Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Терміново для пана Зеленського та Гончарука...

Коли почнете вже реформувати економіку!?
1. Надання раніше окремій гилки влади для НБУ  це була велика помилка!
Уся нечисть у НБУ це ще пан Стельмах, потім Гонтарева використовували цю окрему владу виключно для збагачення т.зв. банківської мафії!
НБУ у ці роки був двигуном інфляційних процесів, що дозволяло цим ділкам + президенти заробляти шалені гроші!
Тільки одна схема з рефінансування банків чого коштувала державі...!
Я не буду зупинятися на деталях, ви самі, якщо хочете, все розумієте, що відбувалося у цьому секторі!
Тому ви або на деякий час ліквідуєте вищеназвану незалежність  діяльності НБУ, або терміново наводите порядок у цьому секторі!
Для цього достатньо замінити увесь склад керівників НБУ!
Далі треба на законодавчому рівні заборонити еміссію  грошей майже під усе, а особливо під так зв. проекти рефінанса!
Запам'ятайте збанкрутілий банк повинен ЗДОХНУТИ, а не буту рефінансованим!
Схема, коли кабанчик виріс, тре колоти повинна піти в минуле разом з авторами цій схеми!
Далі треба зробити облікову ставку у розмірі зіро відсотків!
На питання - чим компенсувати збитки від можливої інфляції є відповідь. По перше  інфляція майже зникне, якщо ви ліквідуєте тупу емісію грошей!
По друге на компенсацію..., та виплати по мінулим обов'язкам  і треба направляти займи від МВФ, більше не нащо!!!
Ну, а далі тре кредитувати малий та середній бізнеси за підйомні відсотки!

Далі треба ліквідувати ПДВ, ліквідувати усіх ФОПів, та ввести податок з продаж(обороту), який треба диференціювати відповідно галузей!

Робіть вже щось, хватить продовжувати тему, коли Україна - це корито для олігархів!
Або вже ідіть геть, час, хоча б, для декларацій реформ, не кажучи про самі реформи, для вас вже вичерпаний, далі або прірва, або підйом!

Ну, звісно хор Вєрьовки набагато цікавіше!
Тривожно за Україну!  :( 

Re: Терміново для пана Зеленського та Гончарука...

Коли почнете вже реформувати економіку!?
1. Надання раніше окремій гилки влади для НБУ  це була велика помилка!
Уся нечисть у НБУ це ще пан Стельмах, потім Гонтарева використовували цю окрему владу виключно для збагачення т.зв. банківської мафії!
НБУ у ці роки був двигуном інфляційних процесів, що дозволяло цим ділкам + президенти заробляти шалені гроші!
Тільки одна схема з рефінансування банків чого коштувала державі...!
Я не буду зупинятися на деталях, ви самі, якщо хочете, все розумієте, що відбувалося у цьому секторі!
Тому ви або на деякий час ліквідуєте вищеназвану незалежність  діяльності НБУ, або терміново наводите порядок у цьому секторі!
Для цього достатньо замінити увесь склад керівників НБУ!
Далі треба на законодавчому рівні заборонити еміссію  грошей майже під усе, а особливо під так зв. проекти рефінанса!
Запам'ятайте збанкрутілий банк повинен ЗДОХНУТИ, а не буту рефінансованим!
Схема, коли кабанчик виріс, тре колоти повинна піти в минуле разом з авторами цій схеми!
На питання - чим компенсувати збитки від можливої інфляції є відповідь. По перше  інфляція майже зникне, якщо ви ліквідуєте тупу емісію грошей!
По друге на компенсацію..., та виплати по мінулим обов'язкам  і треба направляти займи від МВФ, більше не нащо!!!
Ну, а далі тре кредитувати малий та середній бізнеси за підйомні відсотки!

Далі треба ліквідувати ПДВ, ліквідувати усіх ФОПів, та ввести податок з продаж(обороту), який треба диференціювати відповідно галузей!

Робіть вже щось, хватить продовжувати тему, коли Україна - це корито для олігархів!
Або вже ідіть геть, час, хоча б, для декларацій реформ, не кажучи про самі реформи, для вас вже вичерпаний, далі або прірва, або підйом!

А ти юльок? Бо майже все це пропонує вже давно Тимошенко.  :-)o

А ти юльок? Бо майже все це пропонує вже давно Тимошенко.  :-)o

У мене принцип - не підтримувати тих, хто не зміг, або сам належить до когорти олігархів!
Для мене кланово-олігархічний базис, який є зара це ворог для України!   

та ладно - тривожно
просто пох

День открытых дверей в дурдоме?

У мене принцип - не підтримувати тих, хто не зміг, або сам належить до когорти олігархів!
Для мене кланово-олігархічний базис, який є зара це ворог для України! 

Так чо ты пишешь кукле на руке олигарха :lol:

День відкритого інтернету, двері на замку.

у якій це країні облікова ставка зіроу?

(японію не згадувати - вони мало їдять))

та ладно - тривожно
просто пох

Мені не пох!
Просто всі все розуміють як повинно це все бути..., але дорвавшись до влади, влада чомусь завжди  нічого не робить!
Тому зара тре терміново вимагати від влади дієвих реформ та змін!

это таки стеб или ЗЕки реально  :facepalm:  ?

Я вас шокую, є країна де у якості реанімації економіки зробили облікову ставку не зіро, а десь -1%, або -3, тобто ще доплачують...!!!

в СРСР теж було "нуль"  :gigi:
але там теж не сильно годували

дорвавшись до влади, влада чомусь завжди  нічого не робить!

може тому що в один момент зробити нічого не можна ???  навіть при великому бажанні ?

это таки стеб или ЗЕки реально  :facepalm:  ?

Ну, ви, я бачу, володієте темою набагато краще чим я, та зара нам поясните джерело інфляції у України!
Чекаємо, будь ласка... 

Звісно, ФУП це і є дурдом, тут кожен наполеон!
Я радий, що ви це визнаєте!

Так чо ты пишешь кукле на руке олигарха :lol:

Цікаво, це тільки вам смішно, або всім...!?

ара нам поясните джерело інфляції у України!

та уся світова фін система побудована на інфляційній моделі,  нам або разом з усіма - або повна ізоляція та Північна Корея

і нульова чи від'ємна ставка  як раз і робиться для того щоб отримати хоч якусь мінімальну інфляцію при дефляційних очікуваннях

на разі постав ставку нуль - і грошова маса, а як наслідок і інфляція полетять у космос,  люде попруть брати нульовий кредит та скуповувати квартири та валюту.

Робіть вже щось

вот с этим согласен

Ось, наприклад, тута та без голодування...
Тому, смійтеся надалі  :laugh:

вот с этим согласен

проблема у тому що для росту економіки треба робити зовсім не те за що голосував манюпас  :D

хватить
...досить...

та уся світова фін система побудована на інфляційній моделі,  нам або разом з усіма - або повна ізоляція та Північна Корея

і нульова чи від'ємна ставка  як раз і робиться для того щоб отримати хоч якусь мінімальну інфляцію при дефляційних очікуваннях

на разі постав ставку нуль - і грошова маса, а як наслідок і інфляція полетять у космос,  люде попруть брати нульовий кредит та скуповувати квартири та валюту.
Де ви побпчили, що я пропоную нульові кредити!
Я пропоную нульову облікову ставку, яка надасть можливість кредитувати... під підйомні відсотки!!!
Тому не треба самому придумувати те, що я не казав, та стібатися від цього! 

...досить...

Дякую

Годували: СЕВ, Анголу, Кубу,Гватемалу,....

Звісно, ФУП це і є дурдом, тут кожен наполеон!
Я радий, що ви це визнаєте!

ну а от ти з ким тут розмовляєш?
отой гончарук чи клован - тебе будуть читати?

ну а от ти з ким тут розмовляєш?
отой гончарук чи клован - тебе будуть читати?

Кажуть, що у них є хто відповідає за інфу з ФУПу, сподіваюся, що таки є...!

Ось, наприклад, тута та без голодування...
Тому, смійтеся надалі  :laugh:

все, як в старій байці про дивака,
що запропонував тягнути бідолашного з дерева мотузкою
бо напередодні він бачив, як іншого бідолашного витягували так з криниці
 :laugh: 

Годували: СЕВ, Анголу, Кубу,Гватемалу,....

дякую, що ти повідомив про свої псевдоісторичні знання

все, як в старій байці про дивака,
що запропонував тягнути бідолашного з дерева мотузкою
бо напередодні він бачив, як іншого бідолашного витягували так з криниці
 :laugh: 

А ще кажуть, що не треба придумувати заново велосипед...!

дякую, що ти повідомив про свої псевдоісторичні знання
Та ладно!!!
Уже є такі, що цього не знають!!!
Час летить... ;o

А ще кажуть, що не треба придумувати заново велосипед...!

ти плутаєш бездумне мавпування
з намаганням видати за винахід вже винайдене

Я пропоную нульову облікову ставку, яка надасть можливість кредитувати... під підйомні відсотки!!!

ну так кредити під підйомні відсотки як раз і будуть розганяти інфляцію,  чим більше буде взято кредитів - тим сильніше збільшиться грошова маса,  в той час як товарів які можна купити за ці гроші моментально більше не стане

Кажуть, що у них є хто відповідає за інфу з ФУПу, сподіваюся, що таки є...!

сподівається він.
хай так і передадуть - шагайте в дупу!

ну так кредити під підйомні відсотки як раз і будуть розганяти інфляцію,  чим більше буде взято кредитів - тим сильніше збільшиться грошова маса,  в той час як товарів які можна купити за ці гроші моментально більше не стане
Товарна маса якраз не проблема.

Ви продовжуєте придумувати..., попередньо я пропонував припинити емісію...!!!
Тому ніякого збільшення у обігу грошей не відбудеться, крім того,  якщо все це працює, то гроші будуть повертатися..., бо їх напряму не вживають, вживають товари та послуги за гроші!
Те що відбувається зараз, це щоб довго не розповідати, то це регулярна емісія з виводом валюти у офшорні зони!
Треба припиняти це знекровлення...!!!

сподівається він.
хай так і передадуть - шагайте в дупу!
І вам не хворіть...

:facepalm1:

Для подъёма экономики необходимо микробизнес самозанятых вообще вывести из под налогообложения,оставив плату за патент на полгода.Свои налоги государству они платят в виде 20 % ПДВ при каждой покупке!
 Но поставил бы барьер по уходу от налогов большим предприятиям при помощи псевдофопов. Дал бы свободу малому и среднему бизнесу,производящему товары и услуги преимущественно для продажи на внутреннем рынке.
 Очень чего сейчас импортного.мы можем производить сами,оставляя прибавочную стоимость внутри Украины.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія