Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Вере V.3

Свободу Вере V.3

Уважаемая администрация!
Всецело приветствую выход на свободу Зеленого крокодила.
Вместе с тем, нельзя ли выпустить также и Веру, павшую  жертвой межгендерной борьбы?
Имейте совесть.

Re: Свободу Вере V.3

от цікаво просто : нашо вона тобі тут ?
чи просто за справедливість ратуєш ?
 :D
ну були якісь причини в модера дати довічне.
спитайся про причини краще.

Уважаемая администрация!
Всецело приветствую выход на свободу Зеленого крокодила.
Вместе с тем, нельзя ли выпустить также и Веру, павшую  жертвой межгендерной борьбы?
Имейте совесть.
Підтримую прохання.

І прошу розбанити.

А ти нашо тут? Чим вона гірша за тебе? І вже ж порядніша за крокодила.
До речі, я ще якось його раніше поважала. Не дурак, однозначно. Але його випади щодо Вери бридкі і відворотні. І всі, хто підтримав, або мовчки спостерігав його біснування щодо жінки, мерзота в квадраті.

Я где-то за, можно выпустить по УДО. Вера тупа и не опасна. Пусть старик Сорос ей и дальше платит

А ти нашо тут? Чим вона гірша за тебе? І вже ж порядніша за крокодила.

Може і порядніша, але повністю хора на голову екстремістка, шо тицнула НА ВСІХ доповіді на ровному місці, наглухо задовбуючи модера своїм тупим спамом.

До речі, я ще якось його раніше поважала. Не дурак, однозначно.

Дяки :give_rose:

Але його випади щодо Вери бридкі і відворотні.

Да? Хто перший з нас почав? Хто ганявся закрокодилом по всім гілкам? Хто, нарешті, наглухо їбонувся і коли крокодил відправив її в лікувальний ігнор, собакою наскакувала на всіх і діко чорноротнічала? Крокодил вітдихае, він так би не зміг нікагда. Тож не тре нам тут псіхічєской, від якої ніякої пользи а лише один нєгатів. Хай в Кащєнко сидить.

Може і порядніша, але повністю хора на голову екстремістка, шо тицнула НА ВСІХ доповіді на ровному місці, наглухо задовбуючи модера своїм тупим спамом.

Дяки :give_rose:

Да? Хто перший з нас почав? Хто ганявся закрокодилом по всім гілкам? Хто, нарешті, наглухо їбонувся і коли крокодил відправив її в лікувальний ігнор, собакою наскакувала на всіх і діко чорноротнічала? Крокодил вітдихае, він так би не зміг нікагда. Тож не тре нам тут псіхічєской, від якої ніякої пользи а лише один нєгатів. Хай в Кащєнко сидить.

Крокодил это не моя цитата.

Крокодил это не моя цитата.

:give_rose: дуж странно: копіював цитату з тєла пісьма полосатої, а записало на Вас.

Конечно, за справедливость. Человек возмущался вещами, которые ей не нравились. Потом решила, что нужно немного гипертрофировать то, что ей не нравится, чтобы до людей дошло. Не дошло, просто забанили. А причины спрашивать бесполезно, их может быть масса. Например, в детстве девочка с соседнего горшка по носу стукнула. Или утром жена что-то неприятное сказала.

Для форумов же существуют правила, на основании которых модераторы должны производить соответствующие действия. А если действия не соответствуют правилам, то они характеризуют модератора не в лучшую сторону.
Но модераторы же должны стремиться к совершенству, поэтому должны постоянно работать над исправлением собственных ошибок, каковая возможность и возникает в данном случае.

на ДД було дві вєри. Одна Vera, друга Віра (або Vira)
одна з них нормальна, інша бігала за мною і зайопувала.
Це якась із них тут сабж?

на ДД було дві вєри. Одна Vera, друга Віра (або Vira)
одна з них нормальна, інша бігала за мною і зайопувала.
Це якась із них тут сабж?
Віра ніколи ні за ким не бігала і не зайопувала. Виважена, розумна, найщиріша патріотка України. На жаль, у 2014 змушена була разом з родиною покинути свій дім, бо там де вона жила, їй дуже швидко пригадали би її відданість Україні. Та й загалом не можу уявити ЯК я поводилася би в рашистсько-українофобському середовищі. Так і Віра напевно теж.

Останнє редагування: 11 жовтня 2019 12:18:09 від Myroslava

Віра ніколи ні за ким не бігала і не зайопувала. Виважена, розумна, найщиріша патріотка України. На жаль, у 2014 змушена була разом з родиною покинути свій дім, бо там де вона жила, їй дуже швидко пригадали би її відданість Україні. Та й загалом не можу уявити ЯК я поводилася би в рашистсько-українофобському середовищі. Так і Віра напевно теж.

Згадана вами Віра має логін на фупі, але тут її зустрічаю хіба раз на рік  :)
Це заодно і відповідь Ельфу, що дописувачі різні

Згадана вами Віра має логін на фупі, але тут її зустрічаю хіба раз на рік
Так, АРЕВ

мабуть скоріш за все таки так

Віра ніколи ні за ким не бігала і не зайопувала.

За мною бігала і стукала після 22-ї години, що заборонено законодавством України. :pooh_lol:

Але прошу мене забанити на місяць, а її випустити замість мене.  :-B

Мені здається, що Вера не стукала стільки, як писала. Вона більше прикалувалась. Це ж було видно. Я шкодую, що її немає.
Віра - зовсім інша людина.

Ого, і мене тут згадали. Я Віра.
Я по недосвідченості ще в 2007-му році зареєструвалась тут як АРЕВ, потім просила адміна змінити на Віра, не вдалося.
Як гадаєте, друзі, чи є надія змінити нік, чи варто звертатись із цим проханням знову?

Ого, і мене тут згадали. Я Віра.
Я по недосвідченості ще в 2007-му році зареєструвалась тут як АРЕВ, потім просила адміна змінити на Віра, не вдалося.
Як гадаєте, друзі, чи є надія змінити нік, чи варто звертатись із цим проханням знову?
Якщо тут мали місце подібні прецеденти (зміна ніка за проханням), то чом би й ні?

Якщо тут мали місце подібні прецеденти (зміна ніка за проханням), то чом би й ні?
Спорт став фантомасом, різноманітний теж мав інший нік.

О, точно! Віруня, пиши растаманчікові.

який?

зареєструвалась тут як АРЕВ

доповить на!  :rotate:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія