Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

На тупий бидлізм.
Ваш особисто.

Для Людаса допис з ФБ - щоб не нудьгував.

Від Баби і кота  :K

Баба і кіт
3 вересня о 13:03 ·
Как-то так...
-----------------------
Порошенко не останавливает войну, потому что на ней зарабатывает - проклятый барыга и вор.
Зе не останавливает войну, потому что не может - такой гарнюня, бедный, что вы на него насели. Вы бы смогли лучше?

Порошенко не cнижает тарифы - потому что он подонок, который свой народ ненавидит, генацид!
Зе не снижает тарифы - потому что это не в его компетенции, и в общем сложно. Не трогайте мальчика, он работает. Дайте ему 100 дней.

Порошенко не увольнял Авакова, потому что вместе с ним обворовал государство на рюкзаках, уничтожал патриотов и все остальное.
Зе лично поручился за Авакова и оставил в должности - так он же лучше знает, он такой лапочка. Страну хочет изменить.

Порошенко сделал плохой Роттердам +, потому что барыга и зарабатывает на разнице.
У Зе Роттердам+ хороший, потому что цена выгодная. Вот молодец разобрался, такой умный.

Порошенко ездит на работу кортежем из двух машин - вот сволочь.
В Зе кортеж в 10 раз больше и перекрывает пол Киева, хотя обещал на велосипеде ездить. НЕ чипайте мальчика, он же должен чем-то к работе добираться, ему некогда по метро ездить, он так занят. И вообще, что вы хотите, чтобы его грохнули?

Порошенко летал самолетами, потому зажрался вкрай. Зе не может продать самолеты, потому что у него столько важных дел, еще новых самолетов заказали, а на фронт вообще рейсовые не летают. Вот бедный, долго работает, видите, какой уставший. Даже бедный Коломойский согласился топливо давать, чтобы помочь строить страну.

Порошенко болен диабетом - алкаш конченный, вечно бухой.
Зеленский ведёт себя неадекватно - это видео фотошоп, что вы вцепились, он не накуренный, просто наше золотце устал и не понимает, что ему говорят. Отстаньте от него, он лучший, я ему верю!

Порошенко за пять лет один раз за свои деньги улетел на отдых - вот сволочь мальдивская, как он мог? В стране война, а он отдыхает.
Зе за 100 дней отдохнул 5 раз - ну так он же работает, не видите как устал, пусть отдыхает наш красавчик любимый сделал больше за 3 месяца, чем все остальные за 25 лет.

При Порошенко его кум занимал должность - кумовство, неслыханная наглость.
При Зе уже не только одноклассники, кварталовцы, родственники, но и те, кто в саду на соседнем горшке сидел - уже при должностях. Так что вы хотели, чтобы он чужих людей набирал - он же должен знать кому доверять.

У Пети прокурор без юридического образования - измена, алкаш, Юру прочь.
У Зе председатель СБУ - сценарист из "квартала", даже без военной службы, а министр здравоохранения без медицинского образования - такие милые молодые люди, дайте им шанс. Хуже не будет.

У Пороха в апреле борщевой набор дорогой, бедным пенсионерам нечего есть.
У бубучки в августе картофель по 20 грн - то неурожай и ешьте макароны.

В окружении Порошенко беззаконие, Свинарчук разворовывают армию.
У Зе люстрований рыг Богдан - какой милый бурят, ну и что, что он личный юрист Коломойского, не с улицы же людей брать? А про Гладковских ИВК говорит, что они уже герои. Наш бубочка лучше знает кого к себе подпускать.

via Макс Кауфман

_xts__%5B0%5D=68.ARDw7K5BqVbYFlfhwCL9lv74Z7-ATKp6lGoAC1JQG0pk1hFCOL82BI1qGqeGvZXR-hrozghjt5R0hWB-eOT13JW0epnntoFx-KqhJRpTvKr83WeTeJ8dM6UccxGha57l1F26Y30uPzW1MtuHi8jE8FY7Yv_H6mRHdtJmanDcbuQSCO9Txinm6-NxY7U1aFv7CrIZHz7nGJNrt8AGA2mgM8pPN46e5x0GfJJdMICqf_2SSrLuv1Ewrh8x2DoMYmqFmv9pY-vCFkMHziNTcpgkMScdhiz9xkeeF-SJ4llD2YJ9HEHpC0QospC5lXpP29L4_q7HUM6jUdwzcencRhbSig&__tn__=H-R

Для Людаса допис з ФБ - щоб не нудьгував.

Від Баби і кота  :K

Баба і кіт
3 вересня о 13:03 ·
Как-то так...
-----------------------
Порошенко не останавливает войну, потому что на ней зарабатывает - проклятый барыга и вор.
Зе не останавливает войну, потому что не может - такой гарнюня, бедный, что вы на него насели. Вы бы смогли лучше?

Порошенко не cнижает тарифы - потому что он подонок, который свой народ ненавидит, генацид!
Зе не снижает тарифы - потому что это не в его компетенции, и в общем сложно. Не трогайте мальчика, он работает. Дайте ему 100 дней.

Порошенко не увольнял Авакова, потому что вместе с ним обворовал государство на рюкзаках, уничтожал патриотов и все остальное.
Зе лично поручился за Авакова и оставил в должности - так он же лучше знает, он такой лапочка. Страну хочет изменить.

Порошенко сделал плохой Роттердам +, потому что барыга и зарабатывает на разнице.
У Зе Роттердам+ хороший, потому что цена выгодная. Вот молодец разобрался, такой умный.

Порошенко ездит на работу кортежем из двух машин - вот сволочь.
В Зе кортеж в 10 раз больше и перекрывает пол Киева, хотя обещал на велосипеде ездить. НЕ чипайте мальчика, он же должен чем-то к работе добираться, ему некогда по метро ездить, он так занят. И вообще, что вы хотите, чтобы его грохнули?

Порошенко летал самолетами, потому зажрался вкрай. Зе не может продать самолеты, потому что у него столько важных дел, еще новых самолетов заказали, а на фронт вообще рейсовые не летают. Вот бедный, долго работает, видите, какой уставший. Даже бедный Коломойский согласился топливо давать, чтобы помочь строить страну.

Порошенко болен диабетом - алкаш конченный, вечно бухой.
Зеленский ведёт себя неадекватно - это видео фотошоп, что вы вцепились, он не накуренный, просто наше золотце устал и не понимает, что ему говорят. Отстаньте от него, он лучший, я ему верю!

Порошенко за пять лет один раз за свои деньги улетел на отдых - вот сволочь мальдивская, как он мог? В стране война, а он отдыхает.
Зе за 100 дней отдохнул 5 раз - ну так он же работает, не видите как устал, пусть отдыхает наш красавчик любимый сделал больше за 3 месяца, чем все остальные за 25 лет.

При Порошенко его кум занимал должность - кумовство, неслыханная наглость.
При Зе уже не только одноклассники, кварталовцы, родственники, но и те, кто в саду на соседнем горшке сидел - уже при должностях. Так что вы хотели, чтобы он чужих людей набирал - он же должен знать кому доверять.

У Пети прокурор без юридического образования - измена, алкаш, Юру прочь.
У Зе председатель СБУ - сценарист из "квартала", даже без военной службы, а министр здравоохранения без медицинского образования - такие милые молодые люди, дайте им шанс. Хуже не будет.

У Пороха в апреле борщевой набор дорогой, бедным пенсионерам нечего есть.
У бубучки в августе картофель по 20 грн - то неурожай и ешьте макароны.

В окружении Порошенко беззаконие, Свинарчук разворовывают армию.
У Зе люстрований рыг Богдан - какой милый бурят, ну и что, что он личный юрист Коломойского, не с улицы же людей брать? А про Гладковских ИВК говорит, что они уже герои. Наш бубочка лучше знает кого к себе подпускать.

via Макс Кауфман

https://www.facebook.com/babaandkit/posts/2660624657315662?__xts__%5B0%5D=68.ARDw7K5BqVbYFlfhwCL9lv74Z7-ATKp6lGoAC1JQG0pk1hFCOL82BI1qGqeGvZXR-hrozghjt5R0hWB-eOT13JW0epnntoFx-KqhJRpTvKr83WeTeJ8dM6UccxGha57l1F26Y30uPzW1MtuHi8jE8FY7Yv_H6mRHdtJmanDcbuQSCO9Txinm6-NxY7U1aFv7CrIZHz7nGJNrt8AGA2mgM8pPN46e5x0GfJJdMICqf_2SSrLuv1Ewrh8x2DoMYmqFmv9pY-vCFkMHziNTcpgkMScdhiz9xkeeF-SJ4llD2YJ9HEHpC0QospC5lXpP29L4_q7HUM6jUdwzcencRhbSig&__tn__=H-R

(tu)

Потужний пост !

Вадік, а ти розумієш що ти мудак ? Нічого особистого .  Факт.
Тобі теж дівчата не дають  що тебе так ковбасить як і того поца з "виколоть глаза " ?  ?

Доповідь.
За тупий бидлізм.

Останнє редагування: 11 вересня 2019 14:48:28 від Vad_Sv

Вадік, найди собі пару.

Пєтрушата, а крім ліцемірно не помічати своїх тварюк , а потім стукати дзьобом на людей ви щось ще вмієте ?

Пєтрушата, а крім ліцемірно не помічати своїх тварюк , а потім стукати дзьобом на людей ви щось ще вмієте ?

"своїх тварюк" це кого?

"своїх тварюк" це кого?

Ти не тільки глухий. Ти ще й сліпий мудак. То ти без очей ?

краще вже без очей, ніж як ти, без мізків.

краще вже без очей, ніж як ти, без мізків.

(P)

(tu)

Теж потужна відповідь. Ви крім подібних висерів та стуку дзьобом на що ще здатні ?

Забув додати. Обидва попередніх рази мого бану стукав ваш бегі.  " Правєднік". Біга по гілках і сере,
А потім дивується коли його  називають тим ким він є. Ну, власне, ви у гілці у всій красі.
Тупі, недолугі, лицемірні істоти. Ну, власне, пєтрушкі..

*  Вадік хоча б відкрито це зробив. Тут йому плюс. Хоча всеодно сліпий та глухий мудак.

ти перше козеня?

Обезьянка сегодня агрессивна. Может utility bills пришли :D

Людас, куй з ними з тарифами , пензію на скільки підняли, чи петіна досі?

Більш, чем впевнений,  чувак у черзі , транспорті,  а тім більш  ввечері на райончику  дуже ввічливий.

Забув додати. Обидва попередніх рази мого бану стукав ваш бегі.
ще одне підтвердження

Мені здається, що скоро клоуноботів, будемо бачити дуже мало, бо ЦЕ скоро всім таку сраку зробить...

ще одне підтвердження
пруф в студію.

Щось не знайду тематичну гілку про досягнення зеленої влади, тому поставлю сюди (тут люди бувають, нехай дивляться)

Рада зробила крок до скасування закупівель ліків через міжнародні організації

https://life.pravda.com.ua/health/2019/09/10/238160/?fbclid=IwAR3Uirze5hCc7oM5xQ6ywfhTgcMxkwonACQf3MypvYlayAlaJ0lML2CdpHQ

Коментар з ФБ

Оксана Герасимова
23 год
Це вперше, коли я роблю це публічно, перебуваючи на держ службі і працюючи у сфері комунікації. Так, це емоційно і, мабуть, непрофесійно.

У мене онокохворі батьки. Обидва. Переселенці, які багато чього втратили через війну. Я майже два роки бюсь за їх життя. У мене купа претензій до команди Супрун, але принаймні ліків 200 тис гривень мої батьки отрмимали завдяки програмі закупівель. Це дало мені і їм час. Онкозахворювання взагалі по-іншому примушують дивитись на час.

Ось це https://life.pravda.com.ua/health/2019/09/10/238160/ - це дно. Я бажаю усім авторам проекту, тим, хто проголосував до кінця життя бачити тих, кого вони позбавили життя. Особливо дітей. І я бажаю кожному автору законопроекту, і Roksolana Pidlasa особисто мати в родині те, що маю я. Тоді я хочу бачити ваші очі.

А всіх, що зі мною одної крові, я закликаю до публічної оцінки цих прекрасних дій.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2366136040121153&id=100001743404201

ну я ж казав шо кудряшкам хрю фінансування хоч і скоротять, але не припинять. B-)

Те,що йде по всіх каналах,інакше як казкою Вовк і 7 козлят-назвати не можна.Хочу побачити в Львові на центральній площі  це дійство.Вовк-нове обличчя,Коза-старе обличчя...Геніально!

Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.
Via

Те,що йде по всіх каналах,інакше як казкою Вовк і 7 козлят-назвати не можна.Хочу побачити в Львові на центральній площі  це дійство.Вовк-нове обличчя,Коза-старе обличчя...Геніально!
Дуже влучна назва - Вовка і 270 козлят

Щось не знайду тематичну гілку про досягнення зеленої влади, тому поставлю сюди (тут люди бувають, нехай дивляться)

Рада зробила крок до скасування закупівель ліків через міжнародні організації

https://life.pravda.com.ua/health/2019/09/10/238160/?fbclid=IwAR3Uirze5hCc7oM5xQ6ywfhTgcMxkwonACQf3MypvYlayAlaJ0lML2CdpHQ

Коментар з ФБ

Оксана Герасимова
23 год
Це вперше, коли я роблю це публічно, перебуваючи на держ службі і працюючи у сфері комунікації. Так, це емоційно і, мабуть, непрофесійно.

У мене онокохворі батьки. Обидва. Переселенці, які багато чього втратили через війну. Я майже два роки бюсь за їх життя. У мене купа претензій до команди Супрун, але принаймні ліків 200 тис гривень мої батьки отрмимали завдяки програмі закупівель. Це дало мені і їм час. Онкозахворювання взагалі по-іншому примушують дивитись на час.

Ось це https://life.pravda.com.ua/health/2019/09/10/238160/ - це дно. Я бажаю усім авторам проекту, тим, хто проголосував до кінця життя бачити тих, кого вони позбавили життя. Особливо дітей. І я бажаю кожному автору законопроекту, і Roksolana Pidlasa особисто мати в родині те, що маю я. Тоді я хочу бачити ваші очі.

А всіх, що зі мною одної крові, я закликаю до публічної оцінки цих прекрасних дій.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2366136040121153&id=100001743404201

тварюги зелені, горіти вам у пеклі  :X

ну я ж казав шо кудряшкам хрю фінансування хоч і скоротять, але не припинять. B-)
коакс, коакс, брекекекекс!
з поверненням! :)

Дивіться, що мені принесло ФБ-стрічкою!

(Це до теми фінансування, та у кого воно скінчилось, а у кого  - ні)

Людасе, друже, скажи
Епоха бідності скінчилась?
Тарифний геноцид припинено?
Зубожіння вдалось подолати?

Людасе, друже, скажи
Поки Педро заважає - нічого не можливо зробити

Зе треба час. Років 20  [ua]

Людасе, друже, скажи
(відповім за нього):
так

PS
спеціально для кудряшек хрю можу по пунктам B-)

(відповім за нього):
так

PS
спеціально для кудряшек хрю можу по пунктам B-)
відповісиш як платьожка за опалення прійдьот :laugh:

пан Людас :lol:

на добраніч

Тупі, недолугі, лицемірні істоти.
не занимайся самобичеванием.

Людас, куй з ними з тарифами , пензію на скільки підняли, чи петіна досі?

А я звідки знаю ? Це ж тебе, старе пердло ,хвилює. Мені ще рано.  Я ні  на яку пенсію ніколи не сподівався.
Хоча купу грошей заплатив в ПФ таким глистам як ти. Солідарна ситема мать її. Я працюю - ти жереш мої податки.

Показати зображення...
пан Людас :lol:

Сеня , гарна в тебе фотка.
Тут купа педрил в шоці від підняття на пару центів  тарифу за електрику .
Ти не один такий злидень.

на добраніч
р

Черговий креатив ?  :)

Ти ще не  заморився ?

Пляць, ніякого драйву.  Пєтрушкі вас дихлофосом як тарганів отруїли ?

таки точно, получил Людас квитанции, сидит, складывает копейки по стопкам, последнюю копилку разбил и сосед не одолжил, как обычно.

таки точно, получил Людас квитанции, сидит, складывает копейки по стопкам, последнюю копилку разбил и сосед не одолжил, как обычно.

:)

Ви , ніщеброди , заїпали . Крім квитанцій у вас більше ні на що грошей немає , що ви на них дрочите гуртом ?

Мене то більше хвилює , що такі тварі як Порох ще на волі. Твій За йде шляхом Порося ?

Останнє редагування: 11 вересня 2019 22:32:15 від Людас

А я звідки знаю ? Це ж тебе, старе пердло ,хвилює. Мені ще рано.  Я ні  на яку пенсію ніколи не сподівався.
Хоча купу грошей заплатив в ПФ таким глистам як ти. Солідарна ситема мать її. Я працюю - ти жереш мої податки.
А хіба зелебобіки обіцяли скоротити бюджетне фінансування?  Здається навпаки, наприклад вчителям надрукувати більше грошей, то щось ти політику партії погано вивчив))

А хіба зелебобіки обіцяли скоротити бюджетне фінансування?  Здається навпаки, наприклад вчителям надрукувати більше грошей, то щось ти політику партії погано вивчив))

Спитай  у зелебобіків. Мені посрати і на них і на тебе , Саша.Тебе хвилює пенсія ? Мене ні.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія