Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейтинг школ по ЗНО 2019 :umnik2:

Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:
den

Вчители на ЗНО в селах активно допомагають учням, щоб результат їх роботи не виглядав катастрофічно. Це факт.
Звідки ви це взяли?

П с. Зно не пишуть в школах навчання, а в окремих , часто в райцентрі
І вчителів там знайомих немає

   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

В этом году поступили в Интеллект.
На самом деле поступили и в Наукову Змину и мучительно выбирали между двумя сильными лицеями.
Все убеждали идти в НЗ, но выбрали Интеллект.
Надеемся, потянем.
Там отсев в старших классах громадный - чтобы как раз не портить рейтинг. :pleasantr:
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Рейтинг по областным центрам.  Картина уже другая. И не все так плохо в Ужгороде и Днепре.

http://osvita.ua/school/rating/65355/

Але Чернівці вперто тримають нижні сходинки... Щось там з освітою не так.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

ЗНО - це взагалі чи не найбільш успішна реформа. Зараз у ВУЗах набагато якісніший контингент студентів в середньому, ніж коли я вчився (а тоді лише впроваджували ЗНО, і були пробні тести)
+100500
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Але Чернівці вперто тримають нижні сходинки... Щось там з освітою не так.
мене здивували Черкаси попереду Харкова.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

мене здивували Черкаси попереду Харкова.

І область, і обласний центр. Цікава статистика.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

В этом году поступили в Интеллект.
На самом деле поступили и в Наукову Змину и мучительно выбирали между двумя сильными лицеями.
Все убеждали идти в НЗ, но выбрали Интеллект.
Надеемся, потянем.
Там отсев в старших классах громадный - чтобы как раз не портить рейтинг. :pleasantr:

Есть такое.  Но в этом есть и плюс.  Ребенок со школы привыкает к конкуренции
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А со своей нашёл?

Мариуполь- 3 школы.  Причем еще пару есть в ТОП100 по математике.  А там много учителей из Донецка.

А вот Кривого Рога нет нигде
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

І область, і обласний центр. Цікава статистика.
Треба того, хто в них там за освіту відповідає - в міністри
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Щось моя школа слабенько... Ну хоч в десятці...

Останнє редагування: 21 серпня 2019 15:06:36 від svo1973
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Сільська школа з рідного Угерська  Стрийського району  (tu) на 74 місці. Школи з райцентрів - в основному з Львівської області  (tu) Галичани найкращі  :-)o  і найрозумніші
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

мене здивували Черкаси попереду Харкова.

Всё дело в критериях. Мова - обязательный пункт. Русский Харьков на ней спотыкается, поэтому и сзади Черкасс.

И ваще, ЗНО привело к тому, что ученики натаскиваются именно на него и только в объёме трёх предметов и не знают больше нигуя. От слова "ноль".

Усреднённый портрет успешного ЗНО-шника: серость, вызубрившая тесты по 3 предметам, один из которых - никому не нужный набор подъёбок типа: как правильно - чергОвий учень или черговИй учень. Из таких точно не выучится ни Королёв, Ни Вернер фон Браун.

Образование - это эрудиция, кругозор, которые даёт запойное чтение с детских лет, а не зубрёжка ЗНО. Начитанный человек не растратил время и детский потенциал на ненужную херню.

   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Всё дело в критериях. Мова - обязательный пункт. Русский Харьков на ней спотыкается, поэтому и сзади Черкасс.

И ваще, ЗНО привело к тому, что ученики натаскиваются именно на него и только в объёме трёх предметов и не знают больше нигуя. От слова "ноль".

Усреднённый портрет успешного ЗНО-шника: серость, вызубрившая тесты по 3 предметам, один из которых - никому не нужный набор подъёбок типа: как правильно - чергОвий учень или черговИй учень. Из таких точно не выучится ни Королёв, Ни Вернер фон Браун.

Образование - это эрудиция, кругозор, которые даёт запойное чтение с детских лет, а не зубрёжка ЗНО. Начитанный человек не растратил время и детский потенциал на ненужную херню.
Брешеш
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Мариуполь- 3 школы.  Причем еще пару есть в ТОП100 по математике.  А там много учителей из Донецка.

А вот Кривого Рога нет нигде

А 27-й лицей Харькова там есть, интересно?  ;)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Брешеш
Так це ж Ганс, це нормально.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Всё дело в критериях. Мова - обязательный пункт. Русский Харьков на ней спотыкается, поэтому и сзади Черкасс.
Булшіт в сьогодняшніх реаліях. Черкаси теж змоскалене місто.

Наприклад, я в своєму житті мала тільки 2 урока укр. Мови на тиждень, і то тільки в середній школі, а спілкувалася тільки в селі. Навіть укр. Каналу ТБ в дитинстві вдома не було. А писати тільки на фупі мовою почала.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Ліцей №8 Львівської міськради   м.Львів   30   154.6   177.5   47/159   100   158

як це ?
в минулому році 158 місце а у цьому 30 ?  ;o
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

ЗНО придумав і впровадив той хто створив і на початках був там директором Львівський фізмат ліцей.
Павло Кузьмич Хобзей.

 (tu)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Булшіт в сьогодняшніх реаліях. Черкаси теж змоскалене місто.

Наприклад, я в своєму житті мала тільки 2 урока укр. Мови на тиждень, і то тільки в середній школі, а спілкувалася тільки в селі. Навіть укр. Каналу ТБ в дитинстві вдома не було. А писати тільки на фупі мовою почала.

Та пох... Я ваще родился, вырос и отслужил в армии без мовы, а сейчас владею лучше 99% автохтонов. Это не показатель. Напротив: сознательное оболвание населения, сужение его кругозора из-за отрицания русского культурного пласта. Украинский заменить его не в состоянии. Одна польза: детям поневоле пришлось инглиш осваивать, ибо с одной только мовой у них (как и встарь) выбор невелик: село, хлев, буряки в поле...  Хочешь большего - переключайся на другие языки.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

русского культурного пласта.

а это прасцисе что имется ввиду ?
Русская литература ?

 :D
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Ліцей №8 Львівської міськради   м.Львів   30   154.6   177.5   47/159   100   158
як це ?
в минулому році 158 місце а у цьому 30 ?  ;o

Дуже просто: люди пристосовуються до зовнішнього середовища дуже швидко.

Директор на педраді сказав приблизно таке:

- Якщо ваші бляцькі учні спробують поткнутися на 4-й предмет ЗНО, то я їм саме з нього зарахую ДПА. І хєр вони отримають медаль, якщо не напишуть цей предмет на 10.

Тому учні складали ЗНО тільки з 3-х предметів, які могли написати на найвищий бал. От і статистика підправилась.  :-B
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

а это прасцисе что имется ввиду ?
Русская литература ?

 :D

Ну... Как минимум она.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Напротив: сознательное оболвание населения, сужение его кругозора из-за отрицания русского культурного пласта. Украинский заменить его не в состоянии.
:facepalm: і як це все інші народи і слов'яни зокрема без московського 'пласта' не деградували? 8-:
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Ну... Как минимум она.

без проблем.
і зараз вивчають в школі деяких авторів. але крім них ще й найкращу світову класику якої не було в часи твого люимого серусеру...
ти не знав ?

а як максимум ?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Дуже просто: люди пристосовуються до зовнішнього середовища дуже швидко.

Директор на педраді сказав приблизно таке:

- Якщо ваші бляцькі учні спробують поткнутися на 4-й предмет ЗНО, то я їм саме з нього зарахую ДПА. І хєр вони отримають медаль, якщо не напишуть цей предмет на 10.

Тому учні складали ЗНО тільки з 3-х предметів, які могли написати на найвищий бал. От і статистика підправилась.  :-B

шо правда ?
там  у рейтингу таких шкіл десь 40%.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

а як максимум ?
як максимум зараз, завдяки інтернету, можна самоосвічуватись, як душа забажає. В наш час таких розкошів не було.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Та пох... Я ваще родился, вырос и отслужил в армии без мовы, а сейчас владею лучше 99% автохтонов. Это не показатель. Напротив: сознательное оболвание населения, сужение его кругозора из-за отрицания русского культурного пласта. Украинский заменить его не в состоянии. Одна польза: детям поневоле пришлось инглиш осваивать, ибо с одной только мовой у них (как и встарь) выбор невелик: село, хлев, буряки в поле...  Хочешь большего - переключайся на другие языки.
придержи помело
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

:facepalm: і як це все інші народи і слов'яни зокрема без московського 'пласта' не деградували? 8-:

Вони і є деграданти, які завжди плентались у хвості або германської, або руської нації.

От я служив у Казахстані, так там все підносили велич Великого Співця Казахського Народу - Абая. Ви про такого поциента чули, бодай? А казахи насправді вважають його Батьком Нації. Звичайно, за браком чогось більш пристойного.

   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:
den

хєр вони отримають медаль,
Накуя козє баян а учням медаль?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

без проблем.
і зараз вивчають в школі деяких авторів. але крім них ще й найкращу світову класику якої не було в часи твого люимого серусеру...
ти не знав ?

а як максимум ?

Не тринди. У сссру уся зарубіжна класика друкувалася мільйонними тиражами. В т.ч. українською. З тих книжок я її і вивчив, тому що російські переклади були дефіцитом. Почав читати українською... Зараз мене навіть Фаріонша не зможе ідентифікувати коцапом з Астрахані. :beach:
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Накуя козє баян а учням медаль?

Медалі не потрібні тим, в кого їх нема.  :fuck:


   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Не тринди. У сссру уся зарубіжна класика друкувалася мільйонними тиражами. В т.ч. українською. З тих книжок я її і вивчив, тому що російські переклади були дефіцитом. Почав читати українською... Зараз мене навіть Фаріонша не зможе ідентифікувати коцапом з Астрахані. :beach:
зараз те саме, і навіть набагато більше, люба людина може отримати не виходячи з дому.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Не тринди. У сссру уся зарубіжна класика друкувалася мільйонними тиражами. В т.ч. українською. З тих книжок я її і вивчив, тому що російські переклади були дефіцитом. Почав читати українською... Зараз мене навіть Фаріонша не зможе ідентифікувати коцапом з Астрахані. :beach:

ми про програму шкільної літератури в ссср.
ти ж про інше.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

ми про програму шкільної літератури в ссср.
ти ж про інше.

Я тобі відкрию секрет Полішинеля: зараз одиниці взагалі щось читають з тої зарубіжки. Подивись статистику ЗНО по цьому предмету.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Я тобі відкрию секрет Полішинеля: зараз одиниці взагалі щось читають з тої зарубіжки. Подивись статистику ЗНО по цьому предмету.

Прямо таки. За это лето по зарубежке моя старшая (7 класс) прочитала:
- Айвенго
- 10 негритят
- Дары Волхвов
- Золотой Жук
- Алые паруса
- Пестрая лента
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Я тобі відкрию секрет Полішинеля: зараз одиниці взагалі щось читають з тої зарубіжки. Подивись статистику ЗНО по цьому предмету.
О! Нарешті дісталися істини. Тому, хто прагне знань вже непотрібно в метіль через кучугури передбачити, щоб вчителя послухати, як Ломоносову. Лекції з любих предметів багатьох топ вузів є в інтернеті. Було б бажання.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

вангую, що освіта майбутнього буде онлайн і безкоштовно. І любий самородок, хоч з Гренландії, хоч з аула, буде мати змогу отримати ті знання, яких прагне.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Из соседней ветки.  Для тех, кто сомневался в результатах ЗНО по украинскому

   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Та пох... Я ваще родился, вырос и отслужил в армии без мовы, а сейчас владею лучше 99% автохтонов. Это не показатель. Напротив: сознательное оболвание населения, сужение его кругозора из-за отрицания русского культурного пласта. Украинский заменить его не в состоянии. Одна польза: детям поневоле пришлось инглиш осваивать, ибо с одной только мовой у них (как и встарь) выбор невелик: село, хлев, буряки в поле...  Хочешь большего - переключайся на другие языки.
Как страшно жыдь! :facepalm:
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Прямо таки. За это лето по зарубежке моя старшая (7 класс) прочитала:
- Айвенго
- 10 негритят
- Дары Волхвов
- Золотой Жук
- Алые паруса
- Пестрая лента

Чё так слабо? В 7-м уже всего Конан Дойля пора перечитать по 2-му разу. :rotate:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія