Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Табачные компании намерены закрыть производство в Украине. Причина - зе-ксерокс.

Я зради не бачу. Якщо вони підуть, ринок збуту, який й збирає основні податки у вигляді акцизів нікуди не подінеться, і навіть якщо хтось через це кине палити, я буду тільки радий. А ті хто на фабриці крутили цигарки, нехай вчать пітон.  :K

І вам того ж.
   
Читач, написав вище і не зрозумів про що мова. Він забув про те що у нас це акцизний товар. Він просто в тексті пропустив слово акціих, підняли на стільки акцих, що будуть купляти більше нелегальні сегарети, контрафакт, ніж легальні... Він тільки побачив те що йому подобається.

Підняли акциз бо немає грошей, ще на горілку треба підняти акциз, щоб Зелені всі отримали кайф.

До єсівських акцизів нам ще довго зрадойопити.
   
Не можна вірити асоціаціям, вони завжди тільки свої інтереси відстоюють і роблять це іноді занадто винахідливо.
Як казав Рейган. 7 страшних слів, я з Уряду і хочу вам допомогти.

Просто контрабанда буде іти з Білорусії в РФ, уже на сьогодні з допомогою табачного контрафакту ми підтримуємо ДНР і ЛНР, Вважаєш що ЛНР і ДНР мають заробляти на цигарках? Цеж кулі в наших солдат, хоча виглядає що тобі байдуже.

Цей закон і акцих є лобіюванням інтересів контробандистів  з РФ і Республік... І є дурістю, він мавби зміст якби у нас не було поряд таких дир у кордоні.
   
До єсівських акцизів нам ще довго зрадойопити.

Воноб мало зміст, якби поряд не було контрабанди з ЛНР і ДНР.

Уряд просто потребує бабло. То хай націоналізує спиртові заводи і бориться  з контрафактом. Там більше бабла.
   
Не можна вірити асоціаціям, вони завжди тільки свої інтереси відстоюють і роблять це іноді занадто винахідливо.

я не закликаю їм вірити, скоріше їм повірили ті хто заламує руки про зупинку виробництв тютюновими компаніями
   
Читач, написав вище і не зрозумів про що мова. Він забув про те що у нас це акцизний товар. Він просто в тексті пропустив слово акціих, підняли на стільки акцих, що будуть купляти більше нелегальні сегарети, контрафакт, ніж легальні... Він тільки побачив те що йому подобається.

Підняли акциз бо немає грошей, ще на горілку треба підняти акциз, щоб Зелені всі отримали кайф.

ти, як завжди, написав дурню

всі найбільші платники податків в Україні стали такими завдяки сплаті акцизів
а не через якусь особливу ефективність завдяки особливому бізнес-клімату
тобто, без оцінки що змінює запропонований закон неможливо оцінювати його доцільність
якщо просто розмір сплати акцизів то це не та причина через яку закривають бізнес
в Європі вони на порядок вищі і ці компанії все одно там працюють
   
Сегодня вдруг хитсы подорожали на 10 грн, до 55. Печаль, буду переходить на трубку
   
Сегодня вдруг хитсы подорожали на 10 грн, до 55. Печаль, буду переходить на трубку

Норм, дави их федрыщ. :)
   
будутисидеть без пенсий и с ниипическими тарифами. бо если таки эти плательщики уйдут, то денег пенсам не хватит. а так да. вы их сделали.
+======================================================+
Угу! При потроху табакам ніхто не заважав і тарифи знижувалися в
10 раз, а пенсії зростали нечуваними темпами...
Педрили - казки та побрехеньки - в іншому розділі.
   
меньше податків - меньше видаткеів на субсидії. Якраз можна субсидії скоротити на 50 мільярдів,тобто майже повністю їх відмінити. Це ж чудово, правда ж ? А потім у пенсів хати відбирати за болрги, а самих пенсів розстрілювати та спалювати у крематоріях, все одно вони уже не потрібні та не зможуть забеспечувати собі харчування та комуналку.
+==========================================================================+
Менше палять - менше хворіють - менше витрати на лікування - вище продуктивність праці. 
Тебе таке не влаштовує?
   
Акциз это не налоги
   
Акциз это не налоги

класичний непрямий податок
   
класичний непрямий податок

Так вот его платит потребитель,  а не производитель

   
Так вот его платит потребитель,  а не производитель

такий прикол зі всіма непрямими податками
саме тому їх називають непрямими
   
такий прикол зі всіма непрямими податками
саме тому їх називають непрямими

Я о том, что не надо ставить это в заслугу производителям
И рассказывать какого классного налогоплательщика мы можем потерять
   
А кто-то разобрался, почему производство станет нерентабельным?
   
Я о том, что не надо ставить это в заслугу производителям
И рассказывать какого классного налогоплательщика мы можем потерять

нічого ми не втратимо,
просто виробники організували маленьку інформаційну компанію
у надії менше платити податків з продажу
   
ти, як завжди, написав дурню

Угу і всіх платників є конрабнда з РФ.... :facepalm1:

Хоч трошки думай.
   
Угу і всіх платників є конрабнда з РФ.... :facepalm1:

Хоч трошки думай.

їбанько
   
нічого ми не втратимо,
просто виробники організували маленьку інформаційну компанію
у надії менше платити податків з продажу
Понятно, як себе заспокою прихильники Моніки))))  :bueee:
   
І саме найстрашніше, що в блазнів все йде по плану. Їхні справжні хазяї дали їм наказ - знищити бізнес-клімат ив Україні.

 :punish: приказ на самом деле куда проще - уничтожить Украину
   
їбанько

В циніках є одна хороша річь, вони всюди бачать мотив бабосі, бо на інші мотиви в них не вистачає ні розуму ні фантазії.  :bueee:
   
Так естра работает ещё?
Позвони, спроси если можно?
Звонив сестрі . Каже що вся буча піднялась з за Холодницького, якогось олігарха - пріхлебателя нової влади. Він наче власнить більшість ларків-магазинів з табако виробами і вимагае щоб йому фабники продавали цигарки суттево дешевше ніж зараз, казала якісь ціфри на скількі , зараз не пам'ятаю точно.
   
Результат монополии
   
Звонив сестрі . Каже що вся буча піднялась з за Холодницького, якогось олігарха - пріхлебателя нової влади. Він наче власнить більшість ларків-магазинів з табако виробами і вимагае щоб йому фабники продавали цигарки суттево дешевше ніж зараз, казала якісь ціфри на скількі , зараз не пам'ятаю точно.

інсайд, трясця  :lol:
Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої, „маржі“)
на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни (МРЦ) відповідно.
Виробники зобов’язані будуть продавати сигарети дистриб’юторам за ціною не вище 80% від МРЦ…
   
Так может в МРЦ все дело
Многие производители рады были бы в 20% на долю реализации
   


Я реально восхищен креативом))) Мол, мы ж когда затевали картель, то АМКУ ж нам все разрешал, и мы думали шо то благословение и индульгенция. А держава оце взяла и передумала, и то что раньше поощряла - сейчас считается зловживацьким монополизмом. В общем, нет стабильности в Украине даже на коррупционном рынке, надо валить из этой юрисдикции.

Эту байду монополисты-разбойники сейчас будут втюхивать на всех уровнях, доступных транснациональным корпорациям. Антимонопольный штраф непременно войдет в отчеты для их акционеров. И это вряд ли повысит цену акций. Тем более сговор более чем очевиден.

Но с другой стороны... Таки да, транснационалам до одного места как  десять лет назад звали главу АМКУ, с которым они договаривались про картель, с которого миллиардные сливки каждый раз снимал действующий президент через своих конфидентов. Они играли по этим коррупционным правилам, и государство их кинуло.

В общем, будет нелегко пересаживаться с коррупционных рельс. И еще посмотрим чем кончится эта эпопея - реальной демонополизацией, перекрышеванием "Тедиса" или созданием нового монополиста.
   
інсайд, трясця  :lol:
ну, все що міг... :shuffle:
   
Я думаю, что Тедис откатывал производителям(менеджменту) налом
Тут бы раскрутить их всех
Был бы большой скандал
   
Только из супермаркета, общался с администратором, все сигареты в течении недели поднимают на 7-15 грн.
   
Так может в МРЦ все дело
Многие производители рады были бы в 20% на долю реализации

в ній, клятій  :gigi:



   
Я думаю, что Тедис откатывал производителям(менеджменту) налом
Тут бы раскрутить их всех
Был бы большой скандал

100%

   
Только из супермаркета, общался с администратором, все сигареты в течении недели поднимают на 7-15 грн.

як любили тут писати останніх 5 років - це ми йдемо у Європу
   
Тікай інвестор тікай, Зелені слуги Моніки ідуть тебе грабувати...

Цікавий буде ріст 150 відсотків за пів року... Тікай інвестор тікай тут тільки танками РФ може своє майно захистити ))))

Хтоб сумнівався що зелін боти будуть захищати підпільні заводи ДНР і ЛНР, вугілля уже захищали ))))
   
як любили тут писати останніх 5 років - це ми йдемо у Європу
Тікай інвестор тікай, слуги Мончки радіють коли грабують інвесторів))) Ріст тепер буде точно на 300 відсотків за пів року))))
   
бєня сказав:
1) прі чьом тут хуйло? у нас гражданская вайна
2) дефолт - ета харашо

і щоб ніхто не сумлівався - тепер зе однією рукою готує капітуляцію, а другою готує дефолт

то хто там чия маріонєтка?
   
Тікай інвестор тікай, слуги Мончки радіють коли грабують інвесторів))) Ріст тепер буде точно на 300 відсотків за пів року))))

їбанько
   
Так вот его платит потребитель,  а не производитель
+=================================+
А де бере гроші виробник на податки?
З покупців його продукції!
   
їбанько

В мене питання а де табак добувають і хто власник? Це до того хто більше програє, коли перестане робити продукцію і хто нічого не втратить...

 :lol:

Хоча вас попереджали раніше, пошукай тему ціна грошей примітивно для думаючих))) не найдеш, тикну носом, не так давно Волкер повністю ту тему пітвердив... Але всі Зелені слуги вроді тебе пищали тоненькими пратівними голосочьками Зеленські, що то все не правда і не працює))))

Тільки от все воно так і працює, але циніки, бачать тільки Бабосі, щось інше зрозуміти не можуть.
   
В мене питання а де табак добувають і хто власник? Це до того хто більше програє, коли перестане робити продукцію і хто нічого не втратить...

 :lol:

Хоча вас попереджали раніше, пошукай тему ціна грошей примітивно для думаючих))) не найдеш, тикну носом, не так давно Волкер повністю ту тему пітвердив... Але всі Зелені слуги вроді тебе пищали тоненькими пратівними голосочьками Зеленські, що то все не правда і не працює))))

Тільки от все воно так і працює, але циніки, бачать тільки Бабосі, щось інше зрозуміти не можуть.

їбанько
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія