Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

40 депутатов Европарламента обратились к Зеленскому с просьбой не отдавать Цемаха России

40 депутатов Европейского парламента обратились с открытым письмом к президенту Украины Владимиру Зеленскому; они просят не допустить выдачи Российской Федерации важного свидетеля по делу о крушении малайзийского Boeing Владимира Цемаха.
цемах

Как передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Гордон, об этом 4 сентября сообщила на своем сайте инициатор обращения, европарламентарий от Нидерландов Кати Пири.

Если Цемах станет участником обмена заключенными между РФ и Украиной, он, вероятно, сумеет избежать допроса следователями международной следственной группы (JIT), которая ведет дело о крушении рейса MH17 на Донбассе, считают депутаты.

"Просьба России о выдаче украинского гражданина весьма странная. Она свидетельствует о том, что российское правительство хочет предотвратить появление этого лица в суде", – заявила Пири.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Считаем Цемаха подозреваемым в деле MH17. Его сохранение для допроса крайне важно, - прокуратура Нидерландов. ДОКУМЕНТ

1 июля стало известно, что сотрудники украинских спецслужб задержали бывшего начальника "бригады ПВО ДНР" Цемаха в оккупированном Снежном Донецкой области и вывезли на подконтрольную Украине территорию.

3 июля Шевченковский суд Киева арестовал Цемаха на 60 суток как подозреваемого в терроризме.

В августе российское издание The Insider со ссылкой на свои источники сообщило, что Кремль потребовал включить Цемаха в список на обмен удерживаемыми лицами с Украиной.

Журналист, основатель исследовательской группы Bellingcat Элиот Хиггинс заявил, что передача Цемаха РФ стала бы "бесхребетной сделкой" и повлияла бы на расследование дела о крушении MH17.

В Bellingcat утверждали, что Цемах являлся очевидцем событий, связанных с крушением Boeing; будучи лично не причастным к запуску ракеты, он прятал зенитно-ракетный комплекс "Бук", из которого был сбит MH17, и общался с членами его экипажа.
   
Нууу... Такая себе заява

Журналист, основатель исследовательской группы Bellingcat Элиот Хиггинс заявил, что передача Цемаха РФ стала бы "бесхребетной сделкой" и повлияла бы на расследование дела о крушении MH17.
   
ви якось неузгоджено працюєте -дімєц вже виклав
   
поставили блазня раком... в будь-якому разі дурень потрапить під вогонь, бо його дурні шавки почали кричати про успіх обмін раніше ніж він відбувся
   
Блазень не задумываясь отдал бы.
Ему надо кровь из носу продемонстрировать "освобожденіє плєнніх" перед своими тупорылыми избирателями.
   
Если Цемах станет участником обмена заключенными между РФ и Украиной, он, вероятно, сумеет избежать допроса следователями международной следственной группы (JIT)
Його ще не допитували. Швидко слідство працює  :facepalm1:
   
Брати Грім
10 год ·
В ці дні на наших очах відбувається одна із найважливіших спецоперацій Росії проти України за весь час після «русской вєсни» 2014.

Розрахунок ворогів побудований на абсолютній недосвідченості нового голови держави та його команди, та на нерозумінні ними реального геополітичного розкладу і ставок у «великій грі» РФ.

На відміну від «русской вєсни», яка була запущена базуючись на помилкових уявленнях про Україну і саме тому з тріском провалилась, цього разу ворог реалістично оцінює ситуацію – не покладається на «миролюбність» та «проросійськість» нашої нової влади (які насправді перебільшені їхніми опонентами), але грає саме на їхньому дилетантизмі (який важко перебільшити) і на цілком щирих побажаннях нових керманичів чим швидше повернути додому наших в’язнів з московського полону.

У цьому бажанні швидкого повернення бранців поєднуються і сильне прагнення продемонструвати виборцям швидкий блискучий успіх на полі, де попередники були «застрягли», і щирий гуманізм, тож в цілому це бажання є дуже сильним та дозволяє Росії маніпулювати нашими новими керманичами.

На жаль, наші новачки у великій політиці ще занадто покладаються на звичну їм у не-політичному житті практику «судити по собі», тобто сильно недооцінюють різницю своїх мотивацій та мотивацій їхніх кремлівських опонентів, і ще не звикли при будь-якій російській пропозиції одразу задаватись питанням «а де тут найобка?». Тому їх навіть не здивувала направду майже фантастична річ – несподівана готовність Москви не просто звільнити пару-трійку в’язнів, але за один раз, пакетом, віддати всі найгучніші імена включно із «терористами» Сенцовим, Кольченком, Карпюком та Клихом, та ще й усіх моряків на додачу.

Українські політвязні

Замість того, щоб насторожитись та від початку задатись питанням, звідки раптом така нечувана раніше щедрість Кремля, вони по-дитячому щиро зраділи несподіваному сусідському «підгону» і здається цілком щиро увірували, що це результат їхнього прагнення про все домовлятись напряму із Путіним, ну ще може плюс трохи посередницьких зусиль Макрона.

На цій хвилі ейфорії від «першого свого значного успіху» на ниві перемовин із РФ вони розслабились аж до того, що новопризначений Генпрокурор почав поширювати в мережі фейки про «літак у повітрі», чим спровокував хвилю оманливих надій і загалом дуже ускладнив всю ситуацію довкола обміну. Наївність та некомпетентність рівня дитячого садка, цілком втім очікувана від людей, які попередні роки прожили у зовсім інакшому світі, і лише починають набивати свої перші «шишки» у стосунках із Імперією Зла.

Між тим «щедра» російська пропозиція містить одразу дві «падлянки», абсолютно різного рівня та значення. Ми маємо справу із дуже ретельно продуманою професіоналами високого рівня «оперативною комбінацією», де перший рівень обману прораховується дуже легко, для того щоб прикрити собою інший рівень, значно глибший – той, заради якого власне вся комбінація розігрується.https://www.facebook.com/2306674846060629/photos/a.2306853576042756/2445656505495795/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARA2LaOjhsl_2NmSZBuljX6tstoNUca2M8d_F3SnI821jKB3fgMLRhnfBqz0LtuuG0fpe4DZTEfLjwPApwXVIMEVvrTxWclAzI0rrERSkMuwzZAlB8LCPTwhGhlz3BA9CjmomDcxsC55kxDDbfQO7iwHMpZW2pwxE6GcteTHlVcQOIF4lQqySIpgKFc1pbNZVs5zZH22xmaXWdBTKLcDzpO6UFwTmM_E27Vp1m5MsobT64sHCX4dD-SVchVTmzQn0u3LBnZqhVYmbW0nkduh3wsqNM85qO4Jq_qTo57hycuMvYxUmBriWDooLlR_4kOyybDMMHbkM_EVdIy8z9eRLZXksnEZ&__tn__=-R
   
(продовження)

На поверхні – ситуація із моряками, яких РФ віддає по обміну на засуджених злочинців. Тут «наколка» очевидна відразу: адже РФ все одно зобов’язана їх віддати за рішенням Міжнародного трибуналу з морського права. Морський трибунал – не беззуба ПАРЄ і навіть не ООН, за порушення його рішень судна прапору РФ можуть втратити право заходу до всіх портів цивілізованих країн, а це величезні економічні втрати.

Тож діватись від виконання цього рішення Кремлю нікуди, моряки так чи інакше дуже скоро мають опинитися вдома. В цій ситуації спробувати виторгувати за моряків своїх шпигунів та терористів – нахабний блєф, спроба відверто «розвести» Україну на відверто несиметричну та невигідну нам оборудку.

Гадаю, що ці елементарні речі вже пояснили нашим новим керманичам, вони надто лежать на поверхні. Але щодо цієї ситуації інтереси Кремля та Зе-команди (не плутати з державою) в цілому співпадають: новачкам настільки потрібне саме швидке тріумфальне повернення моряків додому, що вони цілком свідомо готові піддатись на московський блєф, допомогти Пуйлу зберегти обличчя при дуже поганій грі, і отримати моряків хай у порядку обміну, але значно швидше ніж їх би віддали в інший спосіб. Більшість Зелекторату буде щиро аплодувати самому факту звільнення, не замислюючись про викладені вище обставини.

Скажу більше – можливо, в цій ситуації подібна поступка Москві навіть виправдана, адже ціна людського життя в нашій країні незрівнянно вище ніж на Росії, це одна з фундаментальних відмінностей України від пуйлостану, тож заради прискорення повернення наших з полону можна інколи і поступитись політичними амбіціями та підіграти ворогові в його блефу, звісно в розумних межах. Щоправда, бажано при цьому принаймні розуміти, що ти свідомо пішов на поступку, якої цілком міг не робити, і чесно називати речі своїми іменами, а не подавати як дипломатичний успіх.

Зовсім інша річ – прихована пастка, заради якої загалом Кремль затіяв та розігрує всю цю масштабну комбінацію. Отут у нібито «дрібниці» приховався не те що диявол, а цілий Сатана, і наслідки нібито «дрібнички» — одного конкретного імені у списку на обмін, — можуть обнулити 5 років кропіткої роботи України та всіх її західних союзників, та дати РФ можливість задурно вискочити із санкційного зашморга та замість держави-ізгоя знову стати однією з провідних країн – вершителів долі світу.

Справа в тому, що більшість військових злочинів РФ спрямовані проти України та її населення, ну і ще проти населення Сирії. В обох випадках для країн Заходу це не те, що зачіпає їх за живе, не те, за що їхні платники податків готові платити значну ціну. «Втома від проблеми України» у поєднанні із наївним розкручуванням нашим новим керівництвом теми «партії миру» вже призвели до того, що рух за зняття санкцій та повернення РФ до «клубу» провідних держав (без виконання РФ жодних вимог) набув нечуваної сили, до цього хору вже абсолютно неприховано вплелись такі впливові голоси як Трамп та Макрон.
   
(закінчення)


ПАРЄ стала першим «фронтом», на якому РФ здобула впевнену перемогу. Зараз перед Кремлем маячить перспектива впродовж дуже короткого часу без жодних втрат отримати фактичну легалізацію анексії Криму (яку формально не визнають, але знімуть з порядку денного і з переліку підсанкційних злочинів), нав’язати Україні руками в тому числі західних «посередників» свою модель «миру» в Донбасі тощо.

І на заваді всім цим горам тульських пряників – лише один військовий злочин, який Захід просто не може пробачити: збитий літак рейсу МН17. Там загинули не українці та сирійці, а громадяни Нідерландів та кількох інших західних країн. Пробачити цей злочин – це вже зрадити своїх власних громадян, а цього політики Європи собі дозволити просто не можуть, скільки б за це не заплатила Москва.

Натомість вони можуть інше: розмити справу, та залишити провину Москви «недоведеною».

Суд почнеться вже досить скоро, і докази проти РФ більш ніж переконливі. Але всі вони – непрямі, за одним винятком. Виняток зветься Володимир Цемах, він єдиний живий свідок, який внаслідок блискучої операції СБУ перебуває у розпорядженні слідства та може дати свідчення у суді. Свідчення Цемаха практично не залишають Росії шансу, що вирок суду буде двозначним – РФ буде визнана злочинцем, і з цього почнеться зовсім інша історія.

Після вироку суду у Нідерландах жодний західний уряд не зможе дозволити собі виступати за зняття санкцій, навпаки – за цей злочин окремо мають бути введені додаткові санкції. Публічна підтримка РФ знову стане токсичною для політиків Заходу, і тріумфальне повернення РФ до «елітного клубу» доведеться надовго відкласти – а між тим «годинник тікає», час працює проти режиму Пуйла, і нещодавні масові протести молоді засвідчили, що процеси «депутінізації» у підсанкційній Росії прискорюються та потроху стають незворотними…

Тепер зрозуміло, яка ціна одного «другорядного» терориста, обміну якого хоче РФ? Звідки така щедрість, що аж самого Сенцова раптом готові віддати? І звідки такий поспіх, заради чого загалом раптом затіяли всю цю гру?

Тож перед нашим недосвідченим президентом стоїть вкрай непростий вибір. Він має усвідомити, що погодження на таку «щедру» пакетну пропозицію, яку йому зробила РФ, буде не просто подарунком Путіну та величезним ударом по національних інтересах – це буде руйнація всіх досягнень української та західної дипломатії за всі роки війни. Цемаха віддавати не можна ні за яких обставин, ну хіба лиш за нього запропонували б повернути Крим – десь така реальна ціна питання.

Всі інші варіанти обміну – 33 на 33, чи 5 на 5, чи 100 на 100, з моряками чи без – можуть бути прийнятними, заради повернення наших бранців додому можна піти на дуже багато чого. Але – без Цемаха. Він має дати покази на суді у Нідерландах, і лише після цього його можна випускати (але після цього він вже РФ потрібним не буде).

Це одне з перших серйозних випробувань нашого нового президента. Він вперше стикається із розробленою спеціально проти нього, з врахуванням його особливостей та слабких місць, дуже масштабною операцією Кремля. І від того, як він поведеться у цій ситуації, дуже багато залежить і для нього, і для всієї країни. Пастку розставлено майстерно, і наші дилетанти вже стоять на краю ловчої ями. Але останній крок до пастки ще не зроблено, ще не пізно відступити назад, оглянути пастку, і нарешті зрозуміти, в які дорослі ігри, проти кого і з якими ставками тепер доведеться.

Ярослав Гарасим
   
На додаток до цього сказаного у України не буде підтримки. І чим зеля буде свій електорат кормити? Айтишниками? З усіма посварився всередині країни. Хіба що пенсіонери і вчителі будуть дири в бюджеті закривати добровільними внесками. Хочеться все ж вірити що ця спроба була не спеціальною. А просто по дурості
   
А нідерланди взагалі думають віддавати нам скіфське золото?
   
поставили блазня раком... в будь-якому разі дурень потрапить під вогонь, бо його дурні шавки почали кричати про успіх обмін раніше ніж він відбувся

можливо це була операція загону вовків на червоні флажки
щоб потім відступати було нікуди

мождиво тільки розголос в інтернеті  допоміг

хоча хто може гарантовано сказати що того свідка вже не вивезли в росію, тим же літаком що репрезентанти медвудчук і рабіновіч
   
На додаток до цього сказаного у України не буде підтримки. І чим зеля буде свій електорат кормити? Айтишниками? З усіма посварився всередині країни. Хіба що пенсіонери і вчителі будуть дири в бюджеті закривати добровільними внесками. Хочеться все ж вірити що ця спроба була не спеціальною. А просто по дурості

навіть цим не вистачить бо збори з митниці падають

будуть скорочувати вчительок і інший бюджет, особливо після перших результатів перепису
   
А нідерланди взагалі думають віддавати нам скіфське золото?

Я за те щоб трохи у себе потримали. Поки у нас тут розборки. Ціліше буде
   
можливо це була операція загону вовків на червоні флажки
щоб потім відступати було нікуди

мождиво тільки розголос в інтернеті  допоміг

хоча хто може гарантовано сказати що того свідка вже не вивезли в росію, тим же літаком що репрезентанти медвудчук і рабіновіч

это уничтожит Украину. и сделает Зе! равным по предательству Яныку. с соответствующими последствиями.
я надеюсь, Зеленский понимает, шо в данной ситуации речь будет идти о его шкурке. не больше не меньше
   
А чего Кати Пери возбудилась сейчас? У неё по хорошему было 5 лет, чтобы упорно способствовать возвращению незаконно задержанных украинских граждан. И сейчас некого было бы обменивать, но кое-кому оно не нужно было. Что-то я не припомню многочисленных делегаций европарламентариев в рашку. А вот в крым ездили. А теперь спасите-помогите?
   
Насправді ще невідомо, чи Цемах щось розповість цікаве для трибуналу. Навіщо це йому?
Якщо навіть він знає про бук щось більше, ніж якийсь дзвінок по телефону від «камандира Сиплого» (якого він навіть по імені не знае) на кшалт «Сьіш, Іванич, щаз тебе на район Бук падвезут, тьі им пакажи дарогу и абеспеч саправаждение, а там они сами знают чо делать».
Йому простіше послати нах і український, і голландський суд, як він вже зробив на попередньому засіданню суда в Україні – «никакого бука я не видел, а ви суки фашисткие дитей дамбаса пришли бамбить, вот єта я ахотно расскажу на суде».
Катувати та вибивати з нього інфу не можна – не по європейські. Це коли німців у Нюрнбергу судили, їм шибениця на горизонті світила постійно – тому деякі з підлеглих наперебій розповідали про те, що вони виконували прикази, а прикази їм давали оці і оці…
А що Цемаху зроблять у самому тяжкому випадку? Посадять у голландську тюрму, у якої комфорт краще, аніж у його засраній хрущевці у Сніжному? Це навряд чи, він там тільки як співучасник може пройти і тільки якщо зізнається.
Ну посадять його в Україні – і те, чи маріупольский суд якійсь виправдає за недостатністю улік або під залог, чи по закону Савченко вийде через пару років чи обміняють його.
А ось якщо він заспіває, і його навіть за це заховають на Заході – він знає, що навіть через десять років його знайдуть якісь хуйловські шпілеводи і намастять йому дверну ручку «новічком» або полоніем.
Для того і акція з Скріпальом і була зроблена. Щоб усі потенційні перебіжчики знали, що навіть коли вони зіллють усю інфу і їх не має вже сенсу вбивати з оперативної точки зору – все одно «кантора» їх дістане чисто з принципу. І ніякі наівні гейропейці з іх «ай-ай-ай, так же не можна, ми дуже глибоко стурбовані, ай-ай-ай… до речі, де тут за Північний поток -2 підписати» нічого проти цього зробити не зможуть.
   
А нідерланди взагалі думають віддавати нам скіфське золото?
Надо о своих национальных интересах думать
   
Надо о своих национальных интересах думать
Виключно!
 для кожної притомної країни найважливіше - життя і свобода СВОЇХ громадян.
Мені особисто похер, скільки отримають компенсації сім'ї мейч!
   
Провокативне питаннячко : як віднесуться Нідерланди до аналогічного запиту від України.. впевнений, навіть обуряться!!!
   
А що Цемаху зроблять у самому тяжкому випадку?
Його життя зараз на волосині. В самій захищеній камері  країни.
   
пускай значи торопятся..
ну не задерживать из за европейских соплежуев освобождение патриотов из кровавых путинских застенков же..
   
Можно огласить действия этих евродепутатов по недопущению аннексии Крыма?
   
Нууу... Такая себе заява

Журналист, основатель исследовательской группы Bellingcat Элиот Хиггинс заявил, что передача Цемаха РФ стала бы "бесхребетной сделкой" и повлияла бы на расследование дела о крушении MH17.

Водила трейлера это канечно же важнейший свидетель/соучастник

Без него обвинение пойдёт 3,14зде на пропасть

А может и не пойдёт

 :shuffle:
   
Можно огласить действия этих евродепутатов по недопущению аннексии Крыма?

Или недопущению и прекращению 5-летней бойни в Донбассе
   
пускай значи торопятся..
ну не задерживать из за европейских соплежуев освобождение патриотов из кровавых путинских застенков же..

Кста,Трибунал должен был состоятся ещё весной этого года
   
фішка в тому, що цей свідок їм потрібен для особистого корисного використання. Вони звинуватять рашу, буде їм якесь бабло чи торгові преференції - не більше. А нам бублик.

якщо можемо використати його - треба використовувати. В НАШИХ інтересах.
   
Блазень не задумываясь отдал бы.
Ему надо кровь из носу продемонстрировать "освобожденіє плєнніх" перед своими тупорылыми избирателями.

а може йому потрібно звільнити а не продемонструвати як це сучий потрох робив?
   
Цікаво, що вони скажуть тепер, коли Цемаха відпустили.

І якою буде репутація України, як держави :(
   
  результати роботи командуючого ППО ДиНиРи:

2014
6 червня   Ан-30Б   Літак ВПС України, що виконував розвідувальний політ під час війни на сході України, збитий з ПЗРК біля Слов'янська. У літака загорівся правий двигун і він упав. Трьом членам екіпажу вдалося покинути борт літака, а п'ятеро загинули[28] [29][30].

2014
14 червня   Іл-76МД   Військово-транспортний літак ВПС України був уражений вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета при заході на посадку в аеропорту Луганська. Всі 49 військовослужбовців, у тому числі 9 членів екіпажу, що були на борту, загинули. Збройні сили України понесли найбільші одноразові втрати в ході війни на сході України у 2014 році[31][32].

2014
2 липня   Су-25   Штурмовик ВПС України з бортовим номером «06 синій» розбився при заході на посадку в аеропорту Дніпропетровська. Льотчик встиг катапультуватися. Жертв і руйнувань на землі немає. За офіційною версією причина падіння технічна - втрата керованості[33]. За іншими даними літак був пошкоджений над Донецькою областю під час виконання бойового завдання під час війни на сході України і заходив на посадку повз злітно-посадкову смугу[34].

2014
14 липня   Ан-26   Військово-транспортний літак ВПС України з бортовим номером «19 синій» був збитий в Луганській області в районі Краснодона під час війни на сході України. 8 осіб, що перебували на борту, встигли покинути палаючу машину. Згодом четверо з них були підібрані пошуково-рятувальною командою, двоє (командир і правий пілот) - загинули, один - взятий в полон луганськими бойовиками. Ще один член екіпажу був врятований 19 липня[35][36][37]. Льотчик Сергій Мордвінов був звільнений з полону терористів 2 вересня 2014 року[38].

2014
16 липня   Су-25М1   Штурмовик ВПС України був збитий в Донецькій області в районі Амвросіївки під час війни на сході України. Льотчик катапультувався і був евакуйований пошуково-рятувальною командою. Згідно із заявою Ради національної безпеки і оборони України, український штурмовик найімовірніше був обстріляний ракетами класу «повітря-повітря» з військових літаків Збройних Сил РФ[39]. Бойовики заявили, що їм вдалося в цей день підбити з ПЗРК два штурмовики ВПС України[40].

2014
23 липня   Су-25 (2)   Два штурмовики ВПС України з бортовими номерами «04 синій» і «33 синій»[джерело?][в 1] збиті з ПЗРК в Донецькій області поблизу селища Дмитрівка і в районі висоти Савур-могила під час війни на сході України. Льотчики змогли катапультуватися[41]. Один з пілотів був підібраний пошуково-рятувальною командою через п'ять днів[42]. Доля другого пілота невідома.

2014
7 серпня   МіГ-29   Винищувач ВПС України з бортовим номером «02 синій» (114-а бригада тактичної авіації, Івано-Франківськ) збитий в Донецькій області над Єнакієвим при виконанні бойового завдання під час війни на сході України. Пілот встиг катапультуватися і через добу сам вийшов до місця розташування підрозділів української армії[43][44].

2014
17 серпня   МіГ-29   Винищувач ВПС України з бортовим номером «53 білий» (114-а бригада тактичної авіації, Івано-Франківськ) збитий в Луганській області при виконанні бойового завдання під час війни на сході України. Пілот катапультувався і був евакуйований пошуково-рятувальною командою[45].

2014
20 серпня   Су-24М   Фронтовий бомбардувальник ВПС України зі складу 7-ї бригади тактичної авіації (Старокостянтинів) збитий в Луганській області в районі Суходільська при виконанні бойового завдання під час війни на сході України. Обидва пілоти встигли катапультуватися[46].

2014
29 серпня   Су-25   Штурмовик ВПС України (бортовий номер «08 синій»[47]) збитий в Донецькій області при виконанні бойового завдання під час війни на сході України. Льотчик катапультувався і через деякий час сам вийшов до місця розташування підрозділів українських військ. Згідно із заявою прес-центру АТО літак був збитий ЗРК Збройних сил РФ[48]. Бойовики заявили, що в цей день в зоні конфлікту їм вдалося підбити з ПЗРК чотири штурмовики Су-25 ВПС України[49].
   
Цікаво, що вони скажуть тепер, коли Цемаха відпустили.

І якою буде репутація України, як держави :(
ну то есть ты за то, чтобы сорвать возвращение патриотычных узников из путинских казематов ради хотелок европейских бюрократов?
   
ну то есть ты за то, чтобы сорвать возвращение патриотычных узников из путинских казематов ради хотелок европейских бюрократов?

   хуйло щотижня набирає нових заручників,

   дивися новини з Криму...
   
фішка в тому, що цей свідок їм потрібен для особистого корисного використання. Вони звинуватять рашу, буде їм якесь бабло чи торгові преференції - не більше. А нам бублик.

якщо можемо використати його - треба використовувати. В НАШИХ інтересах.
+100. Граждане Украины для Украины должны быть превыше всего. Остальное то уже политика и как повернется, так по ситуации и действовать.
   
...підoзрюю, якшо його протримати без дози кілька тижнів, то воно таке на догоду кремлю і олігархам наворотить, шо доведеться відхаркувати кров'ю і новим майданом
   
   хуйло щотижня набирає нових заручників,

   дивися новини з Криму...

нічого, зебіли їх на щось поміняють
   
а что так прахаботство оживилось ;o  8-)
   
а чому "відпустили" дорівнює "віддали пупену"?
   
Катувати та вибивати з нього інфу не можна – не по європейські....
було би бажання.
можна амерам в Гуантанамо віддати.
там екстериторіальна зона де воєнні психологи тренуються на терористах.
після тижня в оражневому комбінезоні. викладе все що має.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія