Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

записався добровольцем в добробат тероборони...

Поки не буде реальних фото, тобі ніхто не вірить, в тебе така репутація))))

С мадярским паспортом в кармане? :-)o

я громадянин України

Фото со зборов или из окопов мядяро-украинского (гипотетического) конфликта? :-)o

я громадянин України

Да я в курсе.

Re: записався добровольцем в добробат тероборони...

Буває... Але мене більше цікавить питання, що ви будете захищати у разі конфлікту України з Угорщиною?
Вы случайно не забыли что Венгрия член НАТО)))?

та мені пох чи ти віриш чи ні

Напомню, что в 2014 году именно тербаты, сформированные на скорую руку как тактические единицы,  были в первую очередь выдвинуты на Донбасс для насыщения территории войсками и сдерживания ещё не совсем понятных и осознанных сепарских и кацапских поползновений.

Дякую , що нагадали і - честь , хвала та всіляка пошана від мене - добробатам .   Але я не забуваю , що кожна медаль та монета два боки мають , а надодачу іще і гарта , а тому і не друкую ніяких гіпотез , що у моїй форій )) уяві виникають , лише пам'ятаю , що щось колись відбувалось вже і між січовими та реєстровими , та і інше різне було , як оті , що істориками себе звуть , у в книжках пишуть .

та мені пох чи ти віриш чи ні
Ти думаєш мова про мене?

Мені це байдуже... Навіть якщо правда, не будуть коментувати твій вчинок і твої мотиви, бо ти образишся...

Але більшість з ФУПА тобі не повірять без фото. Бачиш десь тут прихильників Зеленські, які пишаються твоїм вчинком? Отож.

Ти думаєш мова про мене?

Мені це байдуже... Навіть якщо правда, не будуть коментувати твій вчинок і твої мотиви, бо ти образишся...

Але більшість з ФУПА тобі не повірять без фото. Бачиш десь тут прихильників Зеленські, які пишаються твоїм вчинком? Отож.

уточню, мені пох що думають порохолюби - моральні виродки
чи вірять мені чи ні.

буде можливість, будуть фотки звичайно

Саме час записуватися до добробатів - коли по факту тих добробатів або вже нема, або вони  існують чисто формально.
Літера "Х" - "Хитродупість". :gigi:

уточню, мені пох що думають порохолюби - моральні виродки
чи вірять мені чи ні.

Знову не зрозумів мене, тобі ніхто не вірить, в тому числі і прихильники Юльки і прихильники Зеленські.

І не треба на мене за це злитись, ти сам збудував свою репутацію.  :-B

Знову не зрозумів мене, тобі ніхто не вірить, в тому числі і прихильники Юльки і прихильники Зеленські.

І не треба на мене за це злитись, ти сам збудував свою репутацію.  :-B

ти не зрозумів ? мені пох ...

Більше натівців в наших військах - більше боятимуться росіяни. А люрекс серйозний мадярський натівець

Україну звичайно
Так ви ж присягнули на вірність Угорщині? Невже зрадите і другу Батьківщину?

Вы случайно не забыли что Венгрия член НАТО)))?
І що? Думаєте це завадить їй при нагоді відірвати кусок України?

Бува таке в житті виникає - або тюрма або армія . ))

Або наприклад як за совьєтів у партізани забирали то 45-ть днів халявної відпустки несподівано виникало .

Або можна серед особового складу агітаційно-виховну роботу виконувати . За завданням  .  А може і не агітаційно-виховну , а пропагандонську .

Безліч варіантів .

чекаю на збори від воєнкомату на другу половину місяця , десь на полігоні
куди дивиться баканов.  Ти ж все життя на форумі проти Українського всього 

Буває... Але мене більше цікавить питання, що ви будете захищати у разі конфлікту України з Угорщиною?

Так цей "боєць" громадяник Угорщини і склав присягу тій державі

А щодо України, то він чітко писав - ніколи не буду воювати за Україну, пох мені на неї

Воно тут роками піарило ідеї сепаратизму Закарпаття

Тепер від України отримає зброю і навчиться нею володіти, щоб воювати з ЗСУ за сЄпарів угорських і за Угорщину

В тому нема сумнівів

Треба повідомити у СБУ. Там він такий не один. Явно діють узгоджено і по плану. Буде як в Криму - в один день ніби захисники України, перейдуть на бік окупантів!

будейовецкий анабасис?

куди дивиться баканов.  Ти ж все життя на форумі проти Українського всього 

тільки у ваші хворі уяві, не більше

НМД любрикант спішить, варто було б почекати ще років 10, бо всіх багато, а таких героїв мало.

Ясно що з БЦ не доходили повістки, але ж "то таке"

Вже не раз писав: у таких місцях, де сусідоньки нишком тягнуть ковдру на себе, у тому числі і такими "щирими українцями", як тс, найкращим "тербатом" буде розташування невеликої загальновійськової частини. Не з місцевих.
І щирі посмішки погранців.
У регіоні, де масово приймають присягу іноземній державі і яка має приховані територіальні зазіхання, "тербат" це знущання над самою ідеєю самозахисту.
Проходили, на більш вищому рівні, у Криму.
Впевнений, що зброя, яку отримають подібні "тербати", свого часу обов"язково буде повернена проти українців і України.
Яка віра запроданцям?

Саме час записуватися до добробатів - коли по факту тих добробатів або вже нема, або вони  існують чисто формально.
Літера "Х" - "Хитродупість". :gigi:

з акцентом i на "хитро" i на "дупiсть"

Так цей "боєць" громадяник Угорщини і склав присягу тій державі

А щодо України, то він чітко писав - ніколи не буду воювати за Україну, пох мені на неї

Воно тут роками піарило ідеї сепаратизму Закарпаття

Тепер від України отримає зброю і навчиться нею володіти, щоб воювати з ЗСУ за сЄпарів угорських і за Угорщину

В тому нема сумнівів

Треба повідомити у СБУ. Там він такий не один. Явно діють узгоджено і по плану. Буде як в Криму - в один день ніби захисники України, перейдуть на бік окупантів!

Старечий маразм крєпчав...  :fool:

Справа хороша. Якщо добре все зважив, звісно, бо так можна і на Ширлан потрапити, якщо відправлять...
нікого нікуди не відправлять - це планові навчальні збори

А гарно Люкс окремим порошочкам підпалив...

А гарно Люкс окремим порошочкам підпалив...

Бачиш Люксик, цей зелений бот провладний, теж тобі не вірить. Він би похвалив тебе, молодчинка сказав би якби вірив, але реально він не вірить, елементарний аналіз показує що тут обмовка по фрейду він думає ти тролиш Моральних виродків як ти тут висловився)))) Але насправді він так само тобі не вірить)))

А взагалі паралельно.  Я просто вказую на нюанси... Заміть жоден тебе не похвалив... Все з Оговорками.

Бачиш Люксик, цей зелений бот провладний, теж тобі не вірить. Він би похвалив тебе, молодчинка сказав би якби вірив, але реально він не вірить, елементарний аналіз показує що тут обмовка по фрейду він думає ти тролиш Моральних виродків як ти тут висловився)))) Але насправді він так само тобі не вірить)))

А взагалі паралельно.  Я просто вказую на нюанси... Заміть жоден тебе не похвалив... Все з Оговорками.

Тімочка свої тупеньки висновки про вірить-не вірить залишив би при собі. Люкс громадянин України і записався в тероборону, а ти тільки гавкаєш.

Люкс хоче до влади. Ото набирає "бали до рейтингу". Що не ясно?
Доречи. А це законно, мати два громадянства в Україні? Люкс кульгає у владу плюючи на закони.

воєнком обіцяв що навчать
молодець  [ua] . йди на снайпера. "на гражданкє пpігoдіццо" :gigi:

а це що, хіба в тренді в зевиборців?

Зараз епоха діджиталізації. Тому будуть давати по е-балу.

Зараз епоха діджиталізації. Тому будуть давати по е-балу.
зелюки того поки що не розуміють. Але, ми ще побачимо ісход зелюков знову в юльки. "...я галасавал ни за зеленскага, а против парашенка!..."

Тімочка свої тупеньки висновки про вірить-не вірить залишив би при собі. Люкс громадянин України і записався в тероборону, а ти тільки гавкаєш.

З чого ти взя, що він туди записався?... З твоїх слів зараз випливає що ти навіть за Угорський паспорт йому не віриш.

чекаю на збори від воєнкомату на другу половину місяця , десь на полігоні

Ото хитросракі люди. Як тільки війна "офіційно" закінчилась - нарешті вирішили в тероборону перти. 5 років було пофіг - а тут раптом виявилось, що нема чого внукам відповісти на питання "а що ти діду під час війни з кацапами робив".

молодець  [ua] . йди на снайпера. "на гражданкє пpігoдіццо" :gigi:

нє, Люкс каптьорщiком буде

лишній раз пересвідчуюсь що не порохолюб то моральний виродок

СБУ треба перевірити, скільки отаких громадян Угорщини, що склали присягу цій країні і народу, раптом воспилалі бажанням записатись в тербат, отримати зброю і навчитись нею володіти, пройти злагодження і відпрацювати спільні дії в ситуації збройного конфлікта!

Хто їх набирає, хто є командуванням того тербата?

За гроші України ворог готує військовий підрозділ, що діятиме на користь сепаратистів і Угорщини!

вперше одягну Українську воєнну форму  :)
Недойоббік зрадивший Україну одягне українську воєнну форму  :facepalm1:  Вистава у  дусі Картавого 95.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія