Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Комп'ютерщики

Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

у кого, коровки v компа?  :D
нє, у клейдонушки. Бачиш, як ганяєцця за мною по всьому форуму, шо за весь мій час перебування тут ще ЖОДНА моя гілочька без нього не одсятилася.

Кароффка, они тебя тролят по полной.
Пообщайся лучше на технические темы с тем пацанчиком, что чисткой заведовал.
И подтяни матчасть, чтоб не путать сам биос, его конфигурацию, хранимую в
энергонезависимой памяти с помощью батарейки на 3 вольта и бутлоадер диска.

А то реально у америка мегатрэндс и авард инк будет истерика, от легкости
исправления ошибок биоса и собственной ненужности.

TC

кароффка продовдує дивувати!
Не можу уявити щоб ви розібрали, а потім знову зібрали (!) такий складний пристрій як laptop.

Це дуже простий пристрій!

Кароффка, они тебя тролят по полной.
Пообщайся лучше на технические темы с тем пацанчиком, что чисткой заведовал.
И подтяни матчасть, чтоб не путать сам биос, его конфигурацию, хранимую в
энергонезависимой памяти с помощью батарейки на 3 вольта и бутлоадер диска.

А то реально у америка мегатрэндс и авард инк будет истерика, от легкости
исправления ошибок биоса и собственной ненужности.

Та я знаю, шо виправляти біос дуже важко.

І батарейка там все норм. Бо якби батарейка та вже сідала, а ті проблеми почалися буквально з першого дня роботи системника, то я б за ці 8,5 років задовбалася переставляти дату із заводської на поточну.

А над виправленням помилки ми працюємо.

Це дуже простий пристрій!

:umnik2: в принципі, так, не дуже складний, якщо на виході +/- лише один болтик переплутаний під кінець місцями, і то - просто не додивилася, що в заглибленому отворі ВЖЕ був закручений болтик, а я ще один туди хотіла закрутити.  :gigi:

І це без попереднього фотографування, а лише із підписуванням груп болтиків.

Та я знаю, шо виправляти біос дуже важко.

І батарейка там все норм. Бо якби батарейка та вже сідала, а ті проблеми почалися буквально з першого дня роботи системника, то я б за ці 8,5 років задовбалася переставляти дату із заводської на поточну.

А над виправленням помилки ми працюємо.

Win7 часами синхронизируется с сервером времени и если вовремя это не отследить, то дата и время становятся нормальными. поэтому и важно 1-ю минуту после проблемной загрузки смотреть - если дата/время слетели - время менять батарейку.

хотя, бывали уникумы, которые гробили гнездо батарейки на матери. там тогда веселее выходит.

Win7 часами синхронизируется с сервером времени и если вовремя это не отследить, то дата и время становятся нормальными. поэтому и важно 1-ю минуту после проблемной загрузки смотреть - если дата/время слетели - время менять батарейку.

хотя, бывали уникумы, которые гробили гнездо батарейки на матери. там тогда веселее выходит.
Тіке шо перевірила: дата і час із самих перших секунд після запуску показує правильно.

Сьогодні встановилися якісь оновлення, дик первинна загрузка, установка оновлень і перезагрузія після н=оновлень тривали максимум 3-5 хвилин  ;o

А потім тільки що робила перезагрузію - навіть тієї картинки висящої не побачила.  Перегрузився комп впродовж 1-2 хвилин

Тіке шо перевірила: дата і час із самих перших секунд після запуску показує правильно.

Сьогодні встановилися якісь оновлення, дик первинна загрузка, установка оновлень і перезагрузія після н=оновлень тривали максимум 3-5 хвилин  ;o

А потім тільки що робила перезагрузію - навіть тієї картинки висящої не побачила.  Перегрузився комп впродовж 1-2 хвилин

сдается мне, ваши тормоза Win7 после установки связаны с тем, шо ставите старую версию с включенным автообновлением.
а оно СИЛЬНО тормозит комп. плюс, при каждом запуске шото устанавливалось. и до тех пор, пока оно все не скачает, ваш комп будет "30 минут грузиться"  :gigi:

решение проблемы - или скачать все одним паком, или включить комп и оставить на сутки - примерно за это время он все выкачает, потом еще пару часов на установку-перестановку и будет быстро работать.
а вообще - SSD рулит. это так, намек. правда, под 7 его нужно уметь настраивать.

сдается мне, ваши тормоза Win7 после установки связаны с тем, шо ставите старую версию с включенным автообновлением.
а оно СИЛЬНО тормозит комп. плюс, при каждом запуске шото устанавливалось. и до тех пор, пока оно все не скачает, ваш комп будет "30 минут грузиться"  :gigi:

решение проблемы - или скачать все одним паком, или включить комп и оставить на сутки - примерно за это время он все выкачает, потом еще пару часов на установку-перестановку и будет быстро работать.
а вообще - SSD рулит. это так, намек. правда, под 7 его нужно уметь настраивать.
;o 7 домашня базова. Купувалася разом з системником. І була встановлена першою, більше не перевстановлялася, оновлення заходять на автоматі, бо це ліцензыйна копія, не піратка. За вашою логікою ВСІ без виключення ліцензійні копії повинні так довго грузити компа.

тест ХДД і оперативної пам'яті робила?.

на компі ще нічого не робила. розказуй як - зроблю.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія