Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А це вже не Мальдіви: це вже чиста корупція. Вова в Японії з дітьми :X

https://twitter.com/tZEinform

Вова окончательно спутал понятие "государственный визит" и "отдых за чужой счет" :)
Он там детьми оказывается. Снял два номера в WBF Kyoto Shijo Ninshikitei, заказал экскурсию на Фудзи (это ж часа три в одну сторону) и отдыхает....

Принаймні цьому я вірю.
   
tZEinform
:facepalm1:
Мені іноді здається шо сам Зелепуха й  замутив цю помийку, щоб довести до абсурду будь-які закиди на його адресу й таким чином  уникнути кіпіш через реальні зашквари.


Останнє редагування: 22 жовтня 2019 16:01:54 від птах Сорока
   
Наведіть бодай 2 підтвердження тому, що це помийка.
   
:facepalm1:
Мені іноді здається шо сам Зелепуха й  замутив цю помийку, щоб довести до абсурду будь-які закиди на його адресу й таким чином  уникнути кіпіш через реальні зашквари.

Мені теж)) якби не пришибейкувате фупівське кнуробабйо, що регулярно там пасеться і вірить в написане, я б так і думала)
   
Наведіть бодай 2 підтвердження тому, що це помийка.

 :lol:
   
https://twitter.com/tZEinform

Вова окончательно спутал понятие "государственный визит" и "отдых за чужой счет" :)
Он там детьми оказывается. Снял два номера в WBF Kyoto Shijo Ninshikitei, заказал экскурсию на Фудзи (это ж часа три в одну сторону) и отдыхает....

Принаймні цьому я вірю.
А міг би інкогніто цілий острів зняти  :shuffle:
   
https://twitter.com/tZEinform

Вова окончательно спутал понятие "государственный визит" и "отдых за чужой счет" :)
Он там детьми оказывается. Снял два номера в WBF Kyoto Shijo Ninshikitei, заказал экскурсию на Фудзи (это ж часа три в одну сторону) и отдыхает....

Принаймні цьому я вірю.

афiгеть, Петро пiсля майже п'яти рокiв трудiв праведних
викроїв час та злiтав у вiдпустку на тиждень
i тут такее почалось.. :facepalm:
А Зю використовує державний вiзит для сiмейного вiдпочинку..
I тиша, шо характєрно.
Летiли хоч за свiй кошт?   
   
Наведіть бодай 2 підтвердження тому, що це помийка.
Ти хоч  сайт їх дивився,  який неодноразово палили тут на фейках рівня навіть нижчого за кацапський лайноньюс?
Я спочатку гадав шо то просто жирні тролі там сидять, алеж це розтягують по мережі, а на СУПіку так взагалі  мало не моляться )))

Останнє редагування: 22 жовтня 2019 16:08:44 від птах Сорока
   
Богдан з ним?
Пишуть то Богдана діти.
   
гулять, так гулять  :gigi:

Петро Порошенко став співвласником Дизель Шоу
Опубліковано 21.10.2019, 21:20

П’ятий президент України Петро Порошенко уклав угоду про купівлю міноритарної частки “Дизель Шоу”. 30% акцій телепроекту обійшлися Порошенку в 24,5 млн грн. Про це повідомила у своєму телеграм-каналі журналістка Соня Кошкіна.

“Тільки-що… Компанія Порошенка купила 30% Дизель Шоу. Тепер він хоче скинути Зеленського з двох тронів: президентського та комедіантського. Тролінг 80 рівня“, – написала журналістка.

Представники гумористичного проекту відмовились коментувати чутки. Натомість прес-секретар екс-президента Святослав Цеголко їх підтвердив.

“Петро Порошенко 5 років успішно боровся з монополіями. Тепер потрібно покінчити з монополією Кварталу 95“, – сказав він.

При цьому прес-секретар заявив, що Порошенко не впливатиме на редакційну політику “Дизель Шоу”.

“Петро Олексійович просто захотів фінансово допомогти талановитим акторам, адже вважає, що українцям потрібна альтернативна політична сатира, – сказав він та додав, – тим не менш, певні зміни відбудуться. До акторського складу “Дизель Шоу” вже найближчим часом увійдуть Матвій Ганапольський, Василіса Фролова та Андрій Полтава.”

http://uareview.com/poroshenko-dizel-show/
   
Подивимся по факту.
   
Турбо режим закінчився! На потоки сіли. Можна і відпочити. роботи як такої нема-всі реформи проведені ще коли барига був президентом..
   
https://twitter.com/tZEinform

Вова окончательно спутал понятие "государственный визит" и "отдых за чужой счет" :)
Он там детьми оказывается. Снял два номера в WBF Kyoto Shijo Ninshikitei, заказал экскурсию на Фудзи (это ж часа три в одну сторону) и отдыхает....

Принаймні цьому я вірю.
Ещё хуже! С женой и детьми!
   
гулять, так гулять  :gigi:

Петро Порошенко став співвласником Дизель Шоу
Опубліковано 21.10.2019, 21:20

П’ятий президент України Петро Порошенко уклав угоду про купівлю міноритарної частки “Дизель Шоу”. 30% акцій телепроекту обійшлися Порошенку в 24,5 млн грн. Про це повідомила у своєму телеграм-каналі журналістка Соня Кошкіна.

“Тільки-що… Компанія Порошенка купила 30% Дизель Шоу. Тепер він хоче скинути Зеленського з двох тронів: президентського та комедіантського. Тролінг 80 рівня“, – написала журналістка.

Представники гумористичного проекту відмовились коментувати чутки. Натомість прес-секретар екс-президента Святослав Цеголко їх підтвердив.

“Петро Порошенко 5 років успішно боровся з монополіями. Тепер потрібно покінчити з монополією Кварталу 95“, – сказав він.

При цьому прес-секретар заявив, що Порошенко не впливатиме на редакційну політику “Дизель Шоу”.

“Петро Олексійович просто захотів фінансово допомогти талановитим акторам, адже вважає, що українцям потрібна альтернативна політична сатира, – сказав він та додав, – тим не менш, певні зміни відбудуться. До акторського складу “Дизель Шоу” вже найближчим часом увійдуть Матвій Ганапольський, Василіса Фролова та Андрій Полтава.”
http://uareview.com/poroshenko-dizel-show/
Це відверто брехливий сайт. Гумористичний.
   
гулять, так гулять 

Петро Порошенко став співвласником Дизель Шоу
Опубліковано 21.10.2019, 21:20

гарна iдея  (tu)
Вже не оригiнальна, але все'дно перспективна
   
афiгеть, Петро пiсля майже п'яти рокiв трудiв праведних
викроїв час та злiтав у вiдпустку на тиждень
i тут такее почалось.. :facepalm:
А Зю використовує державний вiзит для сiмейного вiдпочинку..
I тиша, шо характєрно.
Летiли хоч за свiй кошт?

Інкогніто  :facepalm1:  під час війни  :facepalm:  верховний головнокомандувач  :facepalm:  :facepalm1:
 там якраз революційон, от якби того придурка там прикрили, ти розумієш розмір звіздєца взагалі ?
   
я прощу Зеленскому детей и жену  B-)

это копеешная мелочь, даже работающая на плюс.

Заботливый папа, чтящий семейные ценности.

но есть поросячие ушлепалы, кому ну режет по горлу проигрыш их вороватой мессии
   
Ещё хуже! С женой и детьми!

Ну не знаю чи з дітьми

   
Інкогніто    під час війни    верховний головнокомандувач
Внатурє. Під час війни головнокомандувач мав би їхати, попередньо оголосивши міжнародній спільноті, куди їде, яким маршрутом, на який час. А то - інкогніто!
   
Заботливый папа, чтящий семейные ценности.
Чьо би нє чтіть за державний рахунок, норм.
Чи є інформація, що оплатив з власної кишені?
   
Внатурє. Під час війни головнокомандувач мав би їхати, попередньо оголосивши міжнародній спільноті, куди їде, яким маршрутом, на який час. А то - інкогніто!
Ти придурок?)
П. С. той "скарб"  нафіг нікому не всрався, он позолота злетіла, таксисти підсрачником по Києву ганяють  :lol:
   
А Зю використовує державний вiзит для сiмейного вiдпочинку..


І, до речі, не вперше...

Візит на Ніагару всі пам'ятають?  :K
   
Ти хоч  сайт їх дивився,  який неодноразово палили тут на фейках рівня навіть нижчого за кацапський лайноньюс?
Я спочатку гадав шо то просто жирні тролі там сидять, алеж це розтягують по мережі, а на СУПіку так взагалі  мало не моляться )))
Ти пробуєш хитрий план бачити де банальна дурість.

Доречі журналісти моглиб перевірити чи є його діти в школі.
   
Ти пробуєш хитрий план бачити де банальна дурість.
Ну як це дурість.  Це ж люди сидять, нехай й на безкоштовному блозі,  постійно генерують контент високого рівня упоротості, перепощують це через свій твітер та ФБ.
Шось же з цього вони мають. Команда Петра вже давно  не хоче таким шкваритися, отже хто тоді це мутить? Лишається сам Зелепуха.
   
Ти придурок?)
П. С. той "скарб"  нафіг нікому не всрався, он позолота злетіла, таксисти підсрачником по Києву ганяють  :lol:
Ні.
Про тебе того не скажу, тупа курко.
   
Как это Зеленский посмел взять с собой жену??? Это государственный позор! Да ещё в смокинге! Обязан был поехать и быть на приёме в костюме из ближайшего магазина одежды секонд хенда! Растрачиает государственные деньги из наших налогов! Пазор Зе!
   
https://twitter.com/tZEinform

Вова окончательно спутал понятие "государственный визит" и "отдых за чужой счет" :)
Он там детьми оказывается. Снял два номера в WBF Kyoto Shijo Ninshikitei, заказал экскурсию на Фудзи (это ж часа три в одну сторону) и отдыхает....

Принаймні цьому я вірю.
Генріх Германович, ви мабуть випадково не побачили, як Педро державним коштом возило до Стамбула на отримання томоса весь свій виводок, виключно з тим роменям, яке пропагувало мірдружбужвачьку з паРашею - у той час, коли Україна щодня ховала його ровесників, загиблих на сході від рук рашистських окупантів?
   
Інкогніто  :facepalm1:  під час війни  :facepalm:  верховний головнокомандувач  :facepalm:  :facepalm1:
 там якраз революційон, от якби того придурка там прикрили, ти розумієш розмір звіздєца взагалі ?
розмiр звіздєца приблизно, як ужжосснах чи ше бiльший?
В будь-якому разi це нi в яке порiвняння не йде з покатушками Зю, да..
Хоча.. Зю з усiєю зюко-мандою примусово тре' на Мальдiви вiдправити.
На п'ять рокiв.
Краще буде i для них i для країни.
пс
Фудзiяма теж пiдiйде.
ппс
Хоча краще б Джомолунгма
   
Петро пiсля майже п'яти рокiв трудiв праведних
ти таки гуморист
   
І, до речі, не вперше...

Візит на Ніагару всі пам'ятають?  :K

у прєЗє сiмейнi цiнностi на першому мiсцi! (tu)
   
Как это Зеленский посмел взять с собой жену??? Это государственный позор! Да ещё в смокинге! Обязан был поехать и быть на приёме в костюме из ближайшего магазина одежды секонд хенда! Растрачиает государственные деньги из наших налогов! Пазор Зе!

все верно. И жену надо брать и деток..
И Богдана, куда ж без него.
И квартальцев с семьями..
Только желательно, чтоб в частном порядке во внерабочее время.
И эта.. Давайте Вы это мероприятие спонсировать будете?
   
я прощу Зеленскому детей и жену  B-)

это копеешная мелочь, даже работающая на плюс.

Заботливый папа, чтящий семейные ценности.

но есть поросячие ушлепалы, кому ну режет по горлу проигрыш их вороватой мессии
Це вже повний п и з д ець з цими ушльопками...
   
я прощу

тыы ссатри какой.. Всепрощатель.
Выбери себе преза персонального и прощай скока хочешь.
Хоть по два раза на дню прощай, хоть три.
А я своему ЗАПРЕЩАЮ путать шерсть государственную с личной.
   
Велике діло! Он Лукашенко свого принца Колю скрізь возить, він сидить на засіданнях ООН серед білоруської делегації. А то колись показували, як він з татом стояв у військовій формі, а повз них проходили маршем генерали, віддаючи честь. І паросток прикладав до козирка руку.
   
розмiр звіздєца приблизно, як ужжосснах чи ше бiльший?
В будь-якому разi це нi в яке порiвняння не йде з покатушками Зю, да..
Хоча.. Зю з усiєю зюко-мандою примусово тре' на Мальдiви вiдправити.
На п'ять рокiв.
Краще буде i для них i для країни.
пс
Фудзiяма теж пiдiйде.
ппс
Хоча краще б Джомолунгма

Покатушки ?)) Покатушки були інкогніто на Мальдіви  :dirol:

Під час перебування у Японії з робочим візитом президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в інтронізації імператора Нарухіто.**

Як інформує ОПУ, це вперше український президент запрошений на такі урочистоті. Церемонія інтронізації тривала понад півгодини.
   
Генріх Германович, ви мабуть випадково не побачили, як Педро державним коштом возило до Стамбула на отримання томоса весь свій виводок, виключно з тим роменям, яке пропагувало мірдружбужвачьку з паРашею - у той час, коли Україна щодня ховала його ровесників, загиблих на сході від рук рашистських окупантів?

Там по ходу ще й Наріка з братвою прихватили) і нічо))
   
Ні.
Про тебе того не скажу, тупа курко.

Іді уже, хоспаді  :laugh:  бачок зливний))
   
все верно. И жену надо брать и деток..
И Богдана, куда ж без него.
И квартальцев с семьями..
Только желательно, чтоб в частном порядке во внерабочее время.
И эта.. Давайте Вы это мероприятие спонсировать будете?
И ещё в смокинге за наш счёт! Нет чтобы в дешевом секонд хенде! И жену одевает в дорогущие платья на наш чёт! Пазор Зе! Так порохобот? Пазор?
   
но есть поросячие ушлепалы, кому ну режет по горлу проигрыш их вороватой мессии

это собствено и вся их мотивация ходить и говнять 25 часов в сутки
   
Наведіть бодай 2 підтвердження тому, що це помийка.


 :lol:  :lol:  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія