Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умер космонавт Алексей Леонов

Re: Умер космонавт Алексей Леонов

все пригадай, і зрозумієш, що ти десяток раз був "на волосині" у побуті.
Ох, люблю я диванних теоретиків ! По-вашому злітати в космос, все одно, що підняти свою дупу з дивану і сходити посцяти. Все з вами зрозуміло.

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 17:45:47 від Влад
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Ох, люблю я диванних теоретиків ! По вашому злітати в космос, все одно, що підняти свою дупу з дивану і сходити посцяти. Все з вами зрозуміло.
сьогодні за цю можливість спроможні люди з дивану платять гроші
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Ох, люблю я диванних теоретиків ! По вашому злітати в космос, все одно, що підняти свою дупу з дивану і сходити посцяти. Все з вами зрозуміло.
Теоретики в космос не літають, і працюють на  дивані або в кріслі. Яскравий приклад - Ціолковський.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

сьогодні за цю можливість спроможні люди з дивану платять гроші
Сьогоді так. Але це було не сьгодні. Це було більше 54 років тому назад. І зараз космонавтика пройшла великий шлях вперед.
Колись в інтрев'ю Борис Євсійович Черток сказав (хто такий - можете погуглити, якщо не знаєте) сказав, що зараз я би ні за що не підписав допуск корабля "Восток" на політ із Гагаріним, тому що дуже ми вже дуже багато знаємо про космічні польоти.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

сьогодні за цю можливість спроможні люди з дивану платять гроші
(tu)
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

можу взяти в тебе в борг під МВФовський відсоток

Запросто. Що в заставу даси?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Теоретики в космос не літають, і працюють на  дивані або в кріслі. Яскравий приклад - Ціолковський.
То у вас є досвід космічних польотів ?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Мені просто цікаво, в яку суму ви оціните свою шкурку, щоб вийти у відкритий космос в скафандрі, який до того там ні разу не випробовувався ?
Чи злітати в космос на космічному кораблі, який не пройшов всього циклу випробувань ? При тому гарантії успішного повернення десь трішки більше ніж 50 на 50. Мені просто цікава сума вашого гонорару ?
Можно и бесплатно

Все зависит от мотивации

Его подвиг равнозначен подвигу доярки, встающей в 5 утра чтобы поработать на ферме

Для него и для неё это работа всей жизни
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Запросто. Що в заставу даси?
А що Україна дає в заставу7
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Сьогоді так. Але це було не сьгодні. Це було більше 54 років тому назад. І зараз космонавтика пройшла великий шлях вперед.
Колись в інтрев'ю Борис Євсійович Черток сказав (хто такий - можете погуглити, якщо не знаєте) сказав, що зараз я би ні за що не підписав допуск корабля "Восток" на політ із Гагаріним, тому що дуже ми вже дуже багато знаємо про космічні польоти.
от бачиш, ти сам заперечив про великий ризик. в ті часи вважлось не дуже й то ризиком.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

от бачиш, ти сам заперечив про великий ризик. в ті часи вважлось не дуже й то ризиком.
Де я заперечив про ризик ?
В ті часи як раз і був ризик, тому що техніка була набагато менш  надійна, ніж зараз. Та й про космічні польоті та всі фактори ми зараз знаємо набагато більше.
А для того що ця техніка стала більш надійною люди як раз і ризикували своїм життям.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Де я заперечив про ризик ?
В ті часи як раз і був ризик, тому що техніка була набагато менш  надійна, ніж зараз. Та й про космічні польоті та всі фактори ми зараз знаємо набагато більше.
А для того що ця техніка стала більш надійною люди як раз і ризикували своїм життям.
Чтобы мы это писали, люди рисковали жизнью на фронте. Причем шанс выжить у космонавтов был выше. И что?
Это выбор человека. Он рисковал, потому что это было его внутреннее желание. Никакого геройства.

Герой тот, кто идёт против страха

Таких, которые боятся, в ракету не посадят
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Де я заперечив про ризик ?
ось тут
"Колись в інтрев'ю Борис Євсійович Черток сказав (хто такий - можете погуглити, якщо не знаєте) сказав, що зараз я би ні за що не підписав допуск корабля "Восток" на політ із Гагаріним, тому що дуже ми вже дуже багато знаємо про космічні польоти."

якщо людина не усвідомлює всю небезпеку, то і ризик для неї не такий вже велкиий. тобто сприйняття небезпеки.

тоді вони ввжали, що весь ризик був - це як пройти по вузькій дошці, щр лежить на землі. і тільки через десятки років усвідомили, що та дошка була над прірвою.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Чтобы мы это писали, люди рисковали жизнью на фронте. Причем шанс выжить у космонавтов был выше. И что?
Это выбор человека. Он рисковал, потому что это было его внутреннее желание. Никакого геройства.

Герой тот, кто идёт против воли, против страха

Таких, которые боятся, в ракету не посадят
А хто сказав, що не бояться, чи не розуміють ризику ? Як раз вони все прекрасно розуміють. Більше ніж ми з вами. Так що героїзм в їх професії є.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

А що Україна дає в заставу7

Територію. Ти можеш дати будинок. Або квартиру... Маєш?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Територію. Ти можеш дати будинок. Або квартиру... Маєш?
Не маю. Яку таку територію дає Україна?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Украина имела 1164 крылатые ракеты только одного класса х55 плюс модификации с дальностью до 3-х тысяч километров. У штатов тогда было всего около тыщи томагавков.
Плюс производственное обьединение в Харькове со спецами и оборудованием.


Всё нахрен порезали , сейчас сидят в окопах с калашами и радуются десятку джавелинов .

я не знаю кто совок, кто не совок на голову, просто нельзя быть писдоватыми.
----
Як виявляецця,можно!
Вони навiть один перед одним змагаюцця,хто бiльше напише,як вiн ненавидить совок,якого уже майже 30 рокiв як нема.
I так завзято трочать,що навiть не помiчають,наскiльки це дико вигляда.
Ну,були у б нас досягнення,якi хоча б якось можна було порiвняти з совком,але ж нi,просто тупо обсирать те,до чого самим,як до Мiсяця рачки,та ще з таким апломбом.
Наука- у дупi,медицина- там же,виробництво,вiрнiше,не виробництво а неякicний ремонт совковоi технiки та колишнiх винаходiв,де просто тупо замiняють аналогову апаратуру на цифрову.
Я уже якось писав,нагадуе це Шарiкова з його аргументами,або мавпу з голою дупою,яка iрже з шубки у лисицi ! :facepalm1:
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

ось тут
"Колись в інтрев'ю Борис Євсійович Черток сказав (хто такий - можете погуглити, якщо не знаєте) сказав, що зараз я би ні за що не підписав допуск корабля "Восток" на політ із Гагаріним, тому що дуже ми вже дуже багато знаємо про космічні польоти."

якщо людина не усвідомлює всю небезпеку, то і ризик для неї не такий вже велкиий. тобто сприйняття небезпеки.

тоді вони ввжали, що весь ризик був - це як пройти по вузькій дошці, щр лежить на землі. і тільки через десятки років усвідомили, що та дошка була над прірвою.
Тобто якщо ти знаєш, що коли сунеш пальці в розетку,  то тебе може вдарити струмом, то ризик для тебе отримати такий удар менший ?
Офігіти логіка !
Як раз про те, що ризик є і чималнький взнали через космічні польоти ! Тобто хтось повинен був засунути пальці в розетку, отримати удар струмом, і потім всім розповісти, що так робити не варто. Хоч з тим же виходом у відкритий космос Леонова. Потрібно було вийти, ледь там не залишитись, проявивши неабияку мужність повернутися на корабель, щоб потім стало зрозуміло які зміни потрібно внести в конструкцію скафандру, щоб в подальшому цього не траплялося.

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 20:40:04 від Влад
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Не маю. Яку таку територію дає Україна?

Тогда йух тебе, а не кредит. Звыняй...
Ничто так не укрепляет веру в заёмщика, как хороший залог.
Не платишь %? Лишаешься залога.

Отаке от...

Украине дают, потому что у неё есть что взять. Козаченьки спохватятся когда-то, шо земелька, данная им Самим Господом, уже не принадлежит им. У неё другие хозяева. И они загонят козаченькив в резервации, как это произошло в Палестине. Механизм же обкатан... Евреи просто скупили у арабов все земли. В начале ХХ века у евреев не было ничего в Палестине, сейчас всё принадлежит им. Часть даже прихапана по-беспределу (Голаны).

ПонЯл?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Тобто якщо ти знаєш, що коли сунеш пальці в розетку,  то тебе може вдарити струмом, то ризик для тебе отримати такий удар менший ?
Офігіти логіка !
Як раз про те, що ризик є і чималнький взнали через космічні польоти ! Тобто хтось повинен був засунути пальці в розетку, отримати удар струмом, і потім всім розповісти, що так робити не варто. Хоч з тим же виходом у відкритий космос Леонова. Потрібно було вийти, ледь там не залишитись, проявивши неабияку мужність повернутися на корабель, щоб потім стало зрозуміло які зміни потрібно внести в конструкцію скафандру, щоб в подальшому цього не траплялося.

Интересно, неужели тяжело было на земле проверить этот скафандр в барокамере? Поставь там макет шлюза, откачай воздух и всё будет видно.. Я худею с этих коцапив.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Интересно, неужели тяжело было на земле проверить этот скафандр в барокамере? Поставь там макет шлюза, откачай воздух и всё будет видно.. Я худею с этих коцапив.
Бо дуже спішили. Була космічна гонка, хто перший. Американці теж готували вихід свого астронавта у відкритий космос. Рахунок йшов на дні. Тестовий корабель, який запустили для випробувань, вибухнув космосі. Через що не вдалось отримати результатів випробувань. А час піджимав. Через те довелось йти на ризик. І космонавти добре розуміли, що корабель не випробуваний, до скафандра теж є питання. Але ризикнули і зробили. Американці вийшли у відкритий космос на 2 з половиною місяці пізніше.
Подібна історія вийшла і з кораблем "Восход-1". Американці планували запуск двомісного корабля "Джеміні". Хрущов особисто поставив Корольову завдання запустити 3-х космонавтів і раніше американців. А крім одномісного "Востока" нічого не було. От і довелось правдами і неправдами в одномісний, фактично, корабель втискувати 3-х космонавтів. Тому летіли без скафандрів (у випадку розгерметизації загинули б всі 100%), з дуже омеженим запасом життєзабезбечення (у випадку неполадок із двигуном корабля теж 100% загибель). Правда була ще резервна твердопаливна гальмівна установка, але це вже був зовсім крайній випадок і ні хто не дав би гарантії, що все було б добре.
Кажуть, що Корольов перед стартом підійшов до космонавтів і сказав, що "якщо, що то пробачте мене".
Так що всі розуміли на який ризик йдуть.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Интересно, неужели тяжело было на земле проверить этот скафандр в барокамере? Поставь там макет шлюза, откачай воздух и всё будет видно.. Я худею с этих коцапив.
Подозреваю, что все проверяли в барокамере, просто байку хреново сочинили.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов



звичайне радянське гімно, а не людина
совок звичайний

а на старості вилізло все гімно з людини

   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Бо дуже спішили. Була космічна гонка, хто перший. Американці теж готували вихід свого астронавта у відкритий космос. Рахунок йшов на дні. Тестовий корабель, який запустили для випробувань, вибухнув космосі. Через що не вдалось отримати результатів випробувань. А час піджимав. Через те довелось йти на ризик. І космонавти добре розуміли, що корабель не випробуваний, до скафандра теж є питання. Але ризикнули і зробили. Американці вийшли у відкритий космос на 2 з половиною місяці пізніше.
Подібна історія вийшла і з кораблем "Восход-1". Американці планували запуск двомісного корабля "Джеміні". Хрущов особисто поставив Корольову завдання запустити 3-х космонавтів і раніше американців. А крім одномісного "Востока" нічого не було. От і довелось правдами і неправдами в одномісний, фактично, корабель втискувати 3-х космонавтів. Тому летіли без скафандрів (у випадку розгерметизації загинули б всі 100%), з дуже омеженим запасом життєзабезбечення (у випадку неполадок із двигуном корабля теж 100% загибель). Правда була ще резервна твердопаливна гальмівна установка, але це вже був зовсім крайній випадок і ні хто не дав би гарантії, що все було б добре.
Кажуть, що Корольов перед стартом підійшов до космонавтів і сказав, що "якщо, що то пробачте мене".
Так що всі розуміли на який ризик йдуть.

В мене базове підприємство було НПО Енергія і людей, що запускали перші супутники знав особисто, вони викладали в нас
і розповідали багато цікавого
не було такого, щоб не перевірили чи не відтестували,
подивіться вище аналіз фільму, там дуже цікаво про те, як і що випробовували

а ще є фільм про загибель Нєделіна, коли відступили від інструкцій

біда була не в тому, що робили на авось, а в тому, що робили на межі людських можливостей, люди, що проектували і збирали
космічні кораблі жили в бараках і це не на Байконурі, а в Москві
на байконурі бігали в туалет типу сортир, а воду гріли на солярі

якщо американська космічна програма - це вершина піраміди  з широкою основою в економіці та соціальній сфері, то
радянська - це шпиль стометровий діаметром 1 м, без основи, все трималось на страху та ентузіазмі,
а це короткотермінові фактори
тому все і розвалилось
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Подозреваю, что все проверяли в барокамере, просто байку хреново сочинили.
В барокамері "піднімали" скафандр тільки до висоти 60 км. Не було тоді в СРСР такої барокамери, щоб повнітю з імітувати умови космічного польоту. І ось ця різниця в тиску й дала про себе знати в реальному польоті. Не витримали ребра жорсткості в скафандрі. Його почало роздувати.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов


В барокамері "піднімали" скафандр тільки до висоти 60 км. Не було тоді в СРСР такої барокамери, щоб повнітю з імітувати умови космічного польоту. І ось ця різниця в тиску й дала про себе знати в реальному польоті. Не витримали ребра жорсткості в скафандрі. Його почало роздувати.

??
 ;o
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Тогда йух тебе, а не кредит. Звыняй...
Ничто так не укрепляет веру в заёмщика, как хороший залог.
Не платишь %? Лишаешься залога.

Отаке от...

Украине дают, потому что у неё есть что взять. Козаченьки спохватятся когда-то, шо земелька, данная им Самим Господом, уже не принадлежит им. У неё другие хозяева. И они загонят козаченькив в резервации, как это произошло в Палестине. Механизм же обкатан... Евреи просто скупили у арабов все земли. В начале ХХ века у евреев не было ничего в Палестине, сейчас всё принадлежит им. Часть даже прихапана по-беспределу (Голаны).

ПонЯл?
Не понял. Земелька распаёвана и принадлежит частным лицам.
ЗИ Звыняю, бо кредит мне не нужен. А если был бы нужен, то под МВФовский процент взял бы с удовольствием.
ЗИ ЗИ Если евреи владеют землёй в США, то это не значит, что они скупили США. А то что они анексировали арабские земли, то при чём здесь кредиты?
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

кредит мне не нужен

ну так чего голову морочил?
свободен..
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

ну так чего голову морочил?
свободен..
Голову морочил ты: Треба платити лихварський % жидкам МВФ. Оце і є призначення козаченьків у сучасній цивілізації.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

ну так чего голову морочил?
свободен..
Твои братья по разуму рыги, когда цивилизованный мир послал их на хер, действительно брали под ростовщический процент.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Голову морочил ты: Треба платити лихварський % жидкам МВФ. Оце і є призначення козаченьків у сучасній цивілізації.

Ну, это медицинский хвакт. Закон о бюджете почитай. За все годы "независимости".
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Ну, это медицинский хвакт. Закон о бюджете почитай. За все годы "независимости".
Кредит Международного валютного фонда предоставляется Украины по таким условиям: процентная ставка составляет 3% годовых; ставка одноразовой комиссии - 0,15%; ставка сервисного сбора - 0,5% от суммы транша.
 а расходы на обслуживани большие, ибо кредиты мвф - это 5% всей задолжености, основную часть которой, вы, рыги и создали.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

??
 ;o
Що дивує ? Що в скафандрі є ребра жорсткості ? Вони там дійсно є. Інакше скафандр не буде зберігати свою форму у вакуумі, його роздує, як повітряну кульку і рухатись в ньому буде неможливо.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Ну, это медицинский хвакт. Закон о бюджете почитай. За все годы "независимости".
и кавычки это не про МВФ, а про кацапов
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Кредит Международного валютного фонда предоставляется Украины по таким условиям: процентная ставка составляет 3% годовых; ставка одноразовой комиссии - 0,15%; ставка сервисного сбора - 0,5% от суммы транша.

3,65% получается. А почему бы не взять у своего же населения на этих условиях? Приват платит по срочному депозиту в долл. 3%
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Що дивує ? Що в скафандрі є ребра жорсткості ? Вони там дійсно є. Інакше скафандр не буде зберігати свою форму у вакуумі, його роздує, як повітряну кульку і рухатись в ньому буде неможливо.
Мне непонятно другое. В космосе давление 0, внутри скафандра 1 атмосфера. Что не давало на Земле закачать в скафандр  2 атмосферы при давлении снаружи 1 атмосфера. Реакция ребер жёсткости была б такая же. Кто-то пистит. Подозреваю забыли про температуру.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

3,65% получается. А почему бы не взять у своего же населения на этих условиях? Приват платит по срочному депозиту в долл. 3%
Население забирает деньги при любом чихе, облигации -не депозит.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

3,65% получается. А почему бы не взять у своего же населения на этих условиях? Приват платит по срочному депозиту в долл. 3%
https://privatbank.ua/ru/ovdp
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Мне непонятно другое. В космосе давление 0, внутри скафандра 1 атмосфера. Что не давало на Земле закачать в скафандр  2 атмосферы при давлении снаружи 1 атмосфера. Реакция ребер жёсткости была б такая же. Кто-то пистит. Подозреваю забыли про температуру.
Не знаю за якою методикою выдбувались випробування, але сталося те, що сталося. Леонову довелось скидати тиск в скафандрі до 0,27 атм. Був ризик закіпання азоту в крові космонавта, але Леонов вирішив, що він вже достатньо дихав чистим киснем, щоб азот із крові "вимився", тому можна ризикнути. Тільки скинувши тиск в скафандрі йому вдалось протиснутися в шлюз.
   
Re: Умер космонавт Алексей Леонов

Кто-то пистит.
я вже писав хто.
Леонов встиг за 12 хвилин облетіти всю Землю. (за його ж словами).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія