Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Макрон позвонил....

Макрон позвонил....
LAR

... Путину  :facepalm1:   
   
Re: Макрон позвонил....
LAR

Поздравил с обменом.  :weep: 
   
Re: Макрон позвонил....

не,  вспоминали будапештский кидок лохов
   
Re: Макрон позвонил....
LAR

не,  вспоминали будапештский кидок лохов

А над этим просто поржали.  :weep:
   
Re: Макрон позвонил....

А над этим просто поржали.  :weep:
Увы, а чучуки бабульки вывели.
   
Re: Макрон позвонил....
LAR

Телефонный разговор с Президентом Франции Эммануэлем Макроном
В продолжение недавних российско-французских переговоров в Форте Брегансон состоялся телефонный разговор Владимира Путина с Президентом Франции Эммануэлем Макроном.

8 сентября 2019 года  19:50
Обсуждены актуальные темы двусторонней повестки дня. Отмечено, что 9 сентября в Москве возобновляет работу Совет сотрудничества по вопросам безопасности с участием министров иностранных дел и обороны России и Франции. Условлено о налаживании контактов и в других форматах.

Владимир Путин и Эммануэль Макрон дали позитивную оценку освобождению и передаче 7 сентября удерживавшихся на Украине и в России лиц как важной гуманитарной акции. Выражена надежда, что это будет способствовать нормализации российско-украинских отношений.

В ходе обсуждения перспектив разрешения внутриукраинского конфликта акцентирована безальтернативность минского «Комплекса мер» как основы урегулирования. Подтвержден взаимный настрой на продолжение конструктивной совместной работы в рамках «нормандского формата».

Президент России отметил целесообразность тщательной подготовки повестки дня очередного саммита «нормандской четверки», а также проработки тех решений, которые могут быть одобрены лидерами по итогам такой встречи. В данном контексте обращено внимание на необходимость выполнения Киевом договоренностей, достигнутых в ходе предыдущих встреч на высшем уровне в Париже и Берлине в 2015-м и 2016 годах, включая разведение сил и средств на согласованных участках линии соприкосновения и закрепление в письменном виде «формулы Штайнмайера       
Франции нравится обмен,  почему  он не нравится Голландии,  Австралии?
   
Re: Макрон позвонил....

Не читай що написано на сайті кремлінів. Дивись французьке повідомлення. москалі все перебрешуть.
   
Re: Макрон позвонил....

Ну шо. Хуло цього і добивався...
   
Re: Макрон позвонил....

Президент Республіки сьогодні вітає обмін полоненими між Росією та Україною.

Це вирішальний крок у відновленні конструктивного діалогу, який необхідно продовжувати протягом найближчих тижнів.

Франція разом з Німеччиною активізуватиме свої зусилля у нормандському форматі для подальшого прогресу та реалізації політичної складової Мінської угоди.

Поки що це все. Поки що офіційного повідомлення про спілкування з москалями немає: https://www.elysee.fr/
   
Re: Макрон позвонил....

Не читай що написано на сайті кремлінів. Дивись французьке повідомлення. москалі все перебрешуть.

Как минимум,изменят акценты
   
Re: Макрон позвонил....

Агресор і окупант не виконав жодної умови Мінських, але захопив у полон моряків і утримував політичних в'язнів, а потім декого відпустив
То тепер Україна повинна і далі виконувати умови Мінських, а Хуйло може і далі їх не виконувати зовсім.

За те що злодюга катував наших людей, а потім відпустив, ми повинні повністю виконати Мінські, а Хуйло і далі буде тримати ЗС РФ на Донбасі?

   
Re: Макрон позвонил....

Привет, Человек-комар.
Как тут?
   
Re: Макрон позвонил....

Віталій Портников: Макрон "відновлює довіру"

фото: REUTERS
ПОРТНИКОВ ВІТАЛІЙ 9 ВЕРЕСНЯ, 2019, 12:08


Сьогодні в російській столиці проходить зустріч міністрів закордонних справ і оборони Франції і Росії
А перед цим президенти Еммануель Макрон і Володимир Путін спілкувалися по телефону і припустили, що вже найближчими тижнями може відбутися саміт лідерів країн "нормандського формату". І це при тому, що раніше Путін говорив про те, що така зустріч можлива тільки в тому випадку, якщо на ній буде зафіксований конкретний результат.

Втім, саме цього результату від президента Володимира Зеленського домагатимуться і в Парижі, і в Москві. Ключовим моментом тут стає слово "поступки" з боку Києва. Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан перед поїздкою в Москву говорив саме про це. "Це прорив, і ми бажаємо, щоб ця тенденція продовжилася. Для цього Росія повинна позбутися важких озброєнь в цьому регіоні, а Україна - провести інституційні реформи, передбачені мінських угодами".

Пропустить через 7
Якщо казати просто - конституційна автономія Донбасу і зникнення перспектив європейської та євроатлантичної інтеграції України в обмін на припинення обстрілів контрольованої Києвом території. Це саме те, що в Парижі розглядатимуть в якості чергового прориву, те, що допоможе відновити довіру між Парижем і Москвою і зняти санкції з Росії. Тактика дій є очевидною, Путіну і Макрону необхідно лише змусити Зеленського піти на цю фактичну капітуляцію своєї країни під схвильовані оплески української публіки, якій пояснять, що тепер уже напевно перестануть стріляти. І перестануть. Бо не буде в кого і куди. Росія ж не стріляє по Брянській області.

Варто зазначити, що всі розмови про відновлення "нормандського формату" Путін тепер проводить не з Ангелою Меркель, яка грала головну роль в підписанні угод в Мінську, а з Еммануелем Макроном. І це абсолютно логічно. Меркель - куди більш досвідчений і системний гравець і в куди більшій мірі піклується про свою історичну репутацію, ніж президент Франції. До того ж Макрона легше схилити не просто до поступок - на зразок скандальної ініціативи про запрошення Путіна на саміт "групи семи", а й до тиску на Зеленського. Чим президент Франції успішно і займається, коли створює у президента України враження, що Захід має ту ж позицію, що і президент Росії. Що «все вже давно є вирішеним», як говорив Зеленський з приводу повернення Росії до ПАРЄ і нам залишилося тільки здатися. А що робити?

Можливо, це і є те саме відновлення довіру між Парижем і Москвою, якого домагається Макрон.
   
Re: Макрон позвонил....

Ну шо. Хуло цього і добивався...

ему посрать на всех  :lol:

нихера он не добивался
   
Re: Макрон позвонил....

бандитів зазвичай вітають і дякують за повернення заручників ?
   
Re: Макрон позвонил....

Andriy Tsaplienko
8 августа ·
Одинадцять років тому я прямував до Цхінвалі робити репортажі про чужу війну. Знімали з боку російських військ. Розповідали те, що бачили і чули. Мені й досі болить, що одинадцять років тому я не знав багатьох деталей. Важливих. Ключових. Наприклад, не знав, що напередодні війни 08.08.08 Саакашвілі намагався уникнути бійні. Він їздив до Путіна в Ново-Огарьово, аби умиротворити Росію. Тбілісі був готовий піти на будь-які поступки. І дати Путину все, що той хотів.

“Ми зробили все, аби переконати Росію не воювати. В лютому 2008 року була моя зустріч з Путіним”, - зізнається Саакашвілі. - “Я йому сказав, що ми готові підписати договір, що ми відмовляємося від НАТО, будь-яких іноземних баз, але в обмін на вашу допомогу, на вічний мир між Росією та Грузією. Ми пропонували, що узаконимо всі ваші інтереси в Сухумі, на північ від Сухумі, але ви нам дайте можливість повернути наших біженців. Ми готові крок за кроком встановлювати мир”.

І російський президент цей мир пообіцяв.

В серпні восьмого я не знав деталей цієї розмови.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія