Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Золотые Рукки Авиатора

Re: Золотые Рукки Авиатора

А этот - 4л. Я его под азот использую. Набираю через переходник из большого баллона и несу по месту применения. Это из него продуваю.

Показати зображення...
https://youtu.be/-MHQINDVb6c
Тогда покрась в чорний цвєт і нєвийопуйся....

Так ти ще й коррозійні іспарітєлі паяєш? І гроші з людей за це береш, і гарантію даєш? Ну тоді ваще маладєц! :good:

У Гансу по утриманню балоного хазяйства вопросов не маю. Як він фарбуе інертні гази то його справи. Наче все добре. Однак, кисень я би в ті/таки балони не заправляв. Та, й не заправлять в них на станції. В балон зпід закису азоту мені не залили кисню, сам заливав, власноруч, 40 атм. Був в юнатстві " апаратчіком лікувальних газів", кислородчик в лікарні, просто кажучи, підробляв студентом, трохі лишилося з тих часів. Грілки на редуктор закису, пара редукторів кисневих, кисневий балон, прострочений двадцать років, пара десятилітровок від закису азоту, решта балонів - пізніше прийшла та приходить, в них нам присилають фторовані олефіни та фреони.

Как ты жив-то ещё, Кулибин? Видать, везучий ахеренно. Впрочем,накликать беду не буду. Счастья тебе, здоровья, и ещё большего везения. Раз Бог ума не дал...
ви самі не зрозумієте, наскільки ви праві. Це дуже рідке влучання.  Вже Авіатора трічи ховав.

Троє людей загинули у результаті вибуху газового балона у гаражі в Індустріальному районі Харкова вранці 30 листопада.

Джерело: поліція Харківської області

Дослівно: "У гаражному кооперативі сталося загоряння гаража, в якому знаходився автомобіль "ВАЗ 2108". У результаті пожежі вибухнув газовий балон та обрушилися бетонні перекриття. Після локалізації пожежі під завалами виявили три обгорілі тіла".

Деталі: Повідомлення про пожежу в гаражі по вулиці Зеленодольській надійшло до поліції близько 5:30.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Наразі встановлюють особи загиблих.

слушайте, авиаторы и умельцы, вопрос имею.

гараж из трех комнат, одна для инструмента, вторая типа мастерской, ну третья собственно сам гараж.
в майстерне поставил печь.
там где инструмент отапливать нет необходимости.
а вот подать тепло с мастерской (взять из под потолка) в гараж к входным воротам... есть такая идея.
сильно много туда не гнать не зачем, а регулировать и при необходимости, например что то там делаешь, очень даже было бы не плохо.

тепло беру над печкой, тяну под потолком, протяжность примерно 15 метров.
захожу в дальнюю точку..
 и  собственно вопрос,  можно ли опустить вентиляционную трубу вниз потом?
что бы тепло поднималось вверх, а не "висело" вверху
буду использовать вентилятор.

слушайте, авиаторы и умельцы, вопрос имею.

гараж из трех комнат, одна для инструмента, вторая типа мастерской, ну третья собственно сам гараж.
в майстерне поставил печь.
там где инструмент отапливать нет необходимости.
а вот подать тепло с мастерской (взять из под потолка) в гараж к входным воротам... есть такая идея.
сильно много туда не гнать не зачем, а регулировать и при необходимости, например что то там делаешь, очень даже было бы не плохо.

тепло беру над печкой, тяну под потолком, протяжность примерно 15 метров.
захожу в дальнюю точку..
 и  собственно вопрос,  можно ли опустить вентиляционную трубу вниз потом?
что бы тепло поднималось вверх, а не "висело" вверху
буду использовать вентилятор.
Можно, но без толку...
За 15 м\п + вєнт= в гараж зайде тепла меньше, ніж вєнт е\е накрутить (вєнт же ж буде самим дешевим, а значить зовсім не прєдназначеним до високих температур, а значить срок служби вєнта= херданіхера)... Навіть при тєплоізоляції вєнтканала. Провєрєно лічним опитом.

К статі! Золоторукий Авіаторе! Ви заінтріговали своїм димогєнєраторм з фрєонового балона, а продолженія я так і не побачив, нєхарашо.... :acute:

К статі! Золоторукий Авіаторе! Ви заінтріговали своїм димогєнєраторм з фрєонового балона, а продолженія я так і не побачив, нєхарашо.... :acute:

Я подсел на холодильное оборудование. Такая интересная тема, шо аж не довёл до конца коптилку.

Ганс, післязавтра відправлю вам балончік ти п'ятірка.. Він звичайний, нічого нового. Пересилка, плюс то, що коштуе пересилка. Як ви готові.

Я подсел на холодильное оборудование. Такая интересная тема, шо аж не довёл до конца коптилку.
Шо конкрєтно Вас там заінтєрєсовало, шо аж "подсєл"? Єслі шо- питай....ТЕ :acute:

Ганс, післязавтра відправлю вам балончік ти п'ятірка.. Він звичайний, нічого нового. Пересилка, плюс то, що коштуе пересилка. Як ви готові.
Барига! ;)  :D

Каждый раз с содроганием сердца открываю эту ветку...

Каждый раз с содроганием сердца открываю эту ветку...
Надєюсь нє в тайном ожиданіі катаклізма золоторукого автора? :crazy_pil:

Шо конкрєтно Вас там заінтєрєсовало, шо аж "подсєл"? Єслі шо- питай....ТЕ :acute:
пропоную не бавитись з фреонами  а всерйоз перейти на водо-аміачну систему!

пропоную не бавитись з фреонами  а всерйоз перейти на водо-аміачну систему!
От ето глас нє юноши, но мужа! :good: Авіатор! Рєкомєндую прислушацця до етіх слов, бо slavker вже заждався...

Ну... Купил новый кондиционер. Установка стоит 100 баксов, в среднем.  Так я на них купил все причандалы и поставил сам.
Потом ещё докупил всякого... И теперь могу делать любэ: ремонтировать, заправлять, менять компрессора... И всё это грамотно, прямыми руками.
В отличие от козаченькив-рукожопив. :-B

Ну... Купил новый кондиционер. Установка стоит 100 баксов, в среднем.  Так я на них купил все причандалы и поставил сам.
Потом ещё докупил всякого... И теперь могу делать любэ: ремонтировать, заправлять, менять компрессора... И всё это грамотно, прямыми руками.
В отличие от козаченькив-рукожопив. :-B
Респект! От за шо я люблю золоторуких, так ето за то, шо оні ВСЬО самі вміють- от заколоть кабанчика до замєни компрєссоров! :good: А єслі ти (Ви) ще й гроші злюдей начнеш брать та й гарантію їм на свою роботу по замєнє компрєссоров давать, то тоді вааще  :good:  :good:  :good:  Но тока помни- в етом дєлє- главноє воврємя смицця, бо пєйзанє вони такі, шуток юмора і гнілих отмазонов не понімають....

хе-хе ))

Шурша для холода, канєшно тєсновата, але то таке- еслі для души і отнехєрдєлать пайдьот! Хочу тобі гвоздік в голову забити! ;) Поскольку в тебе вже є навики, інструмент та запчасті- засунь в свою коптілку зверху іспарітєль та підключи холагрєгат. В Харькові роблять дуже круті промкоптильні з такою фішкою- рєзультати копчєнія ошеломляющі! Правда там вичислять надо, але з твоїми золотими руками ти й мєтодом научного тика все зможеш!

Шурша для холода, канєшно тєсновата, але то таке- еслі для души і отнехєрдєлать пайдьот! Хочу тобі гвоздік в голову забити! ;) Поскольку в тебе вже є навики, інструмент та запчасті- засунь в свою коптілку зверху іспарітєль та підключи холагрєгат. В Харькові роблять дуже круті промкоптильні з такою фішкою- рєзультати копчєнія ошеломляющі! Правда там вичислять надо, але з твоїми золотими руками ти й мєтодом научного тика все зможеш!
і шо там такого ошеломітєльного? :gigi:
п-ц люміню?

Гораздо перспективнее выпускать воду из ванны через теплообменник.  :beach:

і шо там такого ошеломітєльного? :gigi:
п-ц люміню?
При чьом тут люміній?

При чьом тут люміній?
так випаровувач же люміньовий, а ти хочеш його в дим і грязь засунути!

Гораздо перспективнее выпускать воду из ванны через теплообменник.  :beach:
Ти думаєш я шуткую про холустановку на коптілку? Забий в гугл харьков, камєра коптільная....Єслі зробиш по тому принципу маненьку-битову, то будеш мати бєшениє дєньгі!

так випаровувач же люміньовий, а ти хочеш його в дим і грязь засунути!
Далєко і далєко нє факт!

Далєко і далєко нє факт!
ну мідь ще.... також весело.
так шо там за "ефект"?

ну мідь ще.... також весело.
так шо там за "ефект"?
Так не роскажеш.... Тут пробувать рєзультат копчєнія нада...

Так не роскажеш.... Тут пробувать рєзультат копчєнія нада...
та хоч натякни  ;)

При копчєнії холмашина відбирає ізбиточну влагу та температуру, то ж треба продумати піддон та дренаж для відводу влаги... На виході- бімба!
П.С. Іспарітєль монтуєця зверху (підказка )

Камера коптильна повинна бути герметична (майже, бо димогєнєратор). димогєнєратор вже в золоторукого є з фрєонового баллона, камера з бойлєра тоже є, в холоді він вже майже Ас- то почєму би і нє спробувать? Це примєрно як кондєй поставить- тьфу! При положитєльном рєзультатє торжествєнно обязуюсь перед всім ФУПом називать його платіноруким! Нє, краще бриллянтоворуким!

Ну, люби мои, подскажите, плиз, чем облицевать внутри короб для походного холодильника?

Это внутренний каркас из пенопласта-25. Снаружи будет износостойкий и твёрдый экструдированный ППС 20мм и внутри такой же. Сендвич склеивается клей-пеной. Между панелями рёбра жёсткости 1см тоже из пенопласта. Внутри ЭППС надо облицевать чем-нить вроде отой зеркальной плёнки, которой морозильные лари отделывают. Но где её взять и лепится ли она к ЭППС - хз.

Ну, люби мои, подскажите, плиз, чем облицевать внутри короб для походного холодильника?

Это внутренний каркас из пенопласта-25. Снаружи будет износостойкий и твёрдый экструдированный ППС 20мм и внутри такой же. Сендвич склеивается клей-пеной. Между панелями рёбра жёсткости 1см тоже из пенопласта. Внутри ЭППС надо облицевать чем-нить вроде отой зеркальной плёнки, которой морозильные лари отделывают. Но где её взять и лепится ли она к ЭППС - хз.

Показати зображення...
В ларях не пльонка а піщевий люміній! Єслі єсть убитий ларь, то найоптимальніше студова взять той люмінь. На крайняк купи в стройматєріалах фольгірований утєплітєль ( тіпа як на стєнку за радіатором клєять). Можна ще попробувать шось вибрать з пластмасових внутрєностєй битови хол-ків( самий ровний в морозілках)...

Ще добавлю.... замєсть цього пєнопласту візьми екструдірований (той шо на пол стелять)- міцніше буде набагато,бо та 25-ка зкришиця за пару походів.

Ще добавлю.... замєсть цього пєнопласту візьми екструдірований (той шо на пол стелять)- міцніше буде набагато,бо та 25-ка зкришиця за пару походів.

Так эта 25-ка - внутренний слой сендвича. На неё с обеих сторон наклею узкие полоски пенопласта (рёбра жёсткости), а на них - внешнюю облицовку из экструдированного. Снаружи тоже чем-то надо облицевать. Стеклотканью с эпоксидкой, шоле?

Изолон с зеркальной пленкой
Он есть самоклейкий

Изолон с зеркальной пленкой
Он есть самоклейкий
Вариант! Колись я в Польщі купляв зєркальну самоклєющуся фольгу ( ну як фольга- десь 0,5мм+). Ото була вєщь! Може вже і в нас з'явилась- треба по будмаркетам шастать..
Колись років з 20 тому я робив з нуля  торгові прилавки-вітрини , то там її клєів на торгову поверхність. Було красіво))). Ті прилавки ще в селах досі працюють (хвастаюсьбєзложнойс кромності)...

Так эта 25-ка - внутренний слой сендвича. На неё с обеих сторон наклею узкие полоски пенопласта (рёбра жёсткости), а на них - внешнюю облицовку из экструдированного. Снаружи тоже чем-то надо облицевать. Стеклотканью с эпоксидкой, шоле?
Так тоді проще виклєїть два каркаса, а між ними тупо пєной продуть і вуаля.

Так тоді проще виклєїть два каркаса, а між ними тупо пєной продуть і вуаля.

Я думал над этим вариантом..  Пену сильно распирает, нужно городить нехилый стапель.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія