Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дубілет в шоці

Re: Дубілет в шоці

Дубілет то не Льоша Гончаренко, да
Это точно  :D. Но местным нравится Лёша))))).
   
Re: Дубілет в шоці

а шо робить міністр кабінету міністрів ? велосипеди для уряду закуповує чи шо ?
посада на яку Дубілет проміняв лондон і мільярд ?
   
Re: Дубілет в шоці

у Дубилет есть охуенный бэкграунд -- ПРИВАТ!

может фейлспамеры расскажут нам чего они в жизни добились и какие будки построили?
Нічого крім як рознести і розкрасти зроблене до них
   
Re: Дубілет в шоці

Это точно  :D. Но местным нравится Лёша))))).
Ну так, подобноє к подобному ))
   
Re: Дубілет в шоці

Кот в шоке.

Хоть бы кота в Лондон отправил. Зелёный садист  :laugh:
   
Re: Дубілет в шоці

Кот в шоке
а что же собака? плакала?
   
Re: Дубілет в шоці

Я так понял многим по душе старые нафталиновые мудаки типа Луценка лошкина итд  :D
Нет мы просто дюже осторожные.
   
Re: Дубілет в шоці
LSD

чому тільки папаня і чому тільки допомагав?
діма був у приваті головним айтішником на час виведення коштів.
коли з банку виходять назовні 150 ярдів, то головний айтішник не просто знає про це, він це особисто контролює - гроші "виходять" не у мішках, а в іт-системі.
і за цю участь у виводі і папаня і діма напевно були премійовані бєнєй.
притому досить таки некисло премійовані.

і якби порошенко-луценківська система правоохоронних органів працювала нормально, то зараз діма сидів би у кпз.
або як мінімум бігав би з браслетом на нозі давати свідчення у справі розкрадання коштів з привату.

а так він тепер смотрящій від бєні у кабміні.
(tu)
   
Re: Дубілет в шоці

а шо робить міністр кабінету міністрів ? велосипеди для уряду закуповує чи шо ?
посада на яку Дубілет проміняв лондон і мільярд ?
Я тебе пример приведу. Есть точнее была такая должность в армии рот закрыл и рабочее место убрано, это про замполитов. А я знаю замполита который получил два ордена красной звезды и был представлен к званию героя СССР. И все за боевую работу.
 Вон был у нас Луценко, должность Ого-го!!!! Но людей расстреляли в центре столицы и никто не виноват...
 Посмотрим. Я Дубилета немного знаю, это очень толковый парень
   
Re: Дубілет в шоці

Нет мы просто дюже осторожные.
Я так и понял. Я ещё жопомоев понять могу,  для них это шоу. Но когда местные Балбесы в экстазе от малейшего проеба, то у меня возникают сомнения по поводу их психического здоровья
   
Re: Дубілет в шоці
v10

хм. я еще понимаю дубилета бы взяли министром по делам диджитализации, но завхозом... :-o
   
Re: Дубілет в шоці

Я тебе пример приведу. Есть точнее была такая должность в армии рот закрыл и рабочее место убрано, это про замполитов. А я знаю замполита который получил два ордена красной звезды и был представлен к званию героя СССР. И все за боевую работу.
 Вон был у нас Луценко, должность Ого-го!!!! Но людей расстреляли в центре столицы и никто не виноват...
 Посмотрим. Я Дубилета немного знаю, это очень толковый парень

так никто не утверждает, что он идиот
именно по-этому и такой скептицизм
   
Re: Дубілет в шоці

Зєбіли ще не знають Дімку Дубілєта :laugh:
   
Re: Дубілет в шоці

Та ладно. Шо ви шукаєте мотивацій. Бєня хоче знати про все, що будуть мутити в кабміні.

Ясно, що для підготовки навіть простої доповідної використовують компи.

От відданий Бені ІТшник і організує всю роботу так, що спершу все буде на компютерах у Портнова і Богдана, а вже потім будуть прийматися якісь рішення.

А то починаєте патріотизм, геній ІТ. Бля, деграданти... :facepalm1:

Бо одне діло назначити своїх в Кабмін, а друге їх контролювати.  :gigi:
   
Re: Дубілет в шоці

так никто не утверждает, что он идиот
именно по-этому и такой скептицизм
А в чем скептицизм?! Человек может себе заработать офигенный бэкграунд. Точно также как он заработал его в привате. Мог бы бабло жечь папине, но заработал имя
   
Re: Дубілет в шоці

хм. я еще понимаю дубилета бы взяли министром по делам диджитализации, но завхозом... :-o

Він не завхоз, він їм програмне забезпечення ставити буде. Скоріш адмін.
   
Re: Дубілет в шоці

Проблема того же луценка что он не видит дальше мешка с деньгами. И та же проблема у Авакова. По этому и сыновья у них под их стать
   
Re: Дубілет в шоці

Это кстати плюс сто в карму его отцу
   
Re: Дубілет в шоці

А в чем скептицизм?! Человек может себе заработать офигенный бэкграунд. Точно также как он заработал его в привате. Мог бы бабло жечь папине, но заработал имя

может
а может и нет
судя по истории предыдущих министров кабинета министров
   
Re: Дубілет в шоці

может
а может и нет
судя по истории предыдущих министров кабинета министров
Абсолютно верно.
   
Re: Дубілет в шоці

Дубілет нормальний чувак.
Ну точно корисніший, аніж Жінка Третього Тисячоліття.
   
Re: Дубілет в шоці

чому тільки папаня і чому тільки допомагав?
діма був у приваті головним айтішником на час виведення коштів.
коли з банку виходять назовні 150 ярдів, то головний айтішник не просто знає про це, він це особисто контролює - гроші "виходять" не у мішках, а в іт-системі.
і за цю участь у виводі і папаня і діма напевно були премійовані бєнєй.
притому досить таки некисло премійовані.

і якби порошенко-луценківська система правоохоронних органів працювала нормально, то зараз діма сидів би у кпз.
або як мінімум бігав би з браслетом на нозі давати свідчення у справі розкрадання коштів з привату.

а так він тепер смотрящій від бєні у кабміні.

який буде представляти інтереси України в міжнародних судах по ПБ?
   
Re: Дубілет в шоці

Ладно, пожелаем ему удачи
И его коту
   
Re: Дубілет в шоці

хм. я еще понимаю дубилета бы взяли министром по делам диджитализации, но завхозом... :-o
какой завхоз? Это тот же глава АП, только в Кабмине.
   
Re: Дубілет в шоці

Хоть бы кота в Лондон отправил. Зелёный садист  :laugh:
Коту можна було б і не казати. :weep: Тепер йому потрібна тривала реабілітація. :lol:
   
Re: Дубілет в шоці

радует визг на свиноферме  :gigi:
   
Re: Дубілет в шоці

А еще я обещаю не красть.

Зовсім не обов'язково - красти , вистачить і якогось чергового папірця знов назвати "Анкета" , а із самого низу того ж папірця , надмаленькими літерами надрукувати "кредитний договір" і добровільно-примусово налигувати того папірця із іншими дійсно потрібними папірцями/стосунками , стверджуючи , що тілько у пакеті - послуга .
   
Re: Дубілет в шоці

чому тільки папаня і чому тільки допомагав?
діма був у приваті головним айтішником на час виведення коштів.
коли з банку виходять назовні 150 ярдів, то головний айтішник не просто знає про це, він це особисто контролює - гроші "виходять" не у мішках, а в іт-системі.
і за цю участь у виводі і папаня і діма напевно були премійовані бєнєй.
притому досить таки некисло премійовані.

і якби порошенко-луценківська система правоохоронних органів працювала нормально, то зараз діма сидів би у кпз.
або як мінімум бігав би з браслетом на нозі давати свідчення у справі розкрадання коштів з привату.

а так він тепер смотрящій від бєні у кабміні.
от сумы и тюрьмы не зарикайся :)  таки да.
   
Re: Дубілет в шоці

Еще недавно я строил великие планы по развитию monobank и Smartass, а также запуску Koto в Британии… Еще месяц назад я собирался переехать жить в Лондон и строить там со своими партнерами единорога. Но вдруг все эти планы как-то отступили на второй план.(с)

поступило предложение, от которого не смог отказаться
видимо, плюсы нового положения победили плюсов британских перспектив
   
Re: Дубілет в шоці
Ser

Простите за пафос????????????? :lol:

НЕ ВЄРЮ

просто грабити Україну набагато вигідніше чим якісь стартапи
   
Re: Дубілет в шоці

Упс... Всі ваші оборудки через монобанк тепер відомі Уряду :)
"Не читал,но....осуждаю!"(С)  :lol:
   
Re: Дубілет в шоці

у Дубилет есть охуенный бэкграунд -- ПРИВАТ!

может фейлспамеры расскажут нам чего они в жизни добились и какие будки построили?
А 40 постов в день на ФУПе? +пару тем-это что? Не достижение??? :lol: Не в счёт? :gigi:
   
Re: Дубілет в шоці

он не человек Коломойского, он сам по себе...
   
Re: Дубілет в шоці

Простите за пафос????????????? :lol:

НЕ ВЄРЮ

просто грабити Україну набагато вигідніше чим якісь стартапи

звісно що так, чувак сам охуїв від такого джекпоту.   Тепер громадяни України профінансують той стартап , а потім через нього потече річечка .
   
Re: Дубілет в шоці

пам'ятаю як на єфірі у Наталки Мосійчук він розказував, що вони намагалися вводити державну систему он-лайн для закупівель і ще чогось при презі порошенку.
і от профільний Міністр сказав йому -для мілких і середніх підприємців став он-лайн, а для крупних -ні. Я хочу з ними сам зустрічатися і вирішувати питання.
)))
Він зробив паузу... посміхнувся і сказав -ви зрозуміли???

Там де великі гроші, міністр волів приватні зустрічі.
НАЩО ЙОМУ БУЛА ТА БЕЗКОНТАКТНА СИСТЕМА ОН_ЛАЙН?

І Дубілет щиро жалкував і розчаровано розвів руками.

п.с. ну от тепер -все в його руках!!!

Я думаю, саме оті моменти про ушлого міністра, і були вирішальними за для його згоди тут лишитися.
Гарно ж довести задумки і справи до кінця.

Коту не хворати ))))
   
Re: Дубілет в шоці

Я принял одно из самых сложных решений в своей жизни. Меня пригласили на должность Министра Кабинета Министров, и я согласился.

Семья в шоке. Друзья в шоке. Бизнес-партнеры в шоке. Кот в шоке. Да и я сам, если честно, в шоке.

Еще недавно я строил великие планы по развитию monobank и Smartass, а также запуску Koto в Британии… Еще месяц назад я собирался переехать жить в Лондон и строить там со своими партнерами единорога. Но вдруг все эти планы как-то отступили на второй план.

Простите за пафос, но я верю, что у Украины появился исторический шанс на прорыв, которого мы все так заждались. И это очень крутое чувство, осознавать, что я могу стать частью этого прорыва.

Я обещаю, что в составе новой команды под началом Алексея Гончарука сделаю все возможное, чтобы Украина сделала качественный рывок.

А еще я обещаю не красть. К счастью, успех monobank позволит мне не думать ближайшие годы о материальном аспекте. Кроме того, я верю, что большая часть молодой команды, которая сегодня возглавила Кабмин, тоже не будет красть. Такого у нашей страны никогда не было.

Буду держать вас в курсе этого увлекательного путешествия здесь. Не переключайтесь :)


"Не красти" - цього замало.
Насправді основна проблема бюджетних грошей в тому, що бюджетні гроші не так крадуть, як тупо у основному просирають на фіг знає що.
   
Re: Дубілет в шоці

будь який бізнес в порівнянні з владою це гра в дитячій пісочниці.
Влада це вершина амбіцій, причетність до змін політичних, економічних та суспільних пластів.
   
Re: Дубілет в шоці

Картковий аферист в розшуку ФБР Голубов у Януковича та Порошенка і Дубілет у Зеленського.
Відчуйте різницю
 :gigi:
   
Re: Дубілет в шоці

Взагалі, дивує, що деякі люди не розуміють простого. Якщо ти вже добився певного успіху фінансового, то для честолюбності цілком круто зробити щось корисне для своєї країни. Це виклик для дубілета, я думаю, йому цікаво його прийняти. А його стартап нікуди не дінеться від нього.

А еще один важный запобижник для этих ребят с хорошим образованием - репутация
Она, порой, стоит больше чем деньги.
Ушедшая власть даже не понимала что это такое. Потому что они из 90х
А то что Дубилет и его камрады из КМ поголовно с западными дипломами и через пять лет запишут в свое CV участие в управлении большой европейской страной, в реформах только дополнительно добавит к капитализации их репутации и, как следствие, деньгам
   
Re: Дубілет в шоці

Отак ціле життя працював на свою кишеню, нічого корисного суспільству не робив і раптом зробить! Ха-ха, та ще й українцям.
Кіт з того сміється.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія