Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причины низкого результата Порошенко

Re: Причины низкого результата Порошенко

Ти тому тупорилому пропагандону пояснюй, а не мені.  :lol:
це ти пишеш, що держава це наш благодійник, але грошей на всіх не вистачає
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Та що там з вас здереш крім аналізів. :gigi:
от і добре, домовились, живіть без наших податків
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Як такі "розумні" взагалі виживають в реальному житті? Це ж здається повністю не життєздатні організми, з таким низьким рівнем інтелекту!
Тут навіть нічого пояснювати не треба, не зрозуміє, бо вочевидь недолугий.

 :facepalm1:
Воно завжди було за Юльку і проти України, ще прикидується пенсіонером, а колись згадував що має стосунки до Дубна в РФ і тіпа науковець.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Вибори скінчилися, Порошенко програв президентські вибори, а на виборах до ВР його політсила хоч і потрапила до ВР, але вплив її буде мінімальним. Який зараз сенс пропагандонському лайну продовжувати обсирати Порошенко? Який в тому взагалі сенс?
Прихильники Баби жулі не вміють по іншому, просто гниль з них іде. Так було за Ющенка. Тоді повелись на уговори, що це пройде але вони  ще більше злоби почали сипати, тому за це їм треба постійно нагадувати що вони брихунчики.
   
А коли доглядати за старими і немічними їде молода людина, що визнана найкращим вчителем в Україні 2017 року? Їде, не приховуючи причин - від безвиході, від неможливості  утримувати родину!

І знову ж таки. Якийсь час це буде у будь-якому випадку. Поки не розкрутиться економіка, і робочих місць не вистачатиме за спеціальністю та профілем. Будуть багато і за бортом не тому, що немає в принципі для них роботи, а тому, що вони хочуть працювати на тих посадах, яких вже немає, тому що відбувся поворот від умовно-радянсього до умовно-західного. Наприклад, літній вчитель хоче працювати як працював раніше у радянській школі за програмою, що не змінюється з року в рік, зі статичним підходом до викладання і т. д. А сучасність вимагає творчості, розробки власних новаторських програм, інтерактивної освіти, дистантної освіти. І, хоча робота для вчителів є, конкретно для цього вчителя її немає, він за бортом. Не тому, що він поганий, а тому, що він випав з сучасності, не перебудувався. І він їде за кордон на непрестижну роботу зі скаргами, що в Україні роботи немає. Або наука. Старий професор хоче отримувати гроші з якихось вічних державних тематик, як він звик, і щось собі потроху робити у тій темі, яку він розробляв десятиліттями. Але ні, нові умови - треба весь час писати проекти, змагатися, пропонувати більш передові і оригінальні рішення, весь час у різних галузях і т. д. Він теж випадає, бо неконкурентноздатни й. І такі процеси відбуваються, хочемо ми це, чи ні, просто це треба прийняти та вчасно перебудуватися.

Щодо вчителів - я знаю вчителів, які підпрацьовують репетиторством, включаючи дистантні уроки навіть із закордоном. Вчителів, які отримують по 20000 грн., працюючи у звичайних школах. Знову ж таки, треба шукати варіанти, а не чекати, що впаде щось з неба. Якщо найлегший варіант, що найбільш влаштовує - їхати за кордон, ну нехай буде так.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

І знову Ваші висновки з Ваших слів ніяк не випливають. Припустимо, Ви вирощуєте городню, але не продаєте, бо немає дозволу. Ви у збитках. Отримуєте дозвіл - починаєте продавати, отримуєте прибуток. Де кримінал?

Дивіденди пішли тому, хто надав дозволи - я не бачу підтвердження цьому у Ваших словах.
+======================================================+
Сліпий та той, хто не хоче нічого бачити - нічого ніколи не побачать.
Дозвіл видається на потребу потрохові посіпаками потроха - щоб не
було збитків у потроха. Якщо і цього не розумієш - то допоможе лише
винахід доктора Гільотена.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Так, і таке або близько до такого буде за будь-якої влади. Тому що, поки економіка не розженеться, засобів кардинально виправити ситуацію немає.
+=============================================================+
А це і є відпоіддю на питання ТС. Народ турнув таку владу копняком в жопу.
Засоби є, але для цього потрібно працювати на людей, а не на олігархат.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Та що там з вас здереш крім аналізів. :gigi:
+========================================================+
Ну, ще можна отримати кулю між роги. Таке влаштовує?  :K  :vinsent:
Щоб не заривалися...
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

+========================================================+
Ну, ще можна отримати кулю між роги. Таке влаштовує?  :K  :vinsent:
Щоб не заривалися...
а якщо Вас?
/а мене за що/
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

І знову ж таки. Якийсь час це буде у будь-якому випадку. Поки не розкрутиться економіка, і робочих місць не вистачатиме за спеціальністю та профілем. Будуть багато і за бортом не тому, що немає в принципі для них роботи, а тому, що вони хочуть працювати на тих посадах, яких вже немає, тому що відбувся поворо
Щодо вчителів - я знаю вчителів, які підпрацьовують репетиторством, включаючи дистантні уроки навіть із закордоном. Вчителів, які отримують по 20000 грн., працюючи у звичайних школах. Знову ж таки, треба шукати варіанти, а не чекати, що впаде щось з неба. Якщо найлегший варіант, що найбільш влаштовує - їхати за кордон, ну нехай буде так.

Жена репетитор по математике. 60 гривен в час.
С переходами больше 4 часов в день не выходит.
Бывает и три и два и ноль.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

И во время выборов и между ними политики должны и говорить с народом о проблемах народа и решать эти проблемы. А власть просто глумилась. Закрылись сотни тысяч  бизнесов - "так и было задумано", коммунальные услуги никакого квчества за безумные деньги - "рыночные цены", нет возможности растить детей, содержать стариков - «Армія. Мова. Віра». У нас замечательный народ: не сорвался, не придушил эту сволоту, дождался выборов.

И на протяжении всей компании власть говорила либо о Зеленском, либо о Порошенко (т.е. о себе)

Останнє редагування: 25 липня 2019 18:44:20 від lawyer2
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

а якщо Вас?
/а мене за що/
+=================================+
Спробуй! Бажаючі були, але їх вже нема! :vinsent:

Останнє редагування: 25 липня 2019 19:32:06 від vkhavr2
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Та все нормально! Популісти хоча б раз на 20-25 років приходять до влади. Рада 2012 взагалі була-суцільні синяки та риги, та й През той ще-Чугуній...а тут клоВуни,фотографи,старі артисти художньої самодіяльності... трохи нехай пострибають. Тре буде дивитися,щоб мстивий та нетерплячий манюпас їх не побив сильно потім. Для того Пеця там їм і потрібен-щоб захистив, ну якщо зможе. :D  X(
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

+=================================+
Спробуй! Бажаючі були, але їх вже нема! :vinsent:
та добре-добре
Живіть довго і щасливо :)
ЗІ. Якщо понтуватися тільки у віртуалі, то так воно й буде :)

Останнє редагування: 25 липня 2019 19:47:29 від Ламер
   
Жена репетитор по математике. 60 гривен в час.
С переходами больше 4 часов в день не выходит.
Бывает и три и два и ноль.

От за це я і кажу. Ваша дружина хоче працювати, як вона хоче, і не пристосовуватись. Але у Вашому випадку немає такої посади, за неї не платять. Вам Порошенко має створювати умови, щоб Ваша дружина заробляла саме репетиторством з математики? Ні. Він має створювати умови, щоб вона могла спробувати те, і те, і те, тобто, щоб працювала економіка взагалі, і був попит на працівників. А тоді Ваша дружина зможе вибрати те, що її найбільше задовольняє. Вам це не подобається, Ви хочете, як в Радянському Союзі гарантоване робоче місце за профілем освіти? Вибачте, такого не буде, світ так не живе. І зверніть увагу, це не має стосунку до того, наскільки це погано чи добре, мова іде саме про констатацію факту, як воно буде (ну або ніяк), що треба прийняти та підлаштуватись.

І як раз при Порошенкові економіка повернулася знову до розвитку, в умовах війни, причому менш ризикованого, орієнтованого на Європу, а не Росію, що давало би підстави розраховувати на збільшення можливостей для Вашої дружини.

І наостанок, якщо приймете мою пораду. Зверніть увагу на дистанційне репетиторство, це зараз набуває шаленої популярності. Особливо для дітей, що знаходяться на окупованих територіях або за кордоном, але слідують українській програмі та здають на український атестат. Вони часто потребують допомоги з програмою, бо зазвичай наша з математики набагато сильніша, ніж місцева. Такі діти працюють з Міжнародною українською школою, їм здають екзамени. Можливо, Ваша дружина могла б і з цією школою співпрацювати. Також я знаю, що проводять репетирство для учнів закордонних шкіл, іноземців, згідно з їхньою програмою, англійсбкою мовою, бо підхід наших викладачів є набагато сильнішим для навчання розуміння математики. Більше, на жаль, не можу сказвти, бо сам цим не займався. Шукайте можливості, і хай вам щастить.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

та добре-добре
Живіть довго і щасливо :)
ЗІ. Якщо понтуватися тільки у віртуалі, то так воно й буде :)
+========================================================================+
Трьоп - у віртуалі, а ті, про кого я, ті розмазані по українській землі, досить дисперсно.  :K 
Батько в свій час навчив, як він під час війни робив, коли командував групою радіорозвідки.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Реформ проведено більше ніж за всі попередні роки, але пересічні хочуть усього і одразу, щоб епоха бідності скінчилась на "раз-два". Ось команда Зеленсько саме це і обіцяла і отримала таку повноту влади, якої не було ні в кого за часи незалежності України. Так що подивимось на результат.
Свинарчуки,Кононенко,дружина генпрокурора міліонерша???Ротердам+,торгівля на крові,ленінська кузьня.Надіюсь побачити згодом інтересні події. Якби були реальні кроки вперед,народ не звернув би увагу на крадіжки петькині.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

+========================================================================+
Трьоп - у віртуалі, а ті, про кого я, ті розмазані по українській землі, досить дисперсно.  :K 
Батько в свій час навчив, як він під час війни робив, коли командував групою радіорозвідки.
та добре-добре
"І Ви кажіть"(це)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Свинарчуки,Кононенко,дружина генпрокурора міліонерша???Ротердам+,торгівля на крові,ленінська кузьня.Надіюсь побачити згодом інтересні події. Якби були реальні кроки вперед,народ не звернув би увагу на крадіжки петькині.
+================================================================================+
Ги-ги!
https://24tv .ua/parlamentska_bilshist_bez_vagan_znime_nedotorkannist_z_poroshenka__gnap_n1184205

Парламентська більшість без вагань зніме недоторканність з Порошенка, – Гнап
   
Re: Причины низкого результата Порошенко
U2

А почему он должен был их выиграть?
Порошенко показал какой-то результат только в тех сферах, которые интересны от силы для 10-15% населения.
Остальные хотели сватов, вконтакте, блях, мира, торговли, жвачки и гречки. B-)
.    1. Не надо было конституционную реформу возвращать - народ за 3 года свыкся, а когда ему начали отвечать: президент не при делах - обозлились многие. 2. Не надо было трогать АТУ - это обозлило очень многих. 3. затронув Медреформу не с того конца обозлили всех. 3. Надо было все таки управлять процессами, в которых президент вроде бы не при делах. Есть способы. Но команда оказалась неспособной реагировать на выклыкы. 4. Народ не понял показное рисование на фоне армии в купе с тем, что президндент не при делах: ну как же не при делах? Да вот же он, в телевизоре, как же не при делах?    5. А все это - результат кадровой политики. Ну и там ещё есть.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

От за це я і кажу. Ваша дружина хоче працювати, як вона хоче, і не пристосовуватись. Але у Вашому випадку немає такої посади, за неї не платять. Вам Порошенко має створювати умови, щоб Ваша дружина заробляла саме репетиторством з математики? Ні. Він має створювати умови, щоб вона могла спробувати те, і те, і те, тобто, щоб працювала економіка взагалі, і був попит на працівників. А тоді Ваша дружина зможе вибрати те, що її найбільше задовольняє. Вам це не подобається, Ви хочете, як в Радянському Союзі гарантоване робоче місце за профілем освіти? Вибачте, такого не буде, світ так не живе. І зверніть увагу, це не має стосунку до того, наскільки це погано чи добре, мова іде саме про констатацію факту, як воно буде (ну або ніяк), що треба прийняти та підлаштуватись.

І як раз при Порошенкові економіка повернулася знову до розвитку, в умовах війни, причому менш ризикованого, орієнтованого на Європу, а не Росію, що давало би підстави розраховувати на збільшення можливостей для Вашої дружини.

І наостанок, якщо приймете мою пораду. Зверніть увагу на дистанційне репетиторство, це зараз набуває шаленої популярності. Особливо для дітей, що знаходяться на окупованих територіях або за кордоном, але слідують українській програмі та здають на український атестат. Вони часто потребують допомоги з програмою, бо зазвичай наша з математики набагато сильніша, ніж місцева. Такі діти працюють з Міжнародною українською школою, їм здають екзамени. Можливо, Ваша дружина могла б і з цією школою співпрацювати. Також я знаю, що проводять репетирство для учнів закордонних шкіл, іноземців, згідно з їхньою програмою, англійсбкою мовою, бо підхід наших викладачів є набагато сильнішим для навчання розуміння математики. Більше, на жаль, не можу сказвти, бо сам цим не займався. Шукайте можливості, і хай вам щастить.
   
Кто хочет вкратце высказать свои мысли?

Почему Петр Алексеевич проиграл выборы Президента, а его партия не взяла первое место на выборах в ВР?

Чего не хватило Петру Алексеевичу для поддержки народом Украины?

Какие факторы сработали?

Скоро пройдуть суди по Порохатому і тобі стане все зрозуміло...

На сьогодні в ДБР 11 справ.

Що це злочинець, не бачила тільки сліпа пороходрочна секта..  :fool:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Скоро пройдуть суди по Порохатому і тобі стане все зрозуміло...

На сьогодні в ДБР 11 справ.

Що це злочинець, не бачила тільки сліпа пороходрочна секта..  :fool:

Долго ждать ещё?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія