Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну шо куркулi..готовте грошики

ну шо куркулi..готовте грошики

   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

багаті поділяться з бідними (с)
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

"Гасло "Багаті поділяться з бідними" реалізовується в усьому світі. Сьогодні для цього настав част і в нашій країні, - сказав Луценко. - Для нас вирішення цього питання є надзвичайно принциповим".   [ua]
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

по факту это разве для топ чинуш и манагеров пришла бида хехе. а газды все порш каены, египты и корпоративы будут на баланс фирмы спихивать..
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

так то ж порохоботи у нас розумні, працьовиті і багаті
вони і платитимуть  :gigi:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Буде ще більше зарплат в конверті :)
Будуть у всіх, хто більше мінімалки отримує
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики
Ali

багаті поділяться з бідними (с)

манюпас вибрав популіста,  тож кормити їх будуть за рахунок середнього класу,  бо не Беню  ж з Ахметкою їм трусити  :gigi:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

 :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

USA income tax 0-50%
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Прогрессивный налог? Ню-ню.... Чтоб демотивировать труд? Ну хер вам дождаться нормальных сборов. :fuck:  Даже у кацапов 13%.... у нас почти 22%. Ну ладно...прихильники певної політсили мало? Сейчас бы наладить сбор ЭТОГО. Нет,хотят повышать-вперед.Проходили уже. Биткоин наше усё. Вот как они завалят иГаноМигу... :facepalm:

Останнє редагування: 28 серпня 2019 15:18:36 від Wolter
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Чтоб демотивировать труд?
:lol:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

:lol:
--------------------------------------------
Тебе моего все равно не достанется!Паразитам не подаю. :fuck:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Прогрессивный налог? Ню-ню.... Чтоб демотивировать труд? Ну хер вам дождаться нормальных сборов. :fuck:
Угу, всі будуть мімінізувати, зубожілих ніхто годувати не захоче, а якщо введуть загальне декларування, то ще й будуть винні тим, хто покмітливіше
Гарно придумали
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

так то ж порохоботи у нас розумні, працьовиті і багаті
вони і платитимуть  :gigi:
это траурные вести для алезек   :(
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики
Ali

USA income tax 0-50%

нашо вам те USA,  там все по іншому, і зовсім інший рівень доходів


Poland  0%    32% (or optional 19% flat rate for self-employed)
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Нє, якщо прогресивна ставка буде починатися десь з рівня 100-150 тисяч зелених в рік - то гуд, так і має бути.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Угу, всі будуть мімінізувати, зубожілих ніхто годувати не захоче, а якщо введуть загальне декларування, то ще й будуть винні тим, хто покмітливіше
Гарно придумали
===============================
Я чекав,що вони щось насеруть...Ну нехай... вже було... вони не перші такі...
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

https://twitter.com/view/status/1166678177206407168

Ой бозєцьки ти мій , яке розумне дитятко .

Доходи просто знов впадуть .  Чомусь .  ))
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

мало ли шо там обговаривается.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

так то ж порохоботи у нас розумні, працьовиті і багаті
вони і платитимуть  :gigi:

Пххх:))))
Тобто ти свою хатинку з хабарів побудував, нерозумний та непрацьовитий ?  :D

Останнє редагування: 28 серпня 2019 15:26:06 від Бяка
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Шотут? У шаромыжников праздник?
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Шотут? У шаромыжников праздник?

А то ! Шариковы на низком старте  :D
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

--------------------------------------------
Тебе моего все равно не достанется!Паразитам не подаю. :fuck:
подаш службі фінансових розслідувань :lol:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Прогрессивный налог? Ню-ню.... Чтоб демотивировать труд? Ну хер вам дождаться нормальных сборов. :fuck:  Даже у кацапов 13%.... у нас почти 22%. Ну ладно...прихильники певної політсили мало? Сейчас бы наладить сбор ЭТОГО. Нет,хотят повышать-вперед.Проходили уже. Биткоин наше усё. Вот как они завалят иГаноМигу... :facepalm:
Навпаки, щоб мотивувати труд.
У нас велика кількість мудач'я ніде не працює, при цьому їздить на Кайєнах та інших приблудах.
Мусар сусідський с зарплатою 6000 грн має Субару Аутбек для себе та його "скво" має таку саму.
Ось так вони живуть, невідомо на що.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Нє, якщо прогресивна ставка буде починатися десь з рівня 100-150 тисяч зелених в рік - то гуд, так і має бути.

— Высокий доход при умеренной прогрессии — это какой?

— Надо считать и обсуждать в обществе. Я бы предложил считать высоким доход, который в три и более раз превышает средний уровень заработной платы. Однако еще раз повторю: это тема для отдельного обсуждения.

— Каким вы видите ЕСВ?

— Мы собираемся говорить о нагрузке на фонд оплаты труда, а не только о ЕСВ.

Мы собираемся ее уменьшать, но в среднесрочной перспективе, в перспективе трех лет. Мы не планируем это делать одномоментно, потому что нам необходимо покрывать текущие расходы и нести багаж долгов.

Мы очень ограничены в возможностях менять налогообложение фонда оплаты труда как в сторону увеличения, так и уменьшения. Второй момент — наша ставка ЕСВ одна из самых низких в Европе. Это факт.

— Любое изменение ставки ЕСВ моментально отражается на финансовом самочувствии Пенсионного фонда.

— Пенсионный фонд — это настоящий "жесткач". Этот фонд не существует как механизм пенсионного обеспечения. Это просто счет, который проводит транзакции и существует на 50% за счет бюджетных трансфертов.

— О каких масштабах снижения ЕСВ вы говорите?

— Я не могу вам назвать конкретные сроки и конкретные цифры.

Некоторые экономисты в нашей команде считают, что на протяжении десяти лет от ЕСВ можно будет отказаться вообще. Однако мы понимаем, что сейчас на наши налоговые ставки государство не предоставляет тот сервис, который предоставляется в ЕС на такие же или более низкие ставки.

Мы должны не устраивать тут офшор, а подтягивать государственный сервис: суды, правоохранительные органы, инфраструктуру. Еще одна офшорная зона в Европе точно не пройдет. Украину нужно превращать в нормальную, цивилизованную, европейскую юрисдикцию, где есть умеренное налогообложение и комфортные условия для людей и бизнеса.(c)

там стіко смачненького...  :D
https://www.epravda.com.ua/publications/2019/08/28/650988/
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

нє, доходи не впадуть
данилюк вже заявляв, що дфс чи як там іі зараз звуть просто дуже слабка і беззуба інституція щодо неплатників
і треба її модернізувати та наділити відповідними повноваженнями, щоб можна було пороть скотт (с) ефективніше
так що скоро манюпасам доведеться з податківцями спілкуватися більш плідно
а для знищення мінімізаціїї білої зп та відходу виплат в тінь як явища достатньо зробити одну лиш річ
зняти з роботодавця обов*язок бути податковим агентом для працівника
і натомість зобов*язати працівників платити податки за себе.
з моменту активації такої зміни, 99% роботодавців назавжди забуде, що можна там щось мінімізувати  :K
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Навпаки, щоб мотивувати труд.
У нас велика кількість мудач'я ніде не працює, при цьому їздить на Кайєнах та інших приблудах.
Мусар сусідський с зарплатою 6000 грн має Субару Аутбек для себе та його "скво" має таку саму.
Ось так вони живуть, невідомо на що.
ну вот теперь с мусарского начальства бухгалтерия мвд будет сотни денег удерживать с официального заработка.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики
Ali

Я бы предложил считать высоким доход, который в три и более раз превышает средний уровень заработной платы.


это порядка 25000-30000 грн.  :D    Т.е.  практически весь Киев.

Они точно хотят перевыборы мера проводить ?  :)

В той же Польше получается  повышенная ставка на доход от 2000евро примерно.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

В наших умовах єдиний вихід більше збирати - зменшувати прямі, ну і можливо на певний термін збільшувати непрямі, щоб компенсувати початкове зменшення
А ці довбодяли дограються, що у всіх, хто офіційно працює буде 4100 , або взагалі півставки
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

это траурные вести для алезек   :(
Почему? Будет получать официально минималку, а на карту офшорного банка все остальное. :weep:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

у гетманцева перспектива года на три
у зели и бени - год

можно расходится
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Навпаки, щоб мотивувати труд.
У нас велика кількість мудач'я ніде не працює, при цьому їздить на Кайєнах та інших приблудах.
Мусар сусідський с зарплатою 6000 грн має Субару Аутбек для себе та його "скво" має таку саму.
Ось так вони живуть, невідомо на що.
===============================
Він хабарі буде декларувати? Що ти верзеш? А звідки Кайєн? Ну та заробив роками непосильної праці! Тобо не я.а бабуся.  а що? де зберігав? А у біткоїнах... і що-та йдіть НАХ=доведить! І все.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Пххх:))))
Тобто ти свою хатинку з хабарів побудував, нерозумний та непрацьовитий ?  :D


я під церквою по неділям сидів  :(
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

нашо вам те USA,  там все по іншому, і зовсім інший рівень доходів


Poland  0%    32% (or optional 19% flat rate for self-employed)
Germany 14-47% ))
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Ну я непроти, прикинусь зубожілим...хай хтось готовить грошики, а особисто я готую велику ложку

   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

я під церквою по неділям сидів  :(
про зайцев на паперті неактуально. зараз в тренді виграші в лоторею.
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

считать высоким доход, который в три и более раз превышает средний уровень заработной платы.
==================

Это 30К гривен  - высокий ?  :gigi:
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

Биткоин наше усё
Защєкоїн ваше все
   
Re: ну шо куркулi..готовте грошики

считать высоким доход, который в три и более раз превышает средний уровень заработной платы.
==================

Это 30К гривен  - высокий ?  :gigi:
в мене офіційний дохід 230 грн/міс...будеш платить мені куркулька ! :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія