Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Регламент
Маршу Захисників України
24.08.2019

1.   Загальні положення.
1.1.   Марш Захисників України (далі – Марш) є публічним масовим заходом, який проводиться в чіткій відповідності до ст. 39 Конституції України як реалізація прав громадян на мирні зібрання.
1.2.   Марш буде проводитись в День Незалежності, 24.08.2019, з 09:00 по 13:00 по маршруту парк. Шевченка - Бесарабська пл. – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності – Михайлівська площа.
1.3.   Головною метою Маршу є підтримка бойового духу українського війська, висловлення вдячності до їх бойових звитяг, популяризація захисту України і проходження військової служби серед громадян та привернення уваги міжнародної спільноти до боротьби української нації з російською збройною агресією.
1.4.   До участі в Маршу залучаються: сім’ї загиблих під час відбиття російської збройної агресії, поранені, ветерани ЗСУ, НГУ і добровольчого руху, представники ветеранських організацій, всі бажаючі громадяни України.
1.5.   Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.

2.   Порядок формування колон.
2.1.   Колони для участі в Марші формуються за комбінованим принципом: спеціальні колони, колони за територіальною ознакою (ветерани конкретних областей), колони окремих підрозділів, колони ветеранських громадських об’єднань, загальна колона усіх бажаючих долучитись громадян по 10 осіб в ряд.
2.2.   Окремими колонами є колона членів сімей загиблих та колона людей з інвалідністю, отриманих під час відбиття російської збройної агресії.
2.3.   Кожна колона представляє одну область України.
2.4.   Окремі підрозділи чи ветеранські організації можуть сформувати власну колону, за умови списочної чисельності учасників не менше 30 осіб. В інших випадках вони можуть приєднатися до територіальних колон.

3.   Порядок шикування колон.
3.1.   Колони шикуються до початку Маршу і слідують в чіткому порядку.
3.2.   Першою колоною визначається колона членів сімей загиблих під час відбиття російської збройної агресії
3.3.   Другою колоною визначається колона людей з 1-2 гр. інвалідністю, які отримали її під час відбиття російської збройної агресії (за бажанням)
3.4.   Третьою колоною визначається колона міста Києва як столиці України та приймаючого міста.
3.5.   Подальший порядок розміщення територіальних колон визначається жеребкуванням при засіданні Оргкомітету
3.6.   За територіальними колонами слідують колони окремих підрозділів чи ветеранських організацій
3.7.   За окремими колонами – всі бажаючі громадяни України.
3.8.   Попереду колони на відстані 1 метра слідує ведуча знаменосна група з трьох осіб, які несуть державний прапор України, прапор області чи з’єднань (військових частин).


   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

4.   Порядок проходження Маршу.
4.1.   Марш розпочинається по буль. Шевченко, проходить вул. Хрещатик та закінчується на Михайлівській площі.
4.2.   Учасники маршу займають свої місця в колонах згідно попередньо поданих заявок в чіткій відповідності до інструкцій стюардів.
4.3.   Оргкомітетом на час Маршу створюється welcome team, яка відповідає за прийом учасників без заявок та їх координація.
4.4.   Під час руху колони учасників скеровуються стюардами, які відповідають за шикування та після його завершення займають позиції лівофлангових та правофлангових першого ряду у кожній колоні.
4.5.   Колони тримають інтервал одна від одної в 10-15 метрів.

5.   Порядок організації Маршу.
5.1.   З метою координації зусиль громадськості створюється Оргкомітет Маршу, відповідальний за розробку, впровадження та супроводження процесу.
5.2.   Також створюється Координаційна Рада Маршу, в яку входять представники громадських об’єднань що висловлюють бажання прийняти участь в Марші та його організації.
5.3.   Всі рішення Оргкомітету, які погоджені Координаційною Радою, обов’язкові до виконання усіма учасниками Маршу.

6.   Порядок подачі заяв до участі в Марші.
6.1.   Інститути громадського суспільства, які бажають прийняти участь в Марші, подають Оргкомітету Заявки на участь, з вказанням назви ГО, територіальності, орієнтовної кількості учасників та відповідальну особу.
6.2.   Оргкомітет опрацьовує Заявки та формує колони.
6.3.   Оргкомітет може відхилити заявку в разі неспівпадіння статутної діяльності організації з загальним ідеологічним вектором Маршу.
6.4.   Заявки, спрямовані учасниками маршу, оброблюються з метою визначення їм місця в колоні.
6.5.   Цивільним особам реєструватись не потрібно.

7.   Вимоги до учасників Марша
7.1.   Форма одягу учасників Маршу визначається окремим додатком.
7.2.   Вітається вдягання бойових відзнак та нагород
7.3.   Обов’язковий загальний охайний зовнішній вигляд, максимально наближений до визначеного Статутом ЗСУ.
7.4.   До участі в Маршу не допускаються особи з будь-якими елементами партійної символіки будь-яких політичних партій України.

Стюарди, Служба Безпеки Маршу та Оргкомітет залишає за собою право відмовити в участі в Марші особам, які викликають підозру на алкогольне сп’яніння, неадекватну поведінку, провокації, тощо. Правила поведінки викладені в Додатку 2.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ТА ПОВЕДІНКА УЧАСНИКІВ ПАРАДУ 24.08.2019
(МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ  )
1.   ФОРМА ОДЯГУ
Цей пункт стосується тих, хто буде йти у «коробочках», сформованих ветеранами окремих військових підрозділів та територіальними об’єднаннями ветеранів.  Волонтери та члени родин, які замикатимуть ходу після проходження «коробочок» ветеранів, можуть бути одягнені у цивільний одяг, єдина вимога - охайність.

Для військовослужбовців ЗСУ, НГУ тощо, які наразі перебувають на дійсній службі – обов’язково встановлена статутами військова форма.
Для тих, хто вже не на службі: військова форма, парадна або польова на вибір (оскільки парадної у більшості нема).
Мінімальні вимоги до військової форми:
-   Закрите взуття (бажано берці, у крайньому випадку кросівки, ні в якому разі не сандалі чи туфлі);
-   Довгі штани (не шорти!) військового зразку;
-   Верх одягу – на вибір футболка військового зразку (камуфляжна або однотонна зелена чи оливкова), якщо поверх неї нема іншого одягу; за наявності кителя (куртки) військового зразку під ним допускається або футболка військового зразку (камуфляжна або однотонна зелена чи оливкова, для ветеранів ВДВ та флоту можлива тельняшка), або вишиванка;
-   Вкрай бажано, щоб штани та китель (куртка) були одного кольору (або піксель, або мультикам, або горох тощо – але верх і низ однакові).
-   Голова покрита, головний убір військового зразку (берет або кепі); питання про допустимість камуфляжних чи однотонних (зелені, оливкові тощо) бандан в якості головного убору виношу на обговорення.
-   Балаклави та інші способи закрити обличчя неприйнятні! Цей пункт стосується також цивільних, які будуть замикати ходу.
-   Вітається наявність на формі знаків розрізнення, які дозволяють ідентифікувати рід військ та частину, в якій служив учасник параду.


   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

2.   НОСІННЯ НАГОРОД
Нагороди носяться винятково на кителі військового зразку (парадному або польовому на вибір), розташування нагород згідно встановлених державою норм (див. на сайті МО).

3.   НЕПРИЙНЯТНА ПОВЕДІНКА
Організатори параду залишають за собою право відмовити у участі в ході особам, які не дотримують загальноприйнятих норм поведінки. Підставою для відмови у участі в параді є наступні:
-   Стан алкогольного або наркотичного сп’яніння.
-   Вживання алкоголю безпосередньо під час параду. При виявленні алкогольних напоїв у учасників параду оргкомітет пропонуватиме на вибір або здати напої на час параду на зберігання до оргкомітету, або покинути лави параду.
-   Наявність символіки політичних партій, окремих політиків, та громадських організацій, за винятком організацій ветеранів та волонтерів.
-   Наявність транспарантів із гаслами та закликами на користь будь-якої політичної партії чи окремих політиків; при виявленні вказаних вище символіки та гасел оргкомітет пропонуватиме на вибір або зняти вказану символіку та згорнути транспаранти та віддати їх на час проведення параду на збереження оргкомітету, або ж покинути лави параду.
-   Неохайний вигляд, а саме: значне відхилення форми одягу від описаної у пункті 1 цього документу, або ж брудний та порваний одяг.
-   Наявність зброї та предметів, які можуть бути використані як зброя. При виявленні зброї оргкомітет пропонуватиме на вибір або здати її на час проведення параду на збереження оргкомітету, або ж покинути лави параду.
-   Неадекватна та провокаційна поведінка, а саме агресія стосовно інших учасників параду та щодо цивільних осіб, гучні вигуки, провокування конфліктів, демонстративна непокора командам оргкомітету та служби порядку тощо. Особам, які виявляють ознаки такої поведінки буде один раз запропоновано вести себе згідно прийнятих правил та попереджено про наслідки їх порушення, в разі відмови або повторних проявів неадекватної поведінки їх буде примушено залишити лави параду.

   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

4.   ПОПЕРЕДНЯ ЗГОДА НА ВИКОНАННЯ ВИМОГ ОРГКОМІТЕТУ
При заповненні анкет учасників параду слід у анкеті внести окремий пункт – добровільну згоду людини дотримуватись вказаних вище вимог щодо форми одягу та щодо норм поведінки, і добровільну згоду виконувати розпорядження оргкомітету параду та осіб, уповноважених оргкомітетом слідкувати за дотриманням порядку, включно із можливою вимогою залишити лави параду при порушенні цих вимог. Це зніме всі можливі питання під час параду «а хто ви такі, щоб ото мені забороняти?!» тощо.

5.   СЛУЖБА ПОРЯДКУ
Оргкомітет має визначити достатню кількість активістів ветранських ГО, які візьмуть на себе неприємну функцію дотримання порядку та вимог оргкомітету під час параду.
Цим особам мають бути видані пов’язки встановленого оргкомітетом зразку, які дозволять їх ідентифікувати, засоби радіозв’язку та деяка кількість гучномовців.
Всі учасники параду мають бути наперед проінформовані про необхідність виконання всіх вимог вказаних осіб. У випадку незгоди учасника з вимогами працівника служби порядку параду вимога має бути виконана, а незгодний учасник направляється до найближчого із членів оргкомітету, котрий виконує роль «третєйського судді» та ухвалює остаточне обов’язкове для виконання рішення.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Бажаємо міцного козацького здоров'я!
Марш Захисників України вже завтра, тому пропонуємо ознайомитись з фінальним інструктажем!

1. Збір починається о 10:00 в парку Тараса Шевченка, навпроти Червоного корпусу університету.
2. Об 11:00 за вказівками стюартів формуються колони та починається Марш.
3. Ветерани шикуються за територіальною ознакою за вказівками стюартів. Те саме стосується і представників окремих підрозділів та формувань. Станом на зараз заявлені і організовані наступні окремі колони: АЗОВ, ДУК, АЙДАР, 128 бригада, 131-ий розвідбат, УДА, Зведений загін медиків-волонтерів (Госпітальєри, ПДМШ, АСАП)
4. Цивільне населення, яке бажає взяти участь в Марші, запрошується без реєстрації однією великою колоною в кінці.
5. Марш крокує згідно плану, на Майдані незалежності за вказівками стюартів робить маневр шикування, проводиться патріотичний флешмоб та скандування, далі бажаючі відправляються до Стіни Пам'яті Михайлівського Собору для проведення міжконфесійного молебну за полеглими.

Безпека:
1. Обмежувальні заходи будуть згідно стандарта проведення масових заходів. На 12-ти вхідних групах Поліція разом з Муніципальною Вартою Києва буде проводити вибірковий поверхневий огляд.
2. Прохання утриматись від носіння холодної, травматичної та вогнепальної зброї з метою уникнення непорозумінь.
3. Суворо заборонено вживання алкогольних напоїв або поява у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, неадекватна поведінка, провокації.
4. Оргкомітет ще раз повторює офіційне прохання до учасників утриматись від демонстрації символіки діючих політичних партій.

Корисні поради:
1. Учасникам маршу, які прийдуть з сім'ями, рекомендовано взяти для дітей воду та головні убори.
2. При проходженні Маршу рекомендується тримати спокійний, рівний темп ходи. Стюарти будуть слідкувати, аби дистанція між колонами не була занадто малою. При русі в колоні рекомендовано тримати дистанцію перед передуючою шеренгою на рівні витягнутої руки.
3. В разі, якщо у вас виникає будь-яке питання - ви завжди можете звернутись до членів Оргкомітету (промарковані червоно-чорними бейджиками) чи Муніципальної Варти Києва (побратими і посестри в уніформі кольору койот).

Буде сонячно, приємно і потужно. Продемонструємо ж нашим ворогам, і зовнішнім і внутрішнім, скільки нас насправді!
Побачимось на Марші!
Слава Україні!
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Щось не бачу коробку від ветеранів СУПу :S
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Хм....порохоботи так хотіли парад...а він нікому з них тепер не цікавий :(  шо трапилося?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Щось не бачу коробку від ветеранів СУПу :S
--
сводную коробку
ветераны СУПу вместе с порхатыми ФУПу и последняя шеренга колбасок сраных, у которых болыть
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.


1. Замість слова марш треба було пошукати щось українськіше)
(гарне слово хода - але його вже "забили" свободівці
2. У наведеному вище реченні вами закладене логічне протиріччя, оскільки марш не може бути аполітичним, якщо ви через слово
декларуєте формування мілітарної політики української держави
.

пс
але загалом вітаю саму ідею)
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

А чому це у тебе початок Маршу - о 9-й, коли насправді початок перенесено на 11-ту?

А збір у парку Шевченка - на 10-тУ?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.
1. Замість слова марш треба було пошукати щось українськіше)
(гарне слово хода - але його вже "забили" свободівці
2. У наведеному вище реченні вами закладене логічне протиріччя, оскільки марш не може бути аполітичним, якщо ви через слово
декларуєте формування мілітарної політики української держави
.

пс
але загалом вітаю саму ідею)
Аполітичне в данному випадку мається на увазі без партійної символіки, без "нам потрібен порох", чи "ми за мир" чи "надо пєрєстать стрілять" і такої іншої куйні. Це чисто мілітарний двіж від захисників України. Всіх.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019
els

А стрим будет ?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

А чому це у тебе початок Маршу - о 9-й, коли насправді початок перенесено на 11-ту?

А збір у парку Шевченка - на 10-тУ?
Де у мене о 9-00?
Збір о 10, початок маршу в 11. Все вірно.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Марш є аполітичним заходомможливо, слово "аполітичний" слід замінити словом "позапартійний".
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

А стрим будет ?
Та буде. Наш стрім в фб Ветеранське братерство інфо буде
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Марш є аполітичним заходом
можливо, слово "аполітичний" слід замінити словом "позапартійний".
Можливо. Але вже написали як написали.
   
Так идут по приглашению районных Союзов ветеранов ?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

то який з маршів?
бо їх там два
невже оцей?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Так идут по приглашению районных Союзов ветеранов ?
Так. Ветеранські спілки формували списки бажаючих..і будуть представлені по регіонах.добробати будуть йти своїми коробками.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

то який з маршів?
бо їх там два
невже оцей?
Показати зображення...
Нє. Після них. Це окремий захід який організовано Рухом ветеранів України.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Нє. Після них. Це окремий захід який організовано Рухом ветеранів України.

вже легше..
бо я думав, що той підар буде ветеранами хороводити
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Заявлено біля 9000 ветеранів для участі.
   
Никого из моих сослуживцев не приглашали.
А я в спилке не состою из принципа.  :)
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019


   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Никого из моих сослуживцев не приглашали.
А я в спилке не состою из принципа.  :)
Ну хз...це питання до спілок, в яких вони зареєстровані. Значить куй забили. В моїй спілці в чаті скидали анкети...та інформували про процес організації весь час
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

В ФБ УДА, Доньас та ДУК теж робили анонс та запрошували своїх бійців
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

1.5.   Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.(с)

на мое імхо, це було б доречно на 14 жовтня День захісника Вітчизни
завтра День незалежності  - саме головне політичне свято
но комусь дуже лячно про це сказати
   
1.5.   Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.(с)

на мое імхо, це було б доречно на 14 жовтня День захісника Вітчизни
завтра День незалежності  - саме головне політичне свято
но комусь дуже лячно про це сказати
как то не вяжется...  8-)
   
А афганцы будут ? Они ж УБД.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Де у мене о 9-00?
Збір о 10, початок маршу в 11. Все вірно.


В старттопіку.

Пункт 1.2.

"1.2.   Марш буде проводитись в День Незалежності, 24.08.2019, з 09:00 по 13:00 по маршруту парк. Шевченка - Бесарабська пл. – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності – Михайлівська площа."


Забув виправити перед тим, як оприлюднювати, чи в тебе про Марш Зеленського?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

1.5.   Марш є аполітичним заходом і пропагує виключно необхідність формування мілітарної політики Української держави.(с)

на мое імхо, це було б доречно на 14 жовтня День захісника Вітчизни
завтра День незалежності  - саме головне політичне свято
но комусь дуже лячно про це сказати
Ну...не бачу протиріч. Хотіли ж мілітарний двіж? Ну ось він.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

В старттопіку.

Пункт 1.2.

"1.2.   Марш буде проводитись в День Незалежності, 24.08.2019, з 09:00 по 13:00 по маршруту парк. Шевченка - Бесарабська пл. – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності – Михайлівська площа."


Забув виправити перед тим, як оприлюднювати, чи в тебе про Марш Зеленського?
То значить помилка технічна. Старт в 11 після двіжа від Зєлі.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Ну...не бачу протиріч. Хотіли ж мілітарний двіж? Ну ось він.
я так розумію,  що без п.1.5 його взагалі не було б?
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

А афганцы будут ? Они ж УБД.

 Станом на зараз заявлені і організовані наступні окремі колони: АЗОВ, ДУК, АЙДАР, 128 бригада, 131-ий розвідбат, УДА, Зведений загін медиків-волонтерів (Госпітальєри, ПДМШ, АСАП)
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Плюс коробки ветеранських спілок.
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Щось не бачу коробку від ветеранів СУПу :S

Вони підуть пізніше пити каву під АП )
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Вони підуть пізніше пити каву під АП )
Да? А накуя?
   
молодці!
підтримую та буду дивитися, як завжди дивлюся наш парад на День незалежності

 (tu)  [ua]

сподіваюся, організація буде на висоті та провокацій не буде
   
Re: Регламент Маршу Захисників України 24.08.2019

Вони підуть пізніше пити каву під АП )
Оце? :weep:
Передайте довбайобам, шо сєпаров єбошать кожен день. Але сумніваюся що їм це цікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія