Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваша емоція по обміну що домінує

Ваша емоція по обміну що домінує

Опитування
?
Всього проголосувало: 129
Радість  59 
 
 45% 
Сум  2 
 
 2% 
Надія  13 
 
 10% 
Безнадія  10 
 
 8% 
Піднесення  7 
 
 5% 
Приниження  39 
 
 30% 




 :shuffle:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує
RSP

Надія.
Що Україна повернеться на нормальний європейський шлях розвитку, без пєтіної шизофренії.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Справедливость.

Гордость за страну.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

радість і тривога - що зторгували в обмін на наших. бо роками на якісь неприйнятні хуйлові забаганки не йшли.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Надія.
Що Україна повернеться на нормальний європейський шлях розвитку, без пєтіної шизофренії.
8-:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Надія.
Що Україна повернеться на нормальний європейський шлях розвитку, без пєтіної шизофренії.
Тезис окуительно спорный, но чувства более-менее аналогичные.  B-)
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

я б клоуна у преф пустив би з торбами по світу... :-)o
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Це початок кінця держави Україна.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Радость за тех, кого освободили из плена и их родню
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Справедливость.

Гордость за страну.

В соседней ветке Вы пишите, что у Вас нет эмоций по этому поводу.  :-)o
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

радість і тривога - що зторгували в обмін на наших. бо роками на якісь неприйнятні хуйлові забаганки не йшли.
+
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Добавь чувство большого разводняка
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Або ми граєм за правилами міжнародних інституцій, або за правилами хуйла.
Але якшо грємо за правилами хуйла, тоді апелювати до міжнародних інституцій і країн заходу це вже буде просто смішно.
Так само смішно буде після цього вимагати як нових так і продвження для хуйла старих санкцій за порушення міжнародних норм і правил
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

 :facepalm: если кого то освободили это же хорошо, в любых вариантах.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Це початок кінця держави Україна.
Якщо будемо сидіти, склавши руки.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Чуйство глубокой благодарності.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Згідно рішення суду по морському праву кацапи мали випустити моряків без будь-яких передумов, а моряки згідно рішення зеленського під тиском хуйло пішли як обмінний фонд.
Кацапи слажуть: ну вeдь можєтє!
Тепер в очах багатьох не від хуйло буде залежати припинення війни, а від зеленського.
І умови прилинення війни зеленському диктуватиме хуйло.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Справедливость.

Гордость за страну.
я думала вы умнее профи, ну ну гордитесь
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

а какое кому дело до моих эмоций

я все свои эмоции оставила в 2014 сейчас жую попкорн и наблюдаю
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

відверто кажучи у мене приниження

відчуття що куйло нахилило

а ми покірно зробили це
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

відверто кажучи у мене приниження

відчуття що куйло нахилило

а ми покірно зробили це
Тебя нахылы уже давно. Когда ты ползло голосовать за ворюгу "вадинтур". Так илазишь раком, шоб не выпускать из виду объект обожания - Пепину сраку. :gigi:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

 :facepalm: честно говоря, насрать на ваши эмоции. главное, пацаны дома, а вы со своими комплексами унижения можете убиться об стенку  :laugh:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Це початок кінця держави Україна.
БГГГ. Бзданул сидор из-за океана. :laugh:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Приниження ось чому:

Обмін же був нерівний. Проблема в цьому. Наші заручники ні у чому не винні, а обміняли на масових убивць, злочинців, які уникнули покарання.

Цікаво, чи обміняв би Сталін обміняв фашиків, що спалили живцем дітей у церкві у якому-небудь поліському селі, на звичайних радянських військовополонених?

Чи обміняв би Ізраїль топ-організаторів Голокосту на своїх віськовополонених?



   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

БГГГ. Бзданул сидор из-за океана. :laugh:

Твоя думка дуже важлива для нас. Он твої прихильники певної політсили друзі уже почали котити на вашого ідолка. Скоро і ти закавіщиш.

Мені це прекрасно через океан видно  :laugh:
   
Пофигу
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Це початок кінця держави Україна.
Ничего. Ты заплатишь свой коппечный налог жопомоя в Канаде и спасешь этим вкладом Украину  :K
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Твоя думка дуже важлива для нас. Он твої прихильники певної політсили друзі уже почали котити на вашого ідолка. Скоро і ти закавіщиш.

Мені це прекрасно через океан видно  :laugh:
Не хотелось тебя разочаровывать, но на ВАШЕ мнение мне глубоко насрать.И даже более того - мне нравится, что вы от диареи скоро и потолки обдрыщите. со своими дрыщавми друзьями.
Я уже который месяц просто отдыхаю душой, глядя на ваши опоросы. :lol: А ведь все еще только началось.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Ничего. Ты заплатишь свой коппечный налог жопомоя в Канаде и спасешь этим вкладом Украину  :K

Думаю, що з таким лідером, як зе, вам доведеться розраховувати лише на свої податки  :laugh:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Не хотелось тебя разочаровывать, но на ВАШЕ мнение мне глубоко насрать.И даже более того - мне нравится, что вы от диареи скоро и потолки обдрыщите. со своими дрыщавми друзьями.
Я уже который месяц просто отдыхаю душой, глядя на ваши опоросы. :lol: А ведь все еще только началось.

Likewise! I am glad we agree on something  :lol:

And yes, this is just the beginning ... of  your shameful and pitiful demise  :gigi:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Тепер не небажання хуйло припиняти окупацію і війну буде аксіомою, а небажання зеленського йти "на зустріч"
І обмін - аргумент у цьому твердженні, і птиклад для наступних "кроків назустріч"

   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Приниження ось чому:

Обмін же був нерівний. Проблема в цьому. Наші заручники ні у чому не винні, а обміняли на масових убивць, злочинців, які уникнули покарання.
Цікаво, чи обміняв би Сталін обміняв фашиків, що спалили живцем дітей у церкві у якому-небудь поліському селі, на звичайних радянських військовополонених?

Чи обміняв би Ізраїль топ-організаторів Голокосту на своїх віськовополонених?

тобто протягом наступного року куйло набере наступні 30-40 безвинних бранців
і поміняє їх на наступних пару трійку злочинців
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

В соседней ветке Вы пишите, что у Вас нет эмоций по этому поводу.  :-)o

Вы обманываете. У меня нет эмоций по поводу просьбы Нидерландов передать ей из РФ Цемаха или как его там.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

тобто протягом наступного року куйло набере наступні 30-40 безвинних бранців
і поміняє їх на наступних пару трійку злочинців

Звичайно. Особливо лохів, що їдуть до всяких подружок, на заробітчанство чи просто в Крим на курорт  :facepalm1:
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

у меня два

радость и безнадега....

с одной стороны рад за всех кто вернулся..а с другой стороны...уверен кацапы где то наебали зеленского...

а где пока непонятно..

но больше перемогае радость.
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Або ми граєм за правилами міжнародних інституцій, або за правилами хуйла.
Але якшо грємо за правилами хуйла, тоді апелювати до міжнародних інституцій і країн заходу це вже буде просто смішно.
Так само смішно буде після цього вимагати як нових так і продвження для хуйла старих санкцій за порушення міжнародних норм і правил

це зрозуміло для мислячої людини, до прихильники певної політсили це не дійде аж ніяк
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Радость за тех, кого освободили из плена и их родню

 (tu)  Крапка!
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

(tu)  Крапка!

за звільнених і родню я теж радий
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

Приниження ось чому:

Обмін же був нерівний. Проблема в цьому. Наші заручники ні у чому не винні, а обміняли на масових убивць, злочинців, які уникнули покарання.
Цікаво, чи обміняв би Сталін обміняв фашиків, що спалили живцем дітей у церкві у якому-небудь поліському селі, на звичайних радянських військовополонених?

Чи обміняв би Ізраїль топ-організаторів Голокосту на своїх віськовополонених?

При чому тут Сталін?
Він радянських полонених взагалі у табори після визволення відправляв.

А що до Ізраїлю  - у 2011 вони обміняли 1027 палестинських в'язнів, з яких 400 сиділи за тероризм та вбивста більше ніж 600 ізраїльтян.
І все - на одного свого капрала Шаліта Гілада...
   
Re: Ваша емоція по обміну що домінує

За звільнення - радість.
Але проголосував за безнадію  :(
Бо у такому форматі, як це відбувається на даний момент - це у перспективі ні до чого хорошого не приведе.
Спробую пояснити свою думку, чому такий формат закінчиться для нас погано.
Безумовно, такі постаті, як Сєнцов, Карп'юк, Клих, (моряки поза сумнівом, але це окрема тема) та багато інших, спонукають Україну іти на обмін за будь-яку ціну.
На ФУПі неодноразово приводились приклади того, як у подібних ну майже подібних ситуаціях поводить себе Ізраіль. Тут питань немає, нам у Ізраіля варто багато чому повчитися, у питанні, як десятиліттями жити поряд із їbонутими на всю голову сусідами.
І вони за свого бійця Гілада Шаліта, який потрапив у полон, віддали із свох тюрем овердо#уя бойовиків. Респект і повага!  :clapping:
Але...
 На Ізраіль не впливає пропаганда їbонутих сусідів, а нас впливає.
І от тепер, до чого я веду.
Нічого не маю проти того нещасного пацана, Павла Гриба. Полон хлопця скалічив фактично.
Можливо я міркую цинічно, але...
Міняти СОЛДАТА на купу ворогів - це одне, а простого, нещасного пацана, який поперся до тьолки у о#уєнно братню Білорусь - це зовсім інше.
У ЗМІ цей прикрий інцидент розкрутили, і про, досі нікому невідомого, Павла знала вся країна.
І от, при існуючих реаліях, Хуйлу, назбирати таких, або подібних пацанів, розпіарити через куплені в Україні ЗМІ і потім обмінювати на цінні кадри - дешево і сердито.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія