Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бєня програв суд в Лондоні! (tu) Тепер його врятує тільки контроль над Приватом! 8-)

Зиск прямий
1. Повернення ПриватБанк = зрив програми з МВФ
2. Дорогі кредитні ресурси, немає інвестицій , потенційний дефолт
3. Активи дешевшають
4. Нема грошей на армію і виходить умовний "пристайко' в каже - треба здаватись бо нема бабла
5. Кацапи відновлюють вплив, активи ще більше втрачають в ціні
6. Бєня за копійки скуповує частину активів ( землю наприклад)
7. При цьому бюджет може спонсорувати бєнін бізнес , а самі феросплави продовжують вирлбництво

Який ще приват, якщо тут буде х-ло??
З дуба впали?
Що зараз контролює рижий патріот в отсосі?
   
Це Беня наївний???
)))
Порівняно з Хуйлом - як дитина.
   
Якщо державний борг підвищився, то пропорційно боргове навантаження на кожного платника податків збільшилося
Тільки зелепні це не розуміють  :facepalm:

Платити борги доведеться все одно, і іх витягнуть з кожної кишені або

- через підвищення податків
- через зменшення соціальних виплат
- або через гіперінфляцію - яка зменшує абсолютні соціальні виплати в доларі, але борги все одно залишаються  :lol:

Кому стала винна держава в цій схемі?
   
Беня- раз,а кто два? Кто следующий.сделавший свои миллиарды на воровстве,обмане.махинациях,коррупции и неуплате налогов?
Имя?
   
Вкотре задаю питання:
Який зиск Коломойському від капітуляції України?
Як він може на це вплинути?

Есть договоренности между командой ЗЕ и РФ о том, как урегулировать текущую ситуацию.  Кацапам надо снять санкции, а команде ЗЕ получить доступ на рынки РФ. Снятие квот на колеса и доступ Коломойского на рынок угля и э/э из РФ это первые авансовые платежи
   
Беня- раз,а кто два? Кто следующий.сделавший свои миллиарды на воровстве,обмане.махинациях,коррупции и неуплате налогов?

Україна.
   
Кому стала винна держава в цій схемі?

Тим хто тримає облігації

А в цілому - заборгувала усім на 5 млрд долларів більше
   
Есть договоренности между командой ЗЕ и РФ о том, как урегулировать текущую ситуацию.  Кацапам надо снять санкции, а команде ЗЕ получить доступ на рынки РФ. Снятие квот на колеса и доступ Коломойского на рынок угля и э/э из РФ это первые авансовые платежи

Якщо знімуть санкції, х-ло піде на натупний захват територій.
Що виграв твій хазяїн від загравань з х-лом?
Беня який завгодно, але не дурний і не наївний...
   
Це Беня наївний???
)))
Не наївний звичайно але думаю що він зараз дуже шкодує що гнав на Куйла
   
Тим хто тримає облігації

А в цілому - заборгувала усім на 5 млрд долларів більше

Їх хтось купив? Хто?
На яку суму?
   
Якщо знімуть санкції, х-ло піде на натупний захват територій.
Що виграв твій хазяїн від загравань з х-лом?
Беня який завгодно, але не дурний і не наївний...

У меня нет хозяина,  у меня есть работадатель.

Заигрывает сейчас с РФ как раз Коломойский. Это и его постоянные вбросы про гражданской конфликт,  и о том, что надо искать компромиссы с РФ
   
Не наївний звичайно але думаю що він зараз дуже шкодує що гнав на Куйла

Кого хвилює що ви там собі напридумували...
Тобто він жалкує, що не подарував х-лу Дніпропетровську і Одеську область?
Ще раз питаю: що отримав ахметов за здачу Донбаса?
   
Не наївний звичайно але думаю що він зараз дуже шкодує що гнав на Куйла

100%

Насколько я знаю, он уже принес личные извинения через г-на Н.
   
У меня нет хозяина,  у меня есть работадатель.

Заигрывает сейчас с РФ как раз Коломойский. Это и его постоянные вбросы про гражданской конфликт,  и о том, что надо искать компромиссы с РФ

Так що виграв ахметов від здачі х-лу Донбаса?
   
Вкотре задаю питання:
Який зиск Коломойському від капітуляції України?
Як він може на це вплинути?

"Мамо де море??"
Вкотре запитую! :X
   
Кого хвилює що ви там собі напридумували...
Тобто він жалкує, що не подарував х-лу Дніпропетровську і Одеську область?
Ще раз питаю: що отримав ахметов за здачу Донбаса?

Что получил Коломойский за сдачу Стаханова? И кто жалеет,  что не сдал Мариуполь куйлу?
   
Це валюта така?

це кредит такий, по якому % треба платити
   
Я за справедливость.

нова методичка зеботів.

але слід зауважити, що справедливості бувають різні - буває справедливість судів у штатах та великобританії, а буває діаметрально протилежна справедливість куплених бєнєю українських судів.

зеботи, як і сам зе та вся його зекоманда, тепер триндітимуть, що як український суд вирішив, так і має бути.
і вони на те рішення немають та неповинні мати ніякого впливу.
бо той суд і є справедливість у їхньому розумінні.


   
Так що виграв ахметов від здачі х-лу Донбаса?

А кто тебе сказал, что он что-то сдавал? У него нет ресурса,  чтобы противостоять силовикам. Как Украины, так и РФ
   
Це ж яка ганьба

Укросуд, який оплачується платниками податків, відбирає майно у платників податків. І ЗЕ це благословляє!

Нафуя україні такий суд?
   
А кто тебе сказал, что он что-то сдавал? У него нет ресурса,  чтобы противостоять силовикам. Как Украины, так и РФ

Ну Коломойський знайшов ресурси для добробатів, на премії за відстріл х-ловців, на пальне для танків і літаків, на очистку Дніпра від небезпечних сепаратистів.
   
А кто тебе сказал, что он что-то сдавал? У него нет ресурса,  чтобы противостоять силовикам. Как Украины, так и РФ

Він був до війни цар і бог на Донбасі...  якби був справжнім українцем зробив би все,  щоб не допустити туди приходу кацапів...   але  бандюквватий татарин вів якісь свої брудні розрахунки, грав свою гру, а може і досі грає....   в любому випадку вся його нерухомість "в целости и сохранности"....    і стадіон стоїть собі....

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 15:15:50 від ценительница алей
   
Якби в кацапії басманний суд відібрав роснєфть у держави, в адресу якогось жидочка - їх би вивезли в чечню в тойже день і більше про них би ніхто не чув.

А в нас не має держави, не має сильної руки. Одні слюнтяї
   
Ну Коломойський знайшов ресурси для добробатів, на премії за відстріл х-ловців, на пальне для танків і літаків, на очистку Дніпра від небезпечних сепаратистів.

 :facepalm1:

Какие премии? Кому их выплатили?  :lol:

А за свой ГСМ для ВСУ он потом перевыставил Минобороне все счета.

Почему Коломойский не стал оказывать сопротивление в Стаханове? А защитить Днепр было не сложнее чем Кривой Рог. Там не было туристов из РФ. От слова совсем
   
Ну Коломойський знайшов ресурси для добробатів, на премії за відстріл х-ловців, на пальне для танків і літаків, на очистку Дніпра від небезпечних сепаратистів.

Отож,  а Ахмєтов нічого з цього на зробив, і не намагався, а навпаки підтримував  гуманітарною орків постійно, щоб не забували його....  :facepalm1:
   
Факт остается фактом. Сейчас Коломойский полностью лег под РФ и делает все, чтобы поскорее вывести их из под санкций.  Любой ценой для Украины
   
:facepalm1:

Какие премии? Кому их выплатили?  :lol:

А за свой ГСМ для ВСУ он потом перевыставил Минобороне все счета.

Почему Коломойский не стал оказывать сопротивление в Стаханове? А защитить Днепр было не сложнее чем Кривой Рог. Там не было туристов из РФ. От слова совсем

Я так розумію, що ахтетов теж отганізовував добробати?
І захищав Донецьк?

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 15:34:24 від Spin
   
100%

Насколько я знаю, он уже принес личные извинения через г-на Н.
але це йому не допоможе, бо Куйло дуже злопам'ятне
   
Факт остается фактом. Сейчас Коломойский полностью лег под РФ и делает все, чтобы поскорее вывести их из под санкций.  Любой ценой для Украины


Ну Хуйло руки викручувати вміє, це зрозуміло....   але Україна - це не вотчина Коломойського
   
Який ще приват, якщо тут буде х-ло??
З дуба впали?
Що зараз контролює рижий патріот в отсосі?

не розумiєте чи придурюєтесь?
Х-лу i на' не тре' "бути тут" а прямому сенсi.
Їм треба, щоб Україна не була самостiйним гравцем
бо тодi ми становимо для Рашi серйозну небезпеку.
Тобто ми повиннi або розпастися на частини
i занепасти економiчно по цiй причинi, або просто занепасти.
Це вкладується в улюблену Бєнiну методу ведення бiзнесу -
"Обанкрочуй та скупляй".
Що?  "Приват" загнеться при такому розкладi?
То й що?  Заради цього i йде боротьба за контроль,
щоб швиденько вивести активи в разi потреби.
Перший раз чи шо?
   
Я так розумію, що ахтетов теж отганізовуват добробати?
І захищав Донецьк?

Нет. Так как организацией любых военизированных формирований бизнес не должен заниматься.  Он должен платить налоги, чтобы на эти средства обороной страны занималось государство.

А свои батальоны Коломойский потом использовал в решении бизнес вопросов с государством. Когда угрожал их снять с фронта и послать в тыл,  если ему не откроют доступ к гос.  ресурсам
   
Беня- раз,а кто два? Кто следующий.сделавший свои миллиарды на воровстве,обмане.махинациях,коррупции и неуплате налогов?
Имя?

давайте по Бене сначала разберемся, юзер..
Или вам срочно нужно стрелки перевести?
   
нова методичка зеботів.

але слід зауважити, що справедливості бувають різні - буває справедливість судів у штатах та великобританії, а буває діаметрально протилежна справедливість куплених бєнєю українських судів.

зеботи, як і сам зе та вся його зекоманда, тепер триндітимуть, що як український суд вирішив, так і має бути.
і вони на те рішення немають та неповинні мати ніякого впливу.
бо той суд і є справедливість у їхньому розумінні.

Я тебе дураку 100 раз говорил что мне плевать на Беню и если его закроют ,то я буду аплодировать стоя.Но все это должно быть в рамках уголовных дел с железобетонными доказательствами,как и в случае с Петей или любым другим
   
але це йому не допоможе, бо Куйло дуже злопам'ятне

Не совсем.  Пример Кадырова и Эрдогана показывает, что он очень ценит тех, кто принес ему свои извинения и обещания в лояльности.
   
Нам треба сильна влада яка плюне на всі ці суди і запустить туди спецназ. На рік мають бути упразнині права всіх громадян поки не звернуть шию мафії.

Доки можна грати з мафією в ці юридичні ігри?
   
Не совсем.  Пример Кадырова и Эрдогана показывает, что он очень ценит тех, кто принес ему свои извинения и обещания в лояльности.

Ахметова ще забув....  а то б не стояла його нерухомість вцілілою...   хоча та нерухомість то дрібниці,   Ахмєтов все ще багата людина і все в нього ок, ніхто ним "не цікавиться" особливо ( хоч точно є за що),  значить з Хуйлом все порішав давно
   
Це ж яка ганьба

Укросуд, який оплачується платниками податків, відбирає майно у платників податків. І ЗЕ це благословляє!

Нафуя україні такий суд?
А вас кто-то спросит? Пока мы молчим, нас имеют.
   
Но нашим "судьям" ни Лондон, ни Парыж не указ, тока собственная ляжка, ее должно жать, и бениному клоуну угодить, даже ценой изоляции страны.
   
Я тебе дураку 100 раз говорил что мне плевать на Беню и если его закроют ,то я буду аплодировать стоя.Но все это должно быть в рамках уголовных дел с железобетонными доказательствами,как и в случае с Петей или любым другим

а зачем Бенину марионетку мне в президенты навязал?
Надеюсь, что только Бенину.
   
Ахметова ще забув....  а то б не стояла його нерухомість вцілілою...   хоча та нерухомість то дрібниці,   Ахмєтов все ще багата людина і все в нього ок, ніхто ним "не цікавиться" особливо ( хоч точно є за що),  значить з Хуйлом все порішав давно

Захватили все его активы, которые приносят деньги.  А жилье у многих там стоит нетроннутым.  Кому оно нужно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія