Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Власне, а чому не забанений автор гілки?
Може УП ЗЕ!брехунів в модери набрала?

Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Ви припускаєте, що серед 24-х звільнених моряків можуть бути й ті, що хаяли?
Наприклад, на фото з Порошенком 18 моряків.
Ви думку, чи позицію інших шести знаєте?
Якщо не знаєте, то звідки ваша впевненість, що ТС збрехав?
Вибачте, але в такому випадку ваша впевненість діагностує у вас іншу клінічну більність

Ви припускаєте, що серед 24-х звільнених моряків можуть бути й ті, що хаяли?
Наприклад, на фото з Порошенком 18 моряків.
Ви думку, чи позицію інших шести знаєте?
Якщо не знаєте, то звідки ваша впевненість, що ТС збрехав?
Вибачте, але в такому випадку ваша впевненість діагностує у вас іншу клінічну більність

Можна я буду вважати тебе ЗЕ!більним модератором?
А тепер поясни, і покажи мені інформацію про "Моряки у "Феофании" поблагодарили ЗЕ и обхаяли Петра". Ну хоча б ОДНОГО з недостаючих на фото, математик херов. А повинна бути множина, бо "моряки", подвійний херов математик.

Можна я буду вважати тебе ЗЕ!більним модератором?
А тепер поясни, і покажи мені інформацію про "Моряки у "Феофании" поблагодарили ЗЕ и обхаяли Петра". Ну хоча б ОДНОГО з недостаючих на фото, математик херов. А повинна бути множина, бо "моряки", подвійний херов математик.

Я не підтверджував і не заперечував факт хаяння Петра моряками.
Особисто я схильний довіряти ТС, але й без цього не можу бути тим довбойобом, який заперечує, що у 24 людей можливі різні думки про пєтрушкіне божество.
І це: ти чого хером розмахався, певно якийсь математик такого в рота запхав, що тобі здалося ніби їх два?

Особисто я схильний довіряти ТС, але й без цього не можу бути тим довбойобом, який заперечує, що у 24 людей можливі різні думки про пєтрушкіне божество.
І це: ти чого хером розмахався, певно якийсь математик такого в рота запхав, що тобі здалося ніби їх два?

В таком случае можно открыть тему Моряки послали Зеленского нахер.
Ведь могут же быть среди моряков такие, которые послали клована нахер? Могут быть. И пока ты не опросишь каждого из моряков на предмет, не посылал ли он Зеленского нахер, и не докажешь, что ни одного такого не было, такая тема считается абсолютно правдивой

ну не придурюйтеся. "моряки обхаялі", як стверджувальна інфа, і та, що відбулася, і "серед моряків можуть бути такі, що хають Петра", це дві великі різниці.

ну не придурюйтеся. "моряки обхаялі", як стверджувальна інфа, і та, що відбулася, і "серед моряків можуть бути такі, що хають Петра", це дві великі різниці.

Стверджувальна, бо як пише ТС, бачив і чув це на ТВ в прямому ефірі.
Але як продемонструвати такий аргумент, якщо запису нема?
Я повторюсь, що схильний довіряти ТС, тим більш, не забороняю кожній людині,- в даному випадку я про моряків, мати власну думку.
Наприклад, мене ніяк не бентежить те групове фото з лайками, бо я й до цього розумів, що серед моряків можуть бути прихильники Петра.
То навіщо заперечувати серед моряків і його антипатиків?
Що, тв картинки нема, то й моряківиз такими думками не може бутти?

+

Звільнений з Росії моряк Ейдер запросив Порошенка на весілля  (tu)

https://НВ/ukr/ukraine/politics/moryak-andriy-eyder-zaprosiv-poroshenka-na-vesillya-novini-ukrajini-50042308.html

Доказательств что, "Моряки у "Феофании"  обхаяли Петра" нет. Вопрос = почему ветка с фэйком остаётся много дней на на ФУПе?

Доказательств что, "Моряки у "Феофании"  обхаяли Петра" нет. Вопрос = почему ветка с фэйком остаётся много дней на на ФУПе?
нічо, хай буде - даби дирь хулієботів була видна. навпаки, постити тут нoвини, що і зустрічаються з Петром, і навіть на родинні свята запрошують.

Ботва репетує ))))

Ботва ну дуже не задоволена )))

Петрушки в ветке агрессивно доказывают, что больше уделили внимания морякам, чем зе-команда.
Сфоткались вместе, но это ни о чем не говорит.
Да и части моряков нет на фото. Реальные их настроения мы не знаем, и говорить они особо не хотят.
Петрушки радуются, что с Педрой и Иркой сфоткались, и даже ни разу нах не послали ?

Пусть будет - именно с таким названием

Хай зелейопики позаходят в надеждах!

А то им бедным одни невзгоды: и война идет, и Свинарчуки не сидят, И Беня остатки экономики поджимает!

Петрушки в ветке агрессивно доказывают, что больше уделили внимания морякам, чем зе-команда.
Да и части моряков нет на фото. Реальные их настроения мы не знаем, и говорить они особо не хотят.
Петрушки радуются, что с Педрой и Иркой сфоткались, и даже ни разу нах не послали ?
та все нормально. незрозуміло, чому зеботва репетує, що неналежним чином президентові подякувли, і ще й з другими політиками зустрічаються (ач які зрадники, сталіна на них нема!).

та все нормально. незрозуміло, чому зеботва репетує, що неналежним чином президентові подякувли, і ще й з другими політиками зустрічаються (ач які зрадники, сталіна на них нема!).

Ну не зустрітися вони не мали можливості -- Петро з Іркою самі приперлися. Чи були їм раді -- велике питання, але ж демонструвати невдоволення хлопці звісно не стали.
Що думають та реально відчувають -- то їх справа, може пізніше висловлять.
Зеленському дякували, принаймні привидів бути нещирими щодо нього у них немає.

Не было шестерых
И потом, кто или что мешает вашему зе точно так же приехать, проведать, пообщаться и сфотаться?
Ничто не мешает, было бы желание.

А настроение в моряков то,что надо.

забанили..
юзера ХАБАРОВСЬК.
Все что нужно знать о модерации

:weep:

Наймолодший зі звільнених моряків Андрій Ейдер запросив Пороха на весілля.

Ми думаємо, що тепер у Петра головний біль, що подарувати ))
antibazz_ua

зебанашки показують свої справжні рила

Цитувати
Північнокорейські моряки напали на прикордонників РФ, є поранені – РосЗМІ
5961 ПЕРЕГЛЯД 0
Вівторок, 17 вересня 2019, 17:59

Вот у кого мамчурятам учиться надо.  (tu)

назва гілки маніпулятивна.
не підтверджується фактами.

і служить виключно для розпалювання срачу

А це було?

Більш повне відео:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія