Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українців будуть обслуговувати в банках за закордонними паспортами

Щось здохло в лісі..Пам'ятаю,що колізія була..Всі органи,навіть нотаріуси та реєстратори приймали закордонпаспорт,а банкіри зась..
НБУ розширив список документів, які банки можуть приймати для ідентифікації клієнтів. Тепер банківські послуги можуть надаватися громадянам України за їхніми закордонними паспортами.

а як же прописка?

а як же прописка?

справку носить будеш, як ті, хто має ID картку  :lol:  :weep:

перепрошую, в закордонних теж?

В банк тре з паспортом в якому має  бути прописка...

НБУ розширив список документів, які банки можуть приймати для ідентифікації клієнтів
І яке, власне, діло НБУ до того, які докумнети якийсь приватний банк вважає достатніми для ідентифікації їхнього клієнта?

Папуасія якась ))

В банк тре з паспортом в якому має  бути прописка...

НБУ розширив список документів, які банки можуть приймати для ідентифікації клієнтів
І яке, власне, діло НБУ до того, які докумнети якийсь приватний банк вважає достатніми для ідентифікації їхнього клієнта?

Папуасія якась ))

а таки да.
можна ж тупо по відбиткам пальців або навіть по коду днк ідентифікувати. і наxуй той паспорт

а таки да.
можна ж тупо по відбиткам пальців або навіть по коду днк ідентифікувати. і наxуй той паспорт

Заходжу в банк

1. Просто називаю ім"я (жодного документу не треба)
2. Клерк подає клаву - набираю пароль.

Це - все.
(Точно так само, як онлайн: Ім"я і пароль.)

а як же прописка?

В  дмс є всі данні

Заходжу в банк

Це - все.

Ти ж тут за Педро топиш, шо ж він так за 5 років у Неньці не зробив?  :laugh: 

Заходжу в банк

Це - все.

стрьомно. пароль можна взламати/вивідати

імхо найкраще по днк або по частоті інфравипромінювання тіла.
Плюнув наприклад у слиноприйомник, а воно хуяк і пачку купюр насипало.

Заходжу в банк

Це - все.
А где это такая дурня? Это же золотое дно, достаточно только пароль. Да и клавиатура от банковского компа в руках клиента тоже как бы внушает доверие к банку.

Як вони вже задовбали тією пропискою.
Все ніяк рабів не перерахують. :X
Ще й іноді з дойопом чи внутришньопереміщен а
я особа. Яка вам до того справа не розумію.

Заходжу в банк

Це - все.
В Україні більше 50% проблемних кредитів, тому так ще не скоро буде.

Як вони вже задовбали тією пропискою.
Все ніяк рабів не перерахують. :X
Ще й іноді з дойопом чи внутришньопереміщен а
я особа. Яка вам до того справа не розумію.
Ну носил бы справку о фактическим месте проживания, те же яйца только в профиль.

Ну носил бы справку о фактическим месте проживания, те же яйца только в профиль.

Не понял пассаж про справку.
Накой ляд банку знать где я живу?
Чтобы что если что?
Особенно если я в этом конкретном банке
кредиты никогда не брал и не собираюсь.

Чтобы что если что?
Ну а куда тебе официальную бумагу слать? Или коллекторов заслать?

В закордоному паспорті є навіть ідентифікаційний код. Нафіг та прописка?

Чтобы что если что?

Обслуживаюсь в трех банках.  Меняла паспорт на idкарту. Ни в одном банке не просили справку о прописке.

В приватні така авторизація з давніх давен
Або через смс на номер клієнта

Заходжу в банк

Це - все.

а через тиждень у паніці біжишь до банку з криками "куди мої гроші подівалися з рахунку?????"

Так не можна авторизуватися. Це дуже небезпечний метод. Про те, що половині клієнтів те взагалі буде незручно й не до вподоби, я вже й не кажу, то дрібниці
Головне - цей метод авторизації гарантовано дасть можливість красти гроші з рахунків

Тоді необхідність у звичайному паспорті відпадає?

Вибачте, Петро приватним банкам Неньки мусив міняти процес авторизації їхніх клієнтів?
З голово все в порядку, пане Зебіле? :lol:

а через тиждень у паніці біжишь до банку з криками "куди мої гроші подівалися з рахунку?????"

Так не можна авторизуватися. Це дуже небезпечний метод. Про те, що половині клієнтів те взагалі буде незручно й не до вподоби, я вже й не кажу, то дрібниці
Головне - цей метод авторизації гарантовано дасть можливість красти гроші з рахунків
Досі про таке не чув.
І на  Paypal та ebay про таке не чув також. Маю на увазі, з їхнього боку, а не шо клієнт сам роздає зі свого інфікованого компу

ВОТ ЭТО ОНИ ПСИХАНУЛИ

РЕАЛЬНО ПЕРЕМОГА
 :take_exam:
весь мир на интернет банкинг переходит, на цифровых деньгах сидит ------  а УКР банки разрешили паспортом загран пользоваться

Досі про таке не чув.
І на  Paypal та ebay про таке не чув також. Маю на увазі, з їхнього боку, а не шо клієнт сам роздає зі свого інфікованого компу

гиги
може пан й про те, як крадуть дані картки в банкоматах не чув?  :lol:

Розповідаю "на пальцях"
до банківського компу тим чи іншим чином попадає кейлогер
Чи то вірус, чи то поганий хлопець у банк влаштувався

Усьо! Твої логін з паролем вже записані і передані у той момент, коли ти підтвердив авторизацію. Вважай гроші на картці вже не твої.

у paypal там інша кухня, й усе одно теж крадуть, якщо кейлогера піймаєш на компа

.

Останнє редагування: 19 вересня 2019 19:10:07 від Пшениця

гиги
може пан й про те, як крадуть дані картки в банкоматах не чув?  :lol:

Розповідаю "на пальцях"
до банківського компу тим чи іншим чином попадає кейлогер
Чи то вірус, чи то поганий хлопець у банк влаштувався

Усьо! Твої логін з паролем вже записані і передані у той момент, коли ти підтвердив авторизацію. Вважай гроші на картці вже не твої.

у paypal там інша кухня, й усе одно теж крадуть, якщо кейлогера піймаєш на компа

Пан, мабуть, неуважно прочитав, що я написав.
Повторю:
"І на  Paypal та ebay про таке не чув також. Маю на увазі, з їхнього боку, а не шо клієнт сам роздає зі свого інфікованого компу"
А якщо то комп банку піймав вірус, то то мене не обходить. Від слова геть. Так само, якщо ВОНИ "взяли поганого хлопця".

--------------------------

А щодо того, що Петро чомусь був повинен змінити процес ідентифікації клієнтів в приватних банках  і, СКОТИНЯКА, цього не зробив - то взагалі шедевр від Зебілів  :weep:  :weep:
Альо, Агрономе, це ти в Трускавці на навчаннях був?

В закордоному паспорті є навіть ідентифікаційний код. Нафіг та прописка?
Немає.

А якщо то комп банку піймав вірус, то то мене не обходить. Від слова геть. Так само, якщо ВОНИ "взяли поганого хлопця".
ага-ага
тільки гроші втратиш свої
жоден банк не визнає, що оператор піймав кейлогера, хіба що "на гарячому" піймаєш (що практично неймовірно)
а як не визнає, то у відповідь на претензії буде "це у вас там на своєму компі віруси завелися"
Й усе
навіть якщо до суду дійде, буде слово клієнта проти слова банка, бо довести вину банка в такій ситуації практично неможливо

в общем ідентифікувати по мазку буде саме воно  B-)

пока шо в самом модном моно-стерео банке оформление только по id и паспорту старого образца

А яка проблема? За пару хвилин можна отримати відповідь від дмс. Головне- ідентифікація особи. А через який документ вона зроблена , то вже проблема органу що видав, або правоохоронних.

Останнє редагування: 20 вересня 2019 01:06:41 від western man

ага-ага
тільки гроші втратиш свої
жоден банк не визнає, що оператор піймав кейлогера, хіба що "на гарячому" піймаєш (що практично неймовірно)
а як не визнає, то у відповідь на претензії буде "це у вас там на своєму компі віруси завелися"
Й усе
навіть якщо до суду дійде, буде слово клієнта проти слова банка, бо довести вину банка в такій ситуації практично неможливо
:D
Є такі речі, як страхова компанія, яка ви*бе і висушить той банк, який спробує їх наї*ати.
Є закони, які закриють той банк рівно через день, якщо вони спробують когось наї*ати.
Є така річ, як репутація банку, яка, якщо падає при спробі наї*бати лієнта - рівнозначна банкрутсву, бо нікому такий банк і дарма вже більше не треба, якщо він когось ошукав. І так далі.

Але сперечатися не буду, бо що мені з того, переконаю я тебе чи ні ?

А те , що ти описав - ото і є папуасія.
І просто прийми новину, що банк на Заході зробить все, аби клієнт залишився задоволеним (точніше, не спаплюжив банку репутацію). Бо достатньо одного рядку в провінційній газеті з одним лише натяком, навіть не фактами.

Заходжу в банк

Це - все.

Это называется "авторизация", но уж никак не аутентификация (идентификация)... Для кодовых счетов (которых, вроде, уже нет) вполне приемлемо. :)

Є такі речі, як страхова компанія, яка ви*бе і висушить той банк, який спробує їх наї*ати.
Є закони, які закриють той банк рівно через день, якщо вони спробують когось наї*ати.
Є така річ, як репутація банку, яка, якщо падає при спробі наї*бати лієнта - рівнозначна банкрутсву, бо нікому такий банк і дарма вже більше не треба, якщо він когось ошукав. І так далі.

1. поцікався, кому належить та страхова. Будешь здивований - кінцеві бенефіціари банку та стрхово виявляться ті ж самі або міцно пов'язані особи  :lol:
2. суворість законів пом'якшується необов'язковостю їх виконання. Особливо з гарним юрвідділом та гарними зв'язками.
3. просто ржав.

пану треба на екскурсію до України. Хоча б на піврочку. Бо в пана трошки скривлене сприйняття реалій

Йопта,ви пішли в дебрі..Але справа в іншому..Вам зробили переказ ,але ви його не отримаєте без внутрішнього паспорту..І купа дрібниць таких самих..Рахунок не відкриєте,картку не продовжите/заблокуєте ..Тощо .Зараз це можна зробити ..

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія