Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Примусове зкацаплення дітей :pooh_on_b: у школах Києва - "совок" повертається взад :fans: [M]

Опитування
Зкацаплення понеслось?
Всього проголосувало: 41
Так! Школи Києва - для малоросів. Тікайте на захід чи до села, поки випускаємо.  9 
 
 22% 
Так, буду пручатися, доки стачить сили, потім втечу  6 
 
 15% 
Так, зкацаплюсь та ляжу під зелену більшість  2 
 
 5% 
Брехні "мовнюків". Вірю в зелене майбутнє.  3 
 
 7% 
ТС - провокатор (хуйло/порохатий/ще чийсь). Розстріляти.  21 
 
 51% 




Київ, зупинка, вересень 2019. Тато веде першачка зі школи.
- Михасику, чому ти заговорив російською, ти ж нею ніколи не розмовляв?
- Бо треба гратися з дітьми.
- А скільки дітей у класі розмовляють українською?
- Ніхто, тільки я.

Там же, жовтень 2019, родина з дитиною 4 чи 5 клас.
- Чому ти розмовляєш суржиком, коли зі школи повертаєшся? У нас в родині всі розмовляють чистою мовою, що трапилося?
- А у нас тільки троє дітей у класі досі українською розмовляють, з них двоє - суржиком. В першому класі восьмеро україномовних було, а тепер більшість з них перейшли на російську.

Два характерні приклади. Перша дитина пішла до школи за влади малоросів, і була миттєво зкацаплена. Друга потрапила до першорго класу за влади "бариг", встигла хапонути української мови і трохи ще попручається, та врешті теж скацапиться під впливом малоросійського оточення.


Маю купу знайомих українськомовних сімей, чиї діти навчаються по різних київських школах. І купу історій про те, як дітей примушували перейти на кацапську різними формами тиску - від психологічного до кулаком в обличчя за те, що дитина відрізняється від малоросійської більшості. Біля половини вчителів - такі ж суржикомовні малороси, самі переходять на кацапську за першої нагоди, демонструючи учням зразок для наслідування.

Що цікаво, найбільш критичні відгуки чую про так звані "елітні" ліцеї Києва. Якщо у звичайних школах за влади "бариг" встигли сформуватися окремі осередки українськомовних дітей, то українськомовні діти з "елітних" ліцеїв навіть за часів "примусової українізації" мусили переходити на кацапомову, приходячи до школи. Ті ліцеї ледь-ледь спромоглися позбутися примусового вивчення кацапомови за державний кошт, та й то після кількарічних безперервних протестів батьків. А українськомовні дитячі осередки там з'явитися так і не встигли.

Зате як активно пішов відкат. Щодня більше кацапської, щодня більше "совка" і блатняка у школах Києва.

Так, і всі приховують і просять нікому-нікому не розповідати, що їх дитина потрапила під тиск малоросів. Бо страшно вилетіти з гарної школи, а можуть ще й порохоботом у фейсбучку назвати, тоді ще й на роботі почнуть коситися, а як дітей без роботи прогодувати? І так, вони голосували за Зелюка, але ж він обіцяв інше, і їм було так весело реготати з простуватого "пацана на вєліку", а ще є родичі у європах, до яких можна втекти. Активні люди знайдуть вихід.

А у кого нема родичів за кордоном, звичайні люди, що зірок не хапають - хай стають рачки і насолоджуються процесом. Таким прикольним і донедавна таким для них веселим.

   
Надо срочно вызвать фарион  с боевыми отрядами и отпиздить всех русскоязычных детей и педсостав школ!!!

И сразу наступит счастье!!
   
цікава тема ,а е в Київі школи де діти на перевах говорять українскою?

В Кішіневе в румуньских школах говорять румуньскою
в россійских россійскою по між собою

В Київі школи переводили на україньску--то діти в таких розмовляють поміж собою россійскою--то природне
А були ж україньски школи ще з часів СРСР там хочь 100% україньска???
   
не чіпляйтеся до дітей. україномовні дорослі теж переходять на російську у російськомовному середовищі.
   
Надо срочно вызвать фарион  с боевыми отрядами и отпиздить всех русскоязычных детей и педсостав школ!!!

И сразу наступит счастье!!
не ,треба через таких як ви постійно в війнах сидіти бо Кацапи вас захіщяти лизуть через то що чують "русскій ізик" від загнобленних братів .


Останнє редагування: 13 жовтня 2019 09:37:37 від bassarabia
   
виходить, що на російську перейти легше ніж на українську. чому так?
   
не надо через таких як ви постійно в війнах сидіти бо Кацапи вас захіщяти лизуть бо чують русскій ізик

А как же тогда поступать?
Если бить нельзя?
Неужели придётся конфетки давать?
   
не чіпляйтеся до дітей. україномовні дорослі теж переходять на російську у російськомовному середовищі.
При чім тут діти?Тут школи ібашити треба з їхнім керівництвом що само калякає на гуському..
   
При чім тут діти?Тут школи ібашити треба з їхнім керівництвом що само калякає на гуському..
О!!
Я ж говорю!
Фарион во главе группы крепких пацанов с битами и п***а всех!!!
Ибо неxyй!
   
А как же тогда поступать?
Если бить нельзя?
Неужели придётся конфетки давать?
це державна справа
причому справа безпеки
.....і конфетки булоб непогано і садочки + вищу освіту та професійну освіту треба переводити на україньску+ багато чого---тут комплексний підхід потрібен


Останнє редагування: 13 жовтня 2019 09:48:20 від bassarabia
   
це державна справа
причому справа безпеки
.....і конфетки булоб непогано

Я даже больше скажу.
Конфетки нужно было давать ещё лет 15 назад.
А у нас все пытались по советски.
Назаляву.
   
Я даже больше скажу.
Конфетки нужно было давать ещё лет 15 назад.
А у нас все пытались по советски.
Назаляву.
згоден
   
Я вибачаюсь, але ж 73% голосує за Сватів по Г+Г. Логічно, що в результаті вони отримають російський контент.
   
Я вибачаюсь, але ж 73% голосує за Сватів по Г+Г. Логічно, що в результаті вони отримають російський контент.

А тебя не смущает, что при порошенко ситуация в школах была та же самая?
   
При чім тут діти?Тут школи ібашити треба з їхнім керівництвом що само калякає на гуському..
в нашій школі керівництво калякає українською
   
А тебя не смущает, что при порошенко ситуация в школах была та же самая?
Порох, як мінімум, трохи прикрутив кацапське гівно з екранів, закрив кантактіки (в які всеодно хахли лізуть) і т д.

Не можна за пару років змінити мову спілкування. Для цього треба будувати фундамент і потроху йти до мети. Але нарот від цього втомився, він хоче Сватів, кантактік і яндекс таксі.
   
Порох, як мінімум, трохи прикрутив кацапське гівно з екранів, закрив кантактіки (в які всеодно хахли лізуть) і т д.

Не можна за пару років змінити мову спілкування. Для цього треба будувати фундамент і потроху йти до мети. Але нарот від цього втомився, він хоче Сватів, кантактік і яндекс таксі.
Молодёжь как сидела в контакте, так и сидит.
В школе говорят на том языке, который распространён в их местности.
Украиноязычных высококлассных учителей дефицит.
Потому школы юзают русскоязычных.

Переход на другой язык общения - дело десятилетий, а хохлы хотят высраться и не дуться..

Я ж говорю - Фарион и быки с битами, единственное на что способны моводрочеры.
   
Молодёжь как сидела в контакте, так и сидит.
Сидять хахли і малороси. Усі мої знайомі у 2014 з нього пішли і я взагалі хз що там робити. Далі: піратське кєно російською з торентів. Набагато простіше глянути його російською ніж англійською з субтитрами. Ну і понеслось.

Дітям абсолютно пофігу якою мовою говорити, але треба щоб батьки захотіли.
   
Молодёжь как сидела в контакте, так и сидит.
В школе говорят на том языке, который распространён в их местности.
Украиноязычных высококлассных учителей дефицит.
Потому школы юзают русскоязычных.

Переход на другой язык общения - дело десятилетий, а хохлы хотят высраться и не дуться..

Я ж говорю - Фарион и быки с битами, единственное на что способны моводрочеры.
перехід дітей на другу мову спілкуваня не е питаня десятеліть
дитина за рік починае вчитися і размовляти в школі з учнями румуньскою, а дома і на вулиці з друзями россійскою
тут е проблема в школі,якщо діти не говорять в неі українскою поміж собою

я чому і питав --ті старі школи які вчили українькою що при СРСР в них як?
   
Сидять хахли і малороси. Усі мої знайомі у 2014 з нього пішли і я взагалі хз що там робити. Далі: піратське кєно російською з торентів. Набагато простіше глянути його російською ніж англійською з субтитрами. Ну і понеслось.

Дітям абсолютно пофігу якою мовою говорити, але треба щоб батьки захотіли.
Как это предсказуемо, назвать всех сидящих в ВК хохлами и малороссами...

А ничего, что даже ВСУшники там сидят?
Те, которые в отличии от тебя, воюющие за Украину "хохлы и малороссы"?
   
Це дуже небезпечно. Діти не зрозумііють. Чергову русифікацію не переживуть
   
Как это предсказуемо, назвать всех сидящих в ВК хохлами и малороссами...

А ничего, что даже ВСУшники там сидят?
Те, которые в отличии от тебя, воюющие за Украину "хохлы и малороссы"?
Якщо всушник сидить у вк, то він хахол. І ідіот, звісно.
   


Я ж говорю - Фарион и быки с битами, единственное на что способны моводрочеры.
Хоча б не забивають вже до смерті українців мільйонами, як колись заради русифікації.
   
Підтверджую проблему з власного досвіду. З початком навчання у школі збереження україномовності моєї дитини стало щоденною боротьбою ((
   
Я вибачаюсь, але ж 73% голосує за Сватів по Г+Г. Логічно, що в результаті вони отримають російський контент.

ну да, это мы понимаем. но каг же таг что сын пералексеича русскоязычный?
   
Порох, як мінімум, трохи прикрутив кацапське гівно з екранів, закрив кантактіки (в які всеодно хахли лізуть) і т д.

Не можна за пару років змінити мову спілкування. Для цього треба будувати фундамент і потроху йти до мети. Але нарот від цього втомився, він хоче Сватів, кантактік і яндекс таксі.




фундамент это запрет? какв китае, корее раше?
так вам туда ехать нужно!

мову не треба нав'язувать, мову треба плекати, допомагати створенню нових медіа, книжок, гарного конкурентного контенту а не заборона іншості
   
вони голосували за Зелюка, але ж він обіцяв інше,

Не обіцяв він українізації.

Навпаки, сам весь час займався русифікацією українського інформаційного простору.

Та й "хороший" президент Голобородько російською говорить.
На відміну від "поганого" представника МВФ, що говорив чистою українською.
   
потрібні заняття, де діти спілкуються між собою на українській мове
якась риторика, что-ли
   
https://youtu.be/G4rxmlFe6jE
фундамент это запрет? какв китае, корее раше?
так вам туда ехать нужно!

мову не треба нав'язувать, мову треба плекати, допомагати створенню нових медіа, книжок, гарного конкурентного контенту а не заборона іншості



   твої прихильники певної політсили про це вже потурбувалися - заборонили використання бюджетних коштів на українські книжки та кіно...

 
   
ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
м. Київ
ВІД 01 ЛЮТОГО 2018 Р.
№ 1/9-74
ЛИСТ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В ОСВІТНІЙ ГАЛУЗІ ЧИННИЙ

https://mon.gov.ua/ua/npa/list-shodo-zastosuvannya-ukrayinskoyi-movi-v-osvitnij-galuzi
   
Понаехали рагули в Киев, байки лепят  :laugh:
Додому, в Стрый!
   
ну да, это мы понимаем. но каг же таг что сын пералексеича русскоязычный?
Сину ляксєіча кіко років? Отож.
   
Переход на другой язык общения - дело десятилетий, а хохлы хотят высраться и не дуться..

Я ж говорю - Фарион и быки с битами, единственное на что способны моводрочеры.

Так вже пройшло три десятиліття незалежної України.
Достатньо, щоб перейти на мову. (Якщо є таке бажання, чи потреба).
От Зеленський за пів року перейшов. На прес конференції так шпарив українською, що було видно, що не перекладає з російської.

А от українофоби принципово займаються русифікацією українського інформпростору.
Ще й стараються обсирати тих, хто за українізацію України.


Останнє редагування: 13 жовтня 2019 11:20:28 від Анатоль
   
Не знаю за Київ. - у нас в селі українська....в цьому році до сина в клас прийшла дівчинка Маша - сім,я переїхала сюда з кацапстану  8-:
Українською не говорить, за що її шпиняють доволі сильно...
   
Патріотам не дуже муляли рускоязичні які билися на сході та гинули в котлах?
Ви їм пробачили рускє чи ще не повністю?
   

мову не треба нав'язувать, мову треба плекати, допомагати створенню нових медіа, книжок, гарного конкурентного контенту а не заборона іншості
Ні, ні, не можна нав'язувати. Добровільно дитина прийде в школу і проти всіх рускомовних вчителів і друзів перейде сама на українську.
   
Фигня это все.
Всё от людей зависит. Моя заканчила школу в 2013. Т. е ещё до Петра и, тем более преЗЕка.
Обычная украинская-английская школа  ;)
Русского языка даже факультативно не было. Я помню, в другой своей жизни, даже возмущался здесь по этому поводу.
На весь класс было 3-4 человека украиномовных. Но они как пришли в первый класс, так и ушли в 11 украиномовными. Все остальные дети на уроках на украинском, на переменах на русском. В их компании украиномовные ребята продолжали говорить на украинском, все остальные как когда.
Моя исключительно румскоязычная малая закончила школу на украинском языке с ЗМ. Закончила универ за границей на английском. Сейчас работает в Киеве, преимущественно на английском. Общается с коллегами на русском.
Не надо делать проблем, там где их нет.
   
мову не треба нав'язувать, мову треба плекати, допомагати створенню нових медіа, книжок, гарного конкурентного контенту а не заборона іншості
Контент програє торентам кацапською, тут шансів - нуль. Так само як "один в каное" програє за популярністю умовному Дімє Єблану.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія