Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В ООС готуються до повного відведення військ – командувач

75% населения Украины ваще то.

зебаньки математику  в школі теж не вчили, нє?

зебаньки математику  в школі теж не вчили, нє?

А навіщо воні їм: їм вошдь світить...

перечитала тему ще раз

так і не зрозуміла, як відступ українських військ вглиб своєї території корелюється з "покращенням життя громадян"

зебанашки, можете пояснити?

перечитала тему ще раз

так і не зрозуміла, як відступ українських військ вглиб своєї території корелюється з "покращенням життя громадян"

зебанашки, можете пояснити?

І нішінааааа  :lol:

Порушують ст.111 ККУ, цікаво хто буде відповідати ...?
От прийде час будуть суки драпати, держзрадники...

+

им и на себя похер.
Потому, что тупые и убогие.
Желудки без мозгов
не могущие осознать,
что им тож жрачка поступать перестанет.
Это те которые искренние и не маскируется.
А остальные просто мрази

Вєня, в мене таке враження що саме ти і є "мразь".
Ти пишеш з окопів, випив сто грам і готуєшся до атаки на позиції  армійських корпусів днрлнр? Чи хоча б сидиш в окопі ризикуючи отримати кулю в підставку для тюбітєйки?
Чи підрахувавши прибуток за день від продажі китайських пластмасових членів, якими ти барижиш, сидиш і повчаєш інших? Якби зібралося стадо таких мразєй як ти і ломанулися розпалювати війну на Донбасі мені дійсно було би по...як і і бачиш на картинці з якими ти спиш в обнімку. Було.є. буде.
Але тих хто пройшовши ту війну розпалену Петею в його бандою, на фоні патріотизму , потім говорить нахрєна я туда поперся, не розумію що я там робив, а тим більше тих кого воєнкоми загнали туда примусово, тих звичайно жаль. Особливо якщо це молодь.
Війну потрібно закінчувати, організаторів виявити і судити.
Як бути з територіями - вирішувати на переговорах.
Заручившись підтримкою США і заходу яким теж це б...ство в центрі Європи обридло.

Ти пишеш з окопів, випив сто грам і готуєшся до атаки на позиції  армійських корпусів днрлнр? Чи хоча б сидиш в окопі ризикуючи отримати кулю в підставку для тюбітєйки?
Чи підрахувавши прибуток за день від продажі китайських пластмасових членів, якими ти барижиш, сидиш і повчаєш інших? Якби зібралося стадо таких мразєй як ти і ломанулися розпалювати війну на Донбасі мені дійсно було би по...як і і бачиш на картинці з якими ти спиш в обнімку. Було.є. буде.
Але тих хто пройшовши ту війну розпалену Петею в його бандою, на фоні патріотизму , потім говорить нахрєна я туда поперся, не розумію що я там робив, а тим більше тих кого воєнкоми загнали туда примусово, тих звичайно жаль. Особливо якщо це молодь.
Заручившись підтримкою США і заходу яким теж це б...ство в центрі Європи обридло.

зашкалюєте...
чи вже можна ?

Зельки, що це, як не зрада?

Re: В ООС готуються до повного відведення військ

зашкалюєте...
чи вже можна ?

можна, можна
тенденції памінялись.

можна, можна
тенденції памінялись.

так вони ж можуть і в іншу сторону змінитись...

Re: В ООС готуються до повного відведення військ

так вони ж можуть і в іншу сторону змінитись...

зебенята впевнені, що прийшли назавжди. Історію вони не вчили і не знають.

а тебе треба банити за ретрансляцію  московської пропагнди
(на власні висновки ти не здатен, бракує знань)

шо там с амнистией тем кто убивал украинских воинов ,,,,,амнистия и пожизнений пенсион , чи не  :S

Забань себе об стіну.
Бракує не знань а інформації, яку банда Пєті або не надавала або перекручувала. Але розуміння того що війну потрібно припиняти немає тільки у йолопів. А як припиняти, які умови на переговорах висувати будуть ті у кого є інформація. Тобто цим буде займатися діюча влада, якій на відміну від влади педрокнурів, народ довіряє. Щоб тут не вили і не репетували залишки кнурячої свиноферми.

в мене таке враження

побуй твої враження, кондом ти штопаний

побуй твої враження, кондом ти штопаний
Взаємно, Вєня, взаємно.

Так можна виправдати все

донбасяо уже покращили  :laugh:, тепер покращать тим хто найбільше голосував за зе жопу. 

так юзеру ж подобається московська пропаганда.
Мало того вiн щиро пережива через її недостатнiй вплив на українцiв
та дає поради як виправити ситуацiю

бо хоче ось цього

Останнє редагування: 18 вересня 2019 22:42:21 від Veni-vidi

Взаємно, Вєня, взаємно.

менi пох твоя взаємнiсть,
гидота ти

Росія заблокувала  розведення сил на Донбасі

Українська сторона підтвердила готовність до розведення сил та засобів в районі Золотого та Петрівського. Натомість російська сторона заблокувала визначення можливої дати розведення

Джерело: Дарка Оліфер, речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми

Деталі: За словами Оліфер, в ході обговорень українська сторона заявила, що не має принципових заперечень по суті "формули Штайнмаєра" щодо місцевих виборів.

Дослівно: "Однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання наступних пунктів: повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України; виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки; розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи Центральної Виборчої Комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів; встановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством та Мінськими угодами".

Оліфер повідомила також, що українська сторона підтвердила готовність до розведення сил та засобів в районі Золотого та Петрівського. Натомість російська сторона заблокувала визначення можливої дати розведення.

Також, за її словами, сторонами досягнуто "значного прогресу щодо взаємного одночасного звільнення утримуваних осіб".

вже ні, рашка не погодилась

Сумські психіатри недопрацьовують. Певні поцієнти і не в дурдомі. Хоча хто знає хто знає. В наш то час інтернет скрізь є.

менi пох твоя взаємнiсть,
гидота ти
А мені пох як і ти так і твої картинки, гидото ти маразматична.
Скачи з ними скільки хочеш і де хочеш.

Re: Росія заблокувала  розведення сил на Донбасі

це типу перемога?

Шта?  8-:  :dopovid:
Так у нас не Россия виновна, а Петя, оказывается?

Администрация, если это не заявка на вечный бан, то я вас вообще перестаю понимать.

Шта?  8-:  :dopovid:
Так у нас не Россия виновна, а Петя, оказывается?

Администрация, если это не заявка на вечный бан, то я вас вообще перестаю понимать.
Мову українську вивчи, чудо в пір'ї, тоді навчишся багато чого розуміти.
Ні панімаїт ано, відітє лі.
Да, я винуватцем війни вважаю Пєтю, який з іншими олігархами захопив в 14 році владу імітувавши вибори, вивівши Україну з конституційного поля, продавши Крим Путіну, вступивши з ним в злочинну змову по дестабілізації України і зниженню в ній рівня життя народу, для полегшення грабунку України.
Все. Це моя думка. І Швондерам потрібно вчитися розуміти що не всі можуть співати в хорі, хитаючись з лінією партії. Дехто може мати свою думку, і висловлювати її чесно, навіть якщо його забанять.
Як банили всіх хто не з хора швондерів до втручання Правди в бардак в який перетворили були ФУП.

це типу перемога?
Це правильні вимоги української сторони.

це типу перемога?
Це типу кацапи в принципі не хочуть віддавати своє  чергове " придністров'я".

Це типу кацапи в принципі не хочуть віддавати своє  чергове " придністров'я".

і це для тебе, типу, новина?

і це для тебе, типу, новина?
Чого це новина? Я про це казав тут ще у 2015-2016 році.

Мову українську вивчи, чудо в пір'ї, тоді навчишся багато чого розуміти.
Ні панімаїт ано, відітє лі.
Да, я винуватцем війни вважаю Пєтю, який з іншими олігархами захопив в 14 році владу імітувавши вибори, вивівши Україну з конституційного поля, продавши Крим Путіну, вступивши з ним в злочинну змову по дестабілізації України і зниженню в ній рівня життя народу, для полегшення грабунку України.
Все. Це моя думка. І Швондерам потрібно вчитися розуміти що не всі можуть співати в хорі, хитаючись з лінією партії. Дехто може мати свою думку, і висловлювати її чесно, навіть якщо його забанять.
Як банили всіх хто не з хора швондерів до втручання Правди в бардак в який перетворили були ФУП.
Браво, Иван Помидоров.
Отвечаю,  как хочу и умею.

Та вы уже будьте последовательны, уж пишите, как есть: олигархи и Майдан организовали, и противостояние на Майдане подпитывали.

den

Це може бути і договорняк з зеленими
Щоб не подразеювати атошників наприклад
Мол - бачите - москалі проти
А потім за пару кроків зроблять заплановане

А як же "війна не припиняється тому шо порошенко на ній наживається"
Невже брехали? ;o

Мову українську вивчи
чому на Цугундерi українською не пишеш?

Невже брехали? ;o

Предание свежо, да верится с трудом (

А якщо без жартів, то зелений явно пішов на попятну
Бо ще тиждень тому пристайко був готовий розводити і проводити вибори, а кацапи готували папірці до підпису

Але після того то голанці перевели цемаха в розряд підозрюваних, то американці сказали що ніяких виборів без виводу кацапів
Вказали вовці на цого місце

Невже брехали? ;o

Вона не припинеться поки не буде встановлено кордон. І  він має пройти по лінії рлзмежування. Тих пенсів в ордло ми вже втратили. Але з російськими паспортами Росія їм пенсії дасть. Росія ніколи не залишить  своїх громадян. Бере приклад  з США 

Це може бути і договорняк з зеленими
Щоб не подразеювати атошників наприклад
Мол - бачите - москалі проти
А потім за пару кроків зроблять заплановане

да нет. банить его в СИЗО уже пора. ибо тут не просто придурок с рашапропагандой.
он ее распространяет и формирует общественное мнение вполне СОЗНАТЕЛЬНО. а это - работа на врага. платная или добровольная - следак разберет  B-)

Забань себе об стіну.
Бракує не знань а інформації, яку банда Пєті або не надавала або перекручувала. Але розуміння того що війну потрібно припиняти немає тільки у йолопів. А як припиняти, які умови на переговорах висувати будуть ті у кого є інформація. Тобто цим буде займатися діюча влада, якій на відміну від влади педрокнурів, народ довіряє. Щоб тут не вили і не репетували залишки кнурячої свиноферми.

можешь вопить сколько хочешь, с таким послужным списком тебе доступ к гостайне точно не светит. точнее не светил бы. сейчас не знаю.. "лейтенант" Баканов - мутный типок.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія