Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейтинг школ по ЗНО 2019 :umnik2:

Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

И я не думаю,  что на Закарпатье у нас самые честные учителя и выпускники

закарпаття тягнуть вниз ті угорці, які погано знають українську (і цигани, які взагалі нічого не знають)
Чернівеччину тягнуть вниз, очевидно, молдавани.
Ну й, можливо, деякі гуцули, які живуть високо в горах)

А чего Львов не тянут вниз поляки и гуцулы?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

ЗНОшники - говнюки, в Харькове по крайней мере.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

И я не думаю,  что на Закарпатье у нас самые честные учителя и выпускники

закарпаття тягнуть вниз ті угорці, які погано знають українську (і цигани, які взагалі нічого не знають)
Чернівеччину тягнуть вниз, очевидно, молдавани.
Ну й, можливо, деякі гуцули, які живуть високо в горах)
Румуни.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А чего Львов не тянут вниз поляки и гуцулы?
Бо у Львові нема анклавів, де можна жити і не знати українську мову?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А чего Львов не тянут вниз поляки и гуцулы?
Українські поляки в більшості своїй прекрасно володіють українською (для більше 70% вона навіть рідна). А гуцулів на ЛЬвівщині нема (вони живуть у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій області)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

"Наша родная" 155 СШ на уровне держится. Правда сейчас на 13-ом месте. Раньше всегда в десятке была.
Моя малая после ее окончания написала TOEFL на 101 балл и сходу училась за границей на на английском и там никто не верил, что она "после обычной украинской школы".
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Первые и последние  2 места вопросов не вызывают?

З Закарпатською все зрозуміло, там ніколи не було сильних університетських традицій. А Чернівецька дійсно дивує.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А взагалі рейтинг по областях показує, що велика частка сільського населення - це вирок якості шкільної освіти, бо банально бракує кваліфікованих кадрів у цих сільських школах.

Останнє редагування: 20 серпня 2019 18:39:41 від Eugnat
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

О, моя школа в 200 попала. Правда на підніжку останнього вагону :weep:
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А взагалі рейтинг по областях показує, що велика частка сільського населення - це вирок якості шкільної освіти, бо банально бракує кваліфікованих кадрів у цих сільських школах.

В Полтавской области сельского населения больше чем в Днепропетровской. 
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А чего Львов не тянут вниз поляки и гуцулы?
бо Алєжка не знає національну географію
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

бо Алєжка не знає національну географію

Для меня где Карпаты, там гуцулы
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Для меня где Карпаты, там гуцулы
А Карпати, вони великі.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Частина живе, хто доїжджєючі. Там був гоповський район, а у нас була половина неформалів, і тому для нас гуртожиток - це були сили швидкого реагування у випадку чого)

Мій менший брат фізмат.
2003 рік випуск.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А взагалі рейтинг по областях показує, що велика частка сільського населення - це вирок якості шкільної освіти, бо банально бракує кваліфікованих кадрів у цих сільських школах.
Неправда
Після введеня ЗНО велика кількість бюджетників приміром в КНУ - з Львівської і Тернопільської областей, трохи менше - Івано-Франківської, та і з вищенаведених рейтингів видно, що діти там мають вищий результат, і це не лише обласних центрів стосується,  а і містечок і сіл. Так це області з великим відсотком сільского населення, Івано-Франківська і Тернопільска - з переважаючим.
Навпаки, ЗНО дало можливість отримати безкоштовну освіту дітям з сіл і містечок
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Для меня где Карпаты, там гуцулы
Спробуйте бойка гуцулом назвати.   (P)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Неправда
Після введеня ЗНО велика кількість бюджетників приміром в КНУ - з Львівської і Тернопільської областей, трохи менше - Івано-Франківської, та і з вищенаведених рейтингів видно, що діти там мають вищий результат, і це не лише обласних центрів стосується,  а і містечок і сіл. Так це області з великим відсотком сільского населення, Івано-Франківська і Тернопільска - з переважаючим.
Навпаки, ЗНО дало можливість отримати безкоштовну освіту дітям з сіл і містечок

Мабуть, додатково впливає розмір обласного центру та наявність університетських традицій.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Мій менший брат фізмат.
2003 рік випуск.
я 2005
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

о, знайшов доці моєї школу

я скажу, що це мабуть таки ознаки деградації освіти
доця моя відмінниця у своєму класі, одна із кращих
але я порівнюю який рівень знань у нас був, то я знав значно більше ніж вона і давалось мені легше, але майже в кожній паралелі були просто унікально обдаровані діти, ходячі енциклопедії, до яких мені було дуже далеко. Хоча я вчився в досить пролетарській школі, а вона в кращій школі міста
А зараз я такого навіть не чую
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Мой в 4-м по счету
Я бы не сказал, что он выдающийся.
Печалька. Остальные еще хуже.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

о, знайшов доці моєї школу

я скажу, що це мабуть таки ознаки деградації освіти
доця моя відмінниця у своєму класі, одна із кращих
але я порівнюю який рівень знань у нас був, то я знав значно більше ніж вона і давалось мені легше, але майже в кожній паралелі були просто унікально обдаровані діти, ходячі енциклопедії, до яких мені було дуже далеко. Хоча я вчився в досить пролетарській школі, а вона в кращій школі міста
А зараз я такого навіть не чую

Мы лучше знали точные науки ( математику,  физику и химию), современные дети лучше знают языки и программирование.

Каждый сам решает,  что ему в жизни нужнее
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Я бы обязательно ввел в школьную программу предмет финансовой грамотности. И там объяснял всю суть кредитов,  депозитов,  ценных бумаг, налогов и т.д.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:
den

Я б ввів предмет "критичне мислення"

Математики та логіки не вистачає
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

ЗНОшники - говнюки, в Харькове по крайней мере.
в смысле?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Рейтинг по английскому языку

http://osvita.ua/school/rating/65358/
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Рейтинг по математике

http://osvita.ua/school/rating/65363/
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

я 2005

Ти мене точно знаєш...
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

И я не думаю,  что на Закарпатье у нас самые честные учителя и выпускники

закарпаття тягнуть вниз ті угорці, які погано знають українську...

Ні. У Закарпатті угорців кіт наплакав. Закарпаття просто тупо сільський регіон, де люди змелечку вчаться працювати. Там міського населення (з натяжкою) 15% від загальної кількості, при чому це міське населення живе у двох містах з менш, ніж 100-120 тис населення, які теж недалеко від села втекли.

Останнє редагування: 21 серпня 2019 05:21:26 від MartinFierro
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Я бы обязательно ввел в школьную программу предмет финансовой грамотности. И там объяснял всю суть кредитов,  депозитов,  ценных бумаг, налогов и т.д.

у нас в селі у гімназії приватівці факультатив ведуть для старших класів. вже років з п"ять
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Мабуть, додатково впливає розмір обласного центру та наявність університетських традицій.
Певно багато що впливає, за моїми спостереженнями на ЗУ ще й більше надають значення вихованню і освіті дітей
Хтось обов'язко займається - якщо батьки на заробітках, то тітки, діди з бабусями
Дивує, що навіть з віддалених маленьких сіл діти відвідують гуртки, їздять на якісь фестивалі, конкурси
Ну і міського депресивного вайттрешу майже немає, який, очевидно Дніпропетровську область вниз тягне
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А чего Львов не тянут вниз поляки и гуцулы?
поляки там если и остались, то исключительно живущие в крупных городах.
от остальных с радостным свистом и улюлюканьем в 40х галицкую провинцию почистили местные патриоты из упа    [ua]

таких дадут и 100 очков форы среднестатическому козаченьке.
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Рейтинг по областным центрам.  Картина уже другая. И не все так плохо в Ужгороде и Днепре.

http://osvita.ua/school/rating/65355/
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

о, знайшов доці моєї школу

я скажу, що це мабуть таки ознаки деградації освіти
доця моя відмінниця у своєму класі, одна із кращих
але я порівнюю який рівень знань у нас був, то я знав значно більше ніж вона і давалось мені легше, але майже в кожній паралелі були просто унікально обдаровані діти, ходячі енциклопедії, до яких мені було дуже далеко. Хоча я вчився в досить пролетарській школі, а вона в кращій школі міста
А зараз я такого навіть не чую
все так....
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Вчилась у 21 за рейтингом і 204
Різниця була величезна - 204 тоді була як школа в гетто - якісь банди, розборки і вчителі думали лише про те, щоб випхати учнів з найменшими втратами
Не думаю, що зараз щось особливо змінилось :)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Кстати,  не нашел ни одной школы с родины президента.  А оттуда сейчас столько кадров во власть


А со своей нашёл?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А як таке може бути, коли в реалі на Донбасі з українською мовою повний швах?


Хто вам таке сказав?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

поляки там если и остались, то исключительно живущие в крупных городах.
от остальных с радостным свистом и улюлюканьем в 40х галицкую провинцию почистили местные патриоты из упа    [ua]
таких дадут и 100 очков форы среднестатическому козаченьке.
Шо воно меле, шо воно меле, га?
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

Шо воно меле, шо воно меле, га?
та його певно львів'яни колись побили)
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А почему он интернат? Там школьники и живут?

Туди відбирають здібних дітей по всій області і по сусідніх областях. Знаю сім'ю, що з села біля Сваляви і їх дочка там вчилась, жила в інтернаті
   
Re: Рейтинг школ по ЗНО 2019  :umnik2:

А взагалі рейтинг по областях показує, що велика частка сільського населення - це вирок якості шкільної освіти, бо банально бракує кваліфікованих кадрів у цих сільських школах.

В селах давно, ще з совка йде інтенсивний негативний відбір - розумні, активні, здатні до навчання їдуть з села першими, оддразу після школи і народжують дітей вже в містах.
А в селах живуть і народжують дітей  здебільшого простіші люди.
Якщо вглиб поколін ніколи ніхто не мав освіти і не вирізнявся здібностями до навчання, то звідки візьметься дитина з хорошими здібностями?
Це не значить що в селах нема розумних здібних дітей. Але їх відсоток все ж нижчий і суттєво.

Вчители на ЗНО в селах активно допомагають учням, щоб результат їх роботи не виглядав катастрофічно. Це факт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія