Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чародійство у нашому житті. :shuffle:

Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

=================================
 Та не вірь! Я те ж не вірив. Взагалі то і не дуже боюся,відьом. Ти зрозумій, що бачити їх можуть усі.але у багатьох практично зразу відбувається надкомпесація психики. Не те що б ти забуваєш,але викреслюєш це з голови: "Не може бути!" і все. Але є десь 2%-3% відсотка людей,які якось не викреслюють. Але і вони не завжди ж підпадають під вплив цих сворінь... Тому то таке... не вірять. Але за багатьма смертями,або незрозумілими самогубствами, чи злочинами стоять саме вони. Люди списують це на патологію свідомості і це, певною мірою так і є...  але коли бачиш багато на власні очі... ну то дуже рідке явище.

Друже Вольтере, то все - психологічне або психосоматичне, в крайньому випадку. Люди зі слабкою психікою бояться циганів, деякі - з сильнішою - клоунів, деякі - євреїв-ортодоксів в шапках.
Суто само-навіювання, викликане браком інформації про об'єкт/суб'єкт.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Всі ці відьми, приворот, зняття порчі- то чисто якісь наші ортодоксальні прибамбаси...  ніколи тут на Заході не читала об'яв німецькою про надання таких послуг, а кацапською часто такі об'яви бачила ..   але в дитячій літературі і в мультику ' то якесь засилля з тими відьмами...   художня література для дівчаток початкової школи на 80%
складається саме з книжок про відьом, про маленьких і дорослих, про поганих і хороших, про цілі сім'ї відьомські... мене досить сильно нервувало, коли дочка нічого іншого читати не хотіла в тому віці, бо всі подружка твльки те і читали, і одип одному передавали книжки...  потім пройшло якось ...  але сам факт наявності такої широкої нішової  теми в дитячій літературі таки здивувало: як мама з дочкою на мітлі кудись разом летять,  щось вичворяють разом, тощо...  часто просто веселі жартівливі окремі оповідання чи книги в кількох томах...  звідки в них така тяга  просто до цього?  :eyes:
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Очевидно, що існує! Його звати "алкоголь" в Україні.
Ні.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Всі ці відьми, приворот, зняття порчі-

- то середньовічні забобони в середньовічній країні, де шамани лікують простуду п'явками, а алкоголізм - викачуванням яєць.
Бздур недоосвічченої сірої маси.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

А ті що порчу знімають, " відробляють" - як з ними? це також гріх до них їздити?  Думка Волька  також цікавить?  :)
Обойти 10-й дорогой. Они порчу снимают с помощью черной магии. Знаете как работает черная магия?
В одном месте помогает, т.е. что-то она исправит. Но в другом месте, у человека что-то портится так, что становится хуже,
чем было до этого. Это мне говорила реальный эксперт по этому вопросу.

Священики могут снять порчу. Но не каждый. 

Вообще-то нужно иметь защиту от порчи. Есть мнение, что лучшая защита - это Бог.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Обойти 10-й дорогой. Они порчу снимают с помощью черной магии. Знаете как работает черная магия?
В одном месте помогает, т.е. что-то она исправит. Но в другом месте, у человека что-то портится так, что становится хуже,
чем было до этого. Это мне говорила реальный эксперт по этому вопросу.

Священики могут снять порчу. Но не каждый. 

Вообще-то нужно иметь защиту от порчи. Есть мнение, что лучшая защита - это Бог.
Все правильно.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Обойти 10-й дорогой. Они порчу снимают с помощью черной магии. Знаете как работает черная магия?
В одном месте помогает, т.е. что-то она исправит. Но в другом месте, у человека что-то портится так, что становится хуже,
чем было до этого. Это мне говорила реальный эксперт по этому вопросу.

Священики могут снять порчу. Но не каждый. 

Вообще-то нужно иметь защиту от порчи. Есть мнение, что лучшая защита - это Бог.

Бог домомагає тому, хто допомагає сам собі. Зокрема - вірою в Бога, а не у відьом.

Останнє редагування: 9 серпня 2019 01:44:03 від GizmoGremlin
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Ні.

Нуу , як на загал та на мою особисту думку , алкоголь , спирт етіловий , лише органічна хімічна сполука - добрий і не останній розчинник серел подібних - ацетону , діхлоретану та інших ,а що наркотичну дію на мозок і людини і інших , принаймі ссавців , справляє - факт , але "зло" у в іншому - у першу чергу у колективному несвідомому тієї групи людей , котрі інфіковані інформацією "алкоголь = добро" і де завгодно , у будь-який час і як-завгодно намагаюцця інфікувати усіх інших людей , свідомо чі несвідомо , у будь-якій формі тую інформацію розповсюджуючи - "цікавими" розповідями , смакуванням подробиць вживання , "смішними" анігдотами де бухло - помічник , рятівник і тиди .., банальною рекламою , великими гумористичними шоу і багато чим іще , занадто багато для переліку у в звичайному інтирнет-умнічанні .

А стосовно фізіологічних змін і у мозкові і у в організмі загально , у людини навіть разово відчувшій факт сп'яніння , умнічать взагалі не буду , бо грошів на трахвік не вистачить , лише зауважу , що фізіологічна дія алкоголю , подібна , до дій кампутірних вірусів на операційну систему із дуже схожими наслідками , змінами у свідомості зокрема .

ІМХА , зрозуміло . )))
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Ось через віру у таке гіВно. наш народ потім обирає зелене гівно, або зека-малороса у президенти.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

колективному несвідомому тієї групи людей , котрі інфіковані інформацією "алкоголь = добро"

Дитячі роки, пісеньки про "ми напйомся каньяка, а кузнєчік панісьот сдавать бутилкі", анігдоти про "вот їйо мілую і будім кушать", фільми про п'яних йолопів, що замість Москви прилетіли в Лєнінград, мультики про благородних піратів, які бухають до посиніння. По суті, це - все одно, якби дітям показували мультики, де хто обдовбується анашею або обколюється якою наркотою, під пісеньку про "Йохохо! і укольчик героїнчіка!"

Рамантіка, йопть!

   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Заїпала твоя чорнуха.
Ти є безпринципний, безвольний, опущений кацапнею зек. Людина-мазохіст без мізків та почуття власної гідності.

Сумне видовище бачити зламану кацапським полоном людину.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Видьмы, КГБ, чары, самогон.
 :facepalm:

Хотя я в проклятия верю, я сам жертва проклятий  :laugh:
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

                               Довгострокове побачення. 09.05.1983. (Уривок із книги спогадів)
  Заходжу у кімнату побачень й бачу: приїхали мама та жінка. Привітав їх за пасхальним звичаєм тричі: "Христос Воскрес!" Відповіли тричі: "Воістину Воскрес!" Поцілувались тричі. На столі: освячені напередодні Пасха, просфора, масло, ковбаса, яйця, сир. У глечику стояла освячена на свято Водохреща вода. Сіли за стіл. Випив я свяченої води, став їсти Пасху та свячену їжу.
  Мама тим часом розповідає: 
  - Того вечора, коли тебе посадили в КПЗ, приїхало сім чоловік на чолі з начальником міліції. Пояснили: "Вашого сина затримали - віз крадені тканини з льонокомбінату. Ось ордер на обшук".
  Таке пояснення давало їм право ритись де завгодно - шукати крадені тканини. Поперекидали весь одяг у шафах, рились у тумбочках, ліжках, лазили на горище. Цілу ніч слухали касети, котрі знайшли у твоїй кімнаті. Докоряли, що перемикач діапазонів радіоприймача зафіксований на коротких хвилях.
  Дивувались: "Ну що він сам один хотів вдіяти проти всесильної радянської влади?"
  На щастя, до батькової кімнати, де твій отой зошит лежав, не дійшли бо, знайшовши щось у воскотопці, сказали:  "Цього досить. Закінчуємо обшук!"
  Забрали три бочки бензину та шість із половиною мішків крупи. Забрали і мене - ночувала в КПЗ але вранці відпустили. Батько тієї ночі поїхав із ними й бачив як там у міліції вони ту крупу та бензин ділили - накинулись як вовки на здобич.
  Пізніше приходив твій друг Петро. Приносив Андрійкові цукерки та все бідкався, що ось дожились при радянській владі до того, що вже хороших цукерок дитині немає в продажу. Жалів тебе, співчував. Усе допитувався: "Як це могло статися? Невже ви нічого не помічали? Може, він із ким дружив і той його науськав?.. Як же виручити друга? Може, ви дасте слідчим хабара? Понесіть, може, врятуємо Миколу…"
  Батько каже:  - У міліції працює мій друг Павлік. Він допоможе.
  На другий день Павліка звільнили. Знову твій друг приходить й ту саму пісню співає.
  Батько каже:  - Ну, нічого, там у мене ще один друг є - виручить.
  Назвав ім'я . Наступного дня і того звільнили.
  Добрий знайомий попередив батька: "Все, що ви з тим чоловіком говорите, - усе воно в міліції на магнітофоні".
  - Та я помічала, що він щось тримає та поправляє за пазухою але чомусь значення цьому не надавала. А біля будинку хтось засідав у кущах - слідкували. Усі друзі, знайомі та односельчани від нас відвернулися. Приходив тільки найкращий батьків друг Андрій. По селу пустили неймовірні чутки, в тому числі й таку, що ти мав радіостанцію - тримав зв'язок із ЦРУ. (В КДБ існував відділ дезінформації – в ЗМІ друкували брехню, через своїх агентів поширювали чутки, котрі знеславлювали непокірних людей) В газетах же нічого про тебе не писали. Приходив Петро ще, та ми не пустили його на поріг. Тоді він до Зіни в магазин став ходити. Прийде і: "Ну як же Миколі допомогти?"Ж
  У твоєї двоюрідної сестри, котра живе за стіною, несподівано залицяльник з'явився. Та такий багатий - на таксі приїздить, подарунки дарує. Та як тільки слідство закінчилось, зник так же несподівано, як і з'явився.
  Пізніше виявилось, що той твій друг Петро, котрого ти так щедро пригощав та ще й додому продукти давав, має власну квартиру, жінку та дітей. Завідуюча магазину, в котрому батько працює, знає його та сім'ю їхню. Виявилося, що віз ти тоді не спирт, а звичайнісіньку воду. А брат його, Арсен, працює не на спиртозаводі, а теж у міліції.
  Якось батько у міськвідділі міліції відкрив не ті двері й побачив у кабінеті за столом Петра. Так той зробив вигляд, що не впізнав батька, - встав і так ввічливо: "Ви кого шукаєте, чоловіче? Може, я чим зможу допомогти?"
   Микола Сирнюк, Зінин родич, через друзів, котрі працюють у міліції, хотів заступитись за тебе, але ті йому сказали: "Там така каша заварилась... Не лізь туди, а то ще й тебе посадять".
 
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

   Пішла я до ворожки погадати на тебе. Та відразу сказала: "Йому пороблено. Поїли, поїли вашого сина, а потім таким напоїли, що він дуже блював. Підісланий чоловік довго слідкував за вашим сином, а потім продав і стільки грошей отримав, що йому років на десять вистачить. Та його теж велика бідонька чекає, але він заробив... А синові вашому дадуть п’ять років, але весь термін відбувати не буде".
  - Ось ви знаєте ту Магію, - запитала я, - скажіть, чим саме напоїли мого сина?
   - Вночі варять вірьовку, на котрій повісився самовбивця і над цим варивом читають закляття, тобто, закликають сатану на певну людину. Підмішують у спиртне або чай. Усі будуть пити, але зашкодить тільки тому, кому це зроблено. Та людина обов'язково виблює випите, але одна маленька крапелька все ж залишиться і цього цілком досить. З тієї пори та людина буде робити дурниці, котрих не зробить і мала дитина, але їй самій усе буде здаватись дуже розумним. І не злізе  сатана, доки не візьме своє".
  - Згадай, сину, - запитала мама, - чи було таке, що вони тебе пригостили, а ти все виблював?.. А я всі церкви об'їздила - подавала в кожній на молебень за твоє здоров'я. В багатьох церквах благають Бога, щоб ти вижив, отож вір:  повернешся живим й раніше ніж присудили. Наприкінці та ворожка сказала: "Коли Ваш син звільниться то нехай негайно прийде сюди. Я йому так зроблю, що йому всюди та скрізь буде щастя отож до кінця своїх днів мене добрим словом згадувати буде". 
  Випив я освячену воду, з'їв Пасху, просфору, масло, сир, пасхальні яйця-писанки, і не вмить, а повільно в моїй свідомості ніби туман став розсіюватись, полуда, пелена спадати з очей. Я отримав доступ до раніше чародійством заблокованих клітин мозку, котрі відповідають за розум, логічне мислення, пам'ять. Поволі я все пригадав і... заскреготів зубами, завив від безсилої люті! Як же мене провчили! Як же носа втерли! Я пригадав, пригадав усе!
................... ....
Справдилися слова тієї ворожки - скостили мені 2 місяці і 5 днів.
Прибув я додому і виявив, що та ворожка вже померла.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Думаєте, що відьми - це страшні баби та діди?
Часто вони гарно одягнені, вродливі та інтелігентного вигляду. Мій Іуда має вищу освіту, знає чотири іноземні мови, спортивної зовнішності. Як і його колеги.
Ось приклад із сучасності:
https://www.youtube.com/watch?v=HPmfgMqOS3o
 B-)
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

   ...Минали роки. Куди не ткнусь - всюди мені не раді, всюди я ніхто і звати мене ніяк. Це ж абсурд, нонсенс, вирішив я й звернувся до відомої ясновидиці. (Адресу дали ті, котрим та минуле та майбутнє сказала напрочуд вірно).
    Прибув. Підійшла моя черга. Зайшов. Кімната майстрині містичних знань була вщент заповнена іконами. На мій подив охайна, солідна жінка не стала розкладати заяложену колоду карт, а взяла в руки велику старовинну книгу із зображеним хрестом на обкладинці і, пильно поглянувши на мене, запитала ім'я, рік, місяць та число народження. Відкрила книгу на відповідній сторінці й стала оповідати минуле так ніби все моє життя була незримо присутня поряд. Серед іншого сказала:
  - Ви повернулись із концтабору та страждали безневинно. Вас вороги підставили й велику вигоду на цьому мали.
   Мене приголомшили слова:
  - Вам пороблено на смерть - на Вас якісь вороги поставили хрест бо дуже вже Ви їм мішаєте. Ви щось таке знаєте, що їм дуже зашкодить. Ось погляньте сюди. Ось він. Бачите?
    Серед старослов'янського тексту я побачив хреста й зрозумів: то є спеціальна книга для гадання. Тим часом ворожка продовжувала:
   - Ви ще живі завдяки захисту Богородиці. А порчу Вам слід негайно зняти у сильного майстра або монастирі... 
   Вийшов ошелешений почутим. Значить мій Іуда з такими як сам слугами лукавого й досі чаклує, щоб заподіяти мені смерть! Що ж, це логічно: мій злет на політичний Олімп автоматично означає їхнє падіння у безодню. Ненавиджу чорнокнижників - дістали мене аж до селезінки, отож не за їм одним плаче намилена  вірьовка...
   Що означає вислів майстрині містичних знань: "На Вас якісь вороги поставили хрест"? Як я дізнався з Магії, чорнокнижники виготовляють із воску фігурку жертви. Символічно хрестять й називають ім'ям, котре носить ненавистна людина. Непомітно кладуть ту воскову фігурку чи фотографію в домовину покійника, щоб її разом із померлим занесли у церкву, відспівали церковним обрядом, поховали та за християнським звичаєм поставили на могилі хрест. Пізніше регулярно ходять до церкви й ставлять свічки та подають "за упокій" символічно похованого образу та подоби ще живої ненависної людини.
    Що ж відбувається з людиною, котру символічно відспівали й поховали? З того моменту від тієї людини відвернеться щастя - усі до неї стануть відноситись як до покійника, тобто ніяк. Позаочі про таку людину говорять, що від неї тягне могильним холодом, що після спілкування з нею важко на душі. Людина та буде всіляко борсатись, пручатись, старатись звернути на себе увагу, сподобатись та усі її зусилля будуть марними - могила її буде так тягнути до себе, що вона не рада буде білому світові. Накотиться сум, печаль, тривога, хвороби, негаразди, все в руках була ламатись, розбиватись, а уночі снитись жахіття й, в результаті, жертва чаклунства стане мріяти про смерть так, як в'язень мріє про день визволення від тюремних страждань.
... Ось такеє то от.  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія