Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятниця, 13-е, День Програміста :shuffle:

Re: П'ятниця, 13-е, День Програміста  :shuffle:  

Дано його не бачила... Невже перекинувся до зебілів і зрадив Юлю?
не треба цього примітивізму
що значить - зрадив чи перекинувся?
у першому турі голосуємо за Юлю, у другому - або за іншого достойного кандидата, або проти мародера

не треба цього примітивізму
що значить - зрадив чи перекинувся?
у першому турі голосуємо за Юлю, у другому - або за іншого достойного кандидата, або проти мародера
Мирослава, так як ви кадаєтесь в бій за Зеленського не кидаються деякі його прихильники. Я розумію, що ви як прихильниця Юльки весь час доводите собі що проголосували за "достойного" кандидата, але маю надію що ваша помилка в першому алгорітмі не перейде в розряд невиправних.

ти молода чи ще застала перфокарти та ІВЦ ?
Анекдот із життя:
Розмова двох друзів
- А де жінка працює?
- ІВЦ
- Імітатор воздушной целі??!
 B-)

Мирослава, так як ви кадаєтесь в бій за Зеленського не кидаються деякі його прихильники. Я розумію, що ви як прихильниця Юльки весь час доводите собі що проголосували за "достойного" кандидата, але маю надію що ваша помилка в першому алгорітмі не перейде в розряд невиправних.

Перешла. Ещо в детстве. :lol:

Все з точністю до навпаки
я не тільки собі не доводжу ніякої дурні, я стверджую : я голосувала ПРОТИ мародера
навіть гірше - за день до виборів я збиралася викреслити обох, а мій чоловік саме так і вчинив по факту
а я по факту ніякої помилки не припустилася - за жодних умов, за жодних розкладів у мене рука не піднялася би поставити галочку навпроти прізвища ненависного (напевно більш ненависного і немає) мародера

Все з точністю до навпаки
я не тільки собі не доводжу ніякої дурні, я стверджую : я голосувала ПРОТИ мародера
навіть гірше - за день до виборів я збиралася викреслити обох, а мій чоловік саме так і вчинив по факту
а я по факту ніякої помилки не припустилася - за жодних умов, за жодних розкладів у мене рука не піднялася би поставити галочку навпроти прізвища ненависного (напевно більш ненависного і немає) мародера

Ты голосовала за Зеленского. Вариант против Пороха в таком случае автоматичен.
А ещо кто-то говорит что Мироська програмистка :facepalm: 

Ты голосовала за Зеленского. Вариант против Пороха в таком случае автоматичен.
А ещо кто-то говорит что Мироська програмистка :facepalm: 
На фоні жахливого мародера на іншій шальці терезів голосування за Зеленського аж ніяк не є чимсь ганебним.

На фоні жахливого мародера на іншій шальці терезів голосування за Зеленського аж ніяк не є чимсь ганебним.
на фоні підставного профана ЗЕ!&со навіть азіров  з його маразмом інтелектуал

на фоні підставного профана ЗЕ!&со навіть азіров  з його маразмом інтелектуал
ага
а надто якщо врахувати, що Азіров - найлєпший корєш панамського петріота

симптоматично що не має  fuck();

а в конце sleep тебе это ничего не говорит ->>     ()

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія