Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

:clapping:  фалічненько вийшло. Клас.
:) От не думала про те, коли шила, чесно :)
   
Того року з колючого дроту ялинку зробив та до дому прівіз, що, повірте, було не просто, а дружина сказала, щоб я це виніс та викінув.

Останнє редагування: 19 грудня 2020 13:37:56 від beggy
   
:weep:  :lol:  :gigi:

Косташу сьогодні на голом ентузіазмі знов надовбав майже 150 дурних повідомлень.

А ВИ впевнені, що саме на ентузіазмі, та ще й на голому?

НМД, той ентузіазм незле підігрівається  :gigi:
   
З святом. Всім добрим людям дарунків багато, а недобрим різочкою по ср*ці.

Підтримую обома руками!  (tu)  (tu)

Боюсь тільки, що на всіх негідників різочок може не стати  :gigi:
   
спешл для эльфа выкроила окно чтобы зайти на форум

всем добрый день, надеюсь переживем зеленую заразу

Ми переживем :)

А от зелепні остаточно зелепнулись (судячи з їхгіх дописів)  :gigi:
   
Підтримую обома руками!  (tu)  (tu)

Боюсь тільки, що на всіх негідників різочок може не стати  :gigi:
цила офігенна купа різочок. Дружина троянди обрізала. Всім вистачить. Трояндовими, то шляхетно, та, мабуть, болюче.
   

спешл для эльфа выкроила окно чтобы зайти на форум

всем добрый день, надеюсь переживем зеленую заразу
Ми переживем :)

А от зелепні остаточно зелепнулись (судячи з їхгіх дописів)  :gigi:
Ага , просто показилися.  Чому не зрозуміло, але просто оскаженіли. Та грець з ними недолугими. Так інколи потикати паличкою, - ну як там кінець бідності смакує .  А вони від лютті аж захлинаються - кумедно.

   
Ми переживем :)
хера
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ми переживем :)

А от зелепні остаточно зелепнулись (судячи з їхгіх дописів)  :gigi:

Ну, не всі зелепні їбанулися, лише косташу. Понад сотню беззмістовних постів за сьогодні чувак видав. Не береже себе бідолага.
   
А почему это только мне необходимо и тол ько одному предлагаете добиваться?
 Вам этого не надо?
 Не надо.чтобы простые украинцы впрягались и без поборов, своим трудом и частной инициативой повышали свой уровень жизни?
 Вас устраивает коррупция- вы сидите на её ручье?
Чому тільки вам? Ну це ж ви чогось весь час агітуєте виключно прихильників Порошенка. Якщо вам це не потрібно то для чого ви закликаєте інших? А якщо потрібно то робіть. Покажіть приклад і тоді за вами потягнуться всі.
   
Довелось просидіти вдома 2 тижні
Розважалась виготовленням іграшок на ялинку
А ще пошила таких гномиків і оленів  :shuffle:
Показати зображення...
Показати зображення...
Гарнюня.
   
Ну, не всі зелепні їбанулися, лише косташу. Понад сотню беззмістовних постів за сьогодні чувак видав. Не береже себе бідолага.
То заразне. Пошесть пішла між прихильники певної політсили. Починається з неконтрольованої лайки.
   
То заразне. Пошесть пішла між прихильники певної політсили. Починається з неконтрольованої лайки.
наш аеліт теж підхопив. На Украіну лаеться втрічи від минулого. Щоб знали, за його думкою,  я теж гівно що тількі жере.

Останнє редагування: 19 грудня 2020 21:36:49 від beggy
   
Олені - це кацапська срань.


Ващє непонядно, нахуя воно... Діти хоч не злякалися?  ;o
   
Олені - це кацапська срань.


Ващє непонядно, нахуя воно... Діти хоч не злякалися?  ;o
?
   
Олені - це кацапська срань.


Ващє непонядно, нахуя воно... Діти хоч не злякалися?  ;o
та ну! прикольно получилось!  (tu)
   
та ну! прикольно получилось!  (tu)
:umnik2: Не знаю...

Олені у мене асоціюються із чукчами, тобто, з роїссією, і вже тільки ПОТІМ МОЖЛИВО з канацькою Аляскою... Чи Лапландією...


А ті дві потвори зі шномбелями... Ну, дай 2-3 річній дитині погратися нею, особливо якщо різко їй даси в руки - ще й розплачеться.


От МОТАНКИ - ото річ... Чомусь у афтарки не вистачило фантазії зробити мотанки, адже їх робити набагато легше і швидше.


Чомусь кацапнею від них віє. Не знаю чому. Може тому, що все в біло-червоних кольорах виконано - ще тільки синього не вистачає.
   
Людина зробила. Руками. Прікольні речі, якіх не купиш. Що не так?
   
дурне діло не хитре. Руками можна робити що завгодно, але при цьому треба ще й трішки думати.

Чому не купиш? купиш. в магазинах АТБ, в Сільпо зара завозять усілякі дрібні іграшки м*які, в тому числі і новорічні. Але ви праві, таких страшків майже у кольорі триколору кацапського - таки ніде не купиш.


Ладно, я саме ТАК все бачу.
   
Людина зробила. Руками. Прікольні речі, якіх не купиш. Що не так?

Заздрість та немотивована злоба, тільки і всього. Треба негайно обгадити все, що роблять інші люди.

   
Людина зробила. Руками. Прікольні речі, якіх не купиш. Що не так?
Не зважайте :) от чия думка мене точно не хвилює, це свинокорівок :) Та і виготовлення прикрас - не моя професія, і навіть не постійне хоббі, так, захотілось зробити, все одно вдома сиджу
Мені самій подобається, що вийшло,  інакше б не показала, а "зідрала" я їх з іграшок, що в yusk продаються, я хз де там кацапи в Данії  :weep: 
   
Заздрість та немотивована злоба, тільки і всього. Треба негайно обгадити все, що роблять інші люди.
шушенька, це в тебе заздрість до мене, що скачеш за мною по всих гілках.


А я лише "шо віжу, то і пою".

Ну, от не сподобалося воно мені, і я обгрунтувала, чому саме і в чому саме.


Але тобі обов*язково треба харкнути у мій бік, бо ти ж захлинешся тим гівном, якщо його в когось не виплюнеш.


Ти перш ніж срати у мій бік, УВАЖНО читай, що я пишу.


Там же ж для таких скудоумних як ти написано "Ладно, я саме ТАК все бачу".


І це означає, що усілякі хабалки із ротами, повними рідкої субстанції нехай заспокояться і не хрюкають, бо це всього лише моя думка і мій погляд - не більше і не менше.


А ти свою срану заздрість засунь собі в сраку.
   
Цікаво подивитися, що вміє робити сама Кароффка, окрім того, щоб критикувати те, що роблять інші.

   
Чому тільки вам? Ну це ж ви чогось весь час агітуєте виключно прихильників Порошенка. Якщо вам це не потрібно то для чого ви закликаєте інших? А якщо потрібно то робіть. Покажіть приклад і тоді за вами потягнуться всі.
Если вы посмотрите на некоторые другие мои посты,то вы обнаружите,что я агитирую и сторонников Зеленского вытребывать для простыз украинцев свободу ведения микробизнеса,малого,семейного и среднего. Убрать идеологию выжимания налогов из этих бизнесов,убрать коррупционный налог,освободить инициативу украинцев для улучшения в первую очередь своих жизней!
  Принудить власть к этому необходимо совместно!
 Президенты приходят и уходят,а Украина и украинцы должны продолжать жить в своей стране всё лучше и лучше!

Останнє редагування: 19 грудня 2020 22:31:57 від Георгиу
   
Того року з колючого дроту ялинку зробив та до дому прівіз, що, повірте, було не просто, а дружина сказала, щоб я це виніс та викінув.
Креативно (tu)
Я цього року з лози сплела, і прикрас частково саморобних навішала  :shuffle:
   
Цікаво подивитися, що вміє робити сама Кароффка, окрім того, щоб критикувати те, що роблять інші.
Ну...якщо людина створює теми "фзв, памажитє! Як забити гвіздок???"
Відповідь якби очевидна :)
   
Ну...якщо людина створює теми "фзв, памажитє! Як забити гвіздок???"
Відповідь якби очевидна :)
Покажи про гвіздок тему. Чи ти аби тільки поПЄСдіти? Можу і сама забити тобі його в сраку - мені для цього нічия поміч не потрібна.


Уміляють свині, які люблять оббріхувати опонента.


Ти б краще не пожаліла 100 гривень, та купила іграшки таки у юскові, а не виставляла те убожество.

Тим більше, що зараз їхні іграшки продаються зі знижками.
   
Креативно (tu)
Я цього року з лози сплела, і прикрас частково саморобних навішала  :shuffle:
то був не креатів, а блювотиння свідомости. Я розумію, чому сталося викінути, та я показати рідним хотів. Ясно, що мені легко було те нищити. Може рідні, після той ялинки щось й зрозуміли.
   
Ти б краще не пожаліла 100 гривень, та купила іграшки таки у юскові, а не виставляла те убожество.
Йопаний стид! То вигадувалося, планувалося, робилося своіми руками! Яке ви обмежене, Кароффко.
   
Если вы посмотрите на некоторые другие мои посты,то вы обнаружите,что я агитирую и сторонников Зеленского вытребывать для простыз украинцев свободу ведения микробизнеса,малого,семейного и среднего. Убрать идеологию выжимания налогов из этих бизнесов,убрать коррупционный налог,освободить инициативу украинцев для улучшения в первую очередь своих жизней!
  Принудить власть к этому необходимо совместно!
 Президенты приходят и уходят,а Украина и украинцы должны продолжать жить в своей стране всё лучше и лучше!
Гм, тобто ви агітатор? А сам щось робити не пробували?
   
твій батько диявол, порохоскот
  паскуда зе6уїнську випорожнюється на 6атьків а потім скімлить - "а міня за чітооо???"   :bueee:
   
Цікаво подивитися, що вміє робити сама Кароффка, окрім того, щоб критикувати те, що роблять інші.
Плела свого часу дерева з бісеру та роздавала. Висотою від 20 до 35 см - квітучі вишні, яблуньки, персики, ялинки з прикрасами... Намисто роблю. Наразі дов*язую собі пальто, але через похорон ніяк не дійдуть руки вшити застібку "блискавку" і пришити комір. Вже все звязане і сшите. За мене не переймайся - у мене, на відміну від тебе, руки не для того, щоб перемивати кістки опоненту, влаштовуючи срачі, а потім стирати об жалобну кнопку клюва.

Ось приблизно таке пальто буде, тільки не з капюшоном, а з коміром як у білому:





З понеділка почну вязати дитині шапку, бо до куртки темносиня трішки не підходить - треба чорну.


Це тобі не гівно в роті місити.
   
Ну...якщо людина створює теми "фзв, памажитє! Як забити гвіздок???"
Відповідь якби очевидна :)
То в неї така недолуга форма какєтства  :weep:  Мо якийсь сліпоглухонімий кинеться гвіднок при6ивати старій корові  :pooh_lol:
   
Не збирався й вже не збирусь тут графіку та ескізи постити. Кароффкі обісруть. Навіщо те.
   
То в неї така недолуга форма какєтства  :weep:  Мо якийсь сліпоглухонімий кинеться гвіднок при6ивати старій корові  :pooh_lol:
О, і бякуся на запах шушиного гівна прискакала.


Шо там, крилишко мужніне закрилося знову на 7 років? Не пускає, шо ти тут лазиш сутками як сят без ума?
   
То в неї така недолуга форма какєтства  :weep:  Мо якийсь сліпоглухонімий кинеться гвіднок при6ивати старій корові  :pooh_lol:
Угу, прямо всю жизнь мріяли жирній свинокорові гвіздки забивати  :lol:
Хіба що язика прибити, бо таки допече :)
   
Йопаний стид! То вигадувалося, планувалося, робилося своіми руками! Яке ви обмежене, Кароффко.
то ти ніколи не бачив, що люди уміють творити власними руками.


А такого гівна фабричного і в кожному магазині бери - не хочу.



Невже у вас дружина ніколи нічого своїми руками не робила, що ви навіть такому гівну радуєтеся?  :facepalm:
   
Плела свого часу дерева з бісеру та роздавала. Висотою від 20 до 35 см - квітучі вишні, яблуньки, персики, ялинки з прикрасами... Намисто роблю. Наразі дов*язую собі пальто, але через похорон ніяк не дійдуть руки вшити застібку "блискавку" і пришити комір. Вже все звязане і сшите. За мене не переймайся - у мене, на відміну від тебе, руки не для того, щоб перемивати кістки опоненту, влаштовуючи срачі, а потім стирати об жалобну кнопку клюва.

Ось приблизно таке пальто буде, тільки не з капюшоном, а з коміром як у білому:

Показати зображення...
Показати зображення...
З понеділка почну вязати дитині шапку, бо до куртки темносиня трішки не підходить - треба чорну.


Це тобі не гівно в роті місити.

Тю.

Приволокла сюди чужі фотки та ще й хизуєшся - "Це тобі не гівно в роті місити."

 :facepalm:  :weep:
   
Не збирався й вже не збирусь тут графіку та ескізи постити. Кароффкі обісруть. Навіщо те.
Ну і дарма
Невже вас хвилює що воно строчить?
От би не подумала
   
Угу, прямо всю жизнь мріяли жирній свинокорові гвіздки забивати  :lol:
Хіба що язика прибити, бо таки допече :)
То ти так і не принесло ссилку на мою тему про гвіздки чи хоча б про цвяхи, кацапко срана.


Але гівно лити - ти мастак, як і твої подружайки шушінька з бякусію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія