Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Примусове зкацаплення дітей :pooh_on_b: у школах Києва - "совок" повертається взад :fans: [M]

Да нет.
Это только уроки.

На перемене дети могут хоть на иврите писать и говорить.

Это их личное время и никакая упоротая мразь, не имеет права им диктовать на каком языке они говорят.

  читай в кожній школі:

  "Правила поведінки учнів на уроках та на перервах",

 

   

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 12:15:29 від Чжан
   
та последний год у дочки сын 23, мелкому 14.
вот жду выпуска мелкого и уйду в кругосветку нахер от людей

Який човен?
   
Я вибачаюсь, але ж 73% голосує за Сватів по Г+Г. Логічно, що в результаті вони отримають російський контент.
+===============================================================+
Як завжди - брешеш! 73% голосували проти мародерства педри панамського.!
   
например я, при абсолютном украинском и двумя высшими включая КГУ буду говорить на русском пока до дебилов не дойдет что насильственно любить не заставишь

Тобто, українську знаю, але не визнаю, не люблю, не рідна вона мені, так мене виховали.


Я правильно переклав ваш текст, правда?
Все ж простіше простого: скільки б мов людина знала чи не знала — а думає завжди рідною. І не треба ні пояснень, ні виправдань, інакше бути не може.
   
+===============================================================+
Як завжди - брешеш! 73% голосували проти мародерства педри панамського.!
Ти мушку з калаша спиляв?
   
Тобто, українську знаю, але не визнаю, не люблю, не рідна вона мені, так мене виховали.


Я правильно переклав ваш текст, правда?
Все ж простіше простого: скільки б мов людина знала чи не знала — а думає завжди рідною. І не треба ні пояснень, ні виправдань, інакше бути не може.
так
   
Якщо всушник сидить у вк, то він хахол. І ідіот, звісно.
+=========================================================================+
Тобто, якщо ти сидиш в Англії та розмовляєш англійською, то ти теж "хахол. І ідіот, звісно"!
   
+=========================================================================+
Тобто, якщо ти сидиш в Англії та розмовляєш англійською, то ти теж "хахол. І ідіот, звісно"!
Якби я сидів у вк, то звісно був би хахлом і ідіотом. Хіба не ясно?
   
Я ж говорю - Фарион и быки с битами, единственное на что способны моводрочеры.

поц грекоподібний?
   
І купу історій про те, як дітей примушували перейти на кацапську різними формами тиску - від психологічного до кулаком в обличчя за те, що дитина відрізняється від малоросійської більшості.
Ну в Бельгії цього було достатньо для різанини, але не в Україні
   
Молодёжь как сидела в контакте, так и сидит
не сидить так масово, це стало рідкістю. Я памятаю добре масовую міграцію у фб, вайбер, телеграм, інстаграм
   
Далі: піратське кєно російською з торентів. Набагато простіше глянути його російською ніж англійською з субтитрами. Ну і понеслось.
чому українці не навчаться користуватися гуглом? Для чого Толока?
   
А ничего, что даже ВСУшники там сидят?
чесно кажучи не від великого розуму, хоча можливо вони шукають якусь специфічну інфу на когось
   
чому українці не навчаться користуватися гуглом? Для чого Толока?
Українцям час навчитись користуватись нетфліксом.
   
Не знаю за Київ. - у нас в селі українська
де саме?
   
Патріотам не дуже муляли рускоязичні які билися на сході та гинули в котлах?
Ви їм пробачили рускє чи ще не повністю?
вам щось не доходить, навіщо ви пробуєте викривити сенс теми?
   
не чіпляйтеся до дітей. україномовні дорослі теж переходять на російську у російськомовному середовищі.

А ось російськомовні дорослі в переважній більшості навіть в україномовному Львові не переходять на українську.як думаєте,чому?
   
Українцям час навчитись користуватись нетфліксом.
там платити нада :(
   
От цікаво: чи ТС намагався об'єднатися з іншими українцями для зміни ситуації? Бо досвід давно вже довів, що намагатися переконати росіян перейти на українську - марна справа.
   
  читай в кожній школі:

  "Правила поведінки учнів на уроках та на перервах
+===========================================+
Тому і розділяють час учбовий та час не відпочинок.
   
Ти мушку з калаша спиляв?
+=======================+
Ти кілок собі в дупу засунув?
   
Якби я сидів у вк, то звісно був би хахлом і ідіотом. Хіба не ясно?
+=============================================+
Що ти такий упоротий триндун - видно дуже швидко...
   
чому українці не навчаться користуватися гуглом? Для чого Толока?
+=============================================+
Так то він дивиться в дзеркало і описує зкацапленого...
Бо сам такий...
   
+=======================+
Ти кілок собі в дупу засунув?
Тільки тобі, до того ж з сучками.
   
А з чого ви взяли, що Київ - це Україна.?? Київ завжди були кацапи.. Пам’ятаю в 96 отримували візу в США, то жінка з Києва розплакалась, що ми говорили украінською.  Цієї зими, на Різдво ходив по центру Києва «дедушка мороз» :facepalm: і американські колядки :facepalm: Києв то ганьба України.    Україна закінчується за Збручем
   
А з чого ви взяли, що Київ - це Україна.?? Київ завжди були кацапи.. Пам’ятаю в 96 отримували візу в США, то жінка з Києва розплакалась, що ми говорили украінською.  Цієї зими, на Різдво ходив по центру Києва «дедушка мороз» :facepalm: і американські колядки :facepalm: Києв то ганьба України.    Україна закінчується за Збручем
:facepalm:
   
Давно про це писав, що дебільна шкільна мовна політика у тих місцевостях, де російської більше за українську (в тч і сталіца) приводить до того, що українські школи стають знаряддям русифікації.
українських шкіл має бути не більше як відсотків 30 за кількість україномовних, тоді поступово буде проходити українізація. Інакше ефект абсолютно протилежний - українські школи там, де російськомовне оточення, виховують ментальних москалів.
   
А ось російськомовні дорослі в переважній більшості навіть в україномовному Львові не переходять на українську.як думаєте,чому?
то чому? чому україномовні легше переходять на російську ніж  російськомовні на українську? і ті, котрі за совка перейшли на російську , на українську так і не повернулись.
для мене це загадка.

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 23:39:32 від дмхз
   
Постійно чую рагулів що "разгаваріваютпаруск і" з жахливим українським акцентом. Вони, здебільшого, 73%, і їм на все насрати: на зауваження, на зневагу, на зверхність, іноді і на пі3дюлину в побуті.

Епоха перемоги Зеленського накладена на епоху перемоги деградації населення. Як мовної, так і духовної. Ви, особливо розумні виходці з совка, що з пихою споглядаєте  на нас, ще будете нас розшукувати нас, щоб поспілкуватися.
   
Питання до мовноозабочєних:

чому у школах США вивчення іспанської є обов'язковим, хоча на всю школу немає жодного мекса латинос?

Чи не логічно було би в Україні вивчати російську, якщо більше половини громадян - етнічні коцапи? Принаймні, у такому випадку не було би підгрунтя для цих мовних воєн...
   
Питання до мовноозабочєних:

чому у школах США вивчення іспанської є обов'язковим, хоча на всю школу немає жодного мекса латинос?

Чи не логічно було би в Україні вивчати російську, якщо більше половини громадян - етнічні коцапи? Принаймні, у такому випадку не було би підгрунтя для цих мовних воєн...

Справа в тому що російська вже непотрібна. Жодних перспектив. Англійська залишається. Ну і китайська, на перспективу
   
Справа в тому що російська вже непотрібна.

Почекай... Поки ще є АЕС, де без російської документації - нікуди. Але незабаром дійсно, крім хлівів нічого не залишиться. Тоді, нарешті, буде свято автохтонів.
   
например я, при абсолютном украинском и двумя высшими включая КГУ буду говорить на русском пока до дебилов не дойдет что насильственно любить не заставишь
цьою відмовкою всі совки користуються. Тільки якраз таки ефект теж буде зворотній, може дійти до критичної точки, як в Білорусі та багато хто погодиться на насильство
   
Питання до мовноозабочєних:

чому у школах США вивчення іспанської є обов'язковим, хоча на всю школу немає жодного мекса латинос?

Чи не логічно було би в Україні вивчати російську, якщо більше половини громадян - етнічні коцапи? Принаймні, у такому випадку не було би підгрунтя для цих мовних воєн...
для дебілів - колоніальні країни, які складаються з суто емігрантів нам не приклад. По друге як іноземна нехай вивчається, а давити один з рушіїв асиміляції будемо
   
для дебілів - колоніальні країни, які складаються з суто емігрантів нам не приклад. По друге як іноземна нехай вивчається, а давити один з рушіїв асиміляції будемо

Чуєш, недебіле... Ти збираєшся "давити" громадян України іншої національності?  :rotate:
   
Чуєш, недебіле... Ти збираєшся "давити" громадян України іншої національності?  :rotate:

 в Україні немає громадян "іншої національності" - вони самі відмовилися записувати свою національність в паспорти, тому, зараз, всі громадяни це українці...
   
в Україні немає громадян "іншої національності" - вони самі відмовилися записувати свою національність в паспорти, тому, зараз, всі громадяни це українці...

Чудово. Тоді читай ст.161 ККУ і не шукай на свою дупу проблем.
   
Справа в тому що російська вже непотрібна. Жодних перспектив. Англійська залишається. Ну і китайська, на перспективу

заедь на Петровку на книжный, практически вся литература переводная на русском , все новинки переводные на русском .

комсомольские лозунги в таком деле не работают
   
Чудово. Тоді читай ст.161 ККУ і не шукай на свою дупу проблем.

  ця стаття може застосовуватися тільки проти обмеження прав українців, бо інших національностей в Україні не існує...

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія