Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очам своїм не вірю...

Очам своїм не вірю...

ЗЕбілоїди чомусь радіють,скачуть, кажуть,що ЗЕ-біл там когось нагнув. Кого? Як? Що воно зробило,крім того, що тільки бла-бла-бла....? Нічого. Усі ригочуть та,нажаль,соромляться за Державу,дивлячись на цього дебіла та на його зЮзіків. Нічого воно не зробить, лище буде стригти,ЗЕлених вівець. вРоттердам+ - нагнув? Ні. Виявилося,що там нічого нема. Може свинарчуків? А бурштин? -Ні. А гральне обиралово? Ні. Там також нема ніяких злочинів взагалі.Все фейк. Кого воно нагнуло? Може посадило? Воно сцикло. Але якщо піде на капітулянство-його знесуть. А так.... Зараз починається такий дуркуватий період,коли всі довбні ЗЕлені потихеньку почнуть розуміти,що їх наїп...ли! Хоча десь відсотків 15% залишаться кондовими. Ну це смішно.

Очам своїм не вірю,скільки ж у нас совків та дурнів з дурепами!

Останнє редагування: 3 вересня 2019 14:36:45 від Wolter

Re: Очам своїм не вірю...

Вольтер, не сци, все буде добре.
Твій здоровий консерватизм став плавно переходити в старечий маразм.

найгірше те що за 28 років якість народу ПОГІРШИЛАСЬ
якби зараз були вибори 1990-го року я далеко не впевнений що в харкові перемогли б ті хто тоді

ЗЕбілоїди чомусь радіють,скачуть, кажуть,що ЗЕ-біл там когось нагнув. Кого? Як? Що воно зробило,крім того, що тільки бла-бла-бла....? Нічого. Усі ригочуть та,нажаль,соромляться за Державу,дивлячись на цього дебіла та на його зЮзіків. Нічого воно не зробить, лище буде стригти,ЗЕлених вівець. вРоттердам+ - нагнув? Ні. Виявилося,що там нічого нема. Може свинарчуків? Там також нема ніяких злочинів взагалі.Все фейк. Кого воно нагнуло? Може посадило? Воно сцикло. Але якщо піде на капітулянство-його знесуть. А так.... Зараз починається такий дуркуватий період,коли всі довбні ЗЕлені потихеньку почнуть розуміти,що їх наїп...ли! Хоча десь відсотків 15% залишаться кондовими. Ну це смішно.

Лесника вроде

PAL

якби зараз були вибори 1990-го року я далеко не впевнений що в харкові перемогли б ті хто тоді

+1!!!!!

Вольтер, не сци, все буде добре.
Твій здоровий консерватизм став плавно переходити в старечий маразм.
----------------------------------------
Та я ригочу,де той маразм? Ти зюзіків почитай... потім будеш про маразм. У них з народження був дебілізм. "ПРастой нарід"- мать їх .... :D  X(

Чому кучеряве опудало не пішло на допит до ДБР? Воно - законослухняний громадянин чи плювати хотіло?

Чому кучеряве опудало не пішло на допит до ДБР? Воно - законослухняний громадянин чи плювати хотіло?
========================
Та йдіть нах з вашим ДБР! :fuck:

73%

73%
===============================
Ні,відніми 40% що зовсім не ходили голосувати.але ж багато. Коммуняки,совок,сепари, і усіляка гидота,якої на ФУПі що лайна. Усі ми їх бачимо.

Ні , не погоджусь , не дурнів , швидше емоціоналів , тобто оті умовні 73-відсотки мають у мізках переважаючу емоційну складову та або пригнічене або відсутнє раціональне мислення .

Наслідок - емоціями неможливо винайти . спроетувати , щось механічне , електронне , лікарське .., додавайте самі .

Емоціями можна горлопанити - "догнать і пєрєгнать" . можна заохочувати інших до - "догнать і пєрєгнать" , можна емоціями батога у руки вхопити і хто не погоджуєцця "догнать" , лупасити до крові .

Віршики , музику можна - емоціями .., чі малюнка якого нашкрябати у печері на стіні ...

Але створити індустріальне та пос-індустріальне квітуче суспільство , емоціями не вдасця .  Принаймі надовго .   Вже два виродки пробували .  І йоська пробував-намагавсь і до нього підер пєрший .  Як тілько здохли , так усе і посипалось "цивілізоване" .  ))

========================
а як же закон?

ЗЕбілоїди чомусь радіють,скачуть, кажуть,що ЗЕ-біл там когось нагнув. Кого? Як? Що воно зробило,крім того, що тільки бла-бла-бла....? Нічого. Усі ригочуть та,нажаль,соромляться за Державу,дивлячись на цього дебіла та на його зЮзіків. Нічого воно не зробить, лище буде стригти,ЗЕлених вівець. вРоттердам+ - нагнув? Ні. Виявилося,що там нічого нема. Може свинарчуків? А бурштин? -Ні. А гральне обиралово? Ні. Там також нема ніяких злочинів взагалі.Все фейк. Кого воно нагнуло? Може посадило? Воно сцикло. Але якщо піде на капітулянство-його знесуть. А так.... Зараз починається такий дуркуватий період,коли всі довбні ЗЕлені потихеньку почнуть розуміти,що їх наїп...ли! Хоча десь відсотків 15% залишаться кондовими. Ну це смішно.

:) )) ви, пане, існуєте в якійсь своїй реальності.

========================
твоя позиція незрозуміла

Bmx

:lol:

Bmx

Не тої якості народ, все тяжче розводиться

Ні , не погоджусь , не дурнів , швидше емоціоналів , тобто оті умовні 73-відсотки мають у мізках переважаючу емоційну складову та або пригнічене або відсутнє раціональне мислення .
Всебічна огидність опонента Зеленського у другому турі - це головна причина настільки повального голосування Українців за коміка
Куди ви дивилися? Чому не били у набат, знаючи про зашкалюючий антирейтинг злодійкуватого опудала?

все буде добре.

чому?

Не тої якості народ, все тяжче розводиться

дурак ти...
хоча зрозуміло що 1990 не пам'ятаєш

========================
Слишу слова нє Юноши, но МУЖА! :good:

Всебічна огидність опонента Зеленського у другому турі - це головна причина настільки повального голосування Українців за коміка
Куди ви дивилися? Чому не били у набат, знаючи про зашкалюючий антирейтинг злодійкуватого опудала?

в першому турі 37 кандидатів мали прізвище не порошенко і не зеленський
а нарід чомусь вибрав кацапоязикого жида

мабуть дійсно ТАК ХОЧЕ?

а пеня на податки тікає і тікає))

Я , той , коли бухав , мені було однаково із ким бухать .  Ото так і вибирали і вибрали оті - "повальні" .

А от , хто і чому і у що не било , то вже інше , бо хоч звичайного бухого , хоч емоційно забуханого , переконувати у чомусь нема смислу , доки не проспицця та не протверезіє . Головне - не давать похмелятись . ))

в першому турі 37 кандидатів мали прізвище не порошенко і не зеленський
а нарід чомусь вибрав кацапоязикого жида

мабуть дійсно ТАК ХОЧЕ?
існує багато різних пояснень, зокрема таке, що народ втомився від порожніх обіцянок старої гвардії
але мені також цей феномен не дуже зрозумілий - я у першому турі, звісно, не проголосувала би за Зеленського
слава Богу, поки що більше втішив, ніж засмутив

Я , той , коли бухав , мені було однаково із ким бухать .  Ото так і вибирали і вибрали оті - "повальні" .

А от , хто і чому і у що не било , то вже інше , бо хоч звичайного бухого , хоч емоційно забуханого , переконувати у чомусь нема смислу , доки не проспицця та не протверезіє . Головне - не давать похмелятись . ))
зізнавайтеся - ви й зараз бухаєте?  :D

Не...
Не кажи гоп..

Зараз ці...типа презенти і типа парламент з типа примьєром  вся ця  Z-кантора (бо чомусь не розумію  за що мене постійно банять тому будуть z-канторой, може вважають що змінється моє відношення до них)...  Зробили Ще одну обіцянку - вказали строки і результат який очікується по приходу цієй дати..
Гуд..

Але в мене до Z- кантори питання - розумієте мабуть що зроблена частково робота - це НЕ зроблена Работа ...і машина з одним колесом хреновато їздить, якщо їх там повинно бути чотири?..

Абсурдне запитання , тому що у будь якому випадку я дам відповідь - ні . ))

А у меня чувство, что что у очень значительной части населения удалили часть мозга в обязательном порядке, пока я по лесам бегал. Пропустил, понимаете ли, плановую операцию. Чувствую себя как дурак, видящий то, чего большинство не хочет или не способно видеть. Это также поясняет позицию большинства "колбасников", как вы их называете. Кто ж будет в Канаде полмозга кому-то удалять?

Ну і я іноді бухаю..
І ви також іноді бухаєте
І пиво, по любе, випиваєте або вино..

Тобто ви вважаєте що ви маєте право і у вас адекватна поведінка а в нього ні..?

Не розумію вашого питання .

На що тіко не йдуть колишні, аби виправдатися.

А тре жити майбутнім, ніяк не огризками минулих сподівань.  ;)

:) )) ви, пане, існуєте в якійсь своїй реальності.

Это называется проще - галюны (белочка)  :D

Писля той огиди,яку визивав твий Петро,народ бы проголосовал и за телеграфный столб а не за какого то там Зеленского.Так что причину ищи в себе и не морочь людям голову

Это называется проще - галюны (белочка)  :D
+==========================+
При чому перманентна білочка!

Ну і я іноді бухаю..
І ви також іноді бухаєте
І пиво, по любе, випиваєте або вино..

Тобто ви вважаєте що ви маєте право і у вас адекватна поведінка а в нього ні..?

Не розумію вашого питання .

Останній раз я вживав алкоголь 01 (першого) листопада 2004-го (двітисячі четвертого) року вранці - тричі похмеливсь і поплентався здаватись у наркологію , у поліклініку , а вже другого литопада , тобто наступного дня зранку сидів як зайчик у прийомному передпокої стаціонару та очікував коли "на кровать покладуть" .

Ото з 02 листопада 2004-го року і по сьогодні , з Божою допомогою , живу собі без бухла і мусю визнати , що жити можна .  ))

Також мусю визнати , що тривала взаємодія із "кампутіром" , включно із іграшками у інтирнет , діє на мій мозок так само як і бухло .  Ото тілько перегару нема . ))

Зараз починається такий дуркуватий період,коли всі довбні ЗЕлені потихеньку почнуть розуміти,що їх наїп...ли! Хоча десь відсотків 15% залишаться кондовими. Ну це смішно.

вроде взрослый мужик, а веришь в сказки  :weep:  :lol:  :gigi:

Останній раз я вживав алкоголь 01 (першого) листопада 2004-го (двітисячі четвертого) року вранці - тричі похмеливсь і поплентався здаватись у наркологію , у поліклініку , а вже другого литопада , тобто наступного дня зранку сидів як зайчик у прийомному передпокої стаціонару та очікував коли "на кровать покладуть" .

Ото з 02 листопада 2004-го року і по сьогодні , з Божою допомогою , живу собі без бухла і мусю визнати , що жити можна .  ))

Також мусю визнати , що тривала взаємодія із "кампутіром" , включно із іграшками у інтирнет , діє на мій мозок так само як і бухло .  Ото тілько перегару нема . ))

Спригнул з однієї залежності і запригнув на іншу...
З точки зору Боженькі - комплексів/залежностей/обмежень  в тебе меньше не стало...

Спригнул з однієї залежності і запригнув на іншу...
З точки зору Боженькі - комплексів/залежностей/обмежень  в тебе меньше не стало...

З моєї точки зору теж . Трійця відновилась . ))

20 з гаком років тому тотально перемагали комуняки з всякими прокацовськими партіями

20 з гаком років тому тотально перемагали комуняки з всякими прокацовськими партіями

в 90-му році партій ще не було

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія