Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

суд Франції демонструє перемогу справедливості!

Французский суд постановил считать жертвой несчастного случая на рабочем месте мужчину, который умер во время секса, будучи в командировке, сообщает BMFTM.

Француз, работающий инспектором техники безопасности, был отправлен от своей фирмы, строительной компании TSO, в командировку в Луару, где оказался в постели с незнакомой женщиной.

Во время полового акта мужчина умер от инфаркта. Фирма покойного заявила, что поскольку смерть произошла не в ходе работы и в другом номере отеля, руководство компании не может нести ответственность за смерть сотрудника.

Однако апелляционный суд постановил, что поскольку в момент смерти мужчина находился в командировке, то не важно, при каких обстоятельствах он нашел свою смерть. В любом случае смерть сотрудника будет считаться результатом несчастного случая на рабочем месте.

http://www.newsru.co.il/world/11sep2019/death_506.html
   
Момент відрядження від моменту відправлення транспорту. Все логічно.
   
Момент відрядження від моменту відправлення транспорту. Все логічно.
очевидно, що так
роботодавець хотів схитрувати і використати специфіку обставин, за яких загинув працівник
   
Хоча якщо гигнув в робочий час, можна доводити неналежне виконання функціональних обов'язків.
   
Хм... німецький коллега поіхав у відрядження, і поскознувся у душі у готелі, щось собі там вивихнув.

Фірма так само сказала "це було у неробочій час, не на робочомі місці, тому це за Arbeitsunfall (нещасний випадок на роботі) не рахується".

Ну він до суда не пійшов, а даремно виходить... Тількі с того часу показує середній палець на слова накшалт "ну ми тобі е-мейл вислали, подивишься у готелі?" і каже "ні, якщо це мій вільний час - я навіть нічого торкатися не буду у готелі!"

П.С. А ще був коллега, якій після відрядження у якійсь Бангладеш, намагався підсунути чек с штрафа. Його там на повії спіймали, це типа незаконно і штраф з клієнта, ну він чек після відрядження і приклав - в надії, що ніхто не буде розбиратися що це таке... Розібралися та бухгалтерія усім ще розсилку розіслала зі словами "не треба нас за дурнів мати, ми уважно усе читаємо!!!"
   
Розібралися та бухгалтерія усім ще розсилку розіслала зі словами "не треба нас за дурнів мати, ми уважно усе читаємо!!!"
Еге ж, спробуй надурити бухгалтерію, особливо німецьку! :)
   
В любом случае смерть сотрудника будет считаться результатом несчастного случая на рабочем месте.

интересно, оплачиваются ли все 24 часа как рабочие и по какой ставке в таком случае? то есть,  командировочные за один день должны быть в несколько раз  больше, чем его дневная зряплата на фирме  имхо.
   
Re: суд Франції демонструє перемогу справедливості!

Французский суд постановил считать жертвой несчастного случая на рабочем месте мужчину, который умер во время секса, будучи в командировке, сообщает BMFTM.
А до суду напевно законна дружина подавала, яку той зраджував у відрядженні.
   
Цікаво, що "нєзнакомій жєнщіні" буде? Компенсація за моральну шкоду чи справа за доведення до вбивства?
   
єщьо одін сгорєл на работє :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія