Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

за що Аеліт в ніколи :S

Re: за що Аеліт в ніколи  :S

і чим він заважає чесним ізраїльтянам?
хз.  я не ізраільтос.

я пожартував про жінку.
Позна! вже пішла брехня по селу.  :punish:

Тепер тобі залишилося повідомити звідки ти взяв цей свій "жарт".

я подумав, що б я робив якби моя жінка писала таку дічь як він пише.

:facepalm: жінки думають ІНАКШЕ, ніж чоловіки!

:umnik2:

Ну, я б, наприклад, не звертала на таке уваги.  І діяла б за принципом: "Хай їбуть, аби не били". Тобто, якщо це не шкодить сім*ї, то нехай собі пише. А якщо мова йде про те, що ця писанина (не важно про що) відбувається за рахунок часу, який він повинен присвячувати сім*ї і не виконує свої подружні обов*язки (забрати дитину з садочка, винести сміття, купити продукти, ходити на роботу і заробляти гроші), то тоді таки да, але ж при цьому не має значення, на якому саме форумі він пише. Якщо вже аж до такого стану все дійшло, свиня грязь знайде, тобто, забань його на одному форумі - він переселиться на інший, бо він вже форумозалежний.

Забаньте его назад навечно

:lol:

Нє винєсла душа паета...

Аелітка зравствує
newyo - в ніколи  :(

Аелітка зравствує
newyo - в ніколи  :(
Аеліт продукує нестандартні думки, змушуючи замислюватися, заперечувати, погоджуватися
а що продукує newyo, крім нескінченного повторення одних і тих самих ідіотських картинок ?

Аеліт продукує нестандартні думки, змушуючи замислюватися, заперечувати, погоджуватися
а що продукує newyo, крім нескінченного повторення одних і тих самих ідіотських картинок ?
:facepalm: аеліт своїм ниттям більше заслуговує на звання "невиправного рецидивіста"

:facepalm1:  хоча би сиди вже мовчки

забанювати не гоже,але обрізати строрення тем і кількість постів в день-вітається. розумні межі повинні ж бути.

повторення одного й того ж багато разів - це якраз про Аеліт . [ua]

таки да, аеліт - злісний рецидивіст

тобто ви не бачили того як newyo розносив одну й ту саму картинку по різних тредах?

тобто ви не бачили того як newyo розносив одну й ту саму картинку по різних тредах?
це ти ще ельфа видать "не бачила"....  :lol:

:(  Забаньте аеліта знов. Нехай не в ніколи. .. А хоча би на три дні... Три дні бану, день свободи і він пише...Потім знов три дні бану...
Ну це ж просто неможливо!!!... Суцільна вода в коментах. Хронічний мамчур у людинки...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія