Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Зеленского предложили переименовать Россию

Также Потураев предложил переименовать русский язык на российский.

Экономические известия
Советник президента Украины Владимира Зеленского по политическим вопросам Никита Потураев выступил с предложением о переименовании России на Московию, чтобы помочь стране "вернуть историческую разнообразие".

"Можем на своих картах начать называть их там Московия... Они хотят вернуться к истокам? Давайте мы им поможем - вернем россиянам разнообразие историческое… Мы вообще его [язык] должны переименовать. Например, сказать, что у нас в Украине русский язык, а там - российский", - сказал Потураев (цитата по "24 каналу") в эфире YouTube-канала Ukrlife.TV.

Экономические известия
Советник президента Украины Владимира Зеленского по политическим вопросам Никита Потураев выступил с предложением о переименовании России на Московию, чтобы помочь стране "вернуть историческую разнообразие".

"Можем на своих картах начать называть их там Московия... Они хотят вернуться к истокам? Давайте мы им поможем - вернем россиянам разнообразие историческое… Мы вообще его [язык] должны переименовать. Например, сказать, что у нас в Украине русский язык, а там - российский", - сказал Потураев (цитата по "24 каналу") в эфире YouTube-канала Ukrlife.TV.
Горячо поддерживаю и одобряю. B-)

Re:  У Зеленского предложили переименовать Россию

Ідея цікава
Ждьом-с реалізацію

НА ФУПі вже давно була купа гілок на цю тему. Я пропонував повернути Україні більш коректну назву. Русь.
Мова руська. І хай вони там в Кремлі повсцикаються від лютої ненависті..

Например, сказать, что у нас в Украине русский язык, а там - российский"

НА ФУПі вже давно була купа гілок на цю тему. Я пропонував повернути Україні більш коректну назву. Русь.

Ви з узеленським класні реформатори

Например, сказать, что у нас в Украине русский язык, а там - российский"
Московский диалект руського - так правильнее, мбугога.

Ви з узеленським класні реформатори

Дуже розумні люди. :)  (tu)

Дурня!
Ми маємо нормальну назву держави - Україна і нормальну назву мови - українська

А проблеми енурезу москалів мені особисто  - поxyй!

ЗІ. Росію перейменувати можна :)

ну це я гаряче підтримую!!!!  (tu)

Тільки боюся, що обмін за таке переіменування, команда Зе! захоче ввести "русский" чи "российский" язик, як другу державну мову.  Від цих квартальщиків всього можна чекати, вони ж бавляться в державних мужів.....

Іноді й тупак може зробити потрібну річ

Іноді тупак здуру може зробити потрібну річ, про яку розумний і подумати лякається.

Тільки мову нашу переіменовувати не треба, бо вже звикли.

Ото порада - дулі москалям крутити.
На ФУПі таких радників з політичних питань - тьма.
Просто кадровий клондайк для Зеленського.

Ну і традиційне:
чого тільки не вигадають українці, аби не користуватись українською мовою.

Дурня!
Ми маємо нормальну назву держави - Україна і нормальну назву мови - українська
А проблеми енурезу москалів мені особисто  - поxyй!

Ненормальні. Це найпізніша назва, причому , яка стосується лише частина території Русі і сучасної України.

В мене є підозра, що вона була нав*язана як поляками так і московітами. Коли була Русь ніякої України як держави не існувало.
Це більш пізніше нашарування причому назви не держави, а частини  території Русі. Особливо з цим постарались москалі в період Петра номер один і Катерини номер два.
Їм просто треба було перетягнути історію Русі на себе. А вони до неї не мали ніякого відношення.
До Золотої орди мали. До Русі ні.

и с московией нужно выстраивать отношения, бо то не росия которая агрессор.

:super:

Супер

ну це я гаряче підтримую!!!!  (tu)

Тільки боюся, що обмін за таке переіменування, команда Зе! захоче ввести "русский" чи "российский" язик, як другу державну мову.  Від цих квартальщиків всього можна чекати, вони ж бавляться в державних мужів.....

до речі так, визнаємо не русский, а российский в кацапів, і русский можна робити 2 державним в нас  :laugh:

о це дуля в кармані)

тут кто-то, помню, писал про нехер делать и томос

було б цікаво

тут кто-то, помню, писал про нехер делать и томос

Так а що ви хочете змінити?

Російський правопис? Українською і так мова російська

А щодо Московії - ну давайте. Коли узеленського почнуть?

Ненормальні. Це найпізніша назва, причому , яка стосується лише частина території Русі і сучасної України.
Найпізніша - не значить найгірша.
Цитувати
В мене є підозра, що вона була нав*язана як поляками так і московітами. Коли була Русь ніякої України як держави не існувало.
Дурня(дубль-2)
Леся Українка чи Леся Русинка?

за слово "українець" кацапи  - розстрілювали, а поляки  - "пацифікували"

Останнє редагування: 11 липня 2019 12:40:58 від Ламер

нє.. яка ж то московія ? просто свинособакія  :K

Экономические известия

Напевно, в нас усе ж таки "руська мова", а в них- "російська"

Якщо його фрази перекласти на українську, вони звучать цілком нормально, а, головне- зрозуміло. А от російською- щонайменше дивно і взагалі незрозуміло ( без контексту української історії, культури, мови )

Тімоті Снайдер: створіть в Україні інститут російської мови - і в Путіна будуть проблеми

Тімоті Снайдер - відомий американський історик, професор історії кафедри Ричарда Левіна Єльського університету. Він є автором кількох наукових праць, присвячених історії Східної Європи, націоналізму та тоталітаризму, зокрема, книги "Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним".

Нещодавно пан Снайдер виступив у Києві з лекцією, організованою Фондом Віктора Пінчука.

Історик наголосив, що популізм наразі є головною проблемою Європи, "демократією без майбутнього", і саме Україна може допомогти цьому зарадити, оскільки українці мають бачення майбутнього, якого не вистачає Європі, почуття солідарності та самопожертви, продемонстроване 2014 року.

"Якщо Європа збирається продовжувати своє існування, вона буде існувати шляхом розширення і залучення нових членів, і найважливішим з них є Україна", - вважає Тімоті Снайдер.

В інтерв'ю BBC News Україна Тімоті Снайдер розповів, чим викликана зміна поколінь в українській політиці, чому створення в Україні державного інституту російської мови допоможе у боротьбі з політикою Путіна і як поліпшити зіпсовані історичними проблемами відносини з Польщею.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-48924775?xtor=AL-73-[partner]-[ukr]-[headline]-[ukrainian]-[bizdev]-[isapi]&fbclid=IwAR2qegxVNofXQ3cnRBSrZvC5-M4FX2v6aLa9FwhmcMNILvjPK7coJhP0PwE

Але в цілому це, звісно, загравання з ультрапатріотами й ультранаціоналістам и, щоб вони не голосували за конкурентів Зе

ВВС: Під час лекції ви сказали, що це гарна ідея - створити український інститут російської мови, запровадити щось на кшталт українського варіанту російської мови. Чи може це якось вплинути на конфлікт з Росією, закрити питання про начебто утиски прав російськомовних в Україні, про що іноді кажуть російські чиновники?

Т.С.: Я думаю, що такий крок матиме позитивні результати. Чи радітиме президент Путін, якщо з'явиться український державний інститут російської мови та культури? Ні, не буде.

Бо він завжди стверджує, що турбується про "русский мир" і що лише він особисто та російська держава можуть захистити його. А якщо інші держави теж потурбуються про мову? Наприклад, в Канаді робиться багато для збереження французької мови. Тому, я думаю, що таке рішення буде великою проблемою для пана Путіна.

Українська культурна політика може полягати в тому, що українська - це державна мова, мова культури, головна мова освіти, але водночас російська мова - це гарна річ і можна підтримувати її в певній мірі, стандартизувати, розробляти власні словники, створювати інтернет-ресурси з впливом на думку російськомовної аудиторії повсюди.

Те, що я говорю, може здаватися дивним, але це насправді нормально - мова стандартизується в країні, де нею часто спілкуються.

Українці, білоруси та казахи просто віддали Росії монополію на російську. Це неприродно, це ненормально, це варто змінити.

Українці продовжують спілкуватися російською і продовжуватимуть, можливо, менше, але все одно це буде уживана в країні мова. І це ненормально мати таку вживану мову в країні і не стандартизувати її використання.

ВВС: Під час лекції ви сказали, що це гарна ідея - створити український інститут російської мови, запровадити щось на кшталт українського варіанту російської мови. Чи може це якось вплинути на конфлікт з Росією, закрити питання про начебто утиски прав російськомовних в Україні, про що іноді кажуть російські чиновники?

Т.С.: Я думаю, що такий крок матиме позитивні результати. Чи радітиме президент Путін, якщо з'явиться український державний інститут російської мови та культури? Ні, не буде.

Бо він завжди стверджує, що турбується про "русский мир" і що лише він особисто та російська держава можуть захистити його. А якщо інші держави теж потурбуються про мову? Наприклад, в Канаді робиться багато для збереження французької мови. Тому, я думаю, що таке рішення буде великою проблемою для пана Путіна.

Українська культурна політика може полягати в тому, що українська - це державна мова, мова культури, головна мова освіти, але водночас російська мова - це гарна річ і можна підтримувати її в певній мірі, стандартизувати, розробляти власні словники, створювати інтернет-ресурси з впливом на думку російськомовної аудиторії повсюди.

Те, що я говорю, може здаватися дивним, але це насправді нормально - мова стандартизується в країні, де нею часто спілкуються.

Українці, білоруси та казахи просто віддали Росії монополію на російську. Це неприродно, це ненормально, це варто змінити.

Українці продовжують спілкуватися російською і продовжуватимуть, можливо, менше, але все одно це буде уживана в країні мова. І це ненормально мати таку вживану мову в країні і не стандартизувати її використання.
це зовсім інше питання. Відмінне від стартового посту

Главная цель уничтожить назву Украина.
Поменять на Русь.

Так літературною українською коцапо-мова і так називається "російська мова". Як до речі і польською - język rosyjski. І білоруською в варіянті тарашкевиці - расейская мова

Поменять на Русь.
Отожбойвоно!

це фантастика.
ненаукова.

Так а що ви хочете змінити?

Російський правопис? Українською і так мова російська

А щодо Московії - ну давайте. Коли узеленського почнуть?

я ничего не хочу сменить на данном этапе. но те кто (а чего те, назовем прямо - макаки и зебилы), кто выступал против томоса, мол томос на хлеб не намажешь, теперь так же з\поддерживают всякую хрень о переименовании россии

но если томос укреплял украинское государство, то эта инициатива и нахер не нужна

но если томос укреплял украинское государство
як поступово вимальовується-з"ясовується, то була певною мірою фікція

Поменять на Русь.

Ну не на ДНР же де ти живеш і платиш податки.

Ну не на ДНР же де ти живеш і платиш податки.
Перлюрівці й бандерівці воювали за Україну
А от лідери ДНР якраз полюбляють термін "Русь":

ГЛАВАРЬ "ДНР" ПРИДУМАЛ "ОБЪЕДИНЕНИЕ РУСИ"
Пятница, 18 Января 2019, 17:00
"Русь" якобы снова объединяется после оккупации Крыма Россией
Об этом заявил главарь незаконной вооруженной группировки "ДНР" Денис Пушилин, передает "ДС" со ссылкой на "РИА Новости".
Пушилин утверждает, сейчас "Русь переживает период нового объединения".
По его словам, "Русь - обширный этнокультурный регион в Восточной Европе, историческое название восточнославянских земель" и вопрос объединения является "не менее актуальным, чем 365 лет назад".
"Когда русский народ объединяется, то сильнее его в мире нет. И этот процесс начался. С честью и достоинством перенесем все испытания", - цитирует агентство Пушилина. (с)

я ничего не хочу сменить на данном этапе. но те кто (а чего те, назовем прямо - макаки и зебилы), кто выступал против томоса, мол томос на хлеб не намажешь, теперь так же з\поддерживают всякую хрень о переименовании россии

но если томос укреплял украинское государство, то эта инициатива и нахер не нужна

+1

Экономические известия

Московія і мова московитська (tu) . на жаль дуже добре, шоб могло бути втілено.
тут навіть на фупі є унікуми, які навіть українською мовою на московитське пишуть "руське", "руські".

Экономические известия

Прямо мои мысли. Только русский назвать восточноукраинским и выработать свои грамматические нормы

Экономические известия

Думаю Зеленский его уволит скоро за такие мысли .

Тільки боюся, що обмін за таке переіменування, команда Зе! захоче ввести "русский" чи "российский" язик, як другу державну мову. 

Может, не державну, но региональну наверняка. Не для красного словца же это сказано. На самом деле все их "ляпы" - это осторожное прощупывание.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія