Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У найдорожчому готелі Трускавця починається інтенсив для майбутніх депутатів "СН" :laugh:

Зроблять імперативний мандат і перетворять Раду на аналог кацапської Думи.
Як біомаса того й хотіла.
   
я не понял чего в отеле у Рината?
они что уже друзи? ;o
 :lol:
   
я не понял чего в отеле у Рината?
они что уже друзи? ;o
 :lol:

Это ты у поклонников Зеленского спроси. Они точно должны быть в курсе. :gigi:
   
Бляха муха и выноси козла - вот ее уровень
я би на місці зефанів поки що не згадувала про минулих. бо  невідомо, що зараз прийде. десь через рік вже можна.
   
ініціатива супер, видно хоч на що витрачаються кошти, майбутні депутати повинні відразу зрозуміти, що депутатство це робота, і важка праця, а не розваги і заробляння грошей на кнопкодавстві. а тим хто кричить дорого, поцікавтесь скільки держава тратить на забезпечення проживання депутата в столиці перед тим як волати зрада і всьопропало
   
я не понял чего в отеле у Рината?
они что уже друзи? ;o
 :lol:
а-а, то це відомий благодійник Ринат донейшени робить. ну тоді відбій, все ол райт - державоугодна справа :angel:
   
а-а, то це відомий благодійник Ринат донейшени робить. ну тоді відбій, все ол райт - державоугодна справа :angel:
І яке розчарування для зєлєфанів, які мріяли , що Зє посадить ахмєтку.  :D
200 швидких, готель для зєндеркаМанди...
Ага, вже точно посадить.))
   
Пусть порошваль на говно исходит, я этому только рад.

А вот сама идея курсов повышения квалификации, любого обучения людей от власти, а особенно, когда сами люди этого жаждут, я приветствую стоя.

Из каждой копейки уплоченных мною налогов я буду рад именно той копейке, какая пошла на это благое дело.

Ученье свет, а порошобла - тьма.
   
Бляха муха и выноси козла - вот ее уровень

А це - який уровєнь?

   
І яке розчарування для зєлєфанів, які мріяли , що Зє посадить ахмєтку.  :D
200 швидких, готель для зєндеркаМанди...
Ага, вже точно посадить.))
та мені взагалі важко уявити, що в головах цих мрійників. Алєжка тут ще перед през. виборами чітко сказав, як буде. то його там віртуально четвертували.
   
В. Рибніков

На зеленой поляне у трускавецких бюветов начинала свою работу "Школа Зе!депутата" - фреймворк-оупенспейс по фаст-скулингу новоизбранных слуг народа софт-скиллзам для ресерчинга портфолио, самореалайза и диджитализайтунга по программе Стенфордского университета Гарвардской школы экономики Калифорнийской академии Йеля в Оксфорде. Роль спешл калчер-геста на мероприятии исполняла рашен певица Таисия Повалий...

далі: https://цензор/r3139756
   
та мені взагалі важко уявити, що в головах цих мрійників. Алєжка тут ще перед през. виборами чітко сказав, як буде. то його там віртуально четвертували.

Це щоб не заважав мріяти про все добре і протів всєго плахова :gigi:
   
Це щоб не заважав мріяти про все добре і протів всєго плахова :gigi:
а тут вже сходу, з носака по зубах :weep: вгадайте, чий це маєток в Кончі? :beach:



   
он-лайн

https://youtu.be/-C8iFOP7BqE?t=3240
Тобто, всі #нові обличчя визнали, що є де-факто неуками.

ПС. Більш схоже на тренинг для мерчедайзерів, чи процедуру зомбування сектантів.
   
У найдорожчому готелі Трускавця починається інтенсив для майбутніх депутатів "СН"

Пресу пускають на територію винятково за списками.

У трускавецькому санаторно-готельному комплексі "Ріксос" починається семінар для майбутніх депутатів партії "Слуга народу". На територію готелю пресу пускають винятково за списками попередньої акредитації, передає кореспондентка лб.

На рецепції готелю повідомили "про повне бронювання готелю до кінця тижня", коли закінчиться тренінг для майбутніх депутатів.

"Ріксос" є одним з найдорожчих готелів регіону: згідно з офіційним прайсом, сьогодні, у високий сезон, номер сингл коштує 3500 грн, а дабл - 4700 з харчуванням.

Нагадаємо, за результатами дострокових виборів у Верховну Раду президентська партія "Слуга народу" отримає в парламенті 254 мандати. Серед переможців у мажоритарних округах є безробітні кандидати, а також кандидати без вищої освіти. З 29 липня по 4 серпня партія спільно з Київською школою економіки проведе для кандидатів інтенсив з основ економіки, управління державою й інших предметів.

Брехня!  :punish:

Не найдорожчий..

https://mirotel.ua/ua/room-tarif/

01/07/19-31/08/19
Категорія номера    Кількість осіб
1    2

Люкс    6600    7250
Люкс Прем'єр    8000    8590
Miracle Suite    13500    14200
Президентський Люкс    21550    22400


Харчування в ресторані
«L’escale Restaurant & Bar»
По дієтичному меню, дорослий (грн., в т. ч. ПДВ)    

Обід 400    

Вечеря 400
   
"Сняли то, что у нас была возможность снять", - Разумков рассказал, почему для "школы депутата" сняли самый дорогой отель в Трускавце 

отакоє от
   
за кошти грантоїдів ? Чи Бєня спонсор?
А доречі, хіба так можно підкуповувати майбутніх депутатів коштовними тур пітувками

выбрали зе!люков? ПЛАТИТЕ  :gigi:
и это правильно. лох должен платить всегда.
   
Приведи пример "размаха" новой команды, спасибо
Класичний номер 3900 в сутки 130 осіб * 10 днів 5 070 000,00. Якщо "банкет" оплачений сторонніми особоми то це хабар у вигляді 39 тис. грн. кожному депутату.
   
Класичний номер 3900 в сутки 130 осіб * 10 днів 5 070 000,00. Якщо "банкет" оплачений сторонніми особоми то це хабар у вигляді 39 тис. грн. кожному депутату.

Це без врахування трьохразового харчування - плюс 400х3=1200 на кожного. 1200х130=156000 грн. в день. помножимо на 10 днів - 1 560 000 грн :facepalm:

І без врахування праці коучерів та вартості мастре-класів. Що теж кругленька сумма.

Ну й проїзд туди і назад - в середньому по 1200 грн на особу. ще 156 000 грн.

Всього - 1 716 000 грн без самого майстер класу - тільки проїзд та харчування.

А загалом - 5 070 000 + 1 716 000 = 6 786 000 грн. без врахування майстер-класів.

Мо, дешевше їх було на тиждень раніше в Раді зібрати і там провести цей майстер-класс? Ні?

   
Здається, ці "нові обличчя" обійдуться манюпасу дорожче, ніж старі... B-)
   
Я не понимаю почему у вас так горят жопы,если обучение будет проводится за счет самой партии?Вы в курсе сколько финансирования они получат?


Наибольшую долю получит президентская партия «Слуга народа» — 537 миллионов гривень каждый год, то есть свыше 2,5 миллиардов за 5 лет.

Вы считаете что партия не может позволить себе обучение депутатов ? Или лучше чтобы они на эти деньги обклеили стены макулатурой по всей Украине?

   
Класичний номер 3900 в сутки 130 осіб * 10 днів 5 070 000,00. Якщо "банкет" оплачений сторонніми особоми то це хабар у вигляді 39 тис. грн. кожному депутату.


Так вы вначале разберитесь кто оплачивает,а потом войте
   
Я не понимаю почему у вас так горят жопы,если обучение будет проводится за счет самой партии?Вы в курсе сколько финансирования они получат?
нє у нас, а у вас. народ тут стібеться, а зефани дуються, виправдовуються і огризються.
   
нє у нас, а у вас. народ тут стібеться, а зефани дуються, виправдовуються і огризються.

С чего конкретно вы стебетесь?Объясните по пунктам.А то пока что я вижу только распространение фейков и тупое гыгыканье на ровном месте.
   
Так вы вначале разберитесь кто оплачивает,а потом войте
Гм. І так і так не камільфо. Це або бюджетні трати або підкуп (хабар). Чи ви думаєте зелені депутати власним коштом поїхали?
   
С чего конкретно вы стебетесь?Объясните по пунктам.А то пока что я вижу только распространение фейков и тупое гыгыканье на ровном месте.
Не с чего, а з кого. З виборців Зеленського, які до цих пір впевнені що вибрали нових чесних людей у владу і вони їм побудують світле майбетнє.
   
Не с чего, а з кого. З виборців Зеленського, які до цих пір впевнені що вибрали нових чесних людей у владу і вони їм побудують світле майбетнє.

неправильно
вони сподіваються на позитивні зміни
є різниця?
є
   
неправильно
вони сподіваються на позитивні зміни
є різниця?
є
Позитивні зміни вже відбулися, але виборцям Зеленського про це не розказали по 1+1.
   
Я не понимаю почему у вас так горят жопы,если обучение будет проводится за счет самой партии?Вы в курсе сколько финансирования они получат?


Наибольшую долю получит президентская партия «Слуга народа» — 537 миллионов гривень каждый год, то есть свыше 2,5 миллиардов за 5 лет.

Вы считаете что партия не может позволить себе обучение депутатов ? Или лучше чтобы они на эти деньги обклеили стены макулатурой по всей Украине?

как умно,  партия деньги то получит, но еще не получила, вопрос , откуда сейчас деньги у нее? дали авансом спонсоры? как взяточка?
   
Здається, ці "нові обличчя" обійдуться манюпасу дорожче, ніж старі... B-)

курси за рахунок партії.

так шо мімо.
   
Навчання, особливо народним депутатам, зайвим не буде.

А якщо це за гроші партії СГ то які взагалі питання?
   
Формируют команду.
Недурно придумано.
   
курси за рахунок партії.

так шо мімо.

звідки у партії, в якої ще півроку назад не було навіть офісу і секретуток, такі гроші? Тільки від "благодійників".... Але що ті благодійники будуть вимагати  взамін?   І де їх список, з сумами?
   
С чего конкретно вы стебетесь?Объясните по пунктам.А то пока что я вижу только распространение фейков и тупое гыгыканье на ровном месте.
от іменно, що ні з чого. бо поки що нічого немає. тільки якісь піар акції і паси руками. ні по чому ніякої конкретики.
   
курси за рахунок партії.

так шо мімо.

партия деньги уже получила, можно отчет?
   
партия деньги уже получила, можно отчет?
Ринат відкрив в борговому зошиті сторінку партії СН. як в сільських генделиках :idea:
   
вони сподіваються на позитивні зміни
є різниця?
ми всі сподіваємося. але зефани в це свято увіровали.
   
Тобто, всі #нові обличчя визнали, що є де-факто неуками.

ПС. Більш схоже на тренинг для мерчедайзерів, чи процедуру зомбування сектантів.

вчитись треба все життя, це не совок, де після пту книжки можна вже не відкривати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія