Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В ООС готуються до повного відведення військ – командувач

х@йлу нужна ВСЯ Украина.
но местные дурачки думают, шо ему нужно сраное ОРДЛО..
да СРАТЬ воно хотело. и на ОРДЛО. и на его обитателей.
ВОНО так мелко не мыслит.
   
Re: Росія заблокувала  розведення сил на Донбасі
nik

чому заблокувала?
   
Славно. Славно що у членів банди порохоботів, російськомовних, тобто тупих і не здатних хоча б за крайні 5 років вивчити українську мову, так рванули пукани. Я задоволений.
Порада їм.  Вєня, ти тягаєш картинки з різних форумів, одну й ту ж саму. По перше у мене на Цугундері дописів мабуть більше ніж на Фупі, а ти все одну й ту саму. Якщо в людини на відміну від Вєні є розум вона мої дописи і там може побачити всі. І зробити свої висновки, а не висновки від Вєні який чухає свій анус голими пальцями. Це по перше. По друге у мене є свій погляд на речі і я не збираюся підлаштовувати його під темники порохоботів, та й навіть під погляди інших вже таки нормальних людей.
До речі. Вєня ти б вже й з форума проктологів тягав мої відповіді на твої питання чому у тебе і твої колег порохоботів весь час зудить анус, і мої рекомендації по лікуванню. А лікувати потрібно, тому що далі буде гірше, Пєтю за злочини проти України і її народу посадять. Ви ж порвете свої ануси на німецький хрест тоді, без лікування.
   
Славно. Славно що у членів банди порохоботів, російськомовних, тобто тупих і не здатних хоча б за крайні 5 років вивчити українську мову, так рванули пукани. Я задоволений.
Голосував за Зе, але хуйловці нам не друзі.
   
Голосував за Зе, але хуйловці нам не друзі.
Мені теж не друзі. Це Вєня з мене ліпить якогось дуже вже російсьмірного, цитуючи півпроцента моїх висловлювань проти Пєті і його банди, а також їх підтиральщиків.
Не думаючи баран сумський що читати треба все а не те що людина пише дивлячись на те що витворяє банда Пєті в Україні в 14-15 роках.
І до речі я не за Зе.
Він пішак в чужій грі. Але гройсмейстери які ним керують це вже не Росія, і проти Петра. І це є добре.
А з питань Петра є у мене підозри що він був шахматною фігурою хуйло, рівень не знаю. Нехай компетентні органи розбираються.
 
   
Голосував за Зе, але хуйловці нам не друзі.

в таборі зелепупіків намічається розкол.  :super:
   
півпроцента моїх висловлювань проти Пєті і його банди, а також їх підтиральщиків

чисто поржати: нечисть з ЗУ - це Петя чи його банда?
мандауни - це Петя чи банда? може підтиральщики?
"лохи", що полягли під Дебальцево - це банда Петі чи може сам Петя з підтиральщиками?

   
чисто поржати: нечисть з ЗУ - це Петя чи його банда?
мандауни - це Петя чи банда? може підтиральщики?
"лохи", що полягли під Дебальцево - це банда Петі чи може сам Петя з підтиральщиками?

Підтиральшики, лохи, які повірили Пєті.
   
Re: Росія заблокувала  розведення сил на Донбасі

чому заблокувала?
Тому що Зеленські заробляє на крові... ЩО тут не ясно?

Домовився з хуйло щоб не зупиняти війну))))) Почав війну цей зеленські, а тепер продовжує))))) :lol:
   
Не думал, что любители Петра спустя 5 лет будут вызывать во мне неприязнь
на порядок большую, чем в свое время любители Януковича.
Хотя многие из, на самом деле это одни и те же люди.
Просто за 5 лет произошла полная деградация сознания,
остались одни зомбозоны в мозгу.
   
или за донецк!не??

Я ХЗ на сколько там км договорились

Если скажем км на 5, то это орков с позиций в районе ДАПа аж на Шахтёрскую площадь ( Северный вокзал)
   
Не думал, что любители Петра спустя 5 лет будут вызывать во мне неприязнь
на порядок большую, чем в свое время любители Януковича.
Хотя многие из, на самом деле это одни и те же люди.
Просто за 5 лет произошла полная деградация сознания,
остались одни зомбозоны в мозгу.

Любители Овоща априори были забитыми,зазомбированными донбассянами..А любители Петра-это какое то экстремальное и неисследованное Явление
   
Re: Росія заблокувала  розведення сил на Донбасі

це типу перемога?

А ты хотела всё сразу и мгнованно?

Ну так а чо тогда Пидр 5 лет телился и не сдвинулся с места?
   
да нет. банить его в СИЗО уже пора. ибо тут не просто придурок с рашапропагандой.
он ее распространяет и формирует общественное мнение вполне СОЗНАТЕЛЬНО. а это - работа на врага. платная или добровольная - следак разберет  B-)

+
   
чисто поржати: нечисть з ЗУ - це Петя чи його банда?
мандауни - це Петя чи банда? може підтиральщики?
"лохи", що полягли під Дебальцево - це банда Петі чи може сам Петя з підтиральщиками?

треба бути точным, а то юзер RSP ображається.
В оригіналі було "лохли", тобто "лохи-хохли"
   
А ты хотела всё сразу и мгнованно?

Ну так а чо тогда Пидр 5 лет телился и не сдвинулся с места?

шо там , уже атпалзает  :weep:
гнить тебе сепарок там еще долго с [KA]
   
+

Веня, ти б давно вже написав на мене донос (гени діда комнезама і батька комуніста мають даватися взнаки) і не розвішував свої вонючі портянки.
Пиши донос і приходь на Цунундер спілкуватися на ньому по тих питання які я обговорюю там. А тут по тих які тут, на форумі проктологів ті які там. Так якось правильніше і порядніше буде.
   
Не думал, что любители Петра спустя 5 лет будут вызывать во мне неприязнь
на порядок большую, чем в свое время любители Януковича.
Хотя многие из, на самом деле это одни и те же люди.
Просто за 5 лет произошла полная деградация сознания,
остались одни зомбозоны в мозгу.

еще одно брехло наглое.
Твой второй ник RSP?
   
треба бути точным, а то юзер RSP ображається.
В оригіналі було "лохли", тобто "лохи-хохли"

ой, я вибачаюся. недогледів такої геніальної тонкості. лохли, звісно лохли.
   
Не думал, что любители Петра спустя 5 лет будут вызывать во мне неприязнь
на порядок большую, чем в свое время любители Януковича.
Хотя многие из, на самом деле это одни и те же люди.
Просто за 5 лет произошла полная деградация сознания,
остались одни зомбозоны в мозгу.
Не треба нікого з політиків любити.
Це погано в наших умовах.
Мені не подобався ідеолог кпсс Кравчук тому я голосував за менше зло кучму.
Мені не подобався сімоненко як член комуністів тому я голосував за кучму ще раз.
Мені не подобався секретар кпссс Кучма який розвів бардак в Україні тому я голосував за Ющенко.
Мені не подобався мямля акцептуальна ющенко і як "встановили" порохоботи агент хуйло Тимошенко тому я голосував за януковича (тільки в другому турі).
Ну майдан я не сприйняв. Це держпереворот в чистому вигляді а я таке осуджую. Якби пішли на пропозиції дострокових виборів в 14 році я б вже за тупого януковича не голосував. Але маємо що маємо. Підсунули там того кого вирішили зробити презом ще коли домовлялися про захоплення влади олігархи між собою. Теж підставили бідолаху жадібного. Йому сидіти, а олігархи будуть багатіти далі, решта олігархів.
Ну і 19 рік. Ненависть до бандита з 90х зашкалює. Зеленського не сприймав всерйоз. Думав Тимошенко якщо вже так. Але бачу що за Зе стоїть хтось дуже могутній. Думаю штати. Впевнений в цьому. Значить за Зеленського, за несамостійну фігуру, пішака, але яким керують люди які теж ненавидять Петра, і те що він витворяв. Хочуть щоб Україна була західною цивілізованою багатою країною, на противагу Росії.
Таке мене влаштовує. Тому я за тих хто стоїть за Зе.
І судячи з завивань росіян все таки хуйло дуже хотів Петра на троні, і розвиток України по афроросійському шляху.
   
Цитувати
Наемники РФ активно роют траншеи и обустраивают позиции на участке разведения сил возле Петровского на Донбассе.
Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укринформ", об этом сообщается в последнем отчете ОБСЕ.

"15 сентября на основе доступных СММ данных воздушного наблюдения в жилом районе Петровского обнаружена новая траншея с северо-востока на юго-запад (не зафиксированная на изображениях от 2 сентября 2019 года) протяженностью около 240 м, ориентировочно в 400 м к востоку от восточного края участка разведения", - говорится в отчете.

Одновременно ориентировочно в 900 м к северо-востоку от указанной траншеи обнаружена новая 70-метровая траншея, вырытая вдоль лесополосы, а ориентировочно в 1 км дальше на восток - еще две новые траншеи (протяженностью около 200 м и 660 м).

"Примерно в 900 м к северо-западу от указанных двух траншей по данным воздушного наблюдения выявлена недавно построенная позиция из двух траншей (обе протяженностью примерно 300 м)", - сообщили в миссии.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Я вижу большие перемены, - руководитель Луганской команды СММ ОБСЕ Туононен о разведении сил

Кроме того, 17 сентября наблюдатели ОБСЕ обнаружили "почти построенное укрытие и около 20 человек в камуфляжной одежде, а также ориентировочно 12 грузовиков, одну землеройную машину и несколько кранов, которые рыли траншеи и выполняли полускрытые земляные работы возле дороги между Петровским и н. п. Стыла (неподконтрольный правительству, 34 км к югу от Донецка)".

Уточняется, что это происходило к северо-востоку от участка разведения в районе Петровского.Источни к: https://цензор/n3149274
   
Наемники РФ спешно роют траншеи и обустраивают позиции на участке разведения сил возле Петровского, - ОБСЕ
   
Тому що Зеленські заробляє на крові... ЩО тут не ясно?

Домовився з хуйло щоб не зупиняти війну))))) Почав війну цей зеленські, а тепер продовжує))))) :lol:
:zrada:
Нотатки Божевільного :facepalm1:
   
х@йлу нужна ВСЯ Украина.
но местные дурачки думают, шо ему нужно сраное ОРДЛО..
да СРАТЬ воно хотело. и на ОРДЛО. и на его обитателей.
ВОНО так мелко не мыслит.

Тут проблема в том, что Украине хуйло нафиг не нужен. А это - главное. Обломится тут хуйлу после получения Томоса. Благодаря Порошенко мы навсегда вышли из под влияния дикого узкого мигка. И никогда туда не вернемся.
   
Це правильні вимоги української сторони.
Чим вони відрязнялися від вимог часів Порошенка?
   
зеленський ще не обявив шо відведення не буде? а то як з штанмаєром заявить шо це була така уловка...а прихильники певної політсили тужились тут.. а потім скажуть шо соснули порохоботи. азаза.. зради не буде!

Останнє редагування: 19 вересня 2019 11:01:28 від Serge_D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія