Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Показати зображення...
набільш вільне  волевиявлення - за колючкою

А ведь это уже было. дежа вю.
Во какую я открытку сделал в 2010м..

   
Нєєєєєє, ета халтура !
да, не смотря даже на нынешние низкие критерии зачетности, это, пожалуй, наша халтура.
   
Шо ж ви робите, петрушкі? Ще п"ять (всього п"ять!!!) сторінок і нас покине Інанна!

Хто може пояснити, чому прихильники певної політсили такі збоченці? спочатку зелюдас на каблуках та у куцій спідничині, тепер транс Вєршина чоловічого роду  ;o

Цьоцю дядю, поводьтеся пристойно, бо я можу і передумати!
   
Бідний Зелюдас ... а я думаю, чого його  так ковбасить?

А ларчік проста аткривался:



   
О які хороші новини!Петро переходить в контнаступ.А Петро-переможець по життю,йому все вдається!Наш Черчіль!
   
Доброго ранку, сьогодні буду підробляти за основним мЄстом роботи, так ви за мене хрестика у вЄдомості на ЗП поставте, щоб прогулу не було.
   
Подивився інтервю Безсмертного.Це крик душі,і цілком правильний.4 Морпіхів вбили.Якби був нормальний Президент,він би припинив всякі переговори з мордором до видачі вбивць .Якщо б мордор став морозитись-стер би півдонецька з лиця землі.Не брешіть собі-втрати зараз такі як завжди-2 наших Воїни за тиждень,і менделі забороняють відповідати.Кожен день є поранені і вбиті,а ці вампіри прихильники певної політсили навіть не хрюкнуть.
   
Доброго ранку! Всіх добрих людей з Медовим Спасом (Маковеєм)!

   
Доброго ранку однодумцям. :)
   
Доброго ранку!
Скоро буде 100 сторінок  B-)
   
Там соберётся бомонд, если мы там писать не станем, в тех ветках. Провоцировать те тролли будут на написание нами постов очень яростно. Оставим, как заповедник гоблинов. Мне так видится и я это всем предлагаю. А вы уж сами себе решайте.
Згоден.
Хоча наразі там тільки Людас "тихо сам з собою", не варто йому заважати... :)

Ну й звичайно ж -  доброго ранку добрим людям!
   
Доброе утро. А где наше прихильники певної політсили пеннослюнное?
   
+
що воно, зелене нещастя,  сьогодні знову вчудить?
   
Ну олежка предсказывал, что скоро все зелепупики отморозятся и будут говорить , что не голосовали за Зеленского. Я это с сепарами проходил. Теперь , когда на нпшу сторону приехжают, говорят, а у нас никто не голосовал за отделение.
   
Ну олежка предсказывал, что скоро все зелепупики отморозятся и будут говорить , что не голосовали за Зеленского. Я это с сепарами проходил. Теперь , когда на нпшу сторону приехжают, говорят, а у нас никто не голосовал за отделение.
угу, чим далі тим більше буде "зіпсутих бюлетенів"
   
Скоро останутся одни юльки и протывсихи. Которых сплотила ненависть к Порошенко, отобравшая остатки и без того куцых умственных способностей.
   
Скоро останутся одни юльки и протывсихи. Которых сплотила ненависть к Порошенко, отобравшая остатки и без того куцых умственных способностей.
угу
Расових :) прихильники певної політсили тут все менше й менше...
   
угу
Расових :) прихильники певної політсили тут все менше й менше...
а расовые прихильники певної політсили - миф. Их и не было никогда. Да и быть не могло. Откуда бы они взялись у клована? Были и есть боты и перекрасившиеся юльки.
   
доброго дня!а де людас?
   
доброго дня!а де людас?
"ґусари, малчать!" ( с)
   
О які хороші новини!Петро переходить в контнаступ.А Петро-переможець по життю,йому все вдається!Наш Черчіль!

ойпереможенька?
   
Доброго вечора добрим людям!

Зранку не було часу заходити, зараз бачу - люди є, все в порядку :)

Зі святами всіх, хто їх сввяткує!

Ну і чекатимо нового понеділка - чергову річницю ГКЧП  :gigi:
   
не хочу я понеділка
У мене в понеділок відпустка закінчується  :weep:
   
Зі святами всіх, хто їх сввяткує!
Курбан байрам уже прошел. Маковий? Кришна- джанмаштами? Большой праздник. Явление Кришны, согласен. Девушек поили пойлом и резали в особенно праведных общинах.
   
Нифига не понял. Где прихильники певної політсили? Они должны нам в нос совать, что взяли Грымчака за жопу. Где прихильники певної політсили? Что за недоработка? Это же ваши деньги! Дятлы.
- На конкурсе идиотов ты бы занял второе место.
- почему второе?
- потому что идиот!
   
Надо традиции вводить. Вечерние хокку, например. Помните правила хоккусложения? Три строки, 5-7-5 слогов в строке.
Грымчак в камере
Дрочит.  Пройдет, то не на
Долго. Дебилы.
   
Бякушка, добрый вечер, и вы уже спать ложитесь. Не ранний вечер уже.
   
где зібілі.....
тату, бліа, де море?
   
PS
ойпереможенька
   
Ссут сюда заходить. Нукер эльф отдувается. Который, типа, протифсих. Брезгую этого.
   
Людас, напевно, у запої. Всі плани посадити Пороха йдуть під  три чорти  :laugh:

   
Ссут сюда заходить. Нукер эльф отдувается. Который, типа, протифсих. Брезгую этого.
Іісус ненавидів тих,хто ні риба ні мясо.Вони всякому гидкі.Ідіоти по грецьки-ті,що не брали участь в політиці
   
Добрый ранок.
   
Доброго ранку!
Людасік не заходив? :)
   
Ссытся, почему-то. Вчерашний день не засчитан.
   
Іісус ненавидів
Хрестос і ненависть це речі несумісні
   
Доброго ранку!
   
Ссытся, почему-то. Вчерашний день не засчитан.
Може вже на часі зараховувати будь-ким з узєлєнського пулу?
Косташу приміром, годиться цілком - зелений, крупний, затятий, хоч і юльок в бекграунді :)
   
Ом мані падме хум-во імя щастя всіх людей на землі.Робіть все правильно,мисліть незебільно,боріться за щастя своє і сімї,своєї України і всієї землі.Хай згине стріла Арімана-путлєр і ІГІЛ.
   
Доброго ранку добрим людям! :)


А зелену плясняву треба на сонечко - щоб припалило!  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія