Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну что, терпилы ?

Re:  ОБМЕН.... Зеленский: "Я и Путин!"

краще бути багатим і здоровим алкашом ніж бідним і хворим трезвенніком

нє?
--------------------------------
А чо б ні?  :D  X(

--------------------------------
А чо б ні?  :D  X(

а на післязавтра БОДУН...

а на післязавтра БОДУН...
-----------------------------------------
А чому аж на післязавтра? :D  X(

Re: Ну что, терпилы ?

Чому не аргумент, як раз сьогодні все країна чудово переконалася - може.
Нема у Вас аргументів.

Нема у Вас аргументів.

А в даній ситуації вони і не потрібні, в даній ситуації цілком вистачає і фактів.

-----------------------------------------
А чому аж на післязавтра? :D  X(

Тому що запой

Ну чо там... с человеческой стороны тут вопросов нет,я строх,но справедлифф-это знают все. Если Европа жевала сопли и сцяла почти 5 тел Х....йла, а тут взвизгнула,что меняют свидетеля Цемаха,хотя и гражданина Украины...не конституционно,но пошел он нах... знаете,когда паРаша хочет нас нагуть-это понятно,мы все же сопротивляемся,но значит ли енто,что мы должны гнуться под сратых фрау Риббентороп? Та срали они там все на нашу Независимость. Там всех канцлеров купили,всех либерастов,леваков, ультраправаков...вс е ж мы это знаем. Про Трампа я молчу-я хочу визу в США на 10 лет. Мечта у меня...как у Мартина Лютера Кинга:"У меня есть мечта...."-забухать в Холидей Инн....де нить в Колорадо,пока руки машину водят. Я ж алкоголик,по темнику ЗЕбилов,так вот,лучше бухать в Холидей Инн,чем быть трезвенником в Бердичеве. :fuck:

Пусть хлопці вертаються. Пусть повернуться моряки,Сенцов, і всі інші. Бо Кацапстан-це імперія зла. Ті в Європі,як протитутки, крутять своїми трассексуальними ср...ами, а ми повинні розплачуватися? АЛЕ..... Як  сказав  ЗЕ-білоїд:" Я і Путін....". Подивимось що буде далі. Україна їм не ганчірка,а СУБ'ЄКТ міжнародного права. Якщо буде зрада-буде рішення,якщо ні....( ві вірите що "ні"?) Я не вірю,що далі не почнеться.

А так... Україна зустрічає наших героїв. Слава Україні!

Цікаво те,що вони б і так повернулись. Без усякого пропагандистського  обміну

Я не здивуюсь якщо найближчим часом в росії чи Україні вийде фільм типу bridge of spies, з томом хенксом в ролі цемеха. А Голобородька буде грати зеля як завжди

Патриархи отжигают по субботам!  :weep:

"Галантерейщик и Кардинал - это сила!"  :D

Цікаво те,що вони б і так повернулись. Без усякого пропагандистського  обміну

Ну так вже сьогодні для лапотних кораблів почали б блокувати вхід в порти по усьому світу
Зелепень поспішив зробити путіну приємно, мабуть щоб віддячити за бото підтримку на виборах

Единственный человек который честно любил Украину это был Янукович он ее КАК РОДНУЮ КАК СВОЮ ЛЮБИЛ
и для восьановления справидливости и продолжения шоу
немедленно его вернуть  хоть веселей будет
ЗаУЕ

А в даній ситуації вони і не потрібні, в даній ситуації цілком вистачає і фактів.

Но для гурманов можно добавить и аргумент, от Reuters
Цитата: Reuters
KIEV (Reuters) - Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy said an exchange of prisoners with Russia on Saturday was the first step in a process to end the conflict in Ukraine’s Donbass region.

He said the swap had been agreed with Russian counterpart Vladimir Putin, and that he hoped for a meeting in the so-called “Normandy Format” with Ukraine, Russia, France and Germany soon to help defuse the war with pro-Russian separatists.

He said all steps had to be taken “to finish this horrible war,” referring to the conflict with pro-Russian separatists in eastern Ukraine.
Ukraine's Zelenskiy: Prisoner swap first step in ending 'horrible war'

Там пишут, что Зеленский сказал, что этот обмен - первый шаг в процессе прекращения конфликта в украинском донбасском регионе.
Это для как раз любителей аргументов. Которые сами не могут уловить связь между сдачей Цемаха и сдачей Донецка.

Но вообще говоря эта ветка - про абсолютизм в Украине, а не про Донецк.

Беня молодець - класно все влаштував для себе

А виборці тупі, поки що не розуміють що отримали нову партію регіонів з ще гіршою постановкою сил ніж в 2010
Тоді хоч овоч контролював частину парламенту, не абсолютну більшість

-----------------------------------
Совсем ипанулся....

Пан не маэ можливості умівкнути розум ?
нащо цей делітант Зє коли Януковіч. давно з Путіним працює а зє тількі втрачатеме позиціі
а Януковіч друг був є і будє і проживає в нього
і коли повернеться він трошкі пояснить всім що сталося і винні будуть наказані і донбасс і крим повернеться
у зє немає нічого

Пан не маэ можливості умівкнути розум ?
нащо цей делітант Зє коли Януковіч. давно з Путіним працює а зє тількі втрачатеме позиціі
а Януковіч друг був є і будє і проживає в нього
і коли повернеться він трошкі пояснить всім що сталося і винні будуть наказані і донбасс і крим повернеться
у зє немає нічого

Повір коли йде зрада то повина бути і развага Януковіч коли повернеться
дасть всім пару років пограбувати Украіну не втрат:свій час
так всі прези робили

Ситуация вам более прояснилась ?

Ваша конституция задаёт дуализм власти

На фасаде парламент и премьер-министр, изображающие "капиталистические реформы"

На заднем дворе у вас монарх, контролирующий силовиков и выстраивающий феодальную вертикаль поборов и рейдерства
Это лицо по конституции никому не подконтрольно.
Сегодня он сдал Цемаха, завтра сдаст ещё что-нибудь.
По конституции вы никак не можете на него повлиять.

Почему?
Потому что у вас в законе об избирательной системе прописаны списки, в которые монарх сам выбирает себе депутатов.
А в законе об импичменте у вас прописана норма в 3/4 депутатов.
Плюс снята неприкосновенность и монарх с помощью силовиков может шантажировать любого депутата.

Завтра он сдаст Донецк - вы наберёте 3/4 депутатов для импичмента? Я очень сомневаюсь.

пан правий зє слабак і здасть все
так нащо нам слабак коли є сильні люди

-----------------------------------
Совсем ипанулся....

Поперше ти вводив саморучно людей в оману і пані тимошенко тебе цитувала і цє  є повід тебе  посадити за грати
ти грався своїми амбіціями а люди тебе читали і вірили. потім ти став за порошенка
ти є зрадник і тебе потрібно  розтріляти ....

Воль пєс поганий нащо ти гілки поклеів

Итак,

хотя эта ветка была про абсолютизм в Украине

но меня неоднократно спросили таки, что общего между Цемахом и Донецком

так вот

Цемах и Донецк Украине одинаково не нужны, в практическом, материальном, техническом смысле
но в плане собственного достоинства нации, они были нужны в равной мере
и Зе сегодня продемонстрировал, что ему этот аспект безразличен

во-вторых
Цемах и Донецк объединяет то, что Зе, в практическом, материальном, техническом смысле
может слить Донецк так же безнаказанно, как он сегодня слил Цемаха
в силу особенностей конституции Украины и её избирательного законодательства
так же потихонечку, под благовидными предлогами, не особо афишируя и т.п.

это такие два аргумента, которые у меня просили,
хотя, на мой взгляд, вполне достаточно уже и фактов

Так я жэ говорю надо Януович. хоть шоу будет нет. так обидно
он всех отлупит посадит. расгонит и результат тот жэ шо у ЗЭ но только какое шоу для предателей

Тумгоєв.
 Ніхто не тиснув.
 Пєцьо здав за так.

Ви проти повернення заручників?

Таким чином Зеленський позбавив кацапів страху перед санкціями
Згідно рішення суду по морському праву кацапи мали випустити моряків без будь-яких передумов, а моряки згідно рішення зеленського пішли як обмінний фонд.
Перемога зашибісь.
Більше схоже на ганьбу

Або ми граєм за правилами міжнародних інституцій, або за правилами хуйла.
Але якшо грємо за правилами хуйла, тоді апелювати до міжнародних інституцій і країн заходу це вже буде просто смішно.
Так само смішно буде після цього вимагати як нових так і продвження для хуйла старих санкцій за порушення міжнародних норм і правил

Виграєте  по правилам Пуцькі і потрібно скоріше запросити Януковича
він забери у ціх мудаків всі гроші і виплатить пенсію Донбасу

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія