, я тобі вже все сказала, у нас з відправкою все ок, по коморам не ховалися

И да, зеленые козявки, к сведению. Слухи о мощи и обеспеченности нашей армии несколько преувеличены, в последние полгода как-то все страньше и страньше.
Так шта не иссякнуть волонтерскому движению.

И пожалуй, пора снова начинать наш волонтерский КВН.

@лядіна, я тобі вже все сказала, у нас з відправною все ок, по коморам не ховалися

Татишо :)) кизди далі - ми, звичайно повірили  :laugh:
Ну муляж матні, мабуть, відправила - бо ти ж дуже вумна, як твоя жулька  :fuck:

Тобто як тільки отримає якусь суму, кожному окремо повідомляє про свої умови (знову ж таки - якщо вони існують) ?
Наташа викладає список, що потрібно придбати, отримує кошти і звітує по ним.
Ви перераховували їй кошти?

Я щиро не розумію, чому не можна прямо відповісти на пряме запитання
що тут образливого?

И да, зеленые козявки, к сведению. Слухи о мощи и обеспеченности нашей армии несколько преувеличены, в последние полгода как-то все страньше и страньше.

(tu)
Підтримую - пора !
Бо пліснява тут тільки гавкати вміє і матню в борщовій виварці ховати  :laugh:
А війна ще надовго....

:lol: правда? Паслєдніє пол года?  :lol:  :lol: та там звіздєц звіздєц ом поганяє, але коли про це писали при мародериську, що теж відсоточки рахував, ми ж були зрадофіли, а тепер дивись, розвиднілось, диво дивне

Мирослава, ну хоть вы блин не утомляйте. Можете со Светуликом в личке попереписываться, можете меня там даже побить.
Вы не спонсировали ни копейки. Кто давал - тот отслеживает. Ни имен, ни ников, ни сумм от каждого никогда не давала и НЕ ДАМ. Точка.
Хоть усритесь.

(tu)
Підтримую - пора !
Бо пліснява тут тільки гавкати вміє і матню в борщовій виварці ховати  :laugh:
А війна ще надовго....

Що ж ти все про себе, та про себе сердешна, я навіть фотки тих виварок пам'ятаю)
Мєчти - Мєчти, надовго їй, осьо тобі надовго  :fuck:

Останнє редагування: 24 жовтня 2019 23:52:49 від SvitLana

Наташа викладає список, що потрібно придбати, отримує кошти і звітує по ним.
Ви перераховували їй кошти?
Раніше. Щомісяця. Реальній людині, яку знаю особисто і якій повністю довіряю, волонтеру, тут у нас в Дніпрі

що тут образливого?
тобто манера запитувача вас не бентежить?

що тут образливого?
Певно відповідь невдобна, а брехати прямо не хо, бо інфа таки гуляла чи гуляє

Раніше. Щомісяця. Реальній людині, яку знаю особисто і якій повністю довіряю, волонтеру, тут у нас в Дніпрі
так чого Наташа повинна перед Вами звітувати? Ну чого?

Вы не спонсировали ни копейки.
вас? звісно, ні. Я вас не знаю.
Кто давал - тот отслеживает. Ни имен, ни ников, ни сумм от каждого никогда не давала и НЕ ДАМ. Точка.
хіба вас про це хтось питає?

А мене от бентежить, що ти приперла свого чоловіка в Київ, а воювати пішли інші, але ти сука капєц яка патріотична патріотка, як алєгархіня з коморою

так чого Наташа повинна перед Вами звітувати? Ну чого?
Ви таки не зрозуміли запитання Світлани чи прикидаєтеся?
Ніхто ніяких звітів не вимагає.
Йшлося виключно про те, чи бере адресат запитання собі якийсь відсоток з зібраних коштів, і не більше.
Це аж ніяк звітом назвати не можна.

Ви таки не зрозуміли запитання Світлани чи прикидаєтеся?
Ніхто ніяких звітів не вимагає.
Йшлося виключно про те, чи бере адресат запитання собі якийсь відсоток з зібраних коштів, і не більше.
Це аж ніяк звітом назвати не можна.
хіба запитувач так спитав?
Ви ж розумієте, ніхто не буде на те хамство нормально реагувати тим паче відповідати.
Наташа нікому нічого не винна, тільки звіт спонсорам як спитають.

мене здивувала надто...м-м-м...бурхлива реакція колєжанок на просте і ЛОГІЧНЕ для таких випадків запитання

мене здивувала надто...м-м-м...бурхлива реакція колєжанок на просте і ЛОГІЧНЕ для таких випадків запитання
Чого запитувач дозволяє собі у такій манері ставити запитання? Ви вважаєте це нормальним? Ви в житті будете вести діалог з такою людиною?

хіба запитувач так спитав?
Ви ж розумієте, ніхто не буде на те хамство нормально реагувати тим паче відповідати.
Наташа нікому нічого не винна, тільки звіт спонсорам як спитають.
це ваша думка
а от у мене інша - позаяк йдеться про збирання коштів на форумі
ніяких публічних звітів про зібрані суми чи витрачені кошти, звісно, незадіяні не мають права вимагати
інша справа - початкові умови збирання
і до цих початкових умов якраз і входить інфа про існування/неіснування того відсотка

Чого запитувач дозволяє собі у такій манері ставити запитання? Ви вважаєте це нормальним? Ви в житті будете вести діалог з такою людиною?
заради справедливості - той діалог був однаково некоректним з обох сторін

це ваша думка
а от у мене інша - позаяк йдеться про збирання коштів на форумі
ніяких публічних звітів про зібрані суми чи витрачені кошти, звісно, незадіяні не мають права вимагати
інша справа - початкові умови збирання
і до цих початкових умов якраз і входить інфа про існування/неіснування того відсотка
як що Ви будете мати  намір перерахувати кошти волонтеру Наташі, то і поставите питання перед транзакцією, хіба не так?

але ж Наташа людина і теж маж нерви, а запитувач вкрай рідко пише спокійно і без образ.

Діалог вона зі мною вела добрих три години, і лише на одне питання не може дати відповіді не лише мені, а навіть своїй подружці, так що не тринди

як що Ви будете мати  намір перерахувати кошти волонтеру Наташі, то і поставите питання перед транзакцією, хіба не так?
мій намір може виникнути (або не виникнути) лише у разі володіння інфою, про яку запитала Світлана

Той діалог почався в некоректній гілці з повністю брехливою інформацією, ну то дрібниці.
ТС там гнала так, що я подумала може людина повечеряла гарно, буває, я навіть пропонувала перенести розмову на завтра, но ніт, виявляється все  ок з розумінням, відповідати бажання немає

але ж Наташа людина і теж маж нерви, а запитувач вкрай рідко пише спокійно і без образ.
не знаю
мене один раз люто обхамив якраз нік nativi (не плутати з Naitli!), від Світлани я хамства не бачила

мій намір може виникнути (або не виникнути) лише у разі володіння інфою, про яку запитала Світлана
є Наташина гілка по збору коштів, хт бажає перерахувати пише туди або в приват.
Ви ж розумієте, що тут, для повного неадеквата Наташа нічого не відповість.
Але це звісно, як що Ви дійсно щира і не лукавите зараз.

не знаю
мене один раз люто обхамив якраз нік nativi (не плутати з Naitli!), від Світлани я хамства не бачила
зрозуміла, я умиваю руки.

Тепер данєцкоє ігрістоє на дурку падає) ігнорує факт відмови відповісти на таке ж запитання від Бяки) какая прєлєсть)) а Бяка по ходу не в курсі раз питала, а кагжежтак? Хіба вона не скидалась? Гг

Нда, невдобненько вийшло. Завтра я поясню дамам на пальцях різницю між роботою і волонтерством, сьогодні вже пізно

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія