Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Того кто повествовал кинуть зебила на новую систему в Раде

Надо реально расстрелять , ведь уговорила же какая то падла Петруху и остальных не трогать мажоритарку и не уменьшить проходной процент.
Они реально думали по мажоритарке все повыигрывала, а тут такой облом...теперь у слуги народа  наверное 60% рады будет  :zrada:  :peremoga:

Так  бы было бы в Раде % 40 у слуги народа ,а так вырисовывается под 60%  :D

Так и это ж не все, новый избирательный кодекс (который понятное дело никто не подпишет) так же глупость и пройоп

Це погано?

Хтось, сцуко, у зебілів технічно переграв кнурів. Хоча це було нескладно. Жадібність - поганий радник розуму..

а ше б там Шарий сидів  :facepalm:

рядом з Петром

бля картина маслом  :facepalm:

Так и это ж не все, новый избирательный кодекс (который понятное дело никто не подпишет) так же глупость и пройоп
А чего не подпишет??

так хорошо же, наконец то перестанем иргаться в щука-лебедь-рак как последние 27 лет

Мажоритарка так мажоритарка  :weep:

Це погано?
Я не знаю это плохо или нет....
Я сам не ожидал такой дули от народа старым элитами.
Так и элиты были уверенны шо по мажоритарке они отыграются, но оказалось и по мажоритарке в 90% старые элиты были нещадно выибаны...

рядом з Петром

:lol: (tu)

так хорошо же, наконец то перестанем иргаться в щука-лебедь-рак как последние 27 лет

Я думаю тепер ця гра продовжиться з новою силою. :)

рядом з Петром

с шариком :)

123/225=55%

251/424=59%

Так, что разница всего 4%. Но мажоритарка дала очень интересные результаты

Да, мажоритарка большая неожиданность. Перевесили вопросы национальные а не местные и получилась зелёная волна. По сути только Донбасс "устоял". И то не без потерь

рядом з Петром

Пляць і щоб місця біли поряд. Оце справжня демократія..

Как по мне, текущая система оптимальная для Украины.  У на еще нет ни одной настоящей партии

Я не знаю это плохо или нет....
Я сам не ожидал такой дули от народа старым элитами.
Так и элиты были уверенны шо по мажоритарке они отыграются, но оказалось и по мажоритарке в 90% старые элиты были нещадно выибаны...

Зі старою елітою все ясно.
Також ясно з величезним кредитом довіри. :)
Не дуже ясно з новою елітою.
Але не думаю що від старої вона буде якось відрізнятися.
Так само як команда Зеленського не дуже відрізняється від команди Пороха.
Причому якщо Пороху можна було закинути претензії в помилках при формуванні команди, то Зеленському навіть цього не закинеш.
Бо формує команду не він. :(

Це погано?
а шо тут доброго?  :X
прийшли "молоді і спраглі"

Как по мне, текущая система оптимальная для Украины.  У на еще нет ни одной настоящей партии
Не надо заканчивать с мажоритаркой...это п***а полнейший......откр ытые списки наше все....
Тажа мажоритарка только теперь главы партий не решают кого брать в списки , решают люди ....сами на округах ...
Главы партий могут только первую пятерку сами назначить и все.

Хтось, сцуко, у зебілів технічно переграв кнурів. Хоча це було нескладно. Жадібність - поганий радник розуму..

+100
Ну власне все сказано.
Жадібність не дає мозку раціонально мислити.

то може сходите під АП помайданити з треєбованієм відмівнит вибори? Бо ви прозріли і треба було відміняти мажоритарку? Полтава вже розігрівіє диванний танк

а шо тут доброго?  :X
прийшли "молоді і спраглі"

Все чудово.
Виборець проснувся, і вже розуміє за кого не потрібно голосувати.  (tu)
Є шанс що незабаром виборець зрозуміє за кого потрібно.
Це якщо не дуже розчарується. :)

а твої риго-анальні ахметки-калєснікови? невже вони вони не кучкують на платформі "співробітництва та дружби" з кацапстаном?

то може сходите під АП помайданити з треєбованієм відмівнит вибори? Бо ви прозріли і треба було відміняти мажоритарку? Полтава вже розігрівіє диванний танк

він пройшов ? чи як

Зі старою елітою все ясно.
Також ясно з величезним кредитом довіри. :)
Не дуже ясно з новою елітою.
Але не думаю що від старої вона буде якось відрізнятися.
Так само як команда Зеленського не дуже відрізняється від команди Пороха.
Причому якщо Пороху можна було закинути претензії в помилках при формуванні команди, то Зеленському навіть цього не закинеш.
Бо формує команду не він. :(

Посмотрим...скоро все станет на свои места..и люди узнают их наибали как всегда или все же нет.

Карпов може пройти нахер разом з усіма своїми 170 кілограмами ваги. :laugh:

Да, мажоритарка большая неожиданность. Перевесили вопросы национальные а не местные и получилась зелёная волна. По сути только Донбасс "устоял". И то не без потерь
Для кого неожиданность?
Только тупые педроты могли не понимать, что ЗЕ по мажоритарке наберет не меньше, чем по спискам.
Вы просто не поняли, что происходило на президентских выборах.
А на президентских голосовали не за Зеленского конкретно, а против тех, кто был при власти все это время.
И логично было предположить, что люди, которые будут голосовать за СН на парламентских, по мажоритарке автоматом будут голосовать за выдвиженцев СН.
Неужели вам это было не очевидно? :laugh:

Интересно как там Олешкин рух 25.Уже сменили название.Было 25% "думающих",а за 2 месяца осталось только 8  :laugh:

А мне интерестно было бы посмотреть вата шоу с верховной рады :)

123/225=55%

251/424=59%

Так, что разница всего 4%. Но мажоритарка дала очень интересные результаты

ти схоже забув шо там бар"єр мав бути до 3 зменшений. і зараз заходять ще 3 партії. тому у слуги було б значно менше ніж на 4
тому це був геніальний пройоб пагубія і компанії стратегів пашинського-бурбака

Для кого неожиданность?
Только тупые педроты могли не понимать, что ЗЕ по мажоритарке наберет не меньше, чем по спискам.
А на президентских голосовали не за Зеленского конкретно, а против тех, кто был при власти все это время.
И логично было предположить, что люди, которые будут голосовать за СН на парламентских, по мажоритарке автоматом будут голосовать за выдвиженцев СН.
нам очевидно, а кто вдолбил в голову в бывшей раде шо они всех выибут по мажоритарке и скупятся округа :)

він пройшов ? чи як
відсмоктав
я ж тролю тих хто мріє про инуле і треба було мажоритарку відміняти :laugh:

ти схоже забув шо там бар"єр мав бути до 3 зменшений. і зараз заходять ще 3 партії. тому у слуги було б значно менше ніж на 4
тому це був геніальний пройоб пагубія і компанії стратегів пашинського-бурбака
и сам слуга народа явно бы набрал меньше , с такой явкой

Посмотрим...скоро все станет на свои места..и люди узнают их наибали как всегда или все же нет.

Звісно довідаються. :)
Але тут головне  - які вони зроблять висновки.
Як на мене, то бажання змінити еліту це вже добре.
Погано що це бажання привело у владу  єврейське бидло.  :(

Для кого неожиданность?

Я їх сто разів питав за ці місяці чому вони тупі і серуть під себе і Пороха.
Але вони  не зрозуміли. Мабуть, тому що тупі.

Я їх сто разів питав за ці місяці чому вони тупі і серуть під себе і Пороха.
Але вони  не зрозуміли. Мабуть, тому що тупі.

Думаю тут справа не в них а у вас. :)

и сам слуга народа явно бы набрал меньше , с такой явкой

була б коаліціада з підкилимними іграми. Ти за це? і масовою безвідплвідальністю декількох партій
а тепер нехай вовік сам за все вівдповівдальність несе
а мастодонти у раді у кількості 150-200 голів будуть критикувати- мочити при можливості якщо буде за що

Останнє редагування: 22 липня 2019 18:01:00 від Ukraine

Звісно довідаються. :)
Але тут головне  - які вони зроблять висновки.
Як на мене, то бажання змінити еліту це вже добре.
Погано що це бажання привело у владу  єврейське бидло.  :(
на бидло якраз ти схожий

була б коаліціада з підкилимними іграми. Ти за це? і масовою безвідплвідальністю декількох партій
а тепер нехай вовік сам за все вівдповівдальність несе
а мастодонти у раді у кількості 150-200 голів будуть критикувати- мочити при можливості якщо буде за що
Я тут боюсь другого...шоб у чувака крыша окончательно не съехала  и он не превратился в хуйло и слуга народа в единую рассею

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія