Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про тренди кіно - це тільки мені так здається :S

З останніх фільмів які є подією у кінематографі можу назвати "Мерзення вісімка" (не в останню чергу через крутєйший  український переклад,таке враження що від оригіналу краще,хоча ще оригіналу не дивився) який є на голову вище всіх,шедевр починаючи з перших секунд  музики Моріконе і до останніх кадрів.
ну ще трохи нижче "Старим тут не місце" і  з натяжкою "Сікаріо" перший , які витягнули Хавєр Бардем і  Бенісіо та здатність режисерів передати атмосферу страху і  жаху відповідно.

Комедій не дивлюся,хоча  непоганою з останніх  можу назвати "Озброєні і небезпечні "із Сандрою Баллок і грубою колоритною  цьоткою (забув як звати).

Все фильмы с Иствудом такие.
Даже Форд ГранТурино.
+
про що і говорю.Сюжет гавно для дибілів.

І не всі фільми з Іствудом такі.

Згадав ще один непоганий  фільм  з останнього часу
"Будь якою ціною"

Сюжет гавно для дибілів.
Так в Вике не сюжет главное.

В стилі старих добрих кінчиків  подивився недавно - "Шафт" .   Купа задоволення , не якийсь артхаузний треш , а комедійний бойовик епохи VHS

Бачу, пошук йде лише по супергероях
але зараз зовсім інший час
у суперів вистачає особистих проблем

В стилі старих добрих кінчиків  подивився недавно - "Шафт" .   Купа задоволення , не якийсь артхаузний треш , а комедійний бойовик епохи VHS

погоджусь - приємне кино

ще Анну пригадав...

Останнє редагування: 7 жовтня 2019 17:21:15 від MakYury

О, ще одна людина стала старою.

Цитата: ivan
Netflix до кінця 2018 був нео-марксистський та такий woke що навіть оказія кортез не дотягувала
але народ котрий дивиться Netflix бо має гроші в масі своїй простий робочий і на ліву пропаганду перестав клювати - в них почалися проблеми бо купа серіалів з лівою ідеологією тупо зависла і вони десь з початку 2019 почали вивертати назад , без всякої політ-коректрної фігні
одне шоу Дейва Чаппелла чого варте - від нього в комуняк та інших зелено феміністів пердаки рве конкретно 

Вважаєте House of cards чи Western World марксизмом в золотій обгортці?

Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

здається accountant

Подивився вчора того Бухгалтера - практично заснув. Детектив середнього пошибу. Комусь можливо таке подобається, але це не моє.

Підкажіть будь-ласка цікавий захоплюючий фільм за останні 3 роки, а якому немає:
- Вбивств та мочилова
- Романтичних соплів про велике кохання
- Ніякої сратої фентезі
- Ніяких комп"ютерних ефектів та іншої дішовки
- Ніякої психодрами

А щоб просто фільм пригодницький, просто цікавий, гарна природа, подорожі, щось так...

Борются с торрентами.
Нужно кино на один раз, но шоб люди пошли в кинотеатр.
Спецэффекты и пр.

Що з торентами борються, справедливо. Авторське право. Купуй і дивись. Так ні, ми хитрожопі. Нам достає задоволення наїбати

хороших фільмів чимало
я от зараз переглядаю скандинавське кино - вікінги роблять хороші фільми і навіть серіали

боже... як ту скандинавську нудятину можна дивитися  ;o

Буду в цій гілці постити класні фільми, які знайшов та подивився.
Я правда дивлюся піратське й виключно англійською або іспанською. На жаль, піратського контенту українською практично не існує :(

Вчора подивився A Dog's Purpose (2017) - бомбезний фільм - рекомендую  (tu)

З тих, що останнім часом знайшов, варті уваги:

Going in Style (2017)

Ще БОМБЕЗНИЙ фільм, який переглянув десь міс тому - забув назву - про подружок-негритянок, які грабонули банк.
Класно передана атмо негритянського сосаєті

боже... як ту скандинавську нудятину можна дивитися  ;o

Можна, можна.
Чудові сценарії, класно знімають режисери.
Картинки - не відірватися, все деталізовано.
А головне, що послідовно та логічно і все роблять звичайні люди, не супермени.

Щось типу "Сірої зони" Дивився?

Я правда дивлюся піратське й виключно англійською або іспанською. На жаль, піратського контенту українською практично не існує :(

:facepalm1:

https://toloka.to/

просто сейчас снимают фильмы для тех - кто ходит сейчас в кинотеатр :spruce_up:

кто жует там попкорн

кто сделает фильму охиренный кассовый сбор.

Вам фильмы снимали лет 30 назад

просто сейчас снимают фильмы для тех - кто ходит сейчас в кинотеатр :spruce_up:

кто жует там попкорн

кто сделает фильму охиренный кассовый сбор.

Вам фильмы снимали лет 30 назад

маячня

Підкажіть будь-ласка цікавий захоплюючий фільм за останні 3 роки, а якому немає:
- Вбивств та мочилова
- Романтичних соплів про велике кохання
- Ніякої сратої фентезі
- Ніяких комп"ютерних ефектів та іншої дішовки
- Ніякої психодрами

А щоб просто фільм пригодницький, просто цікавий, гарна природа, подорожі, щось так...

" "Золото» (англ. Gold) — американская драма режиссёра Стивена Гейгана. В главных ролях задействованы: Мэттью Макконахи[1], Эдгар Рамирес и Брайс Даллас Ховард. 

Фильм снят по мотивам аферы 1993—1997 гг. золотодобывающей компании Bre-X

Премьера фильма состоялась 27 января 2017 года.

«Гонка века» (англ. The Mercy) — британский биографическийдрама тический фильм режиссёра Джеймса Марша, основанный на реальной истории британского яхтсмена Дональда Кроухёрста, который участвовал в кругосветной гонке за приз «Золотой глобус». В главных ролях: Колин Ферт, Рэйчел Вайс, Дэвид Тьюлис, Кен Стотт и другие. Мировая премьера фильма состоялась 6 февраля 2018

«Гонка века» (англ. The Mercy) — британский биографическийдрама тический фильм режиссёра Джеймса Марша, основанный на реальной истории британского яхтсмена Дональда Кроухёрста, который участвовал в кругосветной гонке за приз «Золотой глобус». В главных ролях: Колин Ферт, Рэйчел Вайс, Дэвид Тьюлис, Кен Стотт и другие. Мировая премьера фильма состоялась 6 февраля 2018
Редкой нудности фильм.
После "Ветра" 1992г. с Модином, про лодки нормальных фильмов не снимали...

просто подросло поколение расматривающее и  читавшее в детстве комиксы , никакой загадки.

просто подросло поколение расматривающее и  читавшее в детстве комиксы , никакой загадки.
Комиксам сто лет в обед.

У Штатах це покоління вже посивіло

Таке враження, що кіноіндустрія спустилася на дно - поближче до масового споживача.  (td)

и давно уже,
макдональдс в кино, хотя конвеер придумал форд, все с него началось)

Редкой нудности фильм.
После "Ветра" 1992г. с Модином, про лодки нормальных фильмов не снимали...

Если смотреть на экране смартфона или планшете,  то да. Если же на нормальном экране,  то есть погружение

У Штатах це покоління вже посивіло

То не те комиксы были

Чомусь не знімають вже душевного епічного кіна , якого було так  багато колись.
Наприклад

Хрещений батько
Апокаліпсис сьогодні
Обличчя зі шрамом
Форест Гамп
Легенди осіні
Народ проти ларрі флінта
Холодна гора
Втеча з шоушенку

тощо

Накуй той джокер всрався ,  уважили артхаус бердменом та харош. А всі номінанти в 2019  то нудний шлак. Хіба що чорна пантера норм , малому сподобалось. Мабуть такий запит у нинішньої епохи.

Если же на нормальном экране,  то есть погружение
В кинотеатре?

Ну вот возьмём фильм The Player (1992)

Простой универсальный сюжет, всё строго реалистично

Приведите мне современный аналог в этой нише

( и заодно где его можно выкачать бесплатно :-)

A Dog's Purpose (2017)

«Брама»  копродукційний українсько-американський художній фільм 2017 року режисера Володимира Тихого. Сюжет фільму базований на культовій п'єсі Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів»

«Брама»  на фото - Iрма Вiтовська:  :)

Турецкий фильм "Мой нетронутый остров"  (tu)

( и заодно где его можно выкачать бесплатно

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4166499

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4166499

да не его, а аналог  :-)

но всё равно спасибо

Ну вот возьмём фильм The Player (1992)

Простой универсальный сюжет, всё строго реалистично

Приведите мне современный аналог в этой нише

( и заодно где его можно выкачать бесплатно :-)

«Исчезнувшая» (англ. Gone Girl) — детективный триллер режиссёра Дэвида Финчера по одноимённому роману Гиллиан Флинн, которая сама переделала свою книгу в киносценарий. В главных ролях — Бен Аффлек и Розамунд Пайк.

Фильм начинается со дня пятой годовщины свадьбы супругов Ника и Эми Данн. Вернувшись домой после утреннего отъезда, Ник обнаруживает, что его супруга исчезла при обстоятельствах, похожих на похищение. Инцидент получает большую огласку в прессе, потому что Эми была источником вдохновения для книг «Супер Эми», которые писали её родители. Далее зрителю показывают историю отношений Ника и Эми в виде воспоминаний из её дневника, где описывается период жизни, начиная с момента их знакомства в 2005 году до момента её исчезновения в 2012 году.

«Исчезнувшая» (англ. Gone Girl) — детективный триллер режиссёра Дэвида Финчера по одноимённому роману Гиллиан Флинн, которая сама переделала свою книгу в киносценарий. В главных ролях — Бен Аффлек и Розамунд Пайк.

Фильм начинается со дня пятой годовщины свадьбы супругов Ника и Эми Данн. Вернувшись домой после утреннего отъезда, Ник обнаруживает, что его супруга исчезла при обстоятельствах, похожих на похищение. Инцидент получает большую огласку в прессе, потому что Эми была источником вдохновения для книг «Супер Эми», которые писали её родители. Далее зрителю показывают историю отношений Ника и Эми в виде воспоминаний из её дневника, где описывается период жизни, начиная с момента их знакомства в 2005 году до момента её исчезновения в 2012 году.
(tu)
пересмотрел недавно на ДВД, с комментами Финчера. Аффлек усложнил съёмки на моменте когда он в аэропорту одевает кепку-бейсболку (чтоб не узнавали) , он как бостонец наотрез отказался кепку НЙорк-Янкиз, 4 дня решали проблему )).
 круто показана роль СМИ, как они формировали общественное мнение, к персонажу Аффлека - сочувствие-ненависть-.....

а так то да, с ветеранами ещё кое-что выходит...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей

Повна версія