Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не було грошей на ліки. "Відчинив вікно, крикнув: "Та пішли ви!» і вискочив". :facepalm1: .

то таке приватне враження "пішла" "каже" "задоволена" "незадоволена"
у мене батьки на розмір пенсії не жалілись і ще й заощадження з неї робили
але ж то теж особисті оцінки
Згоден.
Що все відносно.
В мене мати навіть з своєї української сільської пенсії дещо відкладала. Але ж то неправильно що людина економить на всьому. Навіть зараз з свої півтори тисячі гривень сільські люди бабки чи дідки якось відкладають щоб що внукам купити. Але це не правильне життя, люди так не повинні жити. Особливо на фоні злодіїв в українській владі.

а  кому скидки в вас на ліки, хто страхівку має? бо на цьму сайті, є ліки, що бувають зі скидками, а є, що у всіх випадках 100 відс. вартість
https://www.lekinfo24.pl/

1.Opłata pacjenta (zł)     2.Cena 100% (zł)
звичайно
просто є частина ліків як інсулін і тд які рефундує держава

то таке приватне враження "пішла" "каже" "задоволена" "незадоволена"
у мене батьки на розмір пенсії не жалілись і ще й заощадження з неї робили
але ж то теж особисті оцінки

А ти рахyвав що вони їли і що купували, за рахунок чого ті заощадження.  :fool:

А ти рахyвав що вони їли і що купували, за рахунок чого ті заощадження.  :fool:

в сраці собі поколупай, безмозке

ще одна історія з Рівного  :D

https://www.facebook.com/tvoeRV/videos/444679052805014/
за пустими паперовими ящиками, які на базарах 10 гривень, глибокі, на 25 кг помідор, коштують  :facepalm:

за пустими паперовими ящиками, які на базарах 10 гривень, глибокі, на 25 кг помідор, коштують  :facepalm:

я думав там шмаття якесь в тих коробках  8-)

у світі приблизно щохвилини відбувається самогубство.
і на це нема радитолько вотот украина почемуто на первом месте

https://www.facebook.com/tvoeRV/videos/444679052805014/

працівників залізниці під суд за таке, добре що хоч без жертв закінчилось

Молодша донька, вiком 15 рокiв, (старша наразi замiжня вже) висловила бажання ходити в басейн, а плавати вона не вмiе, тому тiльки зi мною (з батьком тобто). До чого веду: Довiдку для басейну я добував майже тиждень, просто тому, що у терапевта (ciмейного лiкаря) все по запису, по годинам. Через iнтернет, або по телефону запис неможливий, тiльки треба прийти в полiклiнiку, звернутись до регiстратури, а там тобi скажуть, на який день можливо записатись i на який час. I геть нiкого не хвилюе, що в мене робота, що я не завжди можу вiдроситись на три години з роботи. Якщо комусь цiкаво, то це - Кропивницький, обласний центр в географiчному центрi Украiни.

Якщо комусь цiкаво, то це - Кропивницький, обласний центр в географiчному центрi Украiни.

А чому і кого це має хвилювати?
У кожного своє.

Молодша донька, вiком 15 рокiв, (старша наразi замiжня вже) висловила бажання ходити в басейн, а плавати вона не вмiе, тому тiльки зi мною (з батьком тобто). До чого веду: Довiдку для басейну я добував майже тиждень, просто тому, що у терапевта (ciмейного лiкаря) все по запису, по годинам. Через iнтернет, або по телефону запис неможливий, тiльки треба прийти в полiклiнiку, звернутись до регiстратури, а там тобi скажуть, на який день можливо записатись i на який час. I геть нiкого не хвилюе, що в мене робота, що я не завжди можу вiдроситись на три години з роботи. Якщо комусь цiкаво, то це - Кропивницький, обласний центр в географiчному центрi Украiни.

прийти без запису у зручний для відвідувача час і відсидіти в живій черзі кілька годин вважається зручнішим, дивно?

https://rivnepost.rv.ua/news/vistribnuv-z-balkonu-molodiy-cholovik
  Близько 10:20 сьогодні з будинку на вулиці Чорновола, 17 у Рівному з вікна викинувся молодий чоловік.
  Зі слів очевидців, чоловік - живий. Відомо, що хлопець вистрибнув з третього поверху, повідомляє Rivne.media.
  За попередньою інформацією, чоловік є людиною з інвалідністю. Три роки назад молодик теж падав, тоді зламав лише ногу. Сусіди також розповідають, що чоловік має розлади психіки та депресію.
 До речі "Та пішли ви..." - це найкоротша передсмертна записка. Три слова але який зміст!  8-)
     Депресія - це і розладом психіки. ІМХО

Останнє редагування: 15 вересня 2019 15:06:31 від antik

хроніки рівненських самогубців (доповнюється)

хроніки рівненських самогубців (доповнюється)
Не тільки...  :shuffle:
Жуткая драма на Николаевщине: супруги повесились, осиротив троих несовершеннолетних детей
14:53 — 15 сентября 201995
https://fakty.ua/317934-zhutkaya-drama-na-nikolaevcshine-suprugi-povesilis-osirotiv-troih-nesovershennoletnih-detej

Купляти потрібно.
В нас все заточено не на реальну перевірку здоров'я а на купівлю різних довідок.
Я сам їх купляю, тому що я неодноразово переконувався що проходити реальний огляд лікарів це абсолютно безтолкову справа, і довгограюча.
Для себе особисто перевіру стану здоров'я треба робити в платних клініках, а щоб від...від....як це мягко ...від.....лися  то пішов і купив довідку. Недорого. 250 грн.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія