Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кравчук сказал по поводу ЯО

Re: Кравчук сказал по поводу ЯО
TC

Я в свое время служил в ракетных войсках. Ядерное вооружение - это не просто ракета или комплекс ракет. Это сложная система с обслуживанием, регламентными работами, подразделения охраны, специальная связь, как минимум три спутника, которые требуются для наводки на цель, бетонные старты, сложная электроника. Существуют способы нейтрализации спутников, соответственно, требуются разработки, которые решают проблемы. На тот момент ядерное оружие просто превратилось в груду бесполезного металлолома, который становился опасен. Выход был только один в той ситуации полного развала: избавиться от ЯО. 

(tu)

Петро обіцяв будувати ядерні ракети?   - шось я не чув про таке )
Тут патронний заводик не можуть побудувати на шостому році війни

Я в свое время служил в ракетных войсках. Ядерное вооружение - это не просто ракета или комплекс ракет. Это сложная система с обслуживанием, регламентными работами, подразделения охраны, специальная связь, как минимум три спутника, которые требуются для наводки на цель, бетонные старты, сложная электроника. Существуют способы нейтрализации спутников, соответственно, требуются разработки, которые решают проблемы.
В КНДР це все є?

Я в свое время служил в ракетных войсках. Ядерное вооружение - это не просто ракета или комплекс ракет. Это сложная система с обслуживанием, регламентными работами, подразделения охраны, специальная связь, как минимум три спутника, которые требуются для наводки на цель, бетонные старты, сложная электроника. Существуют способы нейтрализации спутников, соответственно, требуются разработки, которые решают проблемы. На тот момент ядерное оружие просто превратилось в груду бесполезного металлолома, который становился опасен. Выход был только один в той ситуации полного развала: избавиться от ЯО.
це все дофіга складно. але в Україні ворог знаходиться на Схід, і супутників не потрібно. наземні споруди станції початкової наводки + далі по гіроскопах на всі найосновніші кацапські міста.

і навіть просто закопані стаціонарні заряди на східному кордоні України - це вже серйозний засіб стримування.

НМД основна проблема з ЯЗ - це полігони для тестування, складування відходів і т п
і, як тут підказують, повний цикл для ротації зарядів.

Останнє редагування: 21 серпня 2019 18:26:15 від T.Blair.

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли

Шо за галимый звездеж.

А. Ракету пускает старший офицер.
Б. Коды запуска тоже у старшего офицера.
По тому как нельзя направить и на США и на Китай одновременно.
По тому они в водятся в ручную, по кодам из сейфа.

Справа навіть не в тому , що віддали брухт , а в тому , що погодились з без'ядерним статусом. Не потрібно було ніякого великого господарства. Вистачило б з десяток крилатих ракет з джипіесом

Справа навіть не в тому , що віддали брухт , а в тому , що погодились з без'ядерним статусом. Не потрібно було ніякого великого господарства. Вистачило б з десяток крилатих ракет з джипіесом

для чого вистачило, щоб пишатись?
щоб пишатись достатньо "джипіеса"  :laugh:

для чого вистачило, щоб пишатись?
щоб пишатись достатньо "джипіеса"  :laugh:

щоб долетіло до ймовірного агрессора

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф
ну от що з ними робити? :(

Какой б***ь спутник. Астроинерциальная навигация.

То всё фигня про управление из москвы.
Штатам это было не нужно, вот и отобрали и попилили.
Так же точно как штатам не стало интереса и подтерлись
будапештским меморандумом
В мире два шулера - кацапия и штаты и они всю историю
пытаются наипать друг друга, при этом постоянно совместно
там где выгодно наёпывают третий мир.
Колониальное прошлое это миф, есть колониальное настоящее.

Херово ты как-то служил, если пишешь такое. Сразу видно что электроника и навигация для тебя черный ящик,
ну или просто страшные слова.

С ракетами таки да, согласен.
Дорого и требовало всего комплекса совка для обслуживания.
Да и нахЪ Украине межконтинентальные ракеты.

Но йоб жеж мать!!!!

Был огромный арсенал тактического, куча крылатых ракет с окуенной дальностью полета и весь комплекс по обслуживанию, ну и конечно нехилый парк ракетоносцев.

арсенал в до 500 зарядов Украина вполне могла содержать.

Кравчук був такий совок як і Зеленский
Можно в Москві та Пітері жити і не знати кацапья
Кацапство в Росіі то не столиці

І ще момент, Хуйло підняв в кацапах щось їх істотне, давнє, найогиднище ,то що  вони десь ховали в собі до Кіселя та Соловья,які їх пробудили
я це знаю бо не взмозі говорити з людьми яки були моіми друзями в РФ.А друзів Бог багато не дае

Кравчук при своему президенстві с таким не зустрічавси. А Вова був обласканий  Кремлем бо клепав антиукраїньский продукт в Україні,і теж з огидним кацапствм не знаїомий,
кацапье для нього як Галустян і Батрудинав

Останнє редагування: 21 серпня 2019 19:28:55 від bassarabia

Херово ты как-то служил, если пишешь такое. Сразу видно что электроника и навигация для тебя черный ящик,
ну или просто страшные слова.
Я не буду давать тебе азы физики. Просто представь себе, что у тебя есть ракета и ее надо навести на нужную точку за сотни километров, а не просто отправить куда-то. Я служил в 1986, естественно поменялась электроника, но наведение шло по магнитному азимуту, по компасу, грубо говоря, если ты знаешь, что это такое. А для этого, и требовались спутники. Тогда их надо было 3 и два часа времени, сейчас вроде достаточно 2 и времени надо 10 минут. Плюс оборудование тогда занимало целую комнату, сейчас, естественно, меньше. 

ну от що з ними робити? :(

:(

ты конечно же про кравчука, кучму, ющенко и их генералов, министров сбу, их разведку, их мид, армию, советников которые сыто сладко ели пили, на налоги наши жили, строили  дачи, вели бизнес, воровали, обворовывали солдат
как ..как же они просмотрели, как даже не предположили вероятного противника, ежа и рва не выкопали, не поставили за 24 года..

или все же про меня, почему я не доложил не предупредил?

Я не буду давать тебе азы физики. ...

Навіть не пробуйте.
Барс маститий фізик, який вияснив, що закон універсальний гравітації (Ньютона) - це фуйня повна, не працює.

Барс маститий фізик, який вияснив, що закон гравітації - це фуйня повна, не працює.
Це наче він каже шо американці не були на Місяці? 

Вы как дети. Срок жизни заряда примерно девять лет. Потом - перерабатывать и делать новый. Это не хуита, что положил и пусть лежит. Или кацапы нам на замену новые бы ставили? Сбагрили и слава богу.

є 100500 варіантів дій у цьому випадку
і лише "сбагрілі" зробив країну беззахисною

Я служил в 1986, естественно поменялась электроника, но наведение шло по магнитному азимуту, по компасу, грубо говоря, если ты знаешь, что это такое. А для этого, и требовались спутники. Тогда их надо было 3 и два часа времени,

В 70-х за тридцать наводили.

ЯЗ це вчорашній день. Дорого, ненадійно, капарно і брудно.
Тихенько у підвалі робиться вірус-мутант, вакцина проти нього. Все.
Навіть класичні ебола, сибірка, чума, тиф, холера, дизентерія і таке подібне теж можуть бути використані.
Або стара добра фосфорорганіка, типу "новічка". І будь-який засіб доставки.

Ну там какие то шифры и как то закодировано под конкретную цель,как я понял и это было в руках кацапов.Я просто к тому что похоже что весь вой про просранное ЯО сильно преувеличен

Двадцять років доходило?  B-)

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли
Было бы удивительно если бы он сказал что-то другое.

Що стається з ним за 9 років конкретно (а не псується, скисає, ржавіє і тп)?

Плутоній втрача реактивність. Потім її не вистача щоб зробити ядерну критичність та зробити вибух.

Ps. Не вірю про керування з москви. Модулі керування виготовлялись на южмаші, а керування з Москви? Не смішить. Там на три години роботи на кожній ракеті переобладнати її.

І так, тактична ядерна зброя була потрібна. Дві такі по кораблях в Севастополі і той порт вже кацапам не потрібен. Цілком реально на мій погляд.

Керування ракетами всі програми робили на Хартроні у Харькові. Переробили би нараз. Звісно що давили,але треба було торгуватися. Скажимо, частково великі ракети можна було віддати.але частиту середньої дальності з ЯО -ні. Частину бомбардувальників залишити, грошей вимагати багато за це все, та хочь договір би подписали,а то якісь сратий мумурандум-фактично пам'ятну записку. Хоча б від того Гора вимагати гарантування  вводу американських та британський військ, при будь якому порушенні територіальної цілостності. Ну щось таке. А так це Державна Зрада.

Керування ракетами всі програми робили на Хартроні у Харькові. Переробили би нараз. Звісно що давили,але треба було торгуватися. Скажимо, частково великі ракети можна було віддати.але частиту середньої дальності з ЯО -ні. Частину бомбардувальників залишити, грошей вимагати багато за це все, та хочь договір би подписали,а то якісь сратий мумурандум-фактично пам'ятну записку. Хоча б від того Гора вимагати гарантування  вводу американських та британський військ, при будь якому порушенні територіальної цілостності. Ну щось таке. А так це Державна Зрада.

Ну если ты так написал,то значит Кравчук точно прав

Волька в дубленке против Гора не считая коалы

не чего ему оправдываться..

ни кто и в страшном сне не мог такое предположить
агрессию рф
та ви що, прибалти та інші просто так в НАТО поспішали.  Може справа в тому, що ні разу не державник, а рагуль закомунячений меркантильний. Люба розумна людина має варіанти на всі випадки. Усі армії мають плани на війну з усіма сусідами, а ваші виправдання зійдуть для дебілів, а страждаємо ми, а не вони у своїх віллах.

Останнє редагування: 22 серпня 2019 00:15:11 від Raindrop

Шо за галимый звездеж.

А. Ракету пускает старший офицер.
Б. Коды запуска тоже у старшего офицера.
По тому как нельзя направить и на США и на Китай одновременно.
По тому они в водятся в ручную, по кодам из сейфа.

Не зовсiм так.
Ракети запускають 2 людини. 1й i 2й номер. Одна дюжина не в змозi повернути 2 ключi i натиснути кнопку. 1й номер не завжди був старшим офiцером.

Останнє редагування: 22 серпня 2019 00:12:56 від Spin

Плутоній втрача реактивність. Потім її не вистача щоб зробити ядерну критичність та зробити вибух.

Ps. Не вірю про керування з москви. Модулі керування виготовлялись на южмаші, а керування з Москви? Не смішить. Там на три години роботи на кожній ракеті переобладнати її.

І так, тактична ядерна зброя була потрібна. Дві такі по кораблях в Севастополі і той порт вже кацапам не потрібен. Цілком реально на мій погляд.

Це не зупинило, а тільки спровокувало б більш агресивні дії Пуйла, як то було у випадку з Грузією. Насправді у цьому конфлікті на початковій стадії зовнішня "слабкість" України та її пацифізм - то була одна з її "сильних" сторін у дипломатії та інф.війні.
пРФ витратила десятки ярдів баксів у спробі переконати світ, що українці - "націсти і крававая хунта" і результат нульвий, а напевно навіть зворотній.

Волька в дубленке против Гора не считая коалы
=============================
Сааатрите: тупое ЗЕленое чмо,оказуется мнение пытается высрать..... :D  X(  :facepalm:

Чому тільки по Москві?

:facepalm1:

ізраїль, по такій логіці, уже повинен був половину ближнього сходу розфуячити

тут вот какая историческая аналогия напрашивается.

УНР , помните Парижскую конференцию по установлению новых границ и новых госудасртв после Первой Мировой?
УНР Вудро Вильсон не признал и фсё ! УНР отдали на сьедение Росии.

Так шо Кравчук исторически поступил правильно. У украинской политической элиты была хорошая память.

Ну если ты так написал,то значит Кравчук точно прав

вольтер глиба, тільки бухає.
а шо він тут конкретно не так написав?
впрочем, кравчучка кажуть отримала дуже багато зелених папірців за відмову.

:(

ты конечно же про кравчука, кучму, ющенко и их генералов, министров сбу, их разведку, их мид, армию, советников которые сыто сладко ели пили, на налоги наши жили, строили  дачи, вели бизнес, воровали, обворовывали солдат
как ..как же они просмотрели, как даже не предположили вероятного противника, ежа и рва не выкопали, не поставили за 24 года..

или все же про меня, почему я не доложил не предупредил?
Ні я про тебе.
Чи то не ти всіх оцих кучмів кравчуків і їх генералів  обирав 28 років?

вольтер глиба, тільки бухає.
а шо він тут конкретно не так написав?
впрочем, кравчучка кажуть отримала дуже багато зелених папірців за відмову.

Я не думаю что кто то бы из развитых стран наблюдал,как Украина меняет коды.В таком случае кацапы уже бы давно захватили бы Украину под аплодисменты  запада.Ну или бы мы были европейской северной корей со своими современными голодоморами

ЯЗ це вчорашній день. Дорого, ненадійно, капарно і брудно.
Тихенько у підвалі робиться вірус-мутант, вакцина проти нього. Все.
Навіть класичні ебола, сибірка, чума, тиф, холера, дизентерія і таке подібне теж можуть бути використані.
Або стара добра фосфорорганіка, типу "новічка". І будь-який засіб доставки.
це не можливо контролювати, межі поширення. Врахуваючи сучасний трафік, це дієво хіба  в Сибіру, в мали населених пунктах відрізаних від світу. Візьми Москву, то в той же день цю заразу принесуть на літаку, на тиждні потязі.. навіть якщо не буде прямих рейсів, то побічними шляхами однаково.

Я не думаю что кто то бы из развитых стран наблюдал,как Украина меняет коды.В таком случае кацапы уже бы давно захватили бы Украину под аплодисменты  запада.Ну или бы мы были европейской северной корей со своими современными голодоморами

хз як би воно було.
просто відмова від ЯО занадто схожа на здачу. Крім кравчука, здається ніяких ніштяків і не було ні для кого, тим більше для країни

хз як би воно було.
просто відмова від ЯО занадто схожа на здачу. Крім кравчука, здається ніяких ніштяків і не було ні для кого, тим більше для країни

Как я понимаю яо в том виде было поясом шахида с пультом в Москве

В КНДР це все є?
Ви дійсно вірите, що кімндрія самостійно створила ядерну зброю, а не отримала від кацапстану чи китаю?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія