Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

То шо там із церковними приходами?

Типовий совковий інфантілізм.... зробіть мені... чому ще не зробили.... можливо тому, що громада, на території якої знаходиться храм, а точніше віряни мають вирішити це питання для себе?
Але ні, мабуть дописувачка вважає, що після одержання ПЦУ томосу потрібно було скласти план з графіком переходу церков.... мда... викруткою користуватись вміти мало...

Re: То шо там із церковними приходами?

2 вересня 2019

У Млинівському районі ще одна громада перейшла до Православної Церкви України. 1 вересня відбулися загальні збори Свято-Троїцької громади села Війниця

Як повідомив Суспільному благочинний протоєрей Володимир Левандовський, за вихід з-під юрисдикції Московського Патріархату та перехід до Православної Церкви України на загальних зборах релігійної громади участь брали 119 парафіян: за перехід – 102 голоси, проти – 13, утрималось – 4.

Типу того?

https://www.youtube.com/watch?v=ombIC3NTq1g
Уу блін ... 7 заповідь та в Храме..

Нежільци...

А чого корові так тисне ПЦУ? 8-)

Та нічого їй не «тисне»! Вона тут виклала свою «катехезу»: мовляв, приходить до Храму, зводить очі догори і відчуває щось на кшталт благодаті, а попи їй непотрібні для цього. Якесь самонавіювання. Певно, їй ввижається, що вона така собі Марія Деві Христос. (Була така почвара в 90-х, якщо хтось пам’ятає) При такому стані для неї не має значення, кому належить Храм. Могла б і до синагоги піти! :tongue:

Я б порадив тобі, перш, ніж вважати Храм своїм, висповідатися перед священиком, зокрема у блядстві. У словнику церковно-слов’янської мови наведено такі його значення:

БЛЯДОСЛОВИЕ, БЛЯДСТВО 1) болтливость, пустословие 2) словопрения
Сонечько, засунь своє бляццтво собі в сраку.

Не заважай мені з*ясовувати, навіщо в мене вкрали церкву.

Кстацє, наштовхнув арго на думку.

Шановні томасопереносці, що носяться з тим фіктивним, бо ніким не підписаний, томасом як дурень з писаною торбою, ви хоч ходите щотижня до Церкви, чи аби тільки поверещати?

НАВІЩО вам було знищувати Українську православну церкву КИЇВСЬКОГО патріархату?

Заради ЧОГО? Адже УПЦ КП не підпорядковувалася кацапській церкві.

НАВІЩО вам було знищувати Українську православну церкву КИЇВСЬКОГО патріархату?
"Київський патріархат" фсбшника Філарета - така сама фуєта, як й  московський пархат, тобі не пофуй?
"Томосоносне" СЦУ було зроблене саме на базі київського патріархату, а після того фсбшний Філарет отримав відповідну команду - саботувати й розкольничати, що він завжди вмів робити найкраще усього.

Останнє редагування: 11 вересня 2019 19:11:52 від птах Сорока

Типовий совковий інфантілізм.... зробіть мені... чому ще не зробили.... можливо тому, що громада, на території якої знаходиться храм, а точніше віряни мають вирішити це питання для себе?
Але ні, мабуть дописувачка вважає, що після одержання ПЦУ томосу потрібно було скласти план з графіком переходу церков.... мда... викруткою користуватись вміти мало...

Ще одна грамотна приперлася.

То навіщо знищили Українську православну церкву КИЇВСЬКОГО патріархату, а аналогічну церкву МОСКОВСЬКОГО патріархату взагалі ніяким боком не чіпаєте?

Бий своїх, щоб чужі боялися?

Чи не простіше було просто створити ТАКІ закони, щоб вони УНЕМОЖЛИВИЛИ подальше перебування БУДЬ ЯКИХ суб*єктів господарювання агресора на нашій території?

НАВІЩО знищили СВОЮ церкву, а ворожу - залишили??

2 вересня 2019

У Млинівському районі ще одна громада перейшла до Православної Церкви України. 1 вересня відбулися загальні збори Свято-Троїцької громади села Війниця

Як повідомив Суспільному благочинний протоєрей Володимир Левандовський, за вихід з-під юрисдикції Московського Патріархату та перехід до Православної Церкви України на загальних зборах релігійної громади участь брали 119 парафіян: за перехід – 102 голоси, проти – 13, утрималось – 4.

Я ПРАВИЛЬНО зрозуміла, що в тому селі живе всього 119 осіб ДОРОСЛОГО населення?

Адже той сраний перехід в будь-який момент можна оскаржити, і будь-який суд скасує те сране рішення про перехід.

Корова тебе породила. А я Кароффка. Спочатку навчися правильно писати мій нік, а вже потім щось вякай у мій бік, убогий.

"Київський патріархат" фсбшника Філарета - така сама фуєта, як й  московський пархат, тобі не пофуй?
"Томосоносне" СЦУ було зроблене саме на базі київського патріархату, а після того фсбшний Філарет отримав відповідну команду - саботувати й розкольничати, що він завжди вмів робити найкраще усього.
Ще один пі.

Ні, не пофуй.

І ти теж засунь свою і філаретову фсбшність, бо факт підпорядкованості УПЦ КП російській церкві так до цього часу не доведений, тому мимо.

Наразі ми позбавили самі себе закордонних приходів, статусу патріархату, не маємо право мируватися своїм мирро, повинні підчинятися канонам і порядккам, нав*язуваним турецькою церквою, та ще й повинні сплачувати церковну подать. І це все заради чого? Заради клаптя отого жорсткого паперу, що гівна вартий, бо окрім Варфоломея більше ніким не підписаний???

А нє дохрєна лі ви на сібя бірьотє?

Наразі ми позбавили самі себе закордонних приходів, статусу патріархату,
Які там ще в сраці приходи, та "статус патріархату", який ніколи не визнавався не те що Константинополем, а навіть Грузією та Вірменією? :weep:
А Філатерт  - фсбшник, які ніколи не бувають "колишніми", дідусь ще хоче трохи пожити на світі, йому зараз кожний зайвий світанок - за щастя.

так я не пойму кароффка , ви 30 років ходите в кацапську церкву і вам все відповідає
не йшли до кп бо нема благадаті , не йдете до пцу бо вам томос не такий
то сидить під кацапами і вийте ґоспаді памілуй :weep:

Які там ще в сраці приходи, та "статус патріархату", який ніколи не визнавався не те що Константинополем, а навіть Грузією та Вірменією? :weep:
А Філатерт  - фсбшник, які ніколи не бувають "колишніми", дідусь ще хоче трохи пожити на світі, йому зараз кожний зайвий світанок - за щастя.
Можна подумать, що ЗАРА  оцю УСЦу вже визнав УВЕСЬ диптих. :suicide2:

Проміняли шило на мило, яким ще харкатимуть наші внуки і правнуки.

так я не пойму кароффка , ви 30 років ходите в кацапську церкву і вам все відповідає
не йшли до кп бо нема благадаті , не йдете до пцу бо вам томос не такий
то сидить під кацапами і вийте ґоспаді памілуй :weep:

Я ходила і ходжу до церков КИЇВСЬКОГО патріархату, але чому не можна ходити до храму?

Проміняли шило на мило, яким ще харкатимуть наші внуки і правнуки.
Та онукам, а тим більше праонукам насрати й на ту СЦУ  й на того старопердунця Філарета. :lol:

Я ходила і ходжу до церков КИЇВСЬКОГО патріархату, але чому не можна ходити до храму?
дам пораду
візьміть арматурини , відфуярте до півсмерті попа і заберіть храм

дам пораду
візьміть арматурини , відфуярте до півсмерті попа і заберіть храм
Nie pierdol.

Nie pierdol.
ми в 90му били попа ногами і штахетами
і забрали ключі від церкви
до нині церква католицька
а шо хоче карофка не розумію  :(

ми в 90му били попа ногами і штахетами
і забрали ключі від церкви
до нині церква католицька
а шо хоче карофка не розумію  :(
Nie twoja sprawa, spierdalaj!

Nie twoja sprawa, spierdalaj!
поцілюй мене в салюпа , телепню :laugh:

поцілюй мене в салюпа , телепню :laugh:
O dupie Maryni. :tongue:

O dupie Maryni. :tongue:
co o dupie gamoniu? google źle tłumaczy? :lol:

co o dupie gamoniu? google źle tłumaczy? :lol:
Idź w pizdu!  :tongue:

Останнє редагування: 11 вересня 2019 20:58:53 від Гервасій

Карочь, посони, дутен пула і кізда меті.

Тут гілочька про церкву, а не про ваші сексуальні хвантазії.  :punish:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія