Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дубілет в шоці

Дубілет в шоці

Я принял одно из самых сложных решений в своей жизни. Меня пригласили на должность Министра Кабинета Министров, и я согласился.

Семья в шоке. Друзья в шоке. Бизнес-партнеры в шоке. Кот в шоке. Да и я сам, если честно, в шоке.

Еще недавно я строил великие планы по развитию monobank и Smartass, а также запуску Koto в Британии… Еще месяц назад я собирался переехать жить в Лондон и строить там со своими партнерами единорога. Но вдруг все эти планы как-то отступили на второй план.

Простите за пафос, но я верю, что у Украины появился исторический шанс на прорыв, которого мы все так заждались. И это очень крутое чувство, осознавать, что я могу стать частью этого прорыва.

Я обещаю, что в составе новой команды под началом Алексея Гончарука сделаю все возможное, чтобы Украина сделала качественный рывок.

А еще я обещаю не красть. К счастью, успех monobank позволит мне не думать ближайшие годы о материальном аспекте. Кроме того, я верю, что большая часть молодой команды, которая сегодня возглавила Кабмин, тоже не будет красть. Такого у нашей страны никогда не было.

Буду держать вас в курсе этого увлекательного путешествия здесь. Не переключайтесь :)
   
Re: Дубілет в шоці

Упс... Всі ваші оборудки через монобанк тепер відомі Уряду :)
   
Re: Дубілет в шоці

і я шокований  :D
тільки трішки, але приємно шокований  :)
   
Re: Дубілет в шоці

Упс... Всі ваші оборудки через монобанк тепер відомі Уряду :)

які такі оборудки?
   
Re: Дубілет в шоці

які такі оборудки?

Ти не в темі
   
Re: Дубілет в шоці

Ти не в темі
Тим паче не в долі...
   
Re: Дубілет в шоці

Променять Лондон и миллиардный стартап на ЗП министра в Украине. Вот они - настоящие патриоты своей страны!
   
Re: Дубілет в шоці

А папаня допомагав Бєні випотрошити Приватбанк?

Там в сімействі Дубілетів наскладано достатньо, щоб Дімі не тирити відверто. Хоча...

Бєнє треба ОФІЦІЙНО отримати мільярди з казни України і ОФІЦІЙНО повідмивати все брудне бабло, за яке його і ганяють США по всьому світу

В США не можуть судити за відмивання грошей, якщо з України прийде офіційна, правильно оформлена бамага, що саме оті гроші, які Бєньямін крутив через банки в США і які фіґурують у справі, чисті-чистісінькі

Служити буде і завзято, але не Україні, а Бєнькє - це 100%
   
Re: Дубілет в шоці

Променять Лондон и миллиардный стартап на ЗП министра в Украине. Вот они - настоящие патриоты своей страны!

Да, еврей бросил деньги ради страны
Просто все в шоке
   
Re: Дубілет в шоці

Чому б ні.. у кожної людини має бути шанс зробити щось гідне. Дубілету молодший - не самий гірший варіант. З поточної зекомандИ, мабуть, навіть кращий
   
Re: Дубілет в шоці

Да.
Есть таки видимые позитивные симптомы на фоне тяжелого стана пациента.
Пока правда не ясно к чему они приведут: к выздоровлению или это временное улучшение перед полным коллапсом. B-)
   
Re: Дубілет в шоці

Здавалось би при чому тут Бєня?
   
Re: Дубілет в шоці

хотілося б чітко почуто чим він конкретно буде займатись
   
Re: Дубілет в шоці

хотілося б чітко почуто чим він конкретно буде займатись

Единорога строить
   
Re: Дубілет в шоці

Таки smart ass! :)
   
Re: Дубілет в шоці

Променять Лондон и миллиардный стартап на ЗП министра в Украине. Вот они - настоящие патриоты своей страны!
Гагага! Це тимчасово зрубати бабло і повернутись в Лондон.
   
Re: Дубілет в шоці

хотілося б чітко почуто чим він конкретно буде займатись
Гешефт
   
Re: Дубілет в шоці

А ви, москалі, не завидуйте.
   
Re: Дубілет в шоці

хотілося б чітко почуто чим він конкретно буде займатись

Он умный еврейский мальчик - придумает :)
   
Re: Дубілет в шоці

Очень продвинутый дядька. Я тоже в шоке -- когда в кабмине такие люди. Вообще все происходящее похоже на сон. Не ожидал от Зели такого
   
Re: Дубілет в шоці

Очень продвинутый дядька. Я тоже в шоке -- когда в кабмине такие люди. Вообще все происходящее похоже на сон. Не ожидал от Зели такого

 :facepalm1:
   
Re: Дубілет в шоці

:facepalm1:

порохобот?  :gigi:
   
Re: Дубілет в шоці

Там в сімействі Дубілетів наскладано достатньо, щоб Дімі не тирити відверто.

Ну, так, батя і медведчуківського кума натягав свого часу достатньо, щоб Петі не тирити відверто... Здавалося б: що тій гниді панамській ще треба було? А воно он як вийшло  :(
   
Re: Дубілет в шоці

Дубілета ми підтримуємо
   
Re: Дубілет в шоці

Гагага! Це тимчасово зрубати бабло і повернутись в Лондон.
Фима знает ап чем говорит (tu)
   
Re: Дубілет в шоці

Дубілет новатор, такі треба в уряді.
   
Re: Дубілет в шоці

Кот в шоке.
:facepalm:
Скотиняка! Для чого мучає тваринку? Кота можна було й не травмувати! :lol:
   
Re: Дубілет в шоці

Я так понял многим по душе старые нафталиновые мудаки типа Луценка лошкина итд  :D
   
Re: Дубілет в шоці

Таки smart ass! :)
Тебе тоже понравилось название?   (tu)
   
Re: Дубілет в шоці

:facepalm:
Скотиняка! Для чого мучає тваринку? Кота можна було й не травмувати! :lol:
Нужно. Если кота не травмировать, то он будет метить по углам.  :weep:
   
Re: Дубілет в шоці

Взагалі, дивує, що деякі люди не розуміють простого. Якщо ти вже добився певного успіху фінансового, то для честолюбності цілком круто зробити щось корисне для своєї країни. Це виклик для дубілета, я думаю, йому цікаво його прийняти. А його стартап нікуди не дінеться від нього.
   
Re: Дубілет в шоці

Взагалі, дивує, що деякі люди не розуміють простого. Якщо ти вже добився певного успіху фінансового, то для честолюбності цілком круто зробити щось корисне для своєї країни. Це виклик для дубілета, я думаю, йому цікаво його прийняти. А його стартап нікуди не дінеться від нього.
Наилучшая и наиболее прогрессивная мотивация НМД.
   
Re: Дубілет в шоці

Да. Плани будував, але у Бені на нього інші плани. :gigi:

А тепер в шоці. :laugh:

   
Re: Дубілет в шоці

у Дубилет есть охуенный бэкграунд -- ПРИВАТ!

может фейлспамеры расскажут нам чего они в жизни добились и какие будки построили?
   
Re: Дубілет в шоці

Міністр кабінету міністрів ?
це той міністр шо завгосп кабміну ?
і  Дубілет на таку посаду погодився ?

шось не так
   
Re: Дубілет в шоці

А папаня допомагав Бєні випотрошити Приватбанк?

Там в сімействі Дубілетів наскладано достатньо, щоб Дімі не тирити відверто. Хоча...

Бєнє треба ОФІЦІЙНО отримати мільярди з казни України і ОФІЦІЙНО повідмивати все брудне бабло, за яке його і ганяють США по всьому світу

В США не можуть судити за відмивання грошей, якщо з України прийде офіційна, правильно оформлена бамага, що саме оті гроші, які Бєньямін крутив через банки в США і які фіґурують у справі, чисті-чистісінькі

Служити буде і завзято, але не Україні, а Бєнькє - це 100%

чому тільки папаня і чому тільки допомагав?
діма був у приваті головним айтішником на час виведення коштів.
коли з банку виходять назовні 150 ярдів, то головний айтішник не просто знає про це, він це особисто контролює - гроші "виходять" не у мішках, а в іт-системі.
і за цю участь у виводі і папаня і діма напевно були премійовані бєнєй.
притому досить таки некисло премійовані.

і якби порошенко-луценківська система правоохоронних органів працювала нормально, то зараз діма сидів би у кпз.
або як мінімум бігав би з браслетом на нозі давати свідчення у справі розкрадання коштів з привату.

а так він тепер смотрящій від бєні у кабміні.
   
Re: Дубілет в шоці

Наилучшая и наиболее прогрессивная мотивация НМД.

Поэтому мы и голосовали за Петра в 2014 году. Но чето не то оказалось с мотивацией.
   
Re: Дубілет в шоці

Дивився колись його розмову зі Скрипіним (16+, здається). Справив приємне враження. Можу побажати лише попутного вітру.
   
Re: Дубілет в шоці

Дубілет то не Льоша Гончаренко, да
   
Re: Дубілет в шоці

Поэтому мы и голосовали за Петра в 2014 году. Но чето не то оказалось с мотивацией.
Вам в 2014-м показалось. Может кстати и сейчас тоже кажется.
Очень непросто прочитать по человеку его истиную мотивацию. Да он и сам возможно не до конца ее осознает. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія