Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна пані Адмін, Алярм!!

Шановна пані Адмін, Алярм!!

8 серпня 2019 09:41:03

Я написала останній свій пост:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg23037002#msg23037002

потім того ж дня, 08.08.2019 р. приблизно о 12:35 я була забанена на добу.

Відбувши свій бан, я до сьогоднішнього ВЕЧОРА не залогінювалася.

Однак, коли я СЬОГОДНІ УВЕЧЕРІ, будучи незалогіненою, заглянула у свій профіль, то виявила таку картинку:

Остання активність мого ніка: СЬОГОДНІ о 7:27 РАНКУ.

По-перше, у мене як на ноуті, так і на мобільному все значиться як незалогінене.

По-друге, в буденний день в такий час я або лечу на зупинку, висолопивши язика, або стою на зупинці відхекуючись, або ще тільки від*їжджаю від зупинки в маршрутці чи тролейбусі, і мені аж ніяк не до активності на ФУПі, бо перш ніж залогінитися, спочатку треба розрахуватися з кондуктором, переключитися із вайфаю на мобільний тирнет, а вже тільки ПОТІМ логінитися. Але навіщо мені логінитися у маршрутці, якщо писати в транспорті важко, а читати ФУП можна і незалогіненим.

Тому у мене виникає запитання:

це кому понадобилося підбирати до мого акаунта пароль? Якщо підібрали до мого акаунта пароль, то неважко це зробити і до інших, а це перш за все безпека інформації приватного характеру.

Тому переконливо прошу провести перевірку на предмет виявлення точки доступу до мого фупівського акаунта Karoffka.

Чи здійснювалися сторонні залогінення в мій фупівський акаунт в період з 08 по 15 серпня - не можу ні спростувати, ні підтвердити, бо я за весь цей час лише двічі заглядала на форум, і у свій профіль гостем точно не заглядала.

Заздалегідь вдячна за перевірку інформації.

П.С. Я пробувала після виявлення такого трабла, ще раз зайти у свій профіль і обновити інформацію оце увечері. І навіть через годину світилося, що моя активність таки була здійснена сьогодні о 7:27 ранку, і ніякі мої підглядання гостем на неї не впливають.

Останнє редагування: 15 серпня 2019 20:05:54 від Karoffka

Re: Шановна пані Адмін, Алярм!!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=1
 Отставить панику, ни кого нет дома, чего зря орать?

Re: Шановна пані Адмін, Алярм!!

Ну, колись же та зійдуться додому.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія