Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

уряд п..т бабло у местных громад

уряд п..т бабло у местных громад

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2368229689920807

Олександр Ганущин с Вікторія Сюмар и ещё 56.
1 ч.
Уряд таки забирає гроші у місцевих громад!
- 274 млн.грн. зі Львівщини, в незаконний спосіб, намагаються забрати з місцевих бюджетів Львівщини.
-Загалом в межах Україні органам Державна казначейська служба України пішла письмова вказівка ... призупинити проведення видатків та НЕ ВВОДИТИ ПЛАТІЖНІ ДОРУЧЕННЯ до картотеки неоплачених платіжних документів...
- Наголошую, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток в розмірі 5 млрд.грн. яку з такою «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.
- А зараз, на вказівкою Міністерство фінансів України натякають органам місцевого самоврядування - поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо.
Саме про це  в листі заступника глави казначейства на власні підрозділи.

Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день “маленькі януковичі” затверджували реєстр платіжок більше 500 тис.грн. І в телефонному режимі “відпускали” його в життя. Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?

Нагадую, схожа ситуація на сьогодні з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».
- Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства.

Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з Прем‘єр-міністром України Oleksiy Honcharuk та Міністром фінансів Oksana Markarova .

Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!
#поверніть_гроші_громад

ПС Трішки дивуюся, чому на захист» субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офіс Президента України, а тепер вже й Кабінет Міністрів України позбавляють:

Re: уряд п..т бабло у местных громад

Во время бизнес-форума в Турции президент Украины Владимир Зеленский заявил, что в течение ближайших пяти лет инвестиции в инфраструктуру составят по меньшей мере 20 миллиардов долларов. Об этом сообщает пресс-служба ОПУ.

По его словам, средства будут направлены на ремонт 24 тысяч километров дорог, увеличение до 15 количества аэропортов, "реально работающих", и развитие пяти морских портов.

Кроме того, президент прогнозирует ежегодный рост экономики Украины на уровне 5-7%. Для сравнения, в 2018 году рост ВВП составил 3,3%, согласно официальным данным.

Зеленский утверждает, что уже в этом году будет проведена земельная реформа, в результате которой будет создан рынок на 40 миллионов гектаров земли. Кроме того, будет проведена большая приватизация, в процессе которой на продажу выставят "сотни интересных объектов". Президент обещает убрать ограничения в движении капитала.
--------------------------

а потом как всегда ...
Гоп-стоп, мы подрулили из-за угла.
Гоп-стоп, ты много на себя взяла .... ))

Бене просто нужны деньги на приватизацию украинских черноземов.

Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?

дєнгі очин нада  :shuffle:

Щось ця зєлєна брігада рве все собі шаленими темпами... B-)
Цікаво, куди вони так поспішають?

так отож, до речі, як Вам це:

"Зеленский подошел к Богдану со словами: "Андрей Иосифович, я вас поздравляю". После чего они они пожали друг другу руки и обнялись.
После чего Богдан сказал Зеленскому: "Я же говорю, что до Нового года поработаем, и все".
Зеленский рассмеялся, услышав эту фразу."

"Зеленский подошел к Богдану со словами: "Андрей Иосифович, я вас поздравляю". После чего они они пожали друг другу руки и обнялись.
После чего Богдан сказал Зеленскому: "Я же говорю, что до Нового года поработаем, и все".
они поставлены для дерибана земли пока не развеялся зеленый туман

они поставлены для дерибана земли пока не развеялся зеленый туман
(tu)

ATF

Так до ноаого ж року працюють, за словами Богдана. А далі...

Та я заінтригована, що означає те "і всьо". І ніхто так і не може пояснити....звісно, крім ЗєлєБєні та БОгдана, але вони ж не скажуть.)

U2

Во время бизнес-форума в Турции президент Украины Владимир Зеленский заявил, что в течение ближайших пяти лет инвестиции в инфраструктуру составят по меньшей мере 20 миллиардов долларов. Об этом сообщает пресс-служба ОПУ.

По его словам, средства будут направлены на ремонт 24 тысяч километров дорог, увеличение до 15 количества аэропортов, "реально работающих", и развитие пяти морских портов.

Кроме того, президент прогнозирует ежегодный рост экономики Украины на уровне 5-7%. Для сравнения, в 2018 году рост ВВП составил 3,3%, согласно официальным данным.

Зеленский утверждает, что уже в этом году будет проведена земельная реформа, в результате которой будет создан рынок на 40 миллионов гектаров земли. Кроме того, будет проведена большая приватизация, в процессе которой на продажу выставят "сотни интересных объектов". Президент обещает убрать ограничения в движении капитала.
--------------------------

а потом как всегда ...
Гоп-стоп, мы подрулили из-за угла.
Гоп-стоп, ты много на себя взяла .... ))
.    Внимательно посмотри реформу отг: те деньги планировалось лиш 5 лет отдавать, и, как я понимаю, морковку ещё укоротили?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія