Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Агні, пані, ви дочекаетеся, що все спалю сам. Куди вам відсилати?
Ой сорі, тільки побачила... В Києві я, зараз напишу в лічку.

Дворова   Собача Буда має бути набагато меньш.  Така, щоб  там якраз собака "клубком"   вміщався + 20-30см   Для сетера м2 то овердофіга.   Це тому, що обігрів Буди у морози  собака проводить теплом власного тіла.  І якщо  буда завелика та зависока  то собака  (не примитивних порід типу кавказа,  шпіца чи лайки)    буде мерзнути,  незважаючи на  утеплення.

Навіть якщо буда по розміру собака, але вход  у неї високий,  що собака не заповзає туди, а заходить, пригинаючи голову -  теж утеплення до лампи.  Вона в холода не  зможе зігріти лігво, бо  тепло буде видувати, навіть з  завісою на вході.

В ідеалі - собак  майже повністю  загороджує  баштетом  вхід, а   воротник з шерсті  перекриває зазори)   В мене  так кавказ  спав у морози і снігопади.   І в теплі,  і на чергуванні)

Собака у холоди завжди сидить клубком,  їй комфортно, а розім'ятись вона побігати вилізе, якщо заманеться

Ще дуже корисно зробити перед входом до буди  помост.  Ось там вона буде валятись розкинувши лапи, коли їй не холодно.

А сервіс буди роблять ге через вхід, а через зйомну стінку, або підйомний скат даху.

В цілому, як  правильно зроблена буда  слишно у селі взимку, коли мороз дубасить.
  Усі ті собаки, що виють та брешуть всю ніч без продиху - мерзнуть.

Я певен, ви це все знаєте, то я для загалу.

шикарный пост  (tu)

шикарный пост  (tu)

Якщо не зраджує пам'ять , ти мала німця-вівчара)

Ти з ким зараз розмовляєш , маразматик ? Сам з собою ? Яка пенсія ? Твоя ?

А хто  тобі платить? Пушкін?

шикарный пост  (tu)

Я ж кажу,  Людасу треба памятник про житті поставити. І  щоб потім потомки написали на ньому тут буч людас

на добраніч, невидимки

Дворова   Собача Буда має бути набагато меньш.  Така, щоб  там якраз собака "клубком"   вміщався + 20-30см   Для сетера м2 то овердофіга.   Це тому, що обігрів Буди у морози  собака проводить теплом власного тіла.  І якщо  буда завелика та зависока  то собака  (не примитивних порід типу кавказа,  шпіца чи лайки)    буде мерзнути,  незважаючи на  утеплення.

Навіть якщо буда по розміру собака, але вход  у неї високий,  що собака не заповзає туди, а заходить, пригинаючи голову -  теж утеплення до лампи.  Вона в холода не  зможе зігріти лігво, бо  тепло буде видувати, навіть з  завісою на вході.

В ідеалі - собак  майже повністю  загороджує  баштетом  вхід, а   воротник з шерсті  перекриває зазори)   В мене  так кавказ  спав у морози і снігопади.   І в теплі,  і на чергуванні)

Собака у холоди завжди сидить клубком,  їй комфортно, а розім'ятись вона побігати вилізе, якщо заманеться

Ще дуже корисно зробити перед входом до буди  помост.  Ось там вона буде валятись розкинувши лапи, коли їй не холодно.

А сервіс буди роблять ге через вхід, а через зйомну стінку, або підйомний скат даху.

В цілому, як  правильно зроблена буда  слишно у селі взимку, коли мороз дубасить.
  Усі ті собаки, що виють та брешуть всю ніч без продиху - мерзнуть.

Я певен, ви це все знаєте, то я для загалу.

Такс, э питаннячко..а якщо робилося під двох собачок німців, а зара залишилась тільки одна.. буде мерзнути? Буда перегороджена на дві частини, є перша трохи побільше, а до другої вхід такий якраз пролізти.. але місця там таки забагато на одну..

Доброї ночі   :pleasantr:

Про собак. В мене доросла, вже мабуть стара, собака, риє собі нори. це рефлекс в них. Такси, то взагалі норні собаки. Як лису вам принесе, відпишитеся, як буде ваша ласка.

щось сьодні пздц жидєнько.
ентузіазм спадає потихеньку.
Жду нової активності на тиждень, після чого буду виймати цю теми із 4,5,6-ї і т.д. сторінок.  :beach:

щось сьодні пздц жидєнько.
ентузіазм спадає потихеньку.
Жду нової активності на тиждень, після чого буду виймати цю теми із 4,5,6-ї і т.д. сторінок.  :beach:
чого вам не вистачає, боте? В свій час, як є бажання, люди пишуть. Маємо більше писати, та на то ніхто не підписувався. Де ваша Людка? Ви хуйовий людкозаменітель.

чого вам не вистачає, боте? В свій час, як є бажання, люди пишуть. Маємо більше писати, та на то ніхто не підписувався. Де ваша Людка? Ви хуйовий людкозаменітель.

Такс, э питаннячко..а якщо робилося під двох собачок німців, а зара залишилась тільки одна.. буде мерзнути? Буда перегороджена на дві частини, є перша трохи побільше, а до другої вхід такий якраз пролізти.. але місця там таки забагато на одну..

Можно уменьшить апартаментьі  -   вьірезать  фанерную фальш-стенку  а промежуток между стеной домика и фальш-стенкой заполнить утеплителем или старьім бушлатом.

Еще лучше- довести количество собак до проектной  мощности -  два штуки,  (если, конечно,  позволяют обстоятельства)

Про собак. В мене доросла, вже мабуть стара, собака, риє собі нори. це рефлекс в них. Такси, то взагалі норні собаки. Як лису вам принесе, відпишитеся, як буде ваша ласка.

Собаки риють нори не тількі, щоб  вполювати .   В спеку можна вирити ямку і залізти туди  охолодити тушку. Також для развлекухи, якщо їм не приділяють уваги.
   Моя мастина   обкапує  заблукалих їжаків,  щоб він опинився у ямці, і  караулить його там поки я не приду з відром і совком   Або, якщо їжак непонятливий- чавить  його як  рецидівіста. 
   Вівчари часто роють нори, щоб там типу була їх берлога, воображають себе  лютими вовками.

А такси  бувають не тількі по-норі.   
 Такса  чудово йде по кровяному сліду,  шукає та підіймає зайця,  може часами гнати любого звіра( такса це малий, але ж гончак) незважаючи на короткі лапи.   Гонить азартно, але деякі -  поки не наткнуться на нору))

Також такса на відміну від ягдтів та фоксів не йде  в безссудні атаки на звіра, береже себе, шукаючи засоби як  зайти на звіра,  вигнати його,  або  чекає подмоги хозяїна.

Оце, останне, я пишу зі слів досвідченних таксоводів, в мене  це перши такси)

Ну що друзі, як і обіцяв, новий пятничний отчьот про перемоги:

Єфрємову відмінили домашній арешт і знову відправили  в СІЗО.
Держборг України знизився на 20%.
Ріст зарплат хохлів +30% за тиждень.
Зниження комуналки ще на 20% (для зебілів -25%, для Людаса -30%)

Слідкуйте за новими перемогами щопятниці від новоіспєчьонного зебіла Дядька Семена [ua]

доброго ранку! ельфе, ти не справляєшся з обов'язками чергового по клубу

Доброго ранку, Ельфе, ганьба тобі, ти хоч за Юлю притопи трохи, бо я не чую про неї нічого геть зовсім вже декілька місяців, як вашу ботоферму переорієнтували.

Доброго ранку!
А і справді про Юлю не чути, вона хоч жива? :)

доброго ранку! ельфе, ти не справляєшся з обов'язками чергового по клубу
Дневального на тумбочке

Оце, останне, я пишу зі слів досвідченних таксоводів, в мене  це перши такси)
кажуть, що такси дуже непрості собаки. Із складним характером. Сам ніколи не тримав отого маленького низького та довгого. Так кажуть таксоводи. А що ви, Мікі, як людина, що вже тримає, сказати можете?

А. Доречи. Для майбутніх будівників собачих буд. В мене лишилося десь двадцать метрів ніхрому, дроту десь 0,25-0,3. Як комусь буде він до нагоди - віддам.

Ще про такс. До того, як сусід свою дворнягу стерилізував, якийсь таксік нею скористувався. вийшло прікольно. але ото цуценя, що на чорну звичайну таксу схоже, воно рие із страшенною силою, вирило нору під парканом між нами, повиривало всі дерева сусіда, вже за мої було взялося, та я лозиною від того небезпеку для черешні відвів.

кажуть, що такси дуже непрості собаки. Із складним характером. Сам ніколи не тримав отого маленького низького та довгого. Так кажуть таксоводи. А що ви, Мікі, як людина, що вже тримає, сказати можете?
такси дуже розумні і самостійні. це собаки-людини. йоршики в порівнянні - дурбецали.
обожнюють хазіаїв, тонко відчувають їх настрій. до чужих дітей прохолодні.

В мене колі, вона не надто розумна, та ми її любимо, то наша собака. Та  ми всі, абсолютно всі, холеріки, ця собака нас врівноважує, не дуже зручно вибухати, дивлячися на спокійну собаку.

Такса - це   сама любов до хазяїна та його родини, та дуже  насторожена до чужинців.

Коли вдома  граються діти - такси біжуть скоріш  туди і  влаштовують  веселу катавасію! 

Старша такса часто йде спати малому в ноги. Там вона його охороняє, якщо якись шурхіт у квартирі,коли шуруєш до холодильника,   або щось гучне   на вулиці  -   дає голос. БаскОм) Це вона сама обрала собі  таку місію.

Вони взагалі люблять поохороняти,  в квартиру втіхаря не прослизнеш.

В виховуванні дуже прості ( принаймі для мене, після молоссів),  в  дресуванні  важкуваті,  бо мисливська порода,  має хист до самостійних дій.  Але  при належний витримці -  робить " До мене!"  з першого разу і кулею.

Такса - це собака -пилосмок, на вулці багато відварених куріних кісточок,  їх  растаскують кошаки, яких підкармлюють кістками з супу сердобольни тьотки.  Не розуміючи, що кошаку потрібно саме м'ясо тій курки, а не відварена суха кістка. Кошак не гієна, а облігатний хижак.
    Ті кісточки небезпечні для собаків, я писав раніше чому. Але вони їх  вишукують,  неможна відволікатись.

Такса напориста. Вміє за себе постояти в собачий тусовці. Навіть в півроку.   Нещодавно гризанула одну біглю за ніс зо всієї дурі, бо вона( бігля)   її постійно пресувала, доволі жорстко.. Бігль  фізично більша її в 2,5рази.
  І все!  Та бігля моментом стала лепшою подругою, давай грати- давай товаришувати! 

Більш за все такси люблять грати з  іншими таксами. Вони влаштовують таки спарінгі, що стороння  людина  може виришити що йде реальна бійка.
   Коли запихаються-  падають друг на друга  як  сосискі в тарелці та хекають.

Якщо такса не поважає свого хозяїна, якщо він її мало вигулює, не приділяє їй уваги, не любить, або не дай бог б'є( є й таки випадки, викупали нещасну таксу у одного алкаша)  то вона стає вздорною, скандальною, дзюрить, гризе меблі, виє,  рве дивани, обдирає обої,  шматує  взуття. 

У такс розвинене почуття гідності, я ніколи не  сміюсь над нею, не даю подачки,  завжди відповідаю на її контакт.

Якщо такса живе в  садибі,  то її утримання дуже необтяжливе, але усі жинціни клумби будуть перекопані. Селяві.

Такси дуже бігучі!   Їм на прогулянці треба вибігатись з друзяками як слід!

Такси дуже весели та компанейськи!  Люблять усіляки походи, але  до першої нори)   лопату  треба тримати  поблизу!

Такса плаває в каноє, як прирожденний індіанець.

Такса обожнює їздити в авто,  що значно все спрощує.

Дві такси  набагато кращч!

Поки вам досить)

Такса, звісно якщо росла в нормальних умовах,   спокійна та дружелюбна собака компаньон. Любить гоняти  за котами , забігти та загубитись.Тяжко переносить самотність, тому якщо залишати в квартирі, згризе все, до чого дістанеться. 

Не буде в мене такс, виходить. Ви про різне жахіття розповідаєте. Оце, спокійна коляха - наше все. Шкода, що цуценят не буде, в неї після чергового піроплазмозу пійшло страшенне ускладнення, матка повна гною була. Це вже зараз стеріальна собака.

Не буде в мене такс, виходить. Ви про різне жахіття розповідаєте. Оце, спокійна коляха - наше все. Шкода, що цуценят не буде, в неї після чергового піроплазмозу пійшло страшенне ускладнення, матка повна гною була. Це вже зараз стеріальна собака.

Спокійна -  це  правильно.

Спокійна, та  з ласковим поглядом

Спокійна -  це  правильно.

Спокійна, та  з ласковим поглядом

пане, собаки зазвичай схожи на своїх хазяїв. Або, навпаки, не знаю, що первинне. Оцей ваш цуцик, щось не добре про мене думае, з погляду розумію, та мені пофіг, собаки мене не кусають, чомусь.

https://photos.app.goo.gl/hBhKgfaxAnZqA6Dj8 це колись Інанні, коліно фотографував.  Гарна пся. Пильнує. Як не її коти по території тиняються, а вони тиняються, то злобно гавкае, це -  образа.

На півроку 25 кг корму, що собака їсть. Ще десь на півроку з пьять хлібин, вона вважає то за делікатес, ми не переконуємо, нех їсть. Утримання собаки не надто дороге задоволення, та купа позитивних емоций.

Воно не шматаєі .  Воно порушника валить на землю, стає над ним і заглядуючи у обличчя  пропонує не ворушитись. Таким, утробним клокотанням.

Але раз було, полізли вночи якісь бродяги- металобрухтарі,  шо їздили вдень  по селу на жугулях з причіпом. 

Так от,  тоді да , погризла  трохи , бо порушник поліз  взад на сітку, там зачепився пузом і вона стягнути його звідси і повалити не могла.

Але штані у  чувака забрала.

Коли я прийіхав, металобрухтери і вже  потікали, на галас сусіди почали вилазити, а в нас в кожній хаті  карамультук.  Раздавили мені  садженець   піхти  білої  колесом(

пане, собаки зазвичай схожи на своїх хазяїв.

вруть!

Доброго ранку, Ельфе, ганьба тобі, ти хоч за Юлю притопи трохи, бо я не чую про неї нічого геть зовсім вже декілька місяців, як вашу ботоферму переорієнтували.

я думаю у Эльфа обида на Юлю имеется..
Вернее не так на Юлю,
как на бютодиаспору армянскую

Доброго дня.
День зараховано?

вруть!

Нє-а... Збоку видніше :) Схожа.

Нє-а... Збоку видніше :) Схожа.
Таки да.
Два серйозні інтерфейси! :)

вруть!

ви, пане, схоже, що з одного помета, із собакінсом своїм. не вруть.

вруть!
нє, шось таки є

Не буде в мене такс, виходить. Ви про різне жахіття розповідаєте.
такса любить ганятися за котами, але не полює на них - так, гра. ну моя така була. наше кошеня переверталося на спину, вона його зубами за шию, і вазюкала по підлозі, як ганчірку зі сторони в сторону.
коли нікого дома нема, спала. а як приходили, то так скакала і скавуліла від радощів, ніби її ріжуть.

з мінусів- знаходила на вулиці якесь сміття смердюче, як сільодка, чи лайно(так-так), і викачувалася в ньому, навіть шию натирала :gigi:

Цю тему переглядають:

Молли П, Людас і 3 гостей

Повна версія