Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Деякі уже відкрито визнають, що їх розвели. Тепер питання - а що далі? Для мене взагалі було шоком, що вони за них голосували. На вигляд ніби розумні люди були і не подавали ознак що вони потрапили в це "зелене братство".

Останнє редагування: 8 жовтня 2019 01:56:06 від svo1973
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

ооо, это как мои ощущения, когда разочаровался в кнуре  :super:
   
Действительно. То ли дело Петро. При нем все цвело и пахло. И реформированные перемогы косяками перли.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Я теж було деякий час розчарувався в Порошенку, хоч голосував за нього. Але потім він пішов на поправку і розчарування зникло.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Действительно. То ли дело Петро. При нем все цвело и пахло. И реформированные перемогы косяками перли.

При Порошенку було багато косяків. Але він почав їх виправляти. В той час як Зеленський пре як танк, щоб допомогти Росії зняти санкції.
   
Я теж було деякий час розчарувався в Порошенку, хоч голосував за нього. Але потім він пішов на поправку і розчарування зникло.
позичив очі в сірка?
   
То ты шэ собак в Умани нэ бачыв. Не только очи ховають, не едят уже неделю. Так их Лексеич подвел. Не смог у дурачка и клоуна булаву заховать.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Ні, звичайно, я б і зараз не відмовився щоб був хтось кращий від Порошенка. Не кажучи вже про Зеленського. Але немає нічого. Були надії на минулі вибори. Але бля чмо на чмові і чмом поганяє. На фоні всіх цих убогих гриценків Петро реально виглядав як Бісмарк  :facepalm1:

Останнє редагування: 8 жовтня 2019 02:11:26 від svo1973
   
Деякі уже відкрито визнають, що їх розвели. Тепер питання - а що далі? Для мене взагалі було шоком, що вони за них голосували. На вигляд ніби розумні люди були і не подавали ознак що вони потрапили в це "зелене братство".

Телевізор. В ньому зеля був красава. МВФ посилав нахєр. Правда придумав від МВФ вимоги фантастичні. If I was IMF I'd nothing give to Ze, for such interpretation
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Я теж було деякий час розчарувався в Порошенку, хоч голосував за нього. Але потім він пішов на поправку і розчарування зникло.

Як раз на початку вiн хоч щось  робив. А потiм почав "поправлятись"
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

позичив очі в сірка?

Так, деякий час було таке. Але потім помітив, хто готується на заміну - зрозумів, що Петро не такий вже й поганий  :weep:
   
Бісмарк
Бісмарк Македонський!
   
Так, деякий час було таке. Але потім помітив
отими очима, що позичив у сірка?
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Ну зараз тут на мене накинулася зграя зеле-ботів. Я ж кажу про звичайних виборців Зеленського. Не тих, що обманювали, а ті, що обмануті.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Ну зараз тут на мене накинулася зграя зеле-ботів. Я ж кажу про звичайних виборців Зеленського. Не тих, що обманювали, а ті, що обмануті.

Поки що зе робить те ж саме, що i Петро. Скаче по тих же граблях
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Поки що зе робить те ж саме, що i Петро. Скаче по тих же граблях

Петро коли розумів, що куйню робить - здавав назад. Цей не здає
   
Ну зараз тут на мене накинулася зграя зеле-ботів. Я ж кажу про звичайних виборців Зеленського. Не тих, що обманювали, а ті, що обмануті.

Не те що обмануті. Повірили в Голобородька, і думали що зеля це він. Наівність. А якщо є наівність значить не було ніякого зубожіння про яке співали політтехнологи
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Ще бєніна ботосотня ДУЖЕ допомогла

Он південний і костюшко навіть зараз хуярять в три зміни, тлумачать лінію зеленої партії
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Петро коли розумів, що куйню робить - здавав назад. Цей не здає

Нi. Все рiвно пер акi танк i все гучнiш кричав про перемоги
   
Ну зараз тут на мене накинулася зграя зеле-ботів. Я ж кажу про звичайних виборців Зеленського.
а я звичайний виборець Тимошенко
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

а я звичайний виборець Тимошенко

От не ний вже
Ти б не сидів тут до половини ночі щоб подивитися що за юлю хто напише

Бот він і в Африці бот
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Нi. Все рiвно пер акi танк i все гучнiш кричав про перемоги

Я ж наведу приклади. В нього ж теж була здача Широкіно. хуйло нашептав єврогеям, єврогеї висунули пропозицію Петрові. Петро розвісив вуха, мовляв, це ж самі єврогеї пропонують! Але пішов гвалт, і він здав назад. І потім тільки порохоботи штани відстірували, мовляв ми і не думали всиратися.
   
От не ний вже
Ти б не сидів тут до половини ночі щоб подивитися що за юлю хто напише

Бот він і в Африці бот
сидів і до ранку, коли час був. І зараз час є. А ти ж з роботи пишеш? Чи на велфері?
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

сидів і до ранку, коли час був. І зараз час є. А ти ж з роботи пишеш? Чи на велфері?

Вгадав
І ковбасу жеру, прямо зараз
   
Вгадав
І ковбасу жеру, прямо зараз
дивись не подавись)
   
а я звичайний виборець Тимошенко

Сам признався
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

дивись не подавись)

А ти не заздри  :pooh_lol:
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

а зі мною перестали спілкуватись))
коли я їм казав, що вони помиляються і прийдеться потім це визнати.
підозрюю, що визнали, але не хочуть в цьому зізнатись.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Подтверждаю тему. На выхах провел опрос среди родственников, которые сто процентов не голосовали за пороха и не нашел ни одного кто б признался в голосовании за зелю. Гонят на него уже открыто и в голос.
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

а зі мною перестали спілкуватись))
коли я їм казав, що вони помиляються і прийдеться потім це визнати.
підозрюю, що визнали, але не хочуть в цьому зізнатись.

Ніхто не хоче показатися дурником
Окрім, звичайно, форумних зелепнів - але вони працюють
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Ніхто не хоче показатися дурником
Окрім, звичайно, форумних зелепнів - але вони працюють
ні. форумним  - то дощ. )))
   
А ти не заздри  :pooh_lol:
я поїв ковбаси трохи раніше)))
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

я поїв ковбаси трохи раніше)))

Ну і бовдур,  бо отримаєш рак кишечнику
Все більше досліджень покузують що ті хто жере без тями ковбасу та перероблене м`ясо - хворіє на рак
Тому рекомендую про ковбасу навіть не згадувати

Курку купи у бапці та запікай собі в духовці
   
Для багатьох то було протестне голосування проти Свинарчуків. Якихось ідейних фанатів Зе я особисто не знаю.
   
Ну і бовдур,  бо отримаєш рак кишечнику
Все більше досліджень покузують що ті хто жере без тями ковбасу та перероблене м`ясо - хворіє на рак
Тому рекомендую про ковбасу навіть не згадувати

Курку купи у бапці та запікай собі в духовці
добре, помирай від ковбаси один :laugh:
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Для багатьох то було протестне голосування проти Свинарчуків. Якихось ідейних фанатів Зе я особисто не знаю.

Зелепень набрав 30% в першому турі, це його стеля реальноі підтримки бо нарід купився на ідеали голобородька

Усі інші голосували за нього тільки тому що іх накрутили голосувати проти порошенка плюс при голосуванні за двох кандидатів або пан або пропав
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі


Все більше знайомих зеленчат ховають очі
Деякі уже відкрито визнають, що їх розвели. Тепер питання - а що далі? Для мене взагалі було шоком, що вони за них голосували. На вигляд ніби розумні люди були і не подавали ознак що вони потрапили в це "зелене братство".
==================

От бачиш,наскільки вони від вас відрізняюцця в кращу сторону-значить,совість мають.
А свинарчуки ті не тільки очі не відводили і зараз не відводять,навіть коли:
1.Фінансували МО Рашки,закупаючи запчастини.
2.Коли перепродували в 5-7 разів дорожче запчастини заводам,на яких їх самі ж ВКРАЛИ.
3. Свинарчукам-пашинським ,і молодим і старшим, ніфуя не соромно було постачати гівняні
б/у запчастини та виробляти міномети,які вбивали і нівечили наших військових...

Так що, тут як порівнювати.. :shuffle:

   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

Зелепень набрав 30% в першому турі, це його стеля реальноі підтримки бо нарід купився на ідеали голобородька

Усі інші голосували за нього тільки тому що іх накрутили голосувати проти порошенка плюс при голосуванні за двох кандидатів або пан або пропав
===============

Я навіть боюся запитати,скільки за такою системою підрахунку отримав  голосів підтримки Порох..  А якщо ще відкинути
адмінресурс.. :shuffle:

2? 3?

Як назвати того,хто програв блазню та кловану Голобородьку? :weep:  Голохвастов,ні? :pooh_lol:

Останнє редагування: 8 жовтня 2019 03:17:04 від Blokh
   
==================

От бачиш,наскільки вони від вас відрізняюцця в кращу сторону-значить,совість мають.
А свинарчуки ті не тільки очі не відводили і зараз не відводять,навіть коли:
1.Фінансували МО Рашки,закупаючи запчастини.
2.Коли перепродували в 5-7 разів дорожче запчастини заводам,на яких їх самі ж ВКРАЛИ.
3. Свинарчукам-пашинським ,і молодим і старшим, ніфуя не соромно було постачати гівняні
б/у запчастини та виробляти міномети,які вбивали і нівечили наших військових...

Так що, тут як порівнювати.. :shuffle:

То чому Свинарчуки досі не сидять?
   
Re: Все більше знайомих зеленчат ховають очі

То чому Свинарчуки досі не сидять?
=======================

Тю,ти мене ні з ким  не переплутав ??? 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія