Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В 223 округе в Киева на 5 участках остановлен подсчет голосов, "Свобода" блокирует ОИК

Оце я не в темі. :(
а еще он до сих пор использует теплицы комунальных служб, фасует там силами комунальщиков свое сено, которое продает как чай "Батик"

Я на 217-у окрузі, Оболонь, тут також скоро стане весело.
Костенко реально заїбала з рекламою, ще коли біля озера Вербне ліхтарі світодіодні встановили, то обдзвонили увесь район та повідомили що приймальня робить по такій-то адресі, чи вам подобається як зробили? Я спитав чи вона зробила це за власний кошт чи то були кошти платників податків, але відповіді так і не отримав. Однозначно підру - ні, шкода що прописка всього одна, так би тут теж голосував проти песиків та усякої п***а. п.с. ями у дворах так і не залатали, отакий от депутат від песика - йде на юх.

% опрацьованих протоколів   6.86
Кандидат   Графік   % ЗА   Голосів ЗА
Буймістер Людмила Анатоліївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"   
27.86   17
Левченко Юрій Володимирович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"   
27.86   17

Зеблоїди мутять...

% опрацьованих протоколів   10,78
Кандидат   Графік   % ЗА   Голосів ЗА
Левченко Юрій Володимирович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"   
29,11   23
25,31   20

[ua]

Ну може до ранку й витягне перемогу.

Костенко реально заїбала з рекламою, ще коли біля озера Вербне ліхтарі світодіодні встановили, то обдзвонили увесь район та повідомили що приймальня робить по такій-то адресі, чи вам подобається як зробили? Я спитав чи вона зробила це за власний кошт чи то були кошти платників податків, але відповіді так і не отримав. Однозначно підру - ні, шкода що прописка всього одна, так би тут теж голосував проти песиків та усякої п***а. п.с. ями у дворах так і не залатали, отакий от депутат від песика - йде на юх.

костенко - колишня помічниця столара

Левченко единственный, кто что-то делал для простых жителей Шевченковского района.  В разборках громады и сраных застройщиков, "оптимизаторов" (выкорчевывателей) зеленых насаждений - всегда был на стороне громады. Поэтому нах слуг урода, старых подонков вроде Омели - только Левченко!!!

Левченко единственный, кто что-то делал для простых жителей Шевченковского района.  В разборках громады и сраных застройщиков, "оптимизаторов" (выкорчевывателей) зеленых насаждений - всегда был на стороне громады. Поэтому нах слуг урода, старых подонков вроде Омели - только Левченко!!!

та він вже програв

Да, там походу веники. Зря бузили. Киев весь тотально и полностью зелен.

36,03   1 116
20,56   637

Останнє редагування: 22 липня 2019 04:17:33 від Dimka

не то чтоб зеленый - старых не хотят видеть никого, не борцов с застройками, ни рыгов, ни патриотов

Скоріш за все так. Шкода, мені Левченко і Іллєнко єдині, хто подобається досі в якості потенційних нардепів зі Свободи.
(tu)

не то чтоб зеленый - старых не хотят видеть никого, не борцов с застройками, ни рыгов, ни патриотов

увидят новых. Из единой России и ЛДПР. 

ну причины то уже второй вопрос) но в общем как и по всей Украине. это ж как надо было в печень засесть уже всем со своим идиотизмом.

Левченко- дебіл. Я теж колись думав , що він економіст. Типовий ленін

закінчити Лондонську бізнес-школу і бути комуністом?  :-o

закінчити Лондонську бізнес-школу і бути комуністом?  :-o

Легенду написати можна. А якщо спитати англійською як пройти до трафальгарської площі?

Я теж уже давно розчарувався в усіх цих "молодих". Фантастичний тупняк  (td)

"Молоде і тупе як валянок" - ось так можна про них сказати.

Виявлється, освіта та розум - дві зовсім окремі речі. Бачу масу освічених людей, але тупих в плані розуму.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія