Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одесская полиция :facepalm1:

Одесская полиция  :facepalm1:

Re: Одесская полиция  :facepalm1:

Избивали и требовали признать вину: обнародовали видео издевательств одесских патрульных над задержанными 

Правоохранительные органы разоблачили двоих одесских полицейских, которые пытали людей для признания чужой вины.
Как сообщили в пресс-службе прокуратуры, инцидент произошел в конце мая этого года.

По данным следствия, указанные сотрудники полиции дежурили в пешем патрулировании в районе железнодорожного вокзала. Ночью они заметили двоих нетрезвых мужчин.
«В ходе внезапно возникшего плана патрульные решили использовать своих потенциальных жертв в качестве причастных к краже золотой цепи. Выходя за пределы своих служебных полномочий, они задержали и против воли доставили мужчин в опорный пункт полиции в здание вокзала. Поочередно заводя в служебный кабинет незаконно задержанных, полицейские «выбивали» из них признание. Оказывали психологическое давление, угрожали расправой, избивали резиновыми дубинками и ногами», — говорится в сообщении прокуратуры.
В ведомстве опубликовали видео, на котором видно, как полицейские избивают задержанных.
По факту пыток людей полицейским сообщили о подозрении (ч. 2 ст. 127 УК Украины). Процессуальное руководство в уголовном производстве осуществляет прокуратура Одесской области.

да , видеокамеры - это прогресс

це всюди таке і в Києві теж

осбливо нещедять алкашів бомжів  -відбивають органи і кидають у кущах

А Авакову як з гуся вода.

А Авакову як з гуся вода.
бо кріпкій та незамінний професіонал.

Я на відео не бачив і не чув, щоб вибивали зізнання. Можливо ті 2 екземпляри перед цим почали 'рамсити',  і хуйкати копів. Під кінець нічної зміни я би також зірвався за таке. Доречі, якби вибивали зізнання - фіг би вони так вільно сиділи, були би зафіксовані кайданками до столу.
На мою думку просто поскаржилися 'крутим знайомим', а ті на копів придумали справу. Хоча можу бути і не правий. Ще раз - з цього відео помітно тільки факт побиття, причому на легкі тілесні

Ок

Реформа.

Я на відео не бачив і не чув, щоб вибивали зізнання. Можливо ті 2 екземпляри перед цим почали 'рамсити',  і хуйкати копів. Під кінець нічної зміни я би також зірвався за таке. Доречі, якби вибивали зізнання - фіг би вони так вільно сиділи, були би зафіксовані кайданками до столу.
На мою думку просто поскаржилися 'крутим знайомим', а ті на копів придумали справу. Хоча можу бути і не правий. Ще раз - з цього відео помітно тільки факт побиття, причому на легкі тілесні
даже если и так,они не имели права их бить ..это не причина.

даже если и так,они не имели права их бить ..это не причина.
По перше - на відео бив тільки один. По друге, дійсно не мали. Але я не впевнений, що в такій ситуації в кінці нічної зміни зміг би стриматися, якби був копом. По третє - відео зі звуком, факту вимагання взяти на себе чиюсь провину я так і не чув.
І взагалі, викладати окремі фрагменти відео без контексту - улюблена справа мусорів, щоб настроїти громадську думку.

По перше - на відео бив тільки один. По друге, дійсно не мали. Але я не впевнений, що в такій ситуації в кінці нічної зміни зміг би стриматися, якби був копом. По третє - відео зі звуком, факту вимагання взяти на себе чиюсь провину я так і не чув.
І взагалі, викладати окремі фрагменти відео без контексту - улюблена справа мусорів, щоб настроїти громадську думку.

чому ти захищаєш цю наволоч? ти один з них?

чому ти захищаєш цю наволоч? ти один з них?
якби був копом
Ні, не захищаю. Але робити висновки по хвилинному відеозапису не буду, занадто часто мєнти своїми нарізками спеціально формують думку суспільства.

От, наприклад, припустимо такий варіант. Вечір, 2 гопника попивають пиво біля вокзалу, мат на маті, зачіпають дівчат поруч з ними (звичайних пішоходів, не блядей), може з когось і цепочку зняли. Хтось пожалівся - копи їх прийняли. Ці гопомажори почали рамсити і крити хуйами, і розповідати в які дири будуть мати тих копів зранку, коли за ними приїде криша.

Це віртуальний варіант, і він малоймовірний. Але закінчується тим самим куском відео. Тому я не осуджую, поки не буду мати всієї інформації, або хай виставлять відео повністю, без нарізок

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія