Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Злые языки кажуть шо рейтинг слуги народа резко упал.

Є думка що обіцянки-цяцянки розраховані щоб допомогти мажоритарникам. У партії в цілому й так все добре
може и так...
То шо 48-50% у Зе есть??(у партийцев)
   
Про Вакарчука тоже п***а..шо не проходит ..

Ну я так понимаю, "Про Вакарчука тоже п***а..шо не проходит"  не означает, что он женский половой орган, который куда-то не может протиснуться.
   
у кого? ватников?

у люмпенів всіх кольорів
   
у кого? ватников?

Условно говоря.
   
до речі, те, що на цих виборах не дали голосувати нашім воякам на фронті, не створили спецдільниць, багато про що говорить,
але блазень дарма армію так дратує, скасуваннями параду та спецдільниць на виборах

Порадуйте ссылкой

А то будет как с п***а мартой
   
Хамское обращение с разбойником, люстрация предшественников и звонок хуйло уже поднимут ему рейтинг.


Та да....


Особливо дзвінок хуйло  :K
   
із очєнь закритих?
скажем так для одной партии которая находится в верхнем эшелоне ...на выборах.
   
та то фігня
головне, щоб або не пройшли до ВР різні уламки ПР - всі ці жоппаблоки, жоппаплатформи, ПЕСи
або на крайняк отримали якомога менше мандатів
Партія слуг хуйло - базовий уламок банди регіонів, той що зековський.
   
Ну я так понимаю, "Про Вакарчука тоже п***а..шо не проходит"  не означает, что он женский половой орган, который куда-то не может протиснуться.
Цитата была такая
Про Вакарчука тоже пи.зде.ж шо не проходит.
   
Порадуйте ссылкой

А то будет как с п***а мартой

а смысл тебе давать ссылку?

опять будешь скавчать -  я прочитал и не вижу где, слепенькое ты наше?
   
а смысл тебе давать ссылку?

опять будешь скавчать -  я прочитал и не вижу где, слепенькое ты наше?

Очень легко решается - тыкнешь меня носом в то что там написано

А набрехать и дать ссылку в которой этого нет - не проходит такое
   
Очень легко решается - тыкнешь меня носом в то что там написано

А набрехать и дать ссылку в которой этого нет - не проходит такое

тебе все давали, там все есть
имеющий глаза - да увидит
К зебанькам не относится.
   
тебе все давали, там все есть
имеющий глаза - да увидит
К зебанькам не относится.

Я читаю то что выкладывается

Вашего вранья там не было

Вы брехливый манипулятор,  как ваш идол

Останнє редагування: 11 липня 2019 22:03:59 від хайнекен
   
Порадуйте ссылкой

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190705-vybory-do-rady-bijtsi-oos-ne-zmozhut-progolosuvaty-na-spetsdilnytsyah/

нормальні посилання перекодуються, тому даю з фактів
   
Инфа из закрытых экзитполов.

З жопи ?
   
З жопи ?


Ты шо болукан? Ведёшь себя як бык??
   
По спискам Зе візьме в районі 45%
а от по мажорам буде провал, 30-40 не більше

Попрошу еті слова занєсті в протокол

Ну і якщо Петро Олексійович не збавить обороти, то чекайте пистоту Шарія у Раді
   
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190705-vybory-do-rady-bijtsi-oos-ne-zmozhut-progolosuvaty-na-spetsdilnytsyah/

нормальні посилання перекодуються, тому даю з фактів

Спасибо

На позачергових виборах до Верховної Ради не будуть сформовані спеціальні виборчі дільниці на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей.

Про це заявив член ЦВК Леонтій Шипілов і пояснив, що таку можливість для голосування військових на лінії розмежування не прописано у законі.

Він нагадав, що під час президентських виборів систему спеціальних дільниць біля лінії фронту було створено за поданням Міністерства оборони.

Читайте: Вибори до Верховної Ради 2019 (ОНЛАЙН)

Щоб надати військовим таку можливість для голосування на парламентських выборах ЦВК подала законопроект, який Верховна Рада так і не розглянула, підкреслив Шипілов.



     
Foxic cьогодні в 21:26
IP/Host: ---.volia.net
до речі, те, що на цих виборах не дали голосувати нашім воякам на фронті, не створили спецдільниць, багато про що говорить,
але блазень дарма армію так дратує, скасуваннями параду та спецдільниць на виборах


Останнє редагування: 11 липня 2019 22:08:56 від хайнекен
   
Інфа від мудачуківців? Вони собі вже 20% малюють  :lol:
   
у жопоблока доходит до 17-20


О я знав, не читаючи, і навіть знаю звідки цей інсайд  :lol:
   
Ты шо болукан? Ведёшь себя як бык??
Останнє ваше речення буде правильнішим та правдивішим без знака запитання. Нажаль.
   
якщо Петро Олексійович не збавить обороти, то чекайте пистоту Шарія у Раді
:lol:
   
Ты шо болукан? Ведёшь себя як бык??

Та невже. А як на мене ти бикуєш і п***а. Витяг щось зі сраки з закритих джерел і трусиш.
Куди очі подінеш після 21 числа ? Туди куди і Лірник ?

* Це притому що особливо від того СН по Полтаві не прусь. Але на х.я пздіти  ?
   
Спасибо

На позачергових виборах до Верховної Ради не будуть сформовані спеціальні виборчі дільниці на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей.

Про це заявив член ЦВК Леонтій Шипілов і пояснив, що таку можливість для голосування військових на лінії розмежування не прописано у законі.

Він нагадав, що під час президентських виборів систему спеціальних дільниць біля лінії фронту було створено за поданням Міністерства оборони.

Читайте: Вибори до Верховної Ради 2019 (ОНЛАЙН)

Щоб надати військовим таку можливість для голосування на парламентських выборах ЦВК подала законопроект, який Верховна Рада так і не розглянула, підкреслив Шипілов.
     
Foxic cьогодні в 21:26
IP/Host: ---.volia.net
до речі, те, що на цих виборах не дали голосувати нашім воякам на фронті, не створили спецдільниць, багато про що говорить,
але блазень дарма армію так дратує, скасуваннями параду та спецдільниць на виборах

"Він нагадав, що під час президентських виборів систему спеціальних дільниць біля лінії фронту було створено за поданням Міністерства оборони."
що заважало міністерству оборони, яке наразі підпорядковується новому головнокомандувачу, зробити аналогічне подання на парламентські вибори?
   
"Він нагадав, що під час президентських виборів систему спеціальних дільниць біля лінії фронту було створено за поданням Міністерства оборони."
що заважало міністерству оборони, яке наразі підпорядковується новому головнокомандувачу, зробити аналогічне подання на парламентські вибори?

ЦВК подала законопроект, який Верховна Рада так і не розглянула, підкреслив Шипілов.
   
ЦВК подала законопроект, який Верховна Рада так і не розглянула, підкреслив Шипілов.

але на виборах президента організували спецдільниці за поданням МО,
чому МО не зробило таке подання зараз?

п.с. в законі про вибори президента теж немає пунктів про спецдільниці для військових, зараз ще раз пошукала та не знайшла


Останнє редагування: 11 липня 2019 22:31:19 від Foxic
   
із очєнь закритих?
стеля (с) (r) (tm)
   
где я это написал??

Він не зрозумів антитези. Жлоб, Геґеля не читав
   
але на виборах президента організували спецдільниці за поданням МО,
чому МО не зробило таке подання зараз?

п.с. в законі про вибори президента теж немає пунктів про спецдільниці для військових, зараз ще раз пошукала та не знайшла

Согласен

Непонятная хрень
   
Він не зрозумів антитези. Жлоб, Геґеля не читав

Старе радянське пердло , коли генсек не отримає навіть 5 % запропонуєш поїхати з України всім кроме тебе ?
   
З жопи ?
ти ж бачиш, з екзітполів, мандрівник у часі детектед
   
Ну я так понимаю, "Про Вакарчука тоже п***а..шо не проходит"  не означает, что он женский половой орган, который куда-то не может протиснуться.

це ж треба... Скільки вже ФУП цензурується, а Ви досі думаєте, що оті три зірочки , "п" на початку та "а" в кінці поставив автор... Навмисно, щоб заплутати
Автор написав, що "Про Вакарчуака теж БРЕХНЯ" ( матом, попав під бота-цензора),- с"що не проходить... У Голоса мусить бути..." ( і далі автор повідомив свою гіпотезу ,  скільки має бути в Голоса). Правда, з нового рядка чомусь. Що після цензора могло ввести в оману.. Але не мене- Вас
   
це ж треба... Скільки вже ФУП цензурується, а Ви досі думаєте, що оті три зірочки , "п" на початку та "а" в кінці поставив автор... Навмисно, щоб заплутати
Автор написав, що "Про Вакарчуака теж БРЕХНЯ" ( матом, попав під бота-цензора),- с"що не проходить... У Голоса мусить бути..." ( і далі автор повідомив свою гіпотезу ,  скільки має бути в Голоса). Правда, з нового рядка чомусь. Що після цензора могло ввести в оману.. Але не мене- Вас

Спасибо, автор уже разъяснил. Замена, конечно, очень странная.
   
Спасибо, автор уже разъяснил. Замена, конечно, очень странная.

Гадаю, там усе автоматизовано . Чи то програмери щось наплутали, чи той бот в процесі наіппнувся. Надто вже все примітивно
   
та то фігня
головне, щоб або не пройшли до ВР різні уламки ПР - всі ці жоппаблоки, жоппаплатформи, ПЕСи
або на крайняк отримали якомога менше мандатів
забула слугу
   
Та невже. А як на мене ти бикуєш і п***а. Витяг щось зі сраки з закритих джерел і трусиш.
Куди очі подінеш після 21 числа ? Туди куди і Лірник ?

* Це притому що особливо від того СН по Полтаві не прусь. Але на х.я пздіти  ?
тю!
шо мне и куда прятать?
повторяю...
рейтинг зекоманды падает..и у зе уже это поняли..
читай ветку чучело ....
для этого он сейчас и начинает популизмом заниматься..шоб поднять рейтинг слуги..
   
Уманские таксисты подтверждают - рейтинг Псюг растет стремительным домкратом.


запорожские тоже. по закрытым полам.
   
тю!
шо мне и куда прятать?
повторяю...
рейтинг зекоманды падает..и у зе уже это поняли..
читай ветку чучело ....
для этого он сейчас и начинает популизмом заниматься..шоб поднять рейтинг слуги..

петя 5 лет этим занимался, и что, оно ему помогло?
   
О я знав, не читаючи, і навіть знаю звідки цей інсайд  :lol:

посмотрим...
сам не дуже рад такому проценту...
надеюсь...
за 10 дней многое переиграется.
   
петя 5 лет этим занимался, и что, оно ему помогло?
та петя идет нахуй..
надеюсь и не пройдет в раду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія